ساعدنیوز
ساعدنیوز

عکس دیده نشده از همسر حامد سلطانی

  پنجشنبه، 10 فروردین 1402   زمان مطالعه 1 دقیقه
عکس دیده نشده از همسر حامد سلطانی
ساعدنیوز: حامد سلطانی که در سانحه تصادف رانندگی، همسر و فرزندش را از دست داد، تصویری متفاوت و خاص از آنها منتشر کرد. امسال حامد سلطانی در اجرای ویژه برنامه نوروزی به نبود همسرش اشاره کرد و ناراحت شد.

به گزارش پایگاه خبری_ تحلیلی ساعدنیوز به نقل از رکنا، حامد سلطانی مجری برنامه اعجوبه ها که به تازگی همسر و فرزند خود را در یک سانحه تصادف از دست داده است، عکسی از همسر و فرزندش را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر نموده که می توان آن را تنها عکسی دانست که حامد سلطانی مجری جوان سلام صبح بخیر تا به حال از همسرش منتشر کرده است.حامد سلطانی مجری تلویزیون بعد از فوت همسر و فرزندش پروفایل اینستاگرام خود را سیاه کرد و با انتشار عکسی از همسر و فرزندش نوشت:

پوستر خانواده از دست رفته حامد سلطانی

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
5 مَردی که یک زن مشترک دارند+عکس تاسف آور (263 نظر) غرفه عجیب تبلیغ نوار بهداشتی یک شرکت خاص در بام لند تهران +تصاویر (73 نظر) ازدواج پیرمرد با دختر 9 ساله با لبخند رضایت ! (59 نظر) روزی که شاه در برابر تختی تحقیر شد+عکس غرور آفرین تختی (25 نظر) گفتگو با بامزه‌ترین سارق تهران! (18 نظر) ورود یک مرد مست به داخل قفس شیر در هند +فیلم (16 نظر) تغییر قیافه هانده ارچل بعد از لاغری زیاد (12 نظر) نماز خواندن یک ورزشکار خانم ایرانی وسط یک سالن ورزشی در قرقیزستان +فیلم (12 نظر) این خانم فرانسوی زیبا دست در دست همایون شجریان برای ایران سنگ تمام گذاشت +فیلم (10 نظر) توضیح میرسلیم درباره ساعت 30 میلیاردی اش در صحن مجلس!+عکس (9 نظر) ذوق عجیب یک راننده اسنپ از دیدن عموپورنگ (9 نظر) دست گل جدید آرتام/ گوشی چند میلیونی دنیا جهانبخت رو ترکوند! (7 نظر) پولدارترین مَرد ایرانی کل ثروتش را وقف کرد+فیلم (6 نظر) حرکات بانمک آرتام پسر دنیا جهانبخت داخل ماشین قرمز لوکسش (5 نظر) تیپ کیوت و بامزه آرتام، پسر دنیا جهانبخت و خنده با نمکش (5 نظر)