ساعدنیوز
ساعدنیوز

با این راهکار برگ برنده ثروت را در دست گرفتم

  یکشنبه، 09 بهمن 1401   زمان مطالعه 2 دقیقه
با این راهکار برگ برنده ثروت را در دست گرفتم
ساعد نیوز : یکی از راه ‌های ثروتمند شدن سرمایه ‌گذاری در بورس است اما این راه بسیار پر ریسک می ‌باشد و یک روش برد-باخت است. زیرا روند به این صورت است که برای سود یک فرد دیگری باید متضرر شود اما بهترین کار تجارت کردن است زیرا در آن یک مسیر برد-برد وجود دارد و با یادگیری اصول درست تجارت می ‌توان با خیال راحت به ثروت بالایی دست یافت.

یکی از راه های ثروتمند شدن سرمایه گذاری در بورس است اما این راه بسیار پر ریسک می باشد و یک روش برد-باخت است. زیرا روند به این صورت است که برای سود یک فرد دیگری باید متضرر شود اما بهترین کار تجارت کردن است زیرا در آن یک مسیر برد-برد وجود دارد و با یادگیری اصول درست تجارت می توان با خیال راحت به ثروت بالایی دست یافت. از این رو با تجارت دستگاه بلوک زنی توانستم زندگی خود را متحول کنم و ثروت بزرگی را بدست آوردم.

دستگاه بلوک زنی دستی حق نژاد

دستگاه بلوک زنی بر خلاف تمام اتوماتیک آن به نیروی انسانی نیاز دارد و با تنظیم کردن دستکاه به تولید بلوک می پردازد. یکی از مشخصه های دستگاه بلوک زنی دستی حق نژاد این است که قادر به تولید بلوک توخالی جامد استرافورد کرب استون می باشد. این دستگاه انواع مختلفی را دارد که بر حسب نیاز می توان نوع برقی و غیر برقی آن را انتخاب کرد. از انواع دستگاه بلوک زنی می توان به تک قالبه و یا دو قالبه اشاره کرد که بسیار دقیق طراحی شده است.

تصویر

دستگاه بلوک زنی دستی

انواع مختلفی از دستگاه وجود دارد که فرایند بلوک زنی با آن انجام می گردد. یکی از این دستگاه ها، دستگاه بلوک زنی دستی است. در ادامه به بررسی مشخصات این محصول می پردازیم. این دستگاه به سبک روش های قدیمی به تولید بلوک می پردازد. طرز عملکرد دستگاه بلوک زنی دستی به این گونه است که بعد از اینکه یک ردیف بلوک را تولید کرد، کمی به جلو می رود و نسبت به تولید ردیف بعدی اقدام می نماید. بلوک های ساخته شده به وسیله این دستگاه، 2 میلی متر ضخامت دارند. طول عمر زیاد و طرز استفاده ساده، از مزیت های استفاده از این محصول می باشد.

تصویر

دستگاه بلوک زنی سقفی دست دوم

محصول دستگاه بلوک زنی سقفی دست دوم توسط چند الکترو موتور پر قدرت کار می کند. قبل از تهیه دستگاه بلوک زنی سقفی باید از مشخصات آن آگاهی داشته باشیم تا بتوانیم دست دوم آن را تهیه کنیم. هر چه دستگاه از کیفیت بیشتری بر خوردار باشد بلوک های تولیدی توسط آن نیز با کیفیت تر خواهد بود. این دستگاه ها به لحاظ سرعت عمل و کیفیت بلوک های تولیدی با هم متفاوت هستند. بلوک ها توسط جک هایی در دستگاه فشرده می شوند و کیفیت این جک ها بسیار موثر است.

تصویر
پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
رقص و قِر مختلط زن و مرد در پارک!/خجالتم خوب چیزیه (152 نظر) (فیلم) شوخی جالب و کمتر دیده شده از حضرت امام (ره) در مراسم تنفیذ ریاست جمهوری شهید رجایی (29 نظر) نقاشی عاشقانه و بانمک عروس سید حسن خمینی در کلاس ادبیات (19 نظر) مقام ارشد دولت روحانی و فرزندش متهم به سرقت فرش‌های مجموعه سعدآباد شدند (17 نظر) آیدی رضا گلزار در بیوی اینستاگرام آیسان آقاخانی، همسر واقعی اش (13 نظر) وقتی لقب جذابترین آبادانی دنیا به آرتام تعلق میگیره! (12 نظر) کیوت ترین عکس آرتام کوچولو در کنار نازترین سیندرلای دنیا! (7 نظر) حماسه آفرینی هوش مصنوعی اینبار برای زنان ایرانی! (6 نظر) عکاسی حرفه ای عروس سید حسن خمینی در طبیعت (5 نظر) برقِ چشایِ نازِ آرتام و صدایِ کیوت و بامزش با دیدن کارتون! (5 نظر) سرنوشت عجیب اسبی که به فرح پهلوی سواری نداد (4 نظر) یاللعجب؛ ازدواج عاشقانه پسر 22 ساله با مادر بزرگش! (4 نظر) (فیلم) پوشش افتخارآمیز ورزشکار زن ایرانی در لحظه قهرمانی (4 نظر) ادا و اطوار زننده و دور از شان محسن ابراهیم زاده وسط کنسرت (4 نظر) سورپرایز فوق العاده خاص امیر مقاره برای دختر جوان +ویدئو (2 نظر)