اعترافات عجیب 2 قاتل به یک قتل ! / آنها همدیگر را نمی شناسند !

  دوشنبه، 08 خرداد 1402 ID  کد خبر 342097
اعترافات عجیب 2 قاتل به یک قتل ! / آنها همدیگر را نمی شناسند !
ساعد نیوز: پرونده قتل مرد نانوا با انکار2 متهم از دادگاه کیفری یک استان تهران برای بررسی بیشتربه دادسرای جنایی تهران فرستاده شد .

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعد نیوز به نقل از رکنا، این ماجرا وقتی کلید خورد که مرد نانوا ساعت 3و نیم 7 مهرماه سال 99می خواست به نانوایی اش در یکی از محله های ورامین برود .

پیرمرد وقتی در مسیر رفتن به نانوایی بود، هرگز تصور نمی کرد تا ساعاتی دیگر سرنوشت مرگباری در انتظارش است .

او هنوز مسافت زیادی را طی نکرده بود که ناگهان مردی در کوچه به او حمله ورشد و با چاقو به جانش افتاد.

در این میان مرد نانوا که بشدت مجروح شده بود ، مقاومت کرد و تسلیم خواسته های سارق خشن نشد .

مرد چاقوکش وقتی با مقاومت پیرمرد روبروشد ، ضربه های متعددی را به وی وارد کرد و پابه فرار گذاشت .

پیرمرد درحالیکه غرق درخون بود ، خود را کشان کشان به در خانه رساند و همسرش را باخبر کرد .

زن وقتی به در خانه آمد و همسرش را خون آلود دید با دستپاچگی از اوپرسید ضارب را شناختی ؟ مرد: نه .

زن دوباره پرسید قصد سرقت داشت ؟ مرد : بله

همسایه ها نیز با شنیدن صدای کمک خواهی و فریاد همسر مرد نانوا از خانه هایشان بیرون آمدند.سپس دیدند که همسایه شان غرق در خون است.

همزمان با تماس همسایگان ماموران پلیس در جریان ماجرا قرار گرفته و ماموران کلانتری در محل حاضر شدند.

در حالی که پیکر نیمه جان مرد نانوا به بیمارستان منتقل شد،ماموران برای ردیابی مرد فراری وارد عمل شدند.اما ساعتی بعد ماجرا با مرگ پیرمرد رنگ خون گرفت و بازپرس ویژه قتل در ادامه روند رسیدگی به پرونده قتل وارد ماجرا شد.

بدین ترتیب ، کارآگاهان پلیس به شخصی که در آن محدوده دست به سرقت های خشن می زد و درزندان تحمل کیفر می کرد مظنون شدند و با هماهنگی مقام قضایی وی را احضار و تحت بازجویی قرار دادند .این فرد سابقه دار ابتدا منکر هرگونه قتلی شد اما در ادامه بازجویی های فنی و پلیس قتل را به گردن گرفت .

بنابراین پرونده این متهم به قتل با صدور کیفرخواست به شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد .

مرد سابقه دار وقتی پیش روی قضات عالی رتبه قرار گرفت قتل مرد نانوا را انکار کرد و گفت تحت فشار روحی و روانی اعتراف به قتل کرده است .

این درحالی بود که همزمان فردی دیگری نیز با مراجعه به یکی از کلانتری های تهران ادعا کرده بود که دو سال پیش در یکی از محله های ورامین مردی را باضربات چاقو از پای در آورده است .

این مرد در اعترافاتش افزود: ازآنجایی که اعتیاد به مواد افیونی دارم و روز جنایت نیز شیشه مصرف کرده بودم حالت عادی نداشتم و نمی دانستم مرتکب چه جنایتی می شوم .اکنون با گذشت 2 سال از این ماجرا دچار عذاب وجدان شدم و تصمیم گرفتم خودم را به پلیس معرفی کنم .

این مرد نیز وقتی در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی علی دلداری مورد محاکمه قرار گرفت ، قتل را انکار کرد و گفت : چون به موادمخدر اعتیاد دارم وجایی را برای خواب نداشتم نقشه کشیدم که بگویم قاتل هستم تا بلکه اینطوری بتوانم مکانی برای خواب پیدا کنم .

انکار این متهم به قتل در حالی است که وی قبلا با حضور بازپرس ویژه قتل و کارآگاهان پلیس صحنه جنایت را بازسازی قرار داده بود .

گفتنی است، قضات عالی رتبه باتوجه به انکار دو متهم در قتل مرد نانوا و ابهامات موجود، پرونده را برای بررسی بیشتر به دادسرای جنایی تهران ارسال کردند.


دیدگاه ها
  دیدگاه ها
پربحث های هفته   
رهبر معظم انقلاب: در ایستگاه منتظر قطار بودم که فردی که اصلا نمی شناختمش شروع کرد به مسخره کردن من+ویدیو (241 نظر) رهبر معظم انقلاب: ساعت 5 صبح که کارم رو شروع می کنم، ده و ربع دیگه دلم میخواد بخوابم+ویدیو (190 نظر) میزبانی رهبر معظم انقلاب از مهمانش در ضیافتی به صرف شام +عکس/سفره ای که اُملت تنها غذای آن بود... (184 نظر) همسر رهبر معظم انقلاب: آقای ما اجازه نمی‌دهد که در خانه، غیر از برنج کوپنی استفاده کنیم و آن هم کفاف خوراک ما را بیش از یک بار در هفته نمی‌دهد (151 نظر) نگاهی به ماشین BMW لوکس و هوش پران رهبر معظم انقلاب+ویدئو (124 نظر) نگاهی به میز عقد ساده و با دیزاین مختصرِ زینب سلیمانی دختر کوچکِ سردار سلیمانی و همسر لبنانی‌اش+عکس/ استندهای اسم و شمع های تک رنگ (110 نظر) ریحانه سادات دختر بزرگ شهید رئیسی: سجاده نماز پدرم را در اندونزی تکه تکه کردند و به عنوان تبرّک بین مردم پخش کردند+ویدیو (103 نظر) تصویری پر بازدید از کابینت های آشپزخانه قدیمی و فلزیِ سبز رنگ خانه پدری رهبر انقلاب/ از وَردنه و دیس مِلامین تا یَخدان و چرخ خیاطی (87 نظر) (فیلم) ورود جالب و معنادار رهبر انقلاب به حسینیه امام خمینی (ره) به همراه مسعود پزشکیان و شعار حیدر حیدر جمعیت (83 نظر) خلاقیت هوش پران مغازه دار کاشانی برای کشاندن مشتری به مغازه حماسه آفرید/ مغزشو باید طلا گرفت+عکس (77 نظر) در خانه شهید رئیسی به روی همه مردم باز می شود (69 نظر) نگاهی به کیک تولد آیتک سلامت کاپیتان چشم آبی تیم ملی والیبال بانوان و رقیب زهرا گونش/ مبارکا باشه (60 نظر) حضور بازیگران و ورزشکاران در ضیافت باشکوه نذری رضا گلزار بدون آیسان آقاخانی+عکس/ از یکتا ناصر و منوچهر هادی تا سعید معروف (24 نظر) نگاهی به خلوت احساسی آزاده نامداری، مجری پرانرژی در ماه محرم و شال سبزرنگ زیبایش/ حیف جوونیش+عکس (21 نظر) خلاقیت بی نظیر راننده تهرانی، با نوشته جالب پشت پژو پارس حماسه آفرین شد/ آدم حَظ میکنه از این درک و فهم بالا (18 نظر)
پربازدیدترین ویدئوهای روز   
تیتر امروز   
متن نوحه حضرت علی اکبر (ع) + اشعار شب هشتم محرم 1403
ترسناک ترین مکان های جهان؛ 20 مکان اسرارآمیز دنیا
فال قهوه با نشان روز دوشنبه 25 تیر ماه 1403
فال ابجد روزانه دوشنبه 25 تیر 1403
فال انبیاء روزانه دوشنبه 25 تیر 1403
فال حافظ با تفسیر امروز دوشنبه 25 تیر 1403 + فیلم
هر ایرانی اینها را باید در منزل خود داشته باشد
نظر رهبر انقلاب در مورد قمه زنی و برهنه شدن در عزاداری‌ها
تهیه غلور زابلی (حلیم زاهدانی)؛ غذای نذری محرم و صفر
فال روزانه امروز دوشنبه 25 تیر ماه 1403
فال شمع روزانه امروز دوشنبه 25 تیر 1403
دود هوا شدن آرزوی میلیون ها جوان ایرانی/ همستر کامبت تا ابد از دسترس خارج شد؟
همسر رهبر معظم انقلاب: آقای ما اجازه نمی‌دهد که در خانه، غیر از برنج کوپنی استفاده کنیم و آن هم کفاف خوراک ما را بیش از یک بار در هفته نمی‌دهد
(عکس) هدیه ارزشمند و گرانبهای فرماندهان سپاه به مسعود پزشکیان در دیدار امروز / نگهداری این هدیه وفاداری و ادب می‌خواهد ...
11 رنگ نامناسب برای اتاق های کوچک
منتخب روز   
(فیلم) رهبر معظم انقلاب: به من می‌گویند شما گفتید سوءاستفاده جویان را افشا نکنید / ما حق نداریم افراد را به صرف گمان متهم کنیم سکانس خوشحالی قُباد از بارداری شهرزاد/ قُباد: من تا الان نمیدونستم از این دنیا و از این زندگی چی میخوام اما الان.... (عکس) هدایای ارزشمندی که پزشکیان در پشت صحنه یک هیئت دریافت کرد / خوشا راهی که آغازش با حسین است ... (ویدئو) شعر سوزناک شهریار برای مادر بزرگش که با شنیدنش اشک از چشمانتان سرازیر خواهد شد به یادماندنی ترین سکانس عاشقانه سریال شهرزاد / از بله گفتن شهرزاد تا مرگ مرگ بزرگ آقا نقش دختر رهبر انقلاب در ترمیم دست مجروح ایشان/ فرزند دختری که به پدر اُنس داشت (عکس) شوخی ظریف با آقای ظریف؛ از مقایسه ظریف با مِسی تا انداختن ماسک به شکل آقای رئیس جمهور!! واکنش عضو دفتر رهبر انقلاب به پست اینستاگرامی پسرش با هشتگ برای ایران، پزشکیان سکانسی از سریال پُرحاشیه این روزها؛ زمین خوردن ثریا در سریال در انتهای شب/ شما چه حِسی داشتین؟ تئوری رنگ قرمز ناگهانی در دکوراسیون منزل ؛ به دیزاین خونتون یه چیز قرمز اضافه کنین تا تاثیرشو ببینین