ساعدنیوز
ساعدنیوز

(فیلم 18+) جولان دادن سگی در خیابان که سر یک انسان را به دندان گرفته

  پنجشنبه، 12 آبان 1401
(فیلم 18+) جولان دادن سگی در خیابان که سر یک انسان را به دندان گرفته
ساعدنیوز: ساکنان شهری در شمال مرکزی مکزیک با دیدن سگی که سر انسان در دهانش در خیابان می‌دوید مات و مبهوت شدند. (این ویدئو حاوی صحنه های دلخراش می باشد.)
به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعدنیو به نقل از اقتصادآنلاین، مقامات ایالت ساکاتکاس این حادثه را تأیید کردند و گفتند که پلیس در نهایت موفق شد سر انسان بریده شده را از دهان سگ خارج کند. یک مقام پلیس که نامش اعلام نشده گفت که سر و سایر اعضای بدن یک انسان در کنار یک خودپرداز در شهر مونته اسکوبدو رها شده بود. در کنار این جسد پیامی از یک کارتل مواد مخدر باقی مانده بود. اما قبل از اینکه پلیس بتواند وارد عمل شود، یک سگ ولگرد با سر جسد فرار کرد. ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده، سگ را در حالی که سر را در دهان گرفته نشان می دهد که در خیابانی تاریک در حال دویدن است و ظاهراً قصد دارد آن را به مکانی امن ببرد تا بخورد! ایالت ساکاتکاس همواره صحنه جنگ خونین و طولانی بین باند های محلی تحت حمایت کارتل های مواد مخدر بوده است. کارتل های مواد مخدر در مکزیک اغلب یادداشت هایی را در کنار اجساد انسان های تکه تکه شده به عنوان راهی برای ارعاب رقبا یا مقامات می گذارند.
پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
دوقلوهای بانمک شبنم قلی خانی (73 نظر) ژست پرافاده آرام جوینده با ست لباس ابریشمی و گران قیمتش (27 نظر) مریم مومن با این مانتوی خاصش چه عکسایی گرفته+فیلم (13 نظر) اجرای ناشیانه ربنا توسط سالار عقیلی همراه با موسیقی خبرساز شد + فیلم (11 نظر) حمله منصوریان به بازیکن روسیه: مرتیکه چطوری تونستی تشخیص بدی ما تو ایران چطور زندگی می کنیم؟! (8 نظر) استوری جنجالی‌ مژده لواسانی در واکنش به شیطون بلای بشیر حسینی! (7 نظر) حجاب خاص بهاره رهنما با کلاه باکت (7 نظر) گریه تلخ نجم الدین شریعتی در برنامه سمت خدا + فیلم (6 نظر) نگاه کردن نبات استخری به تبلت لاکچریش (6 نظر) حمله چند دختر بی‌حجاب به خانم محجبه در قم + فیلم (6 نظر) تیپ تنگ و کوتاه و برند نجمه جودکی (6 نظر) ویدئویی از چند زن بی‌حجاب در مسجد مکی زاهدان! (5 نظر) آزار وحشتناک دختر ایرانی توسط تتلو در ترکیه + فیلم (5 نظر) بخشی از سخنرانی حجت الاسلام رفیعی: تابستون لب دریا بی حجابی رو چطور میخواهید جمش کنید! (5 نظر) پرورش مار در روستایی خطرناک معروف به روستای مار کبرا+ تصاویر (4 نظر)
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/