ساعدنیوز
ساعدنیوز

8 پدر سلبریتی که توانستند تعریف پدرانگی را تغییر دهند

  سه شنبه، 16 اسفند 1401   زمان مطالعه 3 دقیقه
8 پدر سلبریتی که توانستند تعریف پدرانگی را تغییر دهند
ساعدنیوز: کلیشه های جنسیتی در امر فرزندپروری در میان پدران امروزی دیگر خریداری ندارند. پدرهای سلبریتی هم از این قاعده مستثنی نیستند و نقش فعالانه تری در کار فرزندپروری پیدا کرده و افکار و عقاید پوسیده درباره ی مردانگی را به چالش کشیده اند.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعدنیوز به نقل از روزیاتو، کلیشه های جنسیتی در امر فرزندپروری در میان پدران امروزی دیگر خریداری ندارند. پدرهای سلبریتی هم از این قاعده مستثنی نیستند و نقش فعالانه تری در کار فرزندپروری پیدا کرده و افکار و عقاید پوسیده درباره ی مردانگی را به چالش کشیده اند. این پدرهای مشهور با به اشتراک گذاشتن تجربیات خود راه را برای نسل جدید پدرانی که به دنبال ارائه ی تعریف تازه ای از پدرانگی هستند، هموار می کنند.

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو این تصاویر را در اینستاگرام خود منتشر کرده و نوشته: «خانواده همه چیز است» و «لحظاتی شاد با فرزندانم». وقتی در مصاحبه ای از رونالدو درباره ی پسرش که او هم فوتبال بازی می کند، پرسیده شد، در پاسخ گفت که این موضوع به خواست و اجبار او نبوده و پسرش می تواند برای تصمیم گیری درباره ی آینده ی خود مختار است.

کریستیانو رونالدو

دواین جانسون

دواین جانسون با انتشار تصویر بالا در اینستاگرامش نوشت: «فرقی نمی کند کجا باشیم… وقتی دخترم دستشویی شماره دو داشته باشد، من نفر شماره یک برای عوض کردن پوشکش هستم.»

دواین جانسون

برای جانسون وظایف پدری اش در اولویت قرار دارد. او می گوید از پدر بودن بسیار لذت می برد و این موضوع مهم ترین چیز برای او است. جانسون در اینباره گفته: «اولین چیزی که دلم می خواهد باشم پدر بودن است.»

دواین جانسون

دیوید بکهام

دیوید بکهام از آنچه که با پدر شدن تجربه کرده، گفته است. او در مصاحبه ای گفت که گرچه از زمانی که فرزندان پا به این دنیا می گذارند، یک نگرانی مداوم برای والدین وجود دارد، اما او تجربه ی پدر شدن را با هیچ چیز دیگری در دنیا عوض نمی کند. او همچنین گفت با آنکه از زمانی که فرزندانش را در بیمارستان در آغوش گرفت تا وقتی که آن ها پشت فرمان ماشین خود نشستند، در چشم بر هم زدنی گذشت، اما این ویژه ترین تجربه ی زندگی او بوده است.

دیوید بکهام

کریس همسورث

کریس همسورث در مصاحبه ای از تلاش هایش برای برقراری تعادل میان حرفه ی خود و زندگی شخصی اش گفته است. او در این مصاحبه گفت که فرزندانش برای او از داشتن موفقیت های شغلی مهم تر است، گرچه حس می کند بعضی از نقش هایش از همین موضوع آسیب دیدند. او گفت برای بعضی فیلم هایش می توانست انرژی بیشتری بگذارد اما حضور در کنار فرزندانش برای او ارجحیت دارد.

کریس همسورث

کوین جوناس

کوین جوناس با انتشار تصاویری از دخترانش در اینستاگرام نوشت: «پدر این دو تا دختر شگفت انگیز بودن بهترین کار دنیا و افتخار زندگی من است. از آن ها ممنونم که هر روز چیزهای زیادی به من یاد می دهند. خطاب به همه ی پدرها؛ مهربان باشید، بی قید و شرط عشق بورزید و قوی بودن را فراموش نکنید!»

کوین جوناس

جیسون موموآ

جیسون موموآ در مصاحبه ای از احساس خود درباره ی پدر بودن گفته است. او در اینباره گفت: «همیشه فکر می کردم پدر بودن خیلی جالب است و دلم می خواست یک پدر باشم.» موموآ هنگام صحبت درباره ی پسرش گفت که چقدر دلش می خواهد که با او ارتباط نزدیکی داشته و کاملاً راحت باشد.

جیسون موموآ

جیمز وندربیک

جیمز وندربیک یک بار تصویری از خود با پیشبند در اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: «دخترم این پیشبند چین دار را برای روز پدر برایم انتخاب کرد. فراموشش هم نکرده و هر دفعه که آشپزی می کنم، می گوید آن را بپوشم.»

جیمز وندربیک

جان لجند

جان لجند و همسر مدلش، کریسی تیگن به تازگی صاحب فرزند سوم خود شده اند. لجند تصاویری از فرزند تازه متولد شده شان در اینستاگرام خود منتشر کرد و نوشت: «عشق جدید ما.» او در مصاحبه ای نیز از حضور خود در کنار همسرش هنگام تولد فرزندشان گفته است. لجند گفت که دوست دارد تا جای ممکن در کنار همسرش باشد و هر کمکی که از دستش برمی آید انجام دهد، به خصوص پس از زایمان که فشار زیادی به بدن مادر وارد می کند.

جان لجند

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
5 مَردی که یک زن مشترک دارند+عکس تاسف آور (135 نظر) غرفه عجیب تبلیغ نوار بهداشتی یک شرکت خاص در بام لند تهران +تصاویر (132 نظر) ازدواج پیرمرد با دختر 9 ساله با لبخند رضایت ! (37 نظر) تغییر قیافه هانده ارچل بعد از لاغری زیاد (14 نظر) زیبایی بهت آور دختر و مادر آیشواریا بازیگر جذاب هندی! (13 نظر) ذوق عجیب یک راننده اسنپ از دیدن عموپورنگ (10 نظر) این خانم فرانسوی زیبا دست در دست همایون شجریان برای ایران سنگ تمام گذاشت +فیلم (10 نظر) پخش زنده تصاویری از دست دادن و خوش‌و‌بش سلطان عمان با یک زن در تهران (5 نظر) مقایسه جنجالی لباس فاخر همراهان سلطان عمان با تیپ شنبه چهارشنبه مسئولان ایرانی +عکس (9 نظر) نماز خواندن یک ورزشکار خانم ایرانی وسط یک سالن ورزشی در قرقیزستان +فیلم (7 نظر) گفتگو با بامزه‌ترین سارق تهران! (5 نظر) ورود یک مرد مست به داخل قفس شیر در هند +فیلم (4 نظر) توضیح میرسلیم درباره ساعت 30 میلیاردی اش در صحن مجلس!+عکس (4 نظر) تیپ کیوت و بامزه آرتام، پسر دنیا جهانبخت و خنده با نمکش (4 نظر) قیافه بانمک نبات استخری وقتی سوار یک الاغ کوچولوی ناز میشه (3 نظر)