ساعدنیوز
ساعدنیوز

اعترافات عجیب 2 قاتل به یک قتل ! / آنها همدیگر را نمی شناسند !

  دوشنبه، 08 خرداد 1402   کد خبر 342097
اعترافات عجیب 2 قاتل به یک قتل ! / آنها همدیگر را نمی شناسند !
ساعد نیوز: پرونده قتل مرد نانوا با انکار2 متهم از دادگاه کیفری یک استان تهران برای بررسی بیشتربه دادسرای جنایی تهران فرستاده شد .

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعد نیوز به نقل از رکنا، این ماجرا وقتی کلید خورد که مرد نانوا ساعت 3و نیم 7 مهرماه سال 99می خواست به نانوایی اش در یکی از محله های ورامین برود .

پیرمرد وقتی در مسیر رفتن به نانوایی بود، هرگز تصور نمی کرد تا ساعاتی دیگر سرنوشت مرگباری در انتظارش است .

او هنوز مسافت زیادی را طی نکرده بود که ناگهان مردی در کوچه به او حمله ورشد و با چاقو به جانش افتاد.

در این میان مرد نانوا که بشدت مجروح شده بود ، مقاومت کرد و تسلیم خواسته های سارق خشن نشد .

مرد چاقوکش وقتی با مقاومت پیرمرد روبروشد ، ضربه های متعددی را به وی وارد کرد و پابه فرار گذاشت .

پیرمرد درحالیکه غرق درخون بود ، خود را کشان کشان به در خانه رساند و همسرش را باخبر کرد .

زن وقتی به در خانه آمد و همسرش را خون آلود دید با دستپاچگی از اوپرسید ضارب را شناختی ؟ مرد: نه .

زن دوباره پرسید قصد سرقت داشت ؟ مرد : بله

همسایه ها نیز با شنیدن صدای کمک خواهی و فریاد همسر مرد نانوا از خانه هایشان بیرون آمدند.سپس دیدند که همسایه شان غرق در خون است.

همزمان با تماس همسایگان ماموران پلیس در جریان ماجرا قرار گرفته و ماموران کلانتری در محل حاضر شدند.

در حالی که پیکر نیمه جان مرد نانوا به بیمارستان منتقل شد،ماموران برای ردیابی مرد فراری وارد عمل شدند.اما ساعتی بعد ماجرا با مرگ پیرمرد رنگ خون گرفت و بازپرس ویژه قتل در ادامه روند رسیدگی به پرونده قتل وارد ماجرا شد.

بدین ترتیب ، کارآگاهان پلیس به شخصی که در آن محدوده دست به سرقت های خشن می زد و درزندان تحمل کیفر می کرد مظنون شدند و با هماهنگی مقام قضایی وی را احضار و تحت بازجویی قرار دادند .این فرد سابقه دار ابتدا منکر هرگونه قتلی شد اما در ادامه بازجویی های فنی و پلیس قتل را به گردن گرفت .

بنابراین پرونده این متهم به قتل با صدور کیفرخواست به شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد .

مرد سابقه دار وقتی پیش روی قضات عالی رتبه قرار گرفت قتل مرد نانوا را انکار کرد و گفت تحت فشار روحی و روانی اعتراف به قتل کرده است .

این درحالی بود که همزمان فردی دیگری نیز با مراجعه به یکی از کلانتری های تهران ادعا کرده بود که دو سال پیش در یکی از محله های ورامین مردی را باضربات چاقو از پای در آورده است .

این مرد در اعترافاتش افزود: ازآنجایی که اعتیاد به مواد افیونی دارم و روز جنایت نیز شیشه مصرف کرده بودم حالت عادی نداشتم و نمی دانستم مرتکب چه جنایتی می شوم .اکنون با گذشت 2 سال از این ماجرا دچار عذاب وجدان شدم و تصمیم گرفتم خودم را به پلیس معرفی کنم .

این مرد نیز وقتی در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی علی دلداری مورد محاکمه قرار گرفت ، قتل را انکار کرد و گفت : چون به موادمخدر اعتیاد دارم وجایی را برای خواب نداشتم نقشه کشیدم که بگویم قاتل هستم تا بلکه اینطوری بتوانم مکانی برای خواب پیدا کنم .

انکار این متهم به قتل در حالی است که وی قبلا با حضور بازپرس ویژه قتل و کارآگاهان پلیس صحنه جنایت را بازسازی قرار داده بود .

گفتنی است، قضات عالی رتبه باتوجه به انکار دو متهم در قتل مرد نانوا و ابهامات موجود، پرونده را برای بررسی بیشتر به دادسرای جنایی تهران ارسال کردند.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
(تصاویر) ورود جورجینا به تهران با مانتو و پوشش کامل/ جورجینا همراه رونالدو به ایران آمد (545 نظر) (فیلم) اجرای آهنگ گرشا رضایی به جای مداحی در بهشت زهرای تهران / کنسرته یا مجلس ترحیم؟! (272 نظر) رقص رونالدو داخل هواپیما در مسیر ایران با آهنگ شاد اندی / داد میزنم ای جان دارم میرم به تهران (266 نظر) ازدواج جذاب ترین پسر ایرانی با دختری هم سن مادرش +عکس دختر (261 نظر) صدای محشر پیرمرد چوپان در صحرا با خوانندگی آهنگ اصیل +فیلم (136 نظر) شاهکار رقص شاد چوپان در کنار گله گوسفندان با آهنگ شاد شاهرخ +فیلم/ لعبتی هزار ماشالاه آی دل من عاشق چشماته ،خوشگلی والله (129 نظر) هدیه تولد 29 سالگی عجیب برند لوکس به عضو گروه “بی تی اس”! (104 نظر) جاودوی صدای چوپان خوش صدا در دشت و صحرا با آهنگ شجریان+ فیلم/ هرگز نمیشد باورم این برف پیری بر سرم (97 نظر) صدای محشر پیرزن در مزرعه با خوانندگی آهنگ اصیل +فیلم (87 نظر) (ویدئو) بریم به استقبال ماه مهر با این شیرین کاری پسر دانشجو/ کل کلاس از شدت خنده رفت رو هوا😂 (79 نظر) زن و شوهری که صاحب شیک‌ترین طلاقِ ایرانی شدند (70 نظر) (عکس) قابلمه نوازی پسر شاه پهلوی با جهیزیه های فرح در یک کنسرت خانگی (59 نظر) (فیلم) واکنش جالب یک نوزاد به اولین بوسه مادر/ مُسکن فقط محبت مادرانه😍 (58 نظر) وقتی نعیمه نظام‌دوست رو صندلی برنامه جا نمیشه+فیلم /صندلی شکست! (52 نظر) (فیلم) آوازخوانی و تمپو نوازی دختر با استعداد ایرانی با آهنگ سنگ قبر آغاسی / چقدر حیف که تو کودک کار شدی! (40 نظر)
منتخب روز   
شاهکار رقص شاد داماد و پدر زن با آهنگ شاد خواننده +فیلم شاهکار رقص شاد چوپان در کنار گله گوسفندان با آهنگ شاد شاهرخ +فیلم/ لعبتی هزار ماشالاه آی دل من عاشق چشماته ،خوشگلی والله آموزش رقص بندری داشجویان با آهنگ شاد+فیلم / دختر بندری... ارتباط مستقیم 50 درصد حوزه اشتغال به حوزه فناوری در آینده ای نزدیک 90 درصد از اقتصاد استان آذربایجان شرقی در دست بخش خصوصی است دفاع جانانه رهبر انقلاب از ملت ایران در مصاحبه با رسانه آمریکایی / ما بزرگترین قربانی تروریسم هستیم‎+ویدئو (فیلم) زایمان طبیعی یک زن نزدیک پادگان نظامی با کمک سربازان/ درود بر شرف و انسانیتتون👏 (ویدئو) خوانندگی آهنگ شاد توسط محمد بحرانی در برنامه صداتو برای عادل فردوسی پور/ عجب رپ شادی خوند بازداشت قاتل مدیر حوزه علمیه قیدار + جزییات هک اکانت ادمین اینترنشنال و افشای هویت کاربران خائن به وطن +فیلم (ویدئو) آویزان شدن خانم مهندس ایرانی از یک جرثقیل برای دید زدن ساختمان نیمه کاره/ حتی حجابشم کامله😂 (ویدئو) ابی مورد حمله عاشقان وحشی اش قرار گرفت/ تکه پاره شدن ناگهانی ابی هنگام خواندن آهنگ وقتی دلگیری و تنهااا 😂
تیتر امروز   
پایین کشیدن جمله معروف مقام معظم رهبری از دیوارنگاره میدان ولیعصر (عج) : بانک ها غلط می کنند بنگاه داری کنند داماد شدن پدر به جای پسر برسر سفره ی عقد!! اولین عکس از همسر دوم پژمان بازغی / مو نارنجی و زیبا عین حنا دختری در مزرعه عاشقانه زیبای “دانیال حکیمی” و همسر جوانش+ عکس ناصرالدین‌شاه: خودش شبیه یک عنتر سفید بود اما دو دختر بسیار خوشگل داشت! استایل جالب ملکه سالخورده انگلیس به سبک باربی +عکس کشف سرزمین مردگان در یک زیرزمین مخوف! +عکس مرگ کارگر جوان کرمانشاهی در پی سقوط از ارتفاع پیام تبریک رییس جمهور ایران به پادشاه و ولیعهد عربستان رونمایی از سوغاتی متفاوت رئیسی از آمریکا /3506 لوح مصادره‌ شده توسط آمریکا به ایران بازگشت رقص بی شرمانه فرح پهلوی جلوی چشمان شاه بی غیرت/ ماجرای رابطه غیراخلاقی فرح با دوست قدیمی اش اولین کاریکاتور تاریخی مطبوعات ایران که شاه را نشانه گرفت+عکس آتش سوزی مهیب در یکی از انبارهای باتری سازی وابسته به وزارت دفاع کشف شگفت انگیز یک تابوت مهر و موم شده در چاه؛ مومیایی 4300 ساله ای که با طلا پوشانده شده است! الواح هخامنشی استردادی از آمریکا در حال حاضر کجا هستند؟