ساعدنیوز
ساعدنیوز

هیچکس حق انتقاد از رئیس فدراسیون فوتبال را ندارد

  سه شنبه، 06 دی 1401   زمان مطالعه 2 دقیقه
هیچکس حق انتقاد از رئیس فدراسیون فوتبال را ندارد
ساعدنیوز: پیرو ممنوع‌المصاحبه شدن ارکان فدراسیون فوتبال با دستورالعمل دبیر کل این مجموعه، اعلام شد هیچ رسانه‌ای در صداوسیما حق انتقاد از رئیس فدراسیون فوتبال را ندارد.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعدنیوز به نقل از برترین ها، در طول هفته های اخیر پس از پایان مسابقات جام جهانی برای تیم ملی کشورمان، رسانه های جمعی وابسته به صداوسیما اعم از شبکه های مختلف رادیویی و تلویزیونی در بررسی عملکرد تیم ملی در این دوره از جام جهانی برنامه های مختلفی را تهیه و پخش کردند.

در اکثر این برنامه ها نوکِ تیز پیکان انتقادات به سمت مهدی تاج و انتخاب کارلوس کی روش توسط او گرفته شده و نتایج تیم ملی که منجر به عدم صعود به دور بالاتر شد را به عواملی همچون اشتباهات فدراسیون در انتخاب دوباره کارلوس کی روش مربوط می دانستند. جدا از مجریان برنامه های تلویزیونی و رادیویی، برخی از کارشناسان فوتبالی که به عنوان مهمان در این برنامه ها حاضر می شدند نیز انتقاداتی را نسبت به مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال و در نهایت کارلوس کی روش متوجه می کردند.

شنیده ها حاکی از آن است که پس از حضور مهدی تاج در برنامه تلویزیونی هفته گذشته و اتفاقاتی که در خلال و پس از آن برنامه برای رئیس فدراسیون رخ داده، مقرر شده طبق دستورالعمل داخلی و جدیدی که به برنامه سازان ورزشی در مجموعه عریض و طویل صداوسیما ابلاغ شده، فعلا تا اطلاع ثانوی هیچ برنامه ورزشی یا غیرورزشی به شکل مستقیم از این سه موضوع انتقاد نکند تا رئیس فدراسیون و مجموعه تحت امرش همچنین کی روش در گنبد آهنین قرار بگیرند. اول مهدی تاج، دوم فدراسیون فوتبال و سوم کارلوس کی روش. گرچه در شب های اخیر و در یکی دو برنامه ورزشی که از شبکه های مختلف پخش شد شاهد برخی طعنه ها به اصطلاحات به کار برده شده توسط مهدی تاج در مصاحبه اخیر تلویزیونی اش با جواد خیابانی بودیم، اما کاملاً مشخص است که بنابر صلاحدید مسئولان ذیربط فعلاً مجریان و مهمانان برنامه های ورزشی نباید انتقاد صریح و مستقیمی از تاج، فدراسیون و کارلوس کی روش به عمل بیاورند.

در همین حدفاصل یادداشت مهربانانه توأم با دلجویی از تاج از سوی جواد خیابانی و بیانیه مهدی تاج که مجری برنامه تلویزیونی را همچون پسرش دانسته بود هم منتشر شدند تا کاملا مشخص شود که طرفین با بالا بردن پرچم سفید، صلح مصلحت آمیزی را آغاز کنند تا موضوعات مربوط به جام جهانی و کی روش بیش از این ادامه پیدا نکند!

ناگفته نماند تیم ملی فوتبال کشورمان در مسابقات جام جهانی با کسب دو شکست و یک پیروزی از صعود به دور بالاتر بازماند و این در شرایطی بود که خیلی از کارشناسان معتقد بودند تیم ملی فوتبال ایران در این دوره توانایی صعود را داشته است. تغییر در راس کادر فنی تیم ملی در مرداد ماه با اصرار مهدی تاج که منجر به خروج دراگان اسکوچیچ از راس کادر فنی تیم ملی و حضور کارلوس کی روش شد یکی از موارد موردبحث از سوی بسیاری از کارشناسان و منتقدان فوتبالی طی هفته های اخیر بوده که ظاهراً فعلا تا مدتی خبری از این قبیل انتقادات نخواهد بود.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
5 مَردی که یک زن مشترک دارند+عکس تاسف آور (102 نظر) غرفه عجیب تبلیغ نوار بهداشتی یک شرکت خاص در بام لند تهران +تصاویر (88 نظر) رقص فرح پهلوی در جشن بی شرمانه ! (72 نظر) ازدواج پیرمرد با دختر 9 ساله با لبخند رضایت ! (38 نظر) دست گل جدید آرتام/ گوشی چند میلیونی دنیا جهانبخت رو ترکوند! (33 نظر) تغییر قیافه هانده ارچل بعد از لاغری زیاد (12 نظر) نماز خواندن یک ورزشکار خانم ایرانی وسط یک سالن ورزشی در قرقیزستان +فیلم (11 نظر) روزی که شاه در برابر تختی تحقیر شد+عکس غرور آفرین تختی (11 نظر) این خانم فرانسوی زیبا دست در دست همایون شجریان برای ایران سنگ تمام گذاشت +فیلم (10 نظر) گفتگو با بامزه‌ترین سارق تهران! (9 نظر) ذوق عجیب یک راننده اسنپ از دیدن عموپورنگ (8 نظر) حرکات بانمک آرتام پسر دنیا جهانبخت داخل ماشین قرمز لوکسش (7 نظر) ورود یک مرد مست به داخل قفس شیر در هند +فیلم (7 نظر) توضیح میرسلیم درباره ساعت 30 میلیاردی اش در صحن مجلس!+عکس (5 نظر) تیپ کیوت و بامزه آرتام، پسر دنیا جهانبخت و خنده با نمکش (4 نظر)