ساعدنیوز
ساعدنیوز

غافلگیری یک سرباز در روز پدر توسط کودک ۴ ساله‌اش در پادگان+ فیلم

  شنبه، 15 بهمن 1401
غافلگیری یک سرباز در روز پدر توسط کودک ۴ ساله‌اش در پادگان+ فیلم
ساعد نیوز: حضور کودک ۴ ساله با شاخه‌ای گل در دست در داخل یک پادگان آموزشی موجب غافلگیری یک سرباز می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساعد نیوز به نقل از فارس، سرباز هستند؛ برای دفاع از جان و مال و ناموس مردم در برابر هر آنچه رذالت و پلیدی است از قاچاق و مواد مخدر و سلاح گرفته تا درگیری و تخریب و ترور و سرقت، سینه ستبر کرده و مردانه ایستاده اند؛ آن هم از نقطه صفر مرزی در هوای خشک و کویری سیستان و بلوچستان گرفته تا سرمای استخوان سوز« آلوسان» آذربایجان غربی، تا نکند خدای ناکرده، نامردی شیشه آرامش مردم را ترک بیندازند.

تک تک آنها قلب شان را در گوشه ای نزد عزیزان خود جا گذاشته و مردانه غم غربت از خانه و خانواده و پدر و مادر و زن و فرزند را به جان خریده اند.

اینها سربازان و مدافعان وطن هستند؛ همان دلیر مردان خستگی ناپذیر که پاسدار، حافظ و نگهبان مال و خاک و ناموس کشورند.

در فیلم زیر که به مناسبت روز پدر در یکی از پادگان های آموزشی گرفته شده، یکی از سربازان با حضور سرزده فرزند ۴ ساله اش غافلگیر می شود؛ ببینید:

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
سفره هفت سین فوق العاده لاکچری ساره بیات با ظروف آنتیک (3 نظر) سرنوشت کاخ‌های «صدام حسین» دیکتاتور عراق چه شد؟ + فیلم (2 نظر) عکس سفره هفت سین لاکچری الهام حمیدی (2 نظر) نحسیِ سال 1401 باز هم گریبان خانم بازیگر را گرفت (2 نظر) (فیلم) صدای خورد شدن گردن مرد گنده ای که کودک درون فعالی داشت/ خدا رحمتش کنه(: (1 نظر) مانتو عید مزونی و فوق العاده خاص الهام حمیدی چش فک فامیلو در آورد! (1 نظر) رقص جذاب محمود شهریاری با تیکه جانانه ای به الهام چرخنده فضای مجازی رو ترکوند + فیلم (1 نظر) ورورد غیرمجاز زنان روسی به ورزشگاه آزادی (1 نظر) مار کبری جسوری که روی اژدهای کومودو را کم کرد! (1 نظر) گوشواره های گران قیمت مونا کرمی با سنگ یاقوتش چشم همرو به خودش خیره کرد (1 نظر) بوی بهار می آید... (1 نظر) سرقت از گردشگران به سبک یک تمساح!+ فیلم (1 نظر) تبریک نوروزی محمدرضا گلزار (1 نظر) فیلم غافلگیری در آنتن زنده شبکه 3 هنگام تحویل سال نو (1 نظر) مدلینگ ادا اجه (بازیگر زیبای سریال سیب ممنوعه) با بلوز سفید بینظیرش (1 نظر)
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/