ساعدنیوز
ساعدنیوز

بیوگرافی و زندگی خصوصی ژیلا صادقی و همسرش + تصاویر جذاب و دیدنی

  یکشنبه، 24 مهر 1401   زمان مطالعه 6 دقیقه
بیوگرافی و زندگی خصوصی ژیلا صادقی و همسرش + تصاویر جذاب و دیدنی
ساعدنیوز: ژیلا صادقی (زاده ۲۲ شهریور ۱۳۵۲ در تهران) مجری تلویزیونی و بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.

بیوگرافی ژیلا صادقی

ژیلا صادقی, مجری و گوینده و بازیگر ایرانی در ۲۲ شهریور ۱۳۵۲ در تهران به دنیا آمده است، اصلیت خانواده اش، نیارکی هستند (منطقه ای بین رودبار و منجیل)، سه خواهر و یک برادر دارد و او فرزند دوم خانواده است. خواهر بزرگ اش سالهاست در کشور آمریکا زندگی می کند ، برادرش مقیم کشور آلمان می باشد ، یکی از خواهرها در دبی و دیگری در خارج از کشور تحصیل می کند.

ژیلا صادقی

تحصیلات ژیلا صادقی

فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک می باشد.

همسر ژیلا صادقی

ژیلا صادقی ازدواجی دیر هنگام داشته و در سن ۴۳ سالگی در ۲ خرداد ۱۳۹۵ با محسن رجبی صاحب رستوران سفیر و کارمند اداره ،ازدواج کرده است.

ژیلا صادقی

نحوه آشنایی ژیلا صادقی

محسن رجبی همسایه ژیلا صادقی در منطقه لواسان بودند ارتباط آنها در حد سلام و علیک بود و بعد از ۷ سال پیشنهاد ازدواج از طرف آقا بهشون شد و در ۱۸ فروردین ۹۴ رسما به خواستگاریشون رفتند و پس از یکسال در ۱۸ فروردین ۹۵ مراسم بله برون شد و دوم خرداد هم عروسی کرد.

مهریه ژیلا صادقی

من هیچ شرطی برای ازدواجم نداشتم و گفتم فقط آرامش در زندگی می خواهم و ۱۴ سکه تعیین کردم. همسرم نیز یک تعدادی را به سکه ها اضافه کرد که من بلافاصله قسمتی را به روح پدر همسرم، بخشی به خانواده اش و تعدادی را هم به خودش هدیه دادم که در آخر همان ۱۴ سکه شد.

ژیلا صادقی

شغل اول ژیلا صادقی

سال 1370 همزمان که دیپلم را گرفتم، به طور افتخاری در مناطق محروم تدریس می کردم سال های بعد از آن که دانشجو بودم، در مدارس نمونه مردمی تدریس می کردم ستاره پسیانی، بیتا معیریان (دختر آرش معیریان) در پایه پنجم ابتدایی از شاگردان من بودند.همزمان با تدریس در سال 1371 در آزمون گویندگی پذیرفته شدم؛ چون خودم علاقه به کار گویندگی داشتم و احساس کردم خیلی نمی توانم تدریس را به طور جدی دنبال کنم؛ به همین خاطر تدریس را ترک کردم.

ژیلا صادقی

شغل دوم

شرکتی داریم که کار صادرات و واردات انجام می دهیم.

ماجرای اخراج ژیلا صادقی

«پل فروردین» عنوان ویژه برنامه تحویل سال شبکه دو سیماست که در سه فاز روانه آنتن رفته بود. در فاز اول این برنامه که به استقبال از نوروز، انتظار بهار و گرامیداشت میلاد امام علی (ع)؛ روز پدر اختصاص داشت و به مدت یک هفته تا آغاز سال نو روانه آنتن رفته بود فاز دوم آن مربوط به ویژه برنامه تحویل سال ۹۸ بود و پس از آن نیز پخش این برنامه با پاسداشت نوروز و بدرقه آن ادامه یافته بود

اما نکته قابل تامل، مجری برنامه (ژیلا صادقی) بود که اجرای او در قسمت های منتهی به سال تحویل با نقد های فراوانی همراه بود.

پس از انتشار این نقدها، سازندگان برنامه «پل فروردین» ترجیح دادند برنامه را با مجریان جدیدی ادامه دهند و به همین منظور نیما رئیسی و محسن آزادی به برنامه پیوستند که نیما رئیسی سابقه زیادی در اجرای برنامه های رادیویی دارد و در کنار آن اجرا، بازیگری و خوانندگی را هم تجربه کرده است و محسن آزادی نیز مجری برنامه موفق «خوشا شیراز» در مرکز استان فارس بوده است.

یک خبرگزاری در خبری از تغییر مجری برنامه «پل فروردین» خبر داده و نوشته بود که ژیلا صادقی به خاطر انتقادات مخاطبان و رسانه ها به اجرایش، کنار گذاشته شده است. اما این مجری با سابقه در گفتگو با خبرآنلاین این باره گفت: «اصلا این طور نیست. از همان اول من فقط برای فاز اول برنامه قرارداد داشتم و گفته بودم که در ایام نوروز برنامه را اجرا نمی کنم. از همان اول قرار بود آقای نیما رئیسی و محسن آزادی اجرای برنامه در فاز دوم را به عهده داشته باشند.»

رمز موفقيت ژیلا صادقی

طی ۸ سال فعالیت در عرصه اجرا دیگر به مدیرانم ثابت کرده ام هیچ وقت دچار ممیزی نشده ام و خوشحالم مدیران سازمان کاملا به طرز تفکر مجری به نام ژیلا صادقی احترام گذاشته و بها داده اند. من در برنامه ام مانتوی نو و آراسته پوشیده ام چراکه یک دختر جوان ظاهر شیک را دوست دارد. مردم ژیلا صادقی را همان طور که در برنامه اش با یک ظاهر آراسته و مقنعه ای که با یک پیراهن شومیز زیبای در عرف جامعه می بینند، بیرون هم همانگونه است، تا امروز هیچ کس به من نگفته خانم صادقی مانتوی قرمز نپوشید، کتانی پای تان نکنید، ساعت تان را با خط کتانی تان هماهنگ نکنید چون من تمام این کارها را انجام داده ام اما چون در کارم با تخصص کافی جلو می روم، کسی به این چیزها ایرادی نمی گیرد پشتم به کسی جز خدا گرم نیست که چنین حرف هایی می زنم.

ژیلا صادقی

همکاران مورد قبول ژیلا صادقی

از آقایان فرزاد حسنی ، احسان علیخانی و در نسل سومی ها تلاش و صدای علی ضیا و از خانم ها مژده لواسانی همکاری قابل قبولی برایم هستند.

ژیلا صادقی

مهران مدیری مجری نیست!

در یک مصاحبه از من پرسیدند که آیا مهران مدیری یک مجری است که من گفتم خیر ایشان یک بازیگر کاربلد هستند که مردم دوستشان دارند و خیلی خوب بلدند که کاری را مدیریت کنند.

سرگرمی و اوقات فراغت ژیلا صادقی

این مجری مشهور، رشته های ورزشی چون سوارکاری و تیر و کمان و غواصی را بطور حرفه ای آموخته است و به این رشته ها علاقه مند است ،به غیر از بهره مندی از هنر هفتم از هنرهای تجسمی نیز بی بهره نیست و دوره فوق ممتاز خطاطی را گذرانده و به هنر تذهیب را نیز آموخته است.

فیلم شناسی ژیلا صادقی

 • سریال

 1. 1382هزاران چشم کیانوش عیاری
 2. 1382 آینه عشق محمدتقی رنجبر
 3. 1383 بادهای موسمی هادی نامور
 4. 1381 دردسرهای طلایی شاپور قریب
 5. 1376 شن های کف رودخانه یوسف سیدمهدوی
 6. 1377 روزهای زندگی سیروس مقدم
 7. 1380 زیر آسمان شهر مهران غفوریان
 • فیلم

 1. 1383 خیلی دور خیلی نزدیک سید رضا میر کریمی
 2. 1380 بی همتا جهانگیر جهانگیری
 3. 1384 به خاطر سوگند سیدرحیم حسینی
 4. 1388 آتش بس در بیمارستان اصغر نصیری
 5. 1394 من سالوادور نیستم منوچهر هادی
 • مجری تلویزیون

 1. 1378 کاپیتولاسیون پیامی
 2. 1379 جهان در مطبوعات امروز حسین خمسه
 3. 1380 جاذبه ها رضوی
 4. 1380 رنگ جوانی کرد
 5. 1381 سپید جمشید بیات ترک
 6. 1381 مهد قرآن(نور( مسعود عسگری
 7. 1381 هشت فصل عشق مجتبی شهدادی
 8. 1382 یادماندگار مجتبی شهدادی
 9. 1382 راز خورشید مجتبی شهدادی
 10. 1383 بیدار شو آفتاب شد معصومی
 11. 1383 موج وکیلی
 12. 1384 موج نو غفارزاده
 13. 1384 گل بیار گل ببر سید محمد هاشمی اصل
 14. 1384 باتو ، ورود آقایان ممنوع سید محمد هاشمی اصل
 15. 1385 وِیژه برنامه تحویل سال نو محمد صالح اعلا
 16. 1385 خانه مهر یمینی
 17. 1385 صمیمانه احمد رضا داوری
 18. 1385 الفبای مهربانی سید کاظم احمدزاده
 19. 1387 من خوبم تو خوبی قریشی
 20. 1387 خانه من خانه تو سید محمد هاشمی اصل
 21. 1388 ویژه برنامه تحویل سال نو سید محمد هاشمی اصل
 22. 1388 خانه فیروزه ای سید محمد هاشمی اصل
 23. 1388 دانه های عشق سید محمد هاشمی اصل
 24. 1388 تابستانه رضی
 25. 1388 آبی آسمونی علی حجازی
 26. 1388 ماه آسمونی محمد صدری
 27. 1388 لجظه دیدار علی اکبری
 28. 1394 فرش بهشت محمد قنبری
 29. 1394 آب و آیینه علی زاهدی
 30. 1394 خوبی از خودتونه سمانه فراهانی
 31. 1394 مهر محمد مقداد مؤمن نژاد و مجید خواجه نژاد
 32. 1395 سالی نو محمد قنبری
 33. 1395 تمام ماه احسان ارغوانی

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

2 دیدگاه
  دیدگاه ها
نوشین
1 سال پیش

چهره اش و صداش دوستداشتنیه 👍
بازدیدکننده
1 سال پیش

از ته قلبم خانوم صادقی برام عزیز هستند و احترام براشون قا یلم ، موفق باشند .
پربحث های هفته   
درختان میوه حیاط باصفای خانه رهبر معظم انقلاب که بابتش به بیت المال هزینه می پردازد (248 نظر) مهران رجبی: حضورم در بیمارستان موجب خنده رهبر معظم انقلاب شد (105 نظر) نگاهی به پژوی تهران پلاک رهبر معظم انقلاب+عکس/اولین ماشینی که از ایرانشهر خریدند! (101 نظر) رونمایی از تیپ باکلاس و شیک دامادی رضا داوودنژاد درکنار عزیزترین زن زندگیش/ مادربزرگی که جای مادر نداشته اش رو پُر کرد+عکس (47 نظر) حضور پرافتخار مژده لواسانی در موزه لوور فرانسه با چادر/ باعث افتخارین خانوم! +عکس (43 نظر) نگاهی به خانه 4 طبقه محمود احمدی نژاد در نارمک تهران+عکس (34 نظر) خوشحالی و ذوق غیرقابل وصف علی دایی در افتتاحیه رستورانش در اردبیل+عکس/ از بوسیدن قرآن تا خنده هایش موقع پیتزا خوردن (31 نظر) چرا رهبر انقلاب در زمان ایراد خطبه نماز عید فطر بغض کردند؟ (28 نظر) حیاط باصفا و دلباز خانه زیبای سانیا سالاری ارغوان سریال دلدادگان/ خونه نگو باغ بگو!+عکس (24 نظر) شباهت بی حد و اندازه گندم، تنها یادگار آزاده نامداری به مادرش/ چقدر زیبا و نازه+عکس (22 نظر) خلاقیت بی نظیر راننده شیرازی، با نوشته جالب پشت خاور اش حماسه آفرین شد/ آدم حَظ میکنه از این درک و فهم بالا (18 نظر) خلاقیت منحصربفرد شهرداری کرمانشاه با رنگ آمیزی پیاده راه برای زیباسازی/ماشالله به این هنر+عکس (15 نظر) دلنوشته احساسی و جانسوز پدر غزل بدیعی برای دامادش رضا داوودنژاد (15 نظر) صحبت های خنده دار آقای قرائتی: وقتی دختره بهش میگه به فوکول من گیر نده +ویدئو😂👌 (13 نظر) نگاهی به گالری طلا و جواهرات علی دایی و همسرش مونا خانوم/ چه گالری اعیان و لوکسی+ عکس (13 نظر)
دیگران می‌خوانند   
کولر گازی کریر ساخت کجاست؟ یادی کنیم از خونسردی کامل و جالب بهاره رهنما در درگیری لفظی با فلور نظری سر میز شام+ویدئو/ خونه چه کسی هم دعوا کردن، مریم امیرجلالی مژده لواسانی خطاب به وزیر ارشاد: یک سوال بپرسم ممنوع التصویر نمیشم +ویدئو مدل موی جدید سعید عزت اللهی ستاره تیم ملی/ چه بهش میاد +فیلم استوری های جدید منوچهر هادی و یکتا ناصر از دخترشان سوفیا/ ماجراهای این زوج جنجالی تمامی ندارد+ویدیو تصاویر جذاب و خوشمزه هانده ارچل بازیگر فیلم "مست عشق" در سفر به اوزاکا ژاپن تمومی نداره (عکس/فیلم) با دهکده رویایی ارباب حلقه ها در دنیای واقعی آشنا بشین / از فیلماشم خوشگلتره 😍 (فیلم) لحظه هولناک انفجار یک ستاره بزرگ در نزدیکی زمین / چه بلایی سرمان خواهد آمد؟! هدیه تولد متفاوت سپهر حیدری برای پسر موفرفری اش دیاکو در دوبی +تصاویر اینفلوئنسر معروف اینستاگرام؛ خود و خانواده‌اش را قربانی کرد+عکس/ کشتن شوهر و دو فرزند! (عکس) ویوی زیبای خانه بهرام رادان بعد از یک روز بارانی / آقای بازیگر عجب جایی زندگی میکنه 😍 مرگ مشکوک مرد جوان در انفجار گاز شهری/کشف آثار بریدگی روی جسد، مقتول تازه همسرش را طلاق داده بود (عکس) دیدار سیاوش خیرابی رامین سریال "دلنوازان" و طرفدارش بعد از 15 سال در خیابان (فیلم) بازسازی علت و نحوه برخورد و غرق شدن کشتی تایتانیک که به عنوان یکی از فاجعه های بزرگ دنیا شناخته می شود شعرخوانی بامزه سوفیا، دختر یکتا ناصر و منوچهر هادی برای پدرش+ویدئو/ باباش چه قربون صدقه‌ای هم میره براش (ویدئو) لحظه فوق احساسی دیدار دو دختر با پدرشان پس از آزادی از زندان+ فیلم/ فقط خوابشون که تعبیر شد... تعطیلات آخر هفته آزاده نامداری با دختر خوشگلش گندم در دشت گل های لاله+عکس بیوگرافی و زندگی خصوصی هدیه بازوند، روژان سریال نون خ و همسرش+ تصاویر جذاب و دیدنی سلفی ساده و صمیمی هادی چوپان با همسر و فرزندانش داخل لندکروز میلیاردی اش/ زیبایی طبیعی ببینید بدون آرایس و روتوش و فیلتر/ قهرمان جهان اینقدر صمیمی خوابیدن با آرایش چه عوارض وحشتناکی برای پوست دارد (ویدئو) سبک مدرن دکوراسیون خانه صبا راد، مجری و گوینده سابق، و همسرش مانی رهنما، خواننده/ چه رنگ عجیبی رو واسه مبلمان انتخاب کردن! جایزه 50 میلیون تومانی برای عکس گرفتن از برنج خوردن سرمربی تیم ملی! دانلود آهنگ جدید «مال من باش» معین زد+فیلم/ مال من باش تو آسمون بشو منم ابراش ... سوژه شدن مهدی قائدی در خیابان های دبی درلباس شیخ بن سلمانی اماراتی/ فقط ژست گرفتنش که شکار شده🤣 + ویدئو تصویر دیده نشده و قدیمی از آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب در کنار دریا با کاپشن و کلاه +عکس (تصویر) معادلۀ سمی/ گربۀ زیر رادیکال مساوی است با مجذور همان گربه نگاه عاشقانه پسر فوتبالیست معروف به خانم بازیگر در ویلایی لاکچری و میلیارد دلاری پایتخت/ ای کاش نگاهش ترجمه داشت +عکس عکس یادگاری جواد عزتی و رعنا آزادی‌ور در پشت صحنه سریال زخم کاری 3 خلاقیت خنده دار و هوش پَران یک ایرانی در پیوند موفقیت‌آمیز مبل راحتی با صندلی حماسه آفرید+عکس/ به این دکترای افتخاری ندن در حقش ظلم کردن😂 چگونه نوع پوست خود را تشخیص دهید و از آن مراقبت کنید چیدمان میز رنگارنگ حمیدرضا پگاه، طاهای آوای باران و همسرش در یک کافه شیک ایرانی+عکس خلاقیت خنده دار یک جوان در طراحی توالت سیار/ با این اختراع باید بهش دکترای افتخاری بدن!! +عکس جواب مودبانه و قابل تامل عباس موزون، مجری برنامه زندگی پس از زندگی به پیام کنایه آمیز یک شهروند؛ میتوانی در آن دنیا تور لیدر اموات بشوی+ویدئو اوج خلاقیت خنده دار هموطن ایرانی برای حمل نان بربری با ماشین آردی حماسه ساز شد/ انیشتن هم مغز تو رو نداشت+عکس تمام آن چیزی که شما باید درباره درگیری نظامی ایران و اسرائیل بدانید خاطره خنده‌دار قهرمان مردان آهنین از درگیری در هنگام رانندگی+ فیلم دست به جیب شدن پسر بامزه و دوست داشتنی ستاره سادات قطبی برای پرداخت خریدهای مامانش+ویدئو/ دل آدم براش ضعف میره اعلام تقویم برگزاری آزمون‌های زبان تخصصی دکتری دانشگاه پیام‌‌ نور رونمایی از همسر جوان و کم سن و سال عمو خلیل سریال نون خ/ چقدرم شیک و باکلاس+عکس کلیپی دیدنی از فضای زیبا و دلنشین دانشگاه دهلی هندوستان را ببینید
تیتر امروز   
استوری های جدید منوچهر هادی و یکتا ناصر از دخترشان سوفیا/ ماجراهای این زوج جنجالی تمامی ندارد+ویدیو اینفلوئنسر معروف اینستاگرام؛ خود و خانواده‌اش را قربانی کرد+عکس/ کشتن شوهر و دو فرزند! مرگ مشکوک مرد جوان در انفجار گاز شهری/کشف آثار بریدگی روی جسد، مقتول تازه همسرش را طلاق داده بود بیوگرافی و زندگی خصوصی هدیه بازوند، روژان سریال نون خ و همسرش+ تصاویر جذاب و دیدنی جایزه 50 میلیون تومانی برای عکس گرفتن از برنج خوردن سرمربی تیم ملی! دانلود آهنگ جدید «مال من باش» معین زد+فیلم/ مال من باش تو آسمون بشو منم ابراش ... تمام آن چیزی که شما باید درباره درگیری نظامی ایران و اسرائیل بدانید اعلام تقویم برگزاری آزمون‌های زبان تخصصی دکتری دانشگاه پیام‌‌ نور دانلود آهنگ جدید "مست عشق" علیرضا قربانی/ تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهان را... +فیلم پلیس با زنان و دختران بی‌حجاب چگونه برخورد می‌کند؟ خبر جنجالی عیسی آل کثیر درباره ماشین شخصی اش خبرنگاران را حیرت زده کرد/ مگه می شه مگه داریم؟! کاظم صدیقی در نماز جمعه تهران مطرح کرد: شبکه های مجازی قتلگاه جوانان و مسلخ آبروها شده است چرا موشک روسی در آسمان ایران دیده شد؟ آمریکا معافیت های تحریمی مرتبط با برنامه هسته ای ایران را تمدید نکرد/ مرگ برجام رسمی شد! طرح ضربتی پلیس برای جمع آوری بی حجاب ها از معابر عمومی در کشور آغاز شد
منتخب روز   
رودررویی با یک تمساح آن‌ هم فقط با یک ماهیتابه +فیلم متقاضیان عمره بخوانند/ آخرین وضعیت و شرایط ثبت‌نام حج عمره 1403 اعلام شد طرح 100 میلیارد پوندی برادر اسامه بن لادن برای ساخت طولانی ترین پل معلق جهان+عکس داستان جالب تخلص استاد شهریار از زبان خودش+ فیلم (فیلم) خفه شدن یک مرد توسط مار پیتون/ یکی نیست به طرف بگه اون ماره، شال‌گردن نیست🙄 خاطره شیرین رهبر انقلاب از شکست تیم فوتبال اسرائیل برابر ایران+ فیلم عظیم الجثه ترین مار جهان با اندازه ای باور نکردنی/ واقعا ترسناکه +فیلم (عکس) کامنت دردساز مدیرعامل پرسپولیس زیر پست کاملیا فلاح، دروازه بان تیم زنان پرسپولیس / مگه مجبوری آخه؟!! با اون ایموجی ها!!! 🤣 (فیلم) میل های باستانی کنج اتاق استراحت رهبر معظم انقلاب/ نشانه هایی از علاقه حضرت آقا به ورزش زورخانه ای خنده های از ته دل رهبر انقلاب هنگام شنیدن یک شعر طنز در مورد دوران مجردی +فیلم (ویدئو) عادت بامزه و خنده دار یک نوزاد در شکم مامانش هنگام سونوگرافی که بعد از به دنیا آمدن هم این کارشو ترک نکرد😍