ساعدنیوز
ساعدنیوز

بازتاب گسترده سخنان نوروزی رهبر انقلاب در رسانه‌های بین‌المللی

  چهارشنبه، 02 فروردین 1402   کد خبر 334304
بازتاب گسترده سخنان نوروزی رهبر انقلاب در رسانه‌های بین‌المللی
ساعدنیوز : سخنرانی رهبر انقلاب اسلامی به مناسبت فرارسیدن سال نو در حرم امام رضا (ع) با بازتاب گسترده ای همراه بود.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعد نیوز به نقل از ایسنا، سخنرانی رهبر انقلاب اسلامی به مناسبت فرارسیدن سال نو در حرم امام رضا (ع) در رسانه‌های بین‌المللی با بازتاب‌های گوناگون همراه بوده است.

خبرگزاری فرانسه با انتشار صحبت‌های رهبر انقلاب اسلامی نوشت که ایران دخالت در جنگ اوکراین را رد کرد.
این خبرگزاری همچنین به نقل از مقام معظم رهبری نوشت: به دروغ ادعا کردند ایران در جنگ اوکراین مشارکت دارد، ابدا چنین نیست و مقدمات این جنگ را آمریکا فراهم کرد و بازهم سود این جنگ را کارخانه‌های اسلحه‌سازی آمریکا می‌برد و به همین دلیل مانع از پایان جنگ اوکراین می‌شوند.
روزنامه گاردین با بازنشر سخنان رهبر انقلاب درمورد کشورهای غربی به نقل از ایشان نوشت: با اروپایی‌ها هم قهر نیستیم و با هرکدام از کشورهای اروپایی که سیاست‌های آمریکا را کورکورانه تبعیت نکنند حاضریم ارتباط داشته باشیم.
العربیه انگلیسی با تیتر «رهبر ایران می‌گوید که این کشور در جنگ اوکراین دخیل نیست» به پخش آن بخش از سخنان رهبری پرداخته که درخصوص تلاش آمریکا برای آغاز درگیری صحبت می‌کردند.
المیادین انگلیس با تیتر «رشد روابط میان ایران و کشورهای منطقه‌ای، نقشه‌های غرب برای منزوی کردن ایران را خنثی کرد» به بازنشر سخنان رهبری پرداخت.
پایگاه خبری بارونز با تیتر «ایران با اروپایی‌ها قهر نیست» به آن بخش از صحبت‌های رهبری پرداخت که از پیروی کورکورانه از سیاست‌های آمریکا انتقاد کرده بودند.
روزنامه پاکستانی بیزنس ریکوردر نیز با انتشار سخنان رهبر معظم انقلاب به نقل از ایشان نوشت: غربی‌ها فشار آوردند که ایران منزوی و ارتباط‌ها با ایران قطع شود اما آن‌چه رخ داد نتیجه عکس داد. بله رابطه ما با اروپا ضعیف شد اما رابطه ما با بخش مهم کشورهای آسیا صددردصد افزایش یافت و این مسیر ادامه خواهد داشت.
شبکه بی بی سی نیز با انتشار سخنان رهبر انقلاب به نقل از ایشان نوشت: دشمنان از آن دگرگونی که مطرح می‌کنند و در داخل هم برخی می‌گویند تغییر هویت جمهوری اسلامی است. اینان با هویت جمهوری اسلامی مخالف هستند و اگر می‌گویند تغییر و تحول و انقلاب مقصودشان این است که هویت جمهوری اسلامی تغییر کند.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
5 مَردی که یک زن مشترک دارند+عکس تاسف آور (255 نظر) غرفه عجیب تبلیغ نوار بهداشتی یک شرکت خاص در بام لند تهران +تصاویر (68 نظر) ازدواج پیرمرد با دختر 9 ساله با لبخند رضایت ! (55 نظر) روزی که شاه در برابر تختی تحقیر شد+عکس غرور آفرین تختی (23 نظر) گفتگو با بامزه‌ترین سارق تهران! (16 نظر) ورود یک مرد مست به داخل قفس شیر در هند +فیلم (16 نظر) تغییر قیافه هانده ارچل بعد از لاغری زیاد (12 نظر) نماز خواندن یک ورزشکار خانم ایرانی وسط یک سالن ورزشی در قرقیزستان +فیلم (12 نظر) این خانم فرانسوی زیبا دست در دست همایون شجریان برای ایران سنگ تمام گذاشت +فیلم (10 نظر) توضیح میرسلیم درباره ساعت 30 میلیاردی اش در صحن مجلس!+عکس (9 نظر) ذوق عجیب یک راننده اسنپ از دیدن عموپورنگ (9 نظر) دست گل جدید آرتام/ گوشی چند میلیونی دنیا جهانبخت رو ترکوند! (6 نظر) پولدارترین مَرد ایرانی کل ثروتش را وقف کرد+فیلم (6 نظر) تیپ کیوت و بامزه آرتام، پسر دنیا جهانبخت و خنده با نمکش (5 نظر) مقایسه جنجالی لباس فاخر همراهان سلطان عمان با تیپ شنبه چهارشنبه مسئولان ایرانی +عکس (5 نظر)