ساعدنیوز
ساعدنیوز

انتخاب سایز گردنبند برای کودکان

  پنجشنبه، 23 مرداد 1399   زمان مطالعه 5 دقیقه
انتخاب سایز گردنبند برای کودکان
تنوع طلای کودکانه بالطبع برای کودکان دختر بیشتر است. ما در اینجا به شما ایده‌های زیبا و جذابی را برای آراستن دختر و یا پسر بچه خود به نحوی شیک، بامزه و در عین حال امن که برای پوشش طولانی مدت مناسب باشد را نشان خواهیم داد.

همه افراد دوست دارند تا کودکان خود را زیبا بپوشانند. از این رو همیشه در این فکر هستند که چگونه با استفاده از طلای کودکانه می توانند استایلی منحصر و خاص برای کودکان خود ایجاد کنند. در ذهن بیشتر والدین همیشه یک سوال وجود دارد: “کدام آکسسوارها و یا جواهرات، مناسب کودک من و نوع لباس او می باشند؟ این مورد بویژه در مورد کودکان پسر صدق می کند. چراکه تنوع طلای کودکانه بالطبع برای کودکان دختر بیشتر است. ما در اینجا به شما ایده های زیبا و جذابی را برای آراستن دختر و یا پسر بچه خود به نحوی شیک، بامزه و در عین حال امن که برای پوشش طولانی مدت مناسب باشد را نشان خواهیم داد. پس با مطالعه ادامه مطلب ما را همراهی کنید. هنگامی که نوبت به انتخاب جواهرات و اشیای قیمتی می رسد، گزینه های بسیار زیادی برای مردان و زنان وجود دارد. ولی زمانیکه نوبت به کوچکترها و در اصل کودکان می رسد، تعداد گزینه ها و انتخاب هایی که باعث جلب توجه شوند، محدودتر است.

انتخاب سایز گردنبند برای کودکان:

سایزهای زیر بر اساس متوسط و میانگین جهانی تهیه شده­اند. بدون این «جدول معیار» نیز اندازه گرفتن خودِ گردن کودک با یک متر پارچه­ای و اضافه کردن حدود ۵ سانت به اندازه­ی به دست آمده در تعیین سایز گردنبند راهنمای مناسبی برای شما خواهد بود؛ اما در صورت تمایل به استفاده از سایز­­های میانگین زیر حتما آنها را با کودک خاص موردنظرتان مطابقت دهید تا از انتخاب سایز مناسب گردنبند اطمینان حاصل فرمایید.

نوزاد (از ۰ تا ۶ ماهگی): محیط دور گردنبند بین ۲۵٫۵ تا ۲۸ سانتیمتر

نوپا (از ۵ تا ۱۰ ماهگی): محیط دور گردنبند بین ۲۸ تا ۳۰٫۵ سانتیمتر

نوپا (از ۱۰ ماهگی تا ۴ سالگی): محیط دور گردنبند بین ۳۰٫۵ تا ۳۳ سانتیمتر

کودک (از ۴ تا ۷ سالگی): محیط دور گردنبند از ۳۵٫۵ سانتیمتر به بالا

کودک (از ۷ سال به بالا): محیط دور گردنبند از ۴۰٫۵ سانتیمتر به بالا

نوجوانان: برای افراد نوجوان شما می­توانید گستره­ی بسیار متنوع­ تری از سایز گردنبند را در نظر داشته باشید. برخی از لباس­ها با گردنبند بلند جلوه­ی بیشتری می­یابند، در حالیکه برخی دیگر از لباس ها با انواع گردنبند کوتاه هماهنگی بیشتری دارند. در این سنین سایز گردنبند بیشتر وابسته به سبک پوشش و سلیقه افراد است تا مسائلی همچون جهش رشد و ایمنی که برای کودکان در سنین پایین­تر حائز اهمیت اساسی است.

شیوه­ی سایز ­گرفتن با استفاده از متر پارچه ­ای:

متر اندازه­گیری را بر انحنای قاعده ­ی گردن بیاندازید و سپس آن را تا نقطه­ی دلخواه­تان بر سینه که می­خواهید پلاک گردنبند در آنجا آویزان گردد ادامه دهید. سپس متر را تا بازگشت به نقطه­ ی شروع و بوجود آمدن یک حلقه­ ی بسته­ باز هم بکشید. در اینجا عدد حاضر بر متر سایز صحیح گردنبند دلخواه­تان است. شما می­توانید برای سبک­های مختلف دیگر متر پارچه­ای خود را به همین ترتیب در وضعیت­های متفاوت دیگری قرار دهید و اندازه ­ی صحیح را به­دست آورید.

شیوه­ی سایز گرفتن با استفاده از روبان یا نخ کاموا:

روبان یا تکه­ای بلند از نخ کاموا (یا هر ریسمان لطیف و راحت دیگری) را بر انحنای قاعده­ ی گردن بیاندازید. دقت کنید که نقطه­ی شروع ریسمان درست مماس با کناره­ی گردن باشد. حال ریسمان را تا جایی که قرار است گردنبند قرار گیرد ادامه دهید. سپس به نقطه­ی شروع ریسمان در کنار گردن بازگردید. اکنون با قرار دادن بخش استفاده شده­ ی کاموا یا روبان بطور صاف و مستقیم در مقابل یک خط­ کش یا متر می­توانید شاهد سایز مناسبگردنبند دلخواه خود باشید

سایز گرفتن مچ دست کودکان

برای انتخاب دستبند طلا مناسب کودکان نیاز دارید سایز کودک را به خوبی اندازه گیری کنیم. برای این که بتوانیم سایز دست کودکمان را بگیریم، نیاز داریم که دور مچش را اندازه بگیریم. با توجه به این که دستبند مانند النگو نیست که سایزش به این سادگی تغییر نکند. اما برای این که از دست کودک بیرون نیافتد، لازم است که اندازه مچش را بگیریم. برای این کار، فقط کافی است یک کاموا یا روبان باریک، دور مچ کودک ببندیم. دو طرف نخ را به هم برسانیم. شست کودک را توی دستش جمع کنید و عریض ترین بخش دست را پیدا کنید.

کاموا یا روبان باید جایی پایین تر از مچ و نزدیک به جایی باشد که دستبند ممکن است از آن جا بیرون بیاید. این اندازه گیری برای این است که دستبند از دست بیرون نیاید. محل مناسب را که روی دست پیدا کردیم، با خودکار نشانه ای روی کاموا یا روبان می گذاریم. بعد از آن با خط کش، از ابتدای کاموا تا محل علامت گذاری شده اندازه گیری می کنیم. با این کار، دستبند کودکان، نه زیاد گشاد می شود که از دست بیرون بیاید، نه آن قدر تنگ می شود که روی دست بسته نشود. این نوع اندازه گیری، بهترین روش برای رسیدن به سایز درست است.

سایز مچ کودک برای کادو

یکی دیگر از چالش های انتخاب دستبند طلا مناسب کودکان اندازه گیری و سایز کردن مچ کودک است.اگر بخواهیم برای کودک خودمان خرید کنیم، گرفتن سایز مچ دست، خیلی سختی ندارد. حتی می توانم همان طور که توی بغلمان گرفتیمش، دستبندهای متفاوت را برایش امتحان کنیم. اما معمولاً به کودکان کادو می دهند. این جاست که اندازه مچ دست کودک، سوال می شود. برای جواب دادن به این سوال لازم است که بدانید کودک مورد نظر شما چند ساله است.

اگر کودک شما زیر یک سال باشد، طول دستبند طلا مناسب کودکان باید نهایتاً ۱۲ سانتی متری باشد. برای کودکان یک تا دو ساله، دستبند ۱۳ سانتی متری مناسب است. بازه دو تا پنج سال، دستبندها با ۱۴ سانت انتخاب می شوند. بین ۵ تا ۹ سال، دستبند ۱۵ سانتی متری روی دست کودک اندازه می شود. و نه تا سیزده ساله ها، می توانند از دستبند ۱۶ سانتی متری استفاده کنند.البته این اعداد، حدودی هستند و اگر کودکی هست که کمی تپل تر است، مسلماً اندازه دستبند هم ممکن است اندازه گفته شده برایش کوچک باشد. اینها اندازه استاندارد بودند و امکان خطا در کودک های مختلف، ممکن است وجود داشته باشد.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
پربحث های هفته   
عرض ارادت احساسی و عیادت بازیگران و ورزشکاران از رهبر معظم انقلاب در بیمارستان+ عکس/ از جواد عزتی و علی ضیا تا علی پروین و بهداد سلیمی (682 نظر) رهبر معظم انقلاب چه میوه هایی را برای حفظ سلامتی خود میل می کنند؟ (201 نظر) خلاقیت خنده دار و هوشمندانه قصاب اهوازی برای فریب گوسفند و قربانی کردنش حماسه آفرید+عکس/ مغز تو رو باید طلا گرفت😂 (82 نظر) خلاقیت بامزه یک پدر ایرانی روی کلید کولر حماسه ساز شد/ این یادداشت بانمک پربازدید شد+عکس (71 نظر) پاسخ جالب رهبر معظم انقلاب به یک سوال: حضرت آقا اصلاً شما فکر می‌کردین که رهبر بشین؟ (60 نظر) دسته گل بزرگ و لوکس رضا گلزار و آیسان خانوم برای افتتاحیه سالن زیبایی ساره بیات +عکس/ واقعا گل کاشتین (53 نظر) نگاهی به مراسم عروسی لاکچری و مفصل دختر بزرگ اردوغان در استانبول+عکس/ چه لباس عروس خوشگلی، چه داماد خوش‌تیپی (51 نظر) میز عزای ساده و بدون تجملات مادر محسن کیایی، مجری برنامه صداتو +عکس/ روحشون شاد چه چهره دلنشینی داشتن (43 نظر) بهترین گردو ایران متعلق به کدام شهر است (40 نظر) شرط جالب رهبر معظم انقلاب برای خواندن خطبه عقد عروس و داماد ایرانی/ ماجرای بخشیدن 86 سکه به آقای داماد چه بود؟ (37 نظر) خلاقیت بی نظیر یک معمار در طراحی خانه ای با الهام از موز/ مغز تو رو باید تو موزه نگه داشت+عکس (33 نظر) ماجرای جالب کارت عروسی فائزه و حمید که به دست رهبر انقلاب رسید/ حرکت تحسین برانگیز عروس و داماد ایرانی برای خرید سرویس طلا+عکس (33 نظر) علی دایی: دکترها گفته بودند شاید زیر عمل زنده نمانم+عکس/ همیشه عضو خانواده پرسپولیس هستم/ همه درآمدم را در ایران سرمایه‌گذاری کردم (24 نظر) روایتی جالب از روز دقیق تولد رهبر معظم انقلاب از زبان خودشان در سالگرد 85 سالگی ایشان+عکس شناسنامه (23 نظر) نگاهی به خانه پدری بدون تجملات محمود احمدی نژاد+ویدیو/ منزلی با چیدمانی قدیمی و حیاطی دلنشین و نوستالژیک (22 نظر)
دیگران می‌خوانند   
تغییر چهره هوش پران ارسلان قاسمی، وحید سریال فاصله ها بعد از 14 سال+عکس رونمایی از دختر زیبا و موطلایی بیژن بنفشه خواه، شوهر جراح خانم شیرزاد سریال ساختمان پزشکان/ دخترش چقدر شبیه اروپایی هاست😍+عکس سورپرایز شدن جالب و عاشقانه حامد آهنگی توسط همسرش/ چه خانوم باشخصیت و اصیلی داره+ویدیو فال انبیاء روزانه چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه 1403 سکانسی از سریال پایتخت که هیچکس راز آن را نفهمید+ فیلم اشتباه مهران مدیری در برنامه اسکار سوژه شد+ فیلم کشف 2 میلیارد تومان دخانیات قاچاق در این شهر افشای راز هوتن شکیبا برای صداسازی «بچه»؛ روش عجیب ایرج طهماسب در کار +فیلم تماس علی دایی با پدر ترانه علیدوستی جوک فی البداهه و خیلی خنده دار یوسف صیادی در برنامه شب آهنگ/ حامد آهنگی از خنده منفجر شد +فیلم خلاقیت هوشمندانه اُوستا نجار در طراحی مجسمه هایی با چوب و تنه ی درخت/ مغزشو باید طلا گرفت +فیلم پاسخ خنده‌دار دانش‌آموز به سؤال دینی؛ چطوری جرأت کرد این رو بنویسه!! + فیلم (عکس) چاوش خان تفنگچی مهربان سریال گیلدخت، در آغوش مادرش با تیپ و استایل امروزی / خوشتیپه، نه؟! (عکس) چهره واقعی و بدون گریم عارفه معماریان، بازیگر نقش دختر محمود نقاش در سریال پایتخت / نقی قبل از هما خواستگاری ایشون رفته بوده! هر آنچه که باید در مورد کابل های شبکه بدانید از کجا، بلیط هواپیما ارزان بخریم؟ پرطرفدارترین گیاهان آپارتمانی برگ پهن برای دکور منزل 3 مورد از شگفت انگیزترین اکتشافات مصر باستان؛ از شهر طلایی تا مقبره نفرین‌ شده جشن عروسی باشکوه و مجلل دختر ناصرالدین‌شاه با تشریفات و ولخرجی فراوان در کاخ گلستان/ این مراسم 130 سال پیش برگزار شد+عکس نگاهی به مراسم عروسی ساده و بدون تجملات پوتین در روسیه+عکس/ از انداختن حلقه طلا به دست عروس تا امضا کردن سند ازدواج رونمایی از عجیب ترین مدرسه دنیا که در آن مارها را جادو میکنند+عکس فال ابجد روزانه چهارشنبه 5 اردیبهشت 1403 چند قدم برای نظم دهی بهتر به آشپزخانه هایی با فضای کوچک مراقبت‌های پس از بوتاکس صورت؛ نکات کلیدی برای داشتن نتایج بهتر فال شمع روزانه امروز چهارشنبه 5 اردیبهشت 1403 فال روزانه امروز چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه 1403 رونمایی از خانواده 4 نفری کاظم نوربخش سلمان سریال نون خ/چه خونواده صمیمی و گرمی +عکس رونمایی صاحب قهوه خانه‌ایی در کاشان از تنها نقاشی با خودکار سهراب سپهری+ویدیو/ می تونستم با فروشش زندگیمو تغییر بدم ولی... فال قهوه با نشان روز چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه 1403 3 ترفند کاربردی برای رسوب‌زدایی و نو شدن دوش حمام فال حافظ با تفسیر امروز چهارشنبه 5 اردیبهشت 1403+فیلم دعوای زن و شوهری نرگس محمدی و علی اوجی تو برنامه زنده/علی اوجی خانم بازیگر رو با خاک یکی کرد + فیلم خلاقیت هوشمندانه شهرداری اهواز در محافظت از درختی قدیمی و کهن+عکس/ با این کارش جذابیت شهر رو چندین برابر کرده👌 دسته گل بزرگ و لوکس رضا گلزار و آیسان خانوم برای افتتاحیه سالن زیبایی ساره بیات +عکس/ واقعا گل کاشتین وان حمام پر از توپ بامزه و رنگارنگ ستاره سادات قطبی/ حرکت جالب خانم مجری برای سرگرم کردن شازده پسرش+ویدیو فیلم لو رفته از رضا گلزار سوپر استار و آیسان خانوم در فرودگاه/ همیشه در شادی و مسافرت یادی کنیم از تبلیغ فوق تخیلی و لوکس گونه پراید با ساخت این کلیپ+ ویدیو/ داره امکاناتش رو در حد بنز به تصویر میکشه تصویری دیده نشده از آمادگی بدنی بالای آیت الله هاشمی رفسنجانی/ماشاالله به این روحیه بالا اولین تصاویر از تتلو در دومین جلسه دادگاهش بدون ذره ای تغییرات در ظاهر و قیافه اش (تصاویر) غول پیکرترین مجسمه های جهان/ مجسمه آزادی پیششون اونقدر کوچیکه که تو این لیست قرار نمیگیره
تیتر امروز   
کشف 2 میلیارد تومان دخانیات قاچاق در این شهر تماس علی دایی با پدر ترانه علیدوستی 3 مورد از شگفت انگیزترین اکتشافات مصر باستان؛ از شهر طلایی تا مقبره نفرین‌ شده رونمایی از عجیب ترین مدرسه دنیا که در آن مارها را جادو میکنند+عکس فال ابجد روزانه چهارشنبه 5 اردیبهشت 1403 فال شمع روزانه امروز چهارشنبه 5 اردیبهشت 1403 فال روزانه امروز چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه 1403 فال قهوه با نشان روز چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه 1403 فال حافظ با تفسیر امروز چهارشنبه 5 اردیبهشت 1403+فیلم فال انبیاء روزانه چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه 1403 کشف اتفاقی چهره 600ساله «بچه‌جن» در توالت یک خانه اولین کشته ی طرح عفاف و حجاب ضدانقلاب شفا گرفت!ماجرای کما و فوت دختر تهرانی در متروی تجریش+فیلم نگهدارندگان گربه در معرض یک بیماری روانی خطرناک / ما نمی‌گیم، پژوهشگران خارجی گفتند! بیوگرافی و زندگی خصوصی پاشا جمالی،مهیار سریال نون خ و همسرش+ تصاویر جذاب و دیدنی رونمایی از هتلی که همه چیزش از طلای 24 عیار است ؛ از وان و توالت گرفته تا غذایی که در آن سرو می شود! / هتل مورد علاقه خانم‌های طلا دوست!
منتخب روز   
فروش ویلای روف گاردن دار و استخر دار حسن جوهرچی، فرهاد سریال فاصله‌ها توسط دخترش در شمال ! / در منطقه‌ای تهرانی نشین!!! سلفی دونفره نعیمه نظام دوست با سلطان کمدی ایران که یکسال حق نداشت منتشرش کنه! / چه ست آدیداسی پوشیده مهران مدیری ... سلفی آسانسوری علیرضا نیکبخت با همسر دومش که بیشتر از جانش او را دوست دارد / کراش دهه هشتاد فوتبال ایران حالا مرد زندگی شده ... (عکس) تعجب کاربران خارجی فضای مجازی از حجاب کامل همسر ستاره لیورپول / دنیا با حجاب جای زیباتری نیست؟ (عکس) بیتابی همسر و فرزندان شهرام عبدلی، بازیگر نقش مهران در سریال فاصله‌ها، بر سر پیکر بی جان او / تو کاری با دلم کردی که فکرشم نمی کردم ... (عکس) همبازی بودن آقای بیاتی، خواستگار فهیمه در پایتخت 5 با بازیگر معروف در فیلم نوستالژیک دهه شصتی / روحش شاد ... ویدئویی باورنکردنی از مرد سومالیایی که با نصف مغزش زندگی می کند/ بیچاره چه بلایی سرش اومده رودررویی با یک تمساح آن‌ هم فقط با یک ماهیتابه +فیلم متقاضیان عمره بخوانند/ آخرین وضعیت و شرایط ثبت‌نام حج عمره 1403 اعلام شد طرح 100 میلیارد پوندی برادر اسامه بن لادن برای ساخت طولانی ترین پل معلق جهان+عکس