ساعدنیوز
ساعدنیوز

دفتر خاطرات ناپدری، راز جسد دختربچه در یخچال خانه را فاش کرد

  پنجشنبه، 03 آذر 1401   کد خبر 231664
دفتر خاطرات ناپدری، راز جسد دختربچه در یخچال خانه را فاش کرد
ساعدنیوز: مأموران پلیس پس از دستگیری متهمان داخل کیف کامبیز دفترچه خاطرات وی را کشف کردند که در یکی از صفحه‌های آن با نوشته‌ای با این مضمون روبه‌رو شدند که کامبیز نوشته بود از کشتن باران به شدت پشیمان شده‌است.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعدنیوز به نقل از فرارو، تحقیقات پلیس پایتخت درباره قتل دختربچه خردسال که جسدش داخل یخچال خانه کشف شده بود با کشف دفترچه خاطرات پدرخوانده مقتول وارد مرحله ای تازه شد. روز شنبه سی ام مهرماه امسال، مأموران کلانتری ۱۷۲ شهر ری برای دستگیری مرد مواد فروشی به نام کامبیز به خانه او رفتند. بررسی های مأموران در همان ابتدا نشان داد مرد قاچاق فروش با دیدن مأموران پلیس از پنجره خانه فرار کرده است و همسرش هم در خانه نیست.

مأموران پلیس که همراه خود سگ مواد یاب برده بودند، در طبقه اول ساختمان مقداری مخدر تریاک کشف کردند. در حالی که بازرسی خانه ادامه داشت، سگ مواد یاب مقابل یخچال خانه که دور آن چسب کاری شده بود، شروع به پارس کرد و بدین ترتیب مأموران پلیس به یخچال مشکوک شدند و به خیال اینکه داخل آن مواد جاسازی شده است، چسب را باز کردند، اما داخل یخچال با جسد دختر خردسالی که داخل نایلون و پتویی پیچیده شده بود، روبه رو شدند.

دختر خوانده

با کشف جسد دختر خردسال پرونده وارد مرحله تازه ای شد و تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به دستور بازپرس جنایی وارد عمل شدند.

بررسی های میدانی مأموران پلیس نشان داد از دو ماه قبل زن جوان طلاق گرفته ای همراه دختر شش ساله اش به نام باران در خانه کامبیز زندگی می کنند و جسد کشف شده هم متعلق به باران است.

گفته های همسایه ها هم حکایت از آن داشت باران همیشه برای بازی با بچه های دیگر به کوچه می آمده، اما از ۱۵ روز قبل داخل کوچه دیده نشده است و این همان تاریخی بود که پزشکی قانونی احتمال داد وی بر اثر خفگی و فشار بر عناصر حیاتی گردن به قتل رسیده است.

دست نوشته ای برای باران

مأموران پلیس در تحقیقات بعدی دریافتند قاچاق فروش سابقه دار قرار بوده به زودی خانه استیجاری اش را تخلیه کند و صاحب خانه هم از وی شکایت کرده است، اما وی به دلیل اینکه جسد دختر خردسال را نتوانسته از خانه خارج کند، برای تخلیه خانه امروز و فردا می کرده است تا در فرصت مناسب جسد دختر خوانده اش را به بیرون منتقل و در مکان دفن کند.

کارآگاهان جنایی در بازرسی از خانه متهم با دست نوشته ای از مادر باران روبه رو شدند که وی در آن نوشته بود «نمی توانم دوری تو را تحمل کنم باران» تاریخ دست نوشته هم نشان می داد باران حدود ۱۵ روز قبل به قتل رسیده است.

بدین ترتیب، مأموران پلیس مادر باران و کامبیز را به عنوان متهمان به قتل تحت تعقیب قرار دادند، اما دریافتند آن ها پس از حادثه به مکان نامعلومی گریخته اند. تلاش برای دستگیری دو متهم و بر ملا شدن راز قتل غم انگیز دختر خردسال ادامه داشت تا اینکه صبح روز چهارشنبه دوم آذر به مأموران پلیس خبر رسید کامبیز همراه مادر باران برای برداشتن وسیله ای به خانه شان رفته اند. با اعلام این خبر، کارآگاهان جنایی به سرعت به محل رفتند و دو متهم را قبل از فرار دستگیر و به اداره پلیس منتقل کردند.

دفترچه خاطرات

مأموران پلیس پس از دستگیری متهمان داخل کیف کامبیز دفترچه خاطرات وی را کشف کردند که در یکی از صفحه های آن با نوشته ای با این مضمون روبه رو شدند که کامبیز نوشته بود از کشتن باران به شدت پشیمان شده است.

متهمان در بازجویی های ابتدایی قتل باران را منکر شدند و اعلام کردند که خبر ندارند وی چگونه و به دست چه کسی به قتل رسیده است، اما در نهایت وقتی دو متهم با دست نوشته و دفترچه خاطرات خود روبه رو شدند، ادعای عجیبی را درباره قتل مطرح کردند.

زن جوان که در دست نوشته اش از دوری دخترش گریان و نالان بود، در ادعایی به قتل اعتراف کرد و گفت: «پس از اینکه از شوهرم جدا شدم، همراه دخترم در خانه کامبیز زندگی می کردم. باران همیشه بهانه می گرفت و من هم که مشکلات خانوادگی زیادی داشتم تاب و تحمل بهانه گیری های باران را نداشتم و به همین خاطر گاهی او را کتک می زدم. روز حادثه او بهانه گیری می کرد و من هم عصبانی شدم و کنترلم را از دست دادم و گلویش را فشار دادم و نفهمیدم دخترم را چگونه به قتل رساندم. پس از حادثه با کامبیز جسد را داخل یخچال جاسازی کردیم تا در فرصت مناسب از خانه بیرون ببریم و در مکانی دفن کنیم، اما مأموران پلیس فرصت را از ما گرفتند و جسد داخل یخچال کشف شد.»

ادعایی عجیب

کامبیز که در دفترچه خاطراتش به قتل اعتراف کرده بود، قتل را منکر شد و در ادعایی عجیب گفت: «چند روز قبل از حادثه دوستانم به من خبر دادند که مأموران پلیس درباره من تحقیق می کنند و آن ها متوجه شده اند که من در خانه ام مواد مخدر نگهداری می کنم و می فروشم.

من می دانستم مرا لو داده اند و به زودی مأموران پلیس به خانه ام می ریزند و مرا دستگیر می کنند، به همین خاطر تصمیم گرفتم همراه مادر باران برای مدتی خانه را ترک کنم تا آب ها از آسیاب بیفتد و دوباره به خانه برگردم. من و مادر باران از خانه فرار کردیم، اما باران در خانه ماند.

من احتمال می دهم رقیبان قاچاق فروشم باران را به قتل رسانده اند. چون من مدتی است با آن ها اختلاف دارم و مطمئن هستم آن ها مرا به پلیس لو داده اند.» دو متهم در ادامه برای بازجویی های فنی و برملا شدن زوایایی پنهان این حادثه به دستور بازپرس جنایی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتند.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
(عکس) ارثیه ساده زیستی رهبر انقلاب برای فرزندش، سید مجتبی خامنه‌ای / برگزاری کلاس روی موکت و با پذیرایی یک استکان چای ! (850 نظر) مورد عجیب آگهی اتباع افغانستانی در تهران +عکس / ما ایران رو تخلیه کنیم افغانیا راضی میشن؟ (405 نظر) آخرین لبخند از ته دل عروس و داماد عراقی حین رقص +فیلم / روزگار تحمل شادیشان را نداشت... (318 نظر) غوغای رقص بازنشستگان ارتش با آهنگ شاد اُمید، تو مث گلی ناز و خوشگلی/ همشون گوله نمکن! (262 نظر) ارکستر حماسی اپوزیسیون در آمریکا با خوانندگی لیلا فروهر، دلقک بازی احسان کرمی و گیتارنوازی برزو ارجمند +فیلم 🤦‍♂️🤦‍♂️ (175 نظر) توبیخ رئیس دانشگاه شریف توسط معاون اول رئیس جمهور در پی اخراج پروفسور مسعود نیلی (110 نظر) غوغای رقص شمالی دسته جمعی با آهنگ شاد+فیلم (99 نظر) مات و مبهوت ماندن داوران صداتو از اجرای آهنگ عارف توسط شرکت کننده خوش صدا +فیلم/مرا ببوس مرا ببوس برای آخرین بار... (93 نظر) فیلم کودکی تا بزرگسالی تتلو ! /چه بچه ساده ای بود و چه هیولایی شد ! (90 نظر) فرو کردن مداد در سر دانش آموز!+عکس (88 نظر) (عکس) اتاق خواب مجلل فرح پهلوی در کاخ نیاوران / آدم مات و مبهوت می‌مونه از وضعیت زندگیشون! (82 نظر) حیرت داوران صداتو از اجرای زیبای آهنگ قرص قمر بهنام بانی توسط شرکت کننده همیار پلیس +فیلم/ عاشق و دربدرم تویی قرص قمرم... (60 نظر) روایت تاریخی هاشمی رفسنجانی از اولین باری که ساواک امام(ره) را حمام عمومی برده بود (59 نظر) عاشقانه یک مرجع تقلید با همسر فقیدش/ فیلم گریه های سوزناک آیت الله جوادی آملی بر سر مزار عشق اش (58 نظر) (عکس) رقص کردی بازیکنان اشتوتگارت بعد از برد در بوندس لیگای آلمان / رقص کردی جهانی شد! (54 نظر)
منتخب روز   
(عکس) اجرای حرکت یته پرنده بروس لی توسط رضا عنایتی / اژدها از هانگژو باز می گردد! (ویدئو) مار کبرا یک مار را زنده زنده خورد 2 تصویر ناراحت کننده و غم انگیز از عروسی معروف عراق / عجب صبری خدا دارد ... کنایه مجری صدا و سیما به سخنان همسر رئیسی در خصوص موضوع بانوی اول / پس لرزه‌های اظهارات جمیله علم الهدی ادامه دارد! فیلم رقص دلبرانه عروس و داماد عراقی که تبدیل به بزرگترین غم عالم شد/زبانه کشیدن آرزوها در شعله های آتش... (ویدئو) جمیله علم الهدی: من بانوی اول نیستم... ( ویدیو) رکورد عبور یک خلبان از داخل تونل با هواپیما (فیلم) حمله هولناک پدر یک دانش آموز با قمه به معلم پسرش و ایجاد رعب و وحشت شدید در مدرسه ! 😳 (ویدئو) این روحانی سرشناس، سر شوخی را با اجنه باز کرد! (عکس) تیپ برازنده شاه پهلوی با دمپایی پلاستیکی وقتی فرح میفرستتش که آشغالا رو بزاره دم در😂 شاه مملکت سر کوچه رویت شد خراشیدن تابلوی خیابان استاد شجریان توسط افراد ناشناس +عکس (ویدئو) حضور اتفاقی رونالدو، ابی و اندی در هتل معروف تهران/ یک معجزه اتفاق افتاد😂
تیتر امروز   
احتمال برگزاری آزمون استخدام مربی پرورشی پیش از پایان سال! جذابیت عجیب دیوید بکام در میانسالی همراه همسرش در لندن! واکنش روزنامه شهرداری به ماجرای آرمیتا گراوند شایعه سازی در کانال های معاند تلگرامی، ماجرای کتک‌کاری کارگر افغانستانی!+ جزئیات حرکات ضبط شده ی عجیب و غریب از نیمار در رختکن آزادی بعد از پیروزی، مقابل نساجی!😒+ فیلم سرلشکر سلامی: می‌توانیم شناور در حال حرکت را چند هزار مایل دورتر با پهپاد بزنیم این نوزاد 35 ساله به دنیا آمد ! +فیلم/ مادرش غش کرد و بیهوش شد ! قیمت طلا (مثقال 18 عیار، گرم 18 عیار) چهارشنبه 12 مهر!+ جزئیات خودکشی یکی از عاملان قتل مونا حیدری در اهواز، دختری که سرش را در شهر چرخاندند میمون سبز، گران ترین حیوان دنیا+ فیلم راز جسدی با چهره سوخته در مشهد + اعتراف قاتل اما و اگر‌های ارسال نیروی کار ایرانی به عراق کشف مقبرۀ مرموز یک زن یونانی در فلسطین +عکس روایت جالب دختر ناصرالدین شاه از ماجرای گربۀ پدرش! +عکس وزیر نفت: دکل نفتیِ ناپدید شده برای دولت و بابک زنجانی نیست