ساعدنیوز
ساعدنیوز

آزار وحشتناک دختر ایرانی توسط تتلو در ترکیه + فیلم

  شنبه، 05 فروردین 1402
آزار وحشتناک دختر ایرانی توسط تتلو در ترکیه + فیلم
ساعدنیوز: این فیلم از تجاوز تتلو به دختر ایرانی در استانبول پرده برداشت.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعدنیوز به نقل از رکنا، پلیس ترکیه در حال بررسی ادعاهای یک دختر جوان ایرانی درباره «ربوده شدن از سوی امیر تتلو، حبس، فحاشی، تجاوز و ضرب و شتم» است.

به گزارش گروه حوادث رکنا: امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو یکی از خوانندگان ایرانی است که در چند سال اخیر حواشی زیادی داشته و جدیدترین آن نیز فیلمی است که از سوی یک زن تتو کار منتشر شده است.

این دختر جوان مدعی است که پس از دو هفته حبس و بازداشت توسط امیر تتلو خواننده ایرانی توانسته رهایی پیدا کند و ادعاهای مختلفی درباره او اعم از تجاوز و ضرب و شتم دارد. به گفته بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی پلیس ترکیه در حال بررسی ادعاهای یک دختر جوان ایرانی درباره «ربوده شدن از سوی امیر تتلو، حبس، فحاشی، تجاوز و ضرب و شتم» است.

حالا این جوان تتو کار نیز می گوید: یک روز برای کار تتو پیش او رفتم که همان باعث شد تا دو هفته مرا در اتاقی زندانی کند و برای اینکه کسی نفهمد نیز گربه های مرا پیش خود اورده بود تا اگر اعتراضی کردم سریع آنها را بکشد. تمام تن من سیاه و کبود است و حتی موهای مرا نیز از ته زد.

تتلو پیش تر نیز با ادعاهای مشابه، مورد پیگرد و حتی بازداشت در خاک ترکیه به جرم درخواست رابطه جنسی غیرقانونی با دختران زیر سن قانونی قرار گرفته بود که اگر این ادعاها اثبات شود باید شاهد خبر دستگیری تتلو باشیم.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

3 دیدگاه
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
سالار
2 ماه پیش

خوب چرا مستقیم پیش پلیس ترکیه نمی ری؟! خوب تو اصلا چرا پیش ایشون رفتی وقتی می دونی اینهمه پسته هان؟
ناشناس
2 ماه پیش

مرگ بر امیر تتلو روانی
ناشناس
2 ماه پیش

خدا لعنت کند امیر تتلو را باید حتما به سزایش برسد
پربحث های هفته   
5 مَردی که یک زن مشترک دارند+عکس تاسف آور (256 نظر) غرفه عجیب تبلیغ نوار بهداشتی یک شرکت خاص در بام لند تهران +تصاویر (69 نظر) ازدواج پیرمرد با دختر 9 ساله با لبخند رضایت ! (56 نظر) روزی که شاه در برابر تختی تحقیر شد+عکس غرور آفرین تختی (23 نظر) گفتگو با بامزه‌ترین سارق تهران! (17 نظر) ورود یک مرد مست به داخل قفس شیر در هند +فیلم (16 نظر) تغییر قیافه هانده ارچل بعد از لاغری زیاد (12 نظر) نماز خواندن یک ورزشکار خانم ایرانی وسط یک سالن ورزشی در قرقیزستان +فیلم (12 نظر) این خانم فرانسوی زیبا دست در دست همایون شجریان برای ایران سنگ تمام گذاشت +فیلم (10 نظر) توضیح میرسلیم درباره ساعت 30 میلیاردی اش در صحن مجلس!+عکس (9 نظر) ذوق عجیب یک راننده اسنپ از دیدن عموپورنگ (9 نظر) دست گل جدید آرتام/ گوشی چند میلیونی دنیا جهانبخت رو ترکوند! (6 نظر) پولدارترین مَرد ایرانی کل ثروتش را وقف کرد+فیلم (6 نظر) تیپ کیوت و بامزه آرتام، پسر دنیا جهانبخت و خنده با نمکش (5 نظر) مقایسه جنجالی لباس فاخر همراهان سلطان عمان با تیپ شنبه چهارشنبه مسئولان ایرانی +عکس (5 نظر)