ساعدنیوز
ساعدنیوز

قتل شوهر دوم بخاطر عشق قدیمی یک زن خائن / در تهران رخ داد

  یکشنبه، 24 اردیبهشت 1402   کد خبر 340224
قتل شوهر دوم بخاطر عشق قدیمی یک زن خائن / در تهران رخ داد
ساعد نیوز: مردی با نیت شیطانی شوهردوم یک زن را به قتل رساند.در جنایت تلخی موتورسوار نقابداری با ضربه های چاقو ، جان مرد بی گناهی را گرفت تا به خواسته پلیدش برسد.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعد نیوز به نقل از رکنا، در حالی دوربین های مداربسته راز وی را فاش کردند که همدست او در طراحی این نقشه شوم مدعی شد از این جنایت وحشتناک بی اطلاع بوده است .

عشق موازی

بیتا 38 ساله مدت ها بود که به اختلافات خانوادگی دامن می زد تا از شوهر 58 ساله اش طلاق بگیرد او قبل از آن که با مرد نگون بخت ازدواج کند، از ازدواج اولش شکسته خورده بود و بعد از آن با یکی از اقوام نزدیکش ارتباط داشت اما زمانی که قربانی به خواستگاری اش آمد برخلاف میل باطنی اش پای سفره عقد نشست و زندگی مشترک خود را با او آغاز کرد.

این درحالی بود که فرشاد دست بردار نبود و همچنان سعی داشت به ارتباط پنهانی خود با او ادامه دهد. تا این که در مهرماه سال گذشته مشاجره لفظی بین بیتا و شوهرش اوج گرفت و کار به جایی کشید که همسرش با کمربند به جانش افتاد و او را به باد کتک گرفت.

ساعتی بعد بیتا با صدای گریان با فرشاد تماس گرفت و ماجرای کتک خوردنش را به وی منتقل کرد. ارتباط بین این دونفراز فضای مجازی به دیداری تبدیل شد .از طرفی هم خشونت کلامی و فیزیکی همسر بیتا باعث شده بود که اختلافات خانوادگی بین آنها شدت بگیرد .

بیتا برای آن که از کتک خوردن های همسرش خلاص شود، برای رسیدن به خواسته یش به هر ترفندی متوسل می شد تا این که برای بار چندم ماجرای کتک خوردن از همسرش را با فرشاد در میان گذاشت . افکار پلیدی ذهن او را درگیر کرده بود. نقشه کشید که فرشاد همسرش را بی سروصدا گوش مالی دهد

بیتا با حرف هایش توانسته بود فرشاد 48 ساله را وارد ماجرای خطرناکی کند و جان همسرش را بگیرد و کودکی را از داشتن پدر محروم کند. بالاخره طراحی این نقشه هولناک به پایان رسید و فرشاد برای خرید چاقو به بازار رفت. طولی نکشید که مقدمات این جنایت وحشتناک فراهم شد.

مهرماه سال گذشته بود که فرشاد با مراد تماس تلفنی گرفت و با او قرار ملاقات گذاشت و همزمان به بهانه اینکه با همسر یکی از اقوامش قرار ملاقات دارد، ازدوستش وحید23 ساله خواست که با موتورسیکلت وی را به سر قرار ببرد . مراد هم بی خبر از حادثه تلخی که انتظارش را می کشد، بی درنگ از خانه بیرون زد و به سمت محل قرار حرکت کرد .

عقربه ها ساعت 11 شب را نشان می داد فرشاد وقتی آنجا رسید همه چیز را آماده دید، اجرای جنایت خونین اش را آغاز کرد. او که کلاه کاسکت در سرداشت و خون جلوی چشمانش را گرفته بود به محض دیدن مراد به سمتش حمله ورشد و چاقو را از جیبش درآورد و بدون هیچ مقدمه ای به جانش افتاد وضرباتی را به او وارد کرد.

مرد نگون بخت غرق درخون ونقش برزمین شد .مرد موتورسوار که غافلگیر شده بود، از برخورد خشونت آمیز فرشاد بهت زده شد .دقایقی بعد وقتی علت انگیزه وی را از جنایت خونین جویا شد ، فرشاد گفت : قربانی همسر یکی از اقوام نزدیکم است خیلی او را اذیت کرده بود قصد کشتنش را نداشتم خواستم گوش مالی به او بدهم اما دریک لحظه کنترل عصبی خود را از دست دادم با چاقو به جانش افتادم.

سپس عامل اصلی جنایت به همراه پسر جوان با موتورسیکلت درحالی از محل فرار کردند که نمی دانستند دوربین مداربسته محل جنایت خونین را به ثبت رسانده است .

ساعتی بعد رهگذران وقتی با جسد غرق درخون مردی روبروشدند خیلی زود ماجرای قتل را به پلیس 110 گزارش دادند.

با ورودپلیس به صحنه جنایت و دستور مقام قضایی پیکر بی جان قربانی به پزشکی قانونی انتقال یافت ، همزمان مشخص شد که جسد متعلق به مرد 58 ساله ای به نام مراد ا وساکن کوچصفهان . است

ثبت لحظه جنایت خونین توسط دوربین مداربسته

بدین ترتیب به دستور بازپرس ویژه قتل ، تیمی ازکارآگاهان پلیس ماموریت یافتند تا تحقیقاتی را برای شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان این جنایت خونین آغاز کنند.

کارآگاهان درهمان تحقیقات اولیه دوربین های مداربسته محدوده جنایت را مورد بازبینی قراردادند، پی بردند که دوربین مداربسته لحظه جنایت را ثبت کرده است .

همین سرنخ کافی بود که پلیس دریک قدمی عاملان این جنایت قرار بگیرد. بنابراین ابتدا صاحب موتورسیکلت احضار و تحت بازجویی قرار گرفت .

مرد جوان وقتی دید که دستشان برای پلیس روشده است و راز جنایت دوستش را افشا شده دید به ناچار لب به اعتراف گشود گفت که فرشاد با چاقو مراد را به قتل رسانده است.

به دنبال اعتراف پسر جوان خیلی زود فرشاد شناسایی و دستگیر شد .

این مرد وقتی دید که هیچ را انکاری ندارد، قتل مراد را به گردن گرفت و گفت : از آنجایی که بیتا حدود 10 سال پیش از ازدواج اولش شکست خورده بود و با من ارتباط داشت ، وقتی دیدم که معیارهایمان به هم نزدیک است ، به خواستگاری اش رفتم اما خانواده اش با ازدواج ما مخالفت کردند تا اینکه مراد که با او 20 سال اختلاف سنی داشت به خواستگاری اش آمد و با او ازدواج کرد .

متهم به قتل ادامه داد: بیتا وقتی زندگی مشترکش را با مراد آغاز کرد تلفنی و از طریق فضای مجازی با من هراز گاهی در ارتباط بود و از سختی های زندگیش می گفت. با توجه به اینکه مراد نیز از همسر اولش صاحب فرزند بود، همیشه بیتا می گفت که همسرش به بهانه های مختلف آنها را اذیت می کند .این درحالی بود که 8 سال از زندگی مشترک آنها گذشته بود وبیتا مدعی بود که در این 8 سال یک روز خوش به خود ندیده است .

فرشاد در ادامه اعترافش گفت: حرف های بیتا بشدت مرا تحت تاثیر قرارداد و با مراد قرار گذاشتم وقتی آمد با چاقو به جانش افتادم .آن لحظه عصبانی بودم نمی دانستم دست به چه جنایت زدم اما اکنون بشدت پشیمان هستم و تقاضای عفو بخشش دارم .

بنابراین گزارش از سوی بازپرس پرونده این جنایت هولناک با صدورکیفرخواست به دادگاه کیفری استان گیلان فرستاده شد، اما دادگاه کیفری پرونده را نقض و خواستار تشکیل پرونده شخصیت برای متهم به قتل از سوی پزشکی قانونی شد .

بنابه این گزارش ؛ همسر مقتول از آنجایی که شاکی خصوصی ندارد آزاد است !

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
رفتار شرم آور بیرانوند، قهرمان بدنسازی و شوت کردن عکس شهدا به سمت داور مسابقه به نشانه اعتراض+ویدئو (1231 نظر) رقص رونالدو داخل هواپیما در مسیر ایران با آهنگ شاد اندی / داد میزنم ای جان دارم میرم به تهران (277 نظر) صدای محشر پیرزن در مزرعه با خوانندگی آهنگ اصیل +فیلم (203 نظر) صدای محشر پیرمرد چوپان در صحرا با خوانندگی آهنگ اصیل +فیلم (151 نظر) شاهکار رقص شاد چوپان در کنار گله گوسفندان با آهنگ شاد شاهرخ +فیلم/ لعبتی هزار ماشالاه آی دل من عاشق چشماته ،خوشگلی والله (144 نظر) زن و شوهری که صاحب شیک‌ترین طلاقِ ایرانی شدند (136 نظر) (فیلم) واکنش جالب یک نوزاد به اولین بوسه مادر/ مُسکن فقط محبت مادرانه😍 (102 نظر) جاودوی صدای چوپان خوش صدا در دشت و صحرا با آهنگ شجریان+ فیلم/ هرگز نمیشد باورم این برف پیری بر سرم (100 نظر) وقتی نعیمه نظام‌دوست رو صندلی برنامه جا نمیشه+فیلم /صندلی شکست! (92 نظر) شاهکار پیرمرد در خیابان با خوانندگی آهنگ سوزناک +فیلم (91 نظر) رقص خفن داماد افغانی و ساقدوش هایش با آهنگ ایرانی شاد +فیلم (85 نظر) (ویدئو) بریم به استقبال ماه مهر با این شیرین کاری پسر دانشجو/ کل کلاس از شدت خنده رفت رو هوا😂 (81 نظر) رقص ایرانی پیرزن در پمپ بنزین با آهنگ واویلا لیلی دوست دارم خیلی +فیلم (68 نظر) (فیلم) اجرای جالب آواز سنتی ایرانی توسط زن فرانسوی / دهن همه وا می‌مونه از این اجرا! (67 نظر) (عکس) قابلمه نوازی پسر شاه پهلوی با جهیزیه های فرح در یک کنسرت خانگی (62 نظر)
منتخب روز   
مردی که از سینه خود به فرزندش شیر می دهد!!!😐+عکس فیلم لورفته از رقص مار هوتن شکیبا در پشت صحنه لیسانسه ها با آهنگ عروسی دلگیرم از تو ، تا بی نهایت (ویدئو) شاهکار خوانندگی آهنگ استاد شجریان توسط پسر حنجره طلای دو رگه/ بنازم این صدارو (ویدئو) قر کمر و رقص باحال پسر کوچولوی بسکتبالیست بعد از بُرد شیرین (ویدئو) پسر 14 ساله اندونزیایی که تخم می گذارد غوغای رقص ایرانی دو پسر با آهنگ شاد در تالار عروسی! +فیلم (ویدئو) طنز اول مهر برای ابراز تسلیت به معلمان، دانش آموزان، ناظمان، ناظران و اسیران خاک/ بازگشت همه به سوی مدرسه است😂 (ویدئو) همخوانی فریبا نادری و محمد نادری با ترانه خاطره انگیز یار دبستانی من در کنسرت حجت اشرف زاده شاهکار رقص ایرانی داماد و پدر زن با آهنگ شاد خواننده +فیلم شاهکار رقص شاد چوپان در کنار گله گوسفندان با آهنگ شاد شاهرخ +فیلم/ لعبتی هزار ماشالاه آی دل من عاشق چشماته ،خوشگلی والله آموزش رقص بندری داشجویان با آهنگ شاد+فیلم / دختر بندری... ارتباط مستقیم 50 درصد حوزه اشتغال به حوزه فناوری در آینده ای نزدیک