ساعدنیوز
ساعدنیوز

آخرین خبر از انتقال مهدی قایدی به استقلال

  پنجشنبه، 20 مرداد 1401   کد خبر 217886
آخرین خبر از انتقال مهدی قایدی به استقلال
ساعدنیوز: مهدی قایدی باید تکلیفش را با خودش روشن کند که می‌خواهد به استقلال بیاید یا خیر؛ استقلال کماکان از این بازیکن استقبال می‌کند چون او فرزند و اعتبار باشگاه استقلال است.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعدنیوز به نقل از ورزش سه، در شرایطی که تنها دو روز تا آغاز رقابت های لیگ بیست و دوم باقی مانده؛ استقلال برای دیدار برابر سپاهان در هفته اول آماده می شود و این باشگاه همچنان برنامه های نقل و انتقالاتی خود را دنبال می کند، محمد مومنی عضو هیئت مدیره استقلال در گفت وگویی با خبرنگار ما درباره شرایط آبی پوشان صحبت کرده است.

او همچنین در بخشی از مصاحبه اش درباره گفت وگویی که روز گذشته از او درباره مهدی قایدی منتشر شد؛ توضیحاتی را داد که در ادامه می خوانیم:

در ابتدا درباره وضعیت فعلی استقلال صحبت کنیم که با ساپینتو کار را دنبال می کنید؛ شرایط تیم از نظر شما چطور است؟
ما تمام شرایط را برای تیم مهیا کرده ایم؛ زمین تمرینی خوب، شرایط اردویی مناسب و ... فراهم کردیم که بتواند از تمام پارامترها نهایت استفاده را داشته باشد. این مدیریت حق خودش را به تیم ادا کرده و هر کاری که لازم بوده، انجام داده است. آقای آجورلو تمام زحمات خودش را کشیده تا یک تیم قوی، با پشتوانه و استوار را روانه لیگ پیش رو بکند.

فصل نقل و انتقالات برای استقلال آنطور که انتظار داشتید پیش رفت؟
ما با توجه به تیم قهرمانی که داشتیم، تمام نقاط ضعف مان را مرتفع کردیم و نیروهای جوانی به تیم اضافه شدند که بتوانیم کیفیت کارمان را ارتقا بدهیم تا در ادامه راه درگیر چالشی نشویم. سعی کردیم با جدایی سرمربی، سرمربی جدیدی جذب کنیم که اندیشه هایی داشته باشد که بتواند از موجودیت و افتخارات باشگاه استقلال به خوبی دفاع کند. ما به زعم خودمان سعی کردیم بهترین ها را انتخاب کنیم.

در بازه نقل و انتقالات بازیکنانی هم بودند که شما قصد جذب آنها را داشتید اما گفته شد با قراردادی بالاتر به تیم رقیب پیوستند.
ما برای خودمان حد متعارفی داشتیم و سعی کردیم آن را اجرا کنیم. ما نمی خواستیم کسی از ما به صورت نردبانی استفاده کند و اعتبار باشگاه استقلال برای پرش بازیکنی به تیم دیگر نردبان شود. ما دوست داشتیم با توجه به توانایی مالی خودمان و عشق و علاقه ای که یک فرد به استقلال دارد؛ بازیکن جذب کنیم. اینکه این اتفاق نیفتاده نشان می دهد شانس خدمتی برای بازیکن پیش نیامده که این اتفاق برایش بیفتد. باشگاه استقلال ضرری در این زمینه نکرده و این مسئله در آینده هم ثابت خواهد شد.

شما روز گذشته در گفت وگویی درباره بازگشت مهدی قایدی صحبت کردید و گفتید شائبه هایی در مورد این بازیکن وجود دارد.
در این مورد خلط مبحث شده است؛ من نگفتم شائبه هایی در مورد شخص ایشان وجود دارد اما مهدی قایدی باید تکلیفش را با خودش روشن کند که می خواهد به استقلال بیاید یا خیر. استقلال کماکان از این بازیکن استقبال می کند چون او فرزند و اعتبار باشگاه استقلال است. البته باید شرایط برای بازگشت او مهیا باشد.

پس منظور شما از اینکه "شائبه هایی در مورد این بازیکن آزاردهنده است" ، چه بوده است؟
منظور از آزاردهندگی شائبه ها، تیم های عربی هستند که این بازیکن را می خواهند؛ اینکه امکان دارد این بازیکن به الوصل و کلبا برود برای ما شائبه هایی آزاردهنده است و هواداران ما را آزار می دهد. صحبت ما درباره شخص مهدی قایدی نبود و زندگی شخصی ورزشکار به ما ارتباطی ندارد. هر کسی خودش جوابگوی زندگی شخصی اش است. برای ما رفتار مهدی قایدی در زمین مهم است و می توانیم در این مورد اظهارنظر کنیم.

در خصوص رضایتنامه امیرحسین حسین زاده خبر جدیدی نیست؟ این مبلغ دریافت شده است؟
خیر؛ من اطلاعی ندارم. به هر جهت بازیکن باید در بلژیک قرارداد ببندد تا سپس این اتفاق رخ بدهد.

مبلغ رضایتنامه چقدر بوده است؟
این مبلغ در قرارداد ایشان ذکر شده و مشخص است. من از جزئیات قرارداد اطلاعی ندارم.

صبح امروز هم خبر عقد قرارداد محبی منتشر شد.
ما در حال انجام کارهای این بازیکن هستیم و به زودی همه چیز انجام می شود.

از بحث نقل و انتقالات خارج شویم؛ استقلال در هفته اول در یکی از حساس ترین بازی های فصل خود برابر سپاهان قرار می گیرد.
سپاهان رقیب قابل احترامی است و همیشه هم استقلال برای این تیم دردسر درست کرده و هم سپاهان برای استقلال. امسال توانایی ها و قابلیت های هر دو تیم نسبت به سال قبل ارتقا پیدا کرده و مربیان حاضر روی نیمکت های دو تیم تغییر کرده است؛ سال قبل دو مربی جواب ایرانی این تیم ها را هدایت می کردند و امسال دو مربی باتجربه پرتغالی. با توجه به اینکه ما تغییرات آنچنانی نداریم و به نسبت سپاهان، شاکله تیم قبلی خود را حفظ کرده ایم، وحدت تاکتیکی بیشتری نسبت به حریف خواهیم داشت اما به هر حال سپاهان انگیزه زیادی مقابل استقلال قهرمان دارد.

برای ما که می خواهیم نتایج فصل قبل را ادامه بدهیم، این بازی حیاتی خواهد بود و امتیاز کامل بازی را می خواهیم. با توجه به اردوی خوبی که در ترکیه داشتیم و مدیریت هم تمام تمهیدات لازم را برای تفکرات آقای ساپینتو ایجاد کرده، مطمئنا این دو رقیب می توانند توانایی های تاکتیکی خود را به رخ هم بکشند. قطعا حاصل تفکر این مربیان می تواند پیشرفت فوتبال ملی و بازیکنان استقلال و سپاهان باشد تا در آینده امیدهای بیشتری در اجرای فوتبال نوین داشته باشیم.

با توجه به قهرمانی فصل قبل، هواداران استقلال انتظاری جز قهرمانی ندارند.
تمام هم و غم ما این است که چالش های موجود را برطرف کنیم و تیم را به یک اعتماد به نفس کامل هدایت کنیم تا آقای ساپینتو به دور از استرس و فشار روانی ایده های خودش را اجرا کند. قطعا قهرمانی هم دور از انتظار نیست. قطعا هدف ما قهرمانی است اما باید گام به گام و بازی به بازی پیش برویم و با روش های مختلف مدنظر سرمربی، از سد تیم ها بگذریم.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
رفتار شرم آور بیرانوند، قهرمان بدنسازی و شوت کردن عکس شهدا به سمت داور مسابقه به نشانه اعتراض+ویدئو (1380 نظر) رقص رونالدو داخل هواپیما در مسیر ایران با آهنگ شاد اندی / داد میزنم ای جان دارم میرم به تهران (278 نظر) صدای محشر پیرزن در مزرعه با خوانندگی آهنگ اصیل +فیلم (214 نظر) صدای محشر پیرمرد چوپان در صحرا با خوانندگی آهنگ اصیل +فیلم (151 نظر) شاهکار رقص شاد چوپان در کنار گله گوسفندان با آهنگ شاد شاهرخ +فیلم/ لعبتی هزار ماشالاه آی دل من عاشق چشماته ،خوشگلی والله (147 نظر) زن و شوهری که صاحب شیک‌ترین طلاقِ ایرانی شدند (137 نظر) رقص خفن داماد افغانی و ساقدوش هایش با آهنگ ایرانی شاد +فیلم (128 نظر) (فیلم) واکنش جالب یک نوزاد به اولین بوسه مادر/ مُسکن فقط محبت مادرانه😍 (103 نظر) جاودوی صدای چوپان خوش صدا در دشت و صحرا با آهنگ شجریان+ فیلم/ هرگز نمیشد باورم این برف پیری بر سرم (100 نظر) شاهکار پیرمرد در خیابان با خوانندگی آهنگ سوزناک +فیلم (98 نظر) وقتی نعیمه نظام‌دوست رو صندلی برنامه جا نمیشه+فیلم /صندلی شکست! (93 نظر) رقص ایرانی پیرزن در پمپ بنزین با آهنگ واویلا لیلی دوست دارم خیلی +فیلم (84 نظر) (ویدئو) بریم به استقبال ماه مهر با این شیرین کاری پسر دانشجو/ کل کلاس از شدت خنده رفت رو هوا😂 (81 نظر) (فیلم) اجرای جالب آواز سنتی ایرانی توسط زن فرانسوی / دهن همه وا می‌مونه از این اجرا! (73 نظر) زیباترین مدرسه جهان در یکی از روستاهای سیستان که برنده جایزه بین المللی معماری شد/ ویو رو نگاااا😍 (69 نظر)
منتخب روز   
مردی که از سینه خود به فرزندش شیر می دهد!!!😐+عکس فیلم لورفته از رقص مار هوتن شکیبا در پشت صحنه لیسانسه ها با آهنگ عروسی دلگیرم از تو ، تا بی نهایت (ویدئو) شاهکار خوانندگی آهنگ استاد شجریان توسط پسر حنجره طلای دو رگه/ بنازم این صدارو (ویدئو) قر کمر و رقص باحال پسر کوچولوی بسکتبالیست بعد از بُرد شیرین (ویدئو) پسر 14 ساله اندونزیایی که تخم می گذارد غوغای رقص ایرانی دو پسر با آهنگ شاد در تالار عروسی! +فیلم (ویدئو) طنز اول مهر برای ابراز تسلیت به معلمان، دانش آموزان، ناظمان، ناظران و اسیران خاک/ بازگشت همه به سوی مدرسه است😂 (ویدئو) همخوانی فریبا نادری و محمد نادری با ترانه خاطره انگیز یار دبستانی من در کنسرت حجت اشرف زاده شاهکار رقص ایرانی داماد و پدر زن با آهنگ شاد خواننده +فیلم شاهکار رقص شاد چوپان در کنار گله گوسفندان با آهنگ شاد شاهرخ +فیلم/ لعبتی هزار ماشالاه آی دل من عاشق چشماته ،خوشگلی والله آموزش رقص بندری داشجویان با آهنگ شاد+فیلم / دختر بندری... ارتباط مستقیم 50 درصد حوزه اشتغال به حوزه فناوری در آینده ای نزدیک