ساعدنیوز
ساعدنیوز

حرف هایی که ثروتمندان هیچ وقت به زبان نمی آورند!

  شنبه، 12 آذر 1401   زمان مطالعه 3 دقیقه
حرف هایی که ثروتمندان هیچ وقت به زبان نمی آورند!
ساعدنیوز : ثروتمندان واقعی بزرگ فکر می ‌کنند و اهداف بلندی دارند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید طرز فکر افراد موفق و ثروتمند با بسیاری از ما متفاوت است. آن‌ ها به ایده‌ های بزرگ و رؤیاهای بی انتها می ‌اندیشند و همین تفکر می ‌تواند آن‌ ها را در رسیدن به اهدافشان یاری کند.

ثروتمندان واقعی بزرگ فکر می کنند و اهداف بلندی دارند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید طرز فکر افراد موفق و ثروتمند با بسیاری از ما متفاوت است. آن ها به ایده های بزرگ و رؤیاهای بی انتها می اندیشند و همین تفکر می تواند آن ها را در رسیدن به اهدافشان یاری کند. اگر قصد دارید در کسب و کار یا درآمد خویش تحولی ایجاد کنید باید با الگوبرداری از افراد موفق و بهره مندی از تجربیات ایشان قدم در عرصه و حوزه های پر سود همچون حوزه گل و گیاه بگذارید، در ادامه با این حوزه پر سود بیشتر آشنا شوید.

گل رز قرمز شاخه ای

گلهایی نظیر گل رز قرمز شاخه ای می تواند در کنار داشتن خوشگلی و جذابيت ظاهری، شرایط ماندگاری و نگهداری راحتی را داشته باشد که جزو تمایلات خریداران این محصول است.

چون سایز گل مربوطه جدا از قسمت شاخه در مقایسه با گلهای رز دیگر کوچک می باشد اما این تفکر درست نیست زیرا افرادی که شناخت کافی از این نوع گل رز دارند متوجه موضوع مربوطه می باشند.

این امر برای کسانی که علاقه مند به گلهای ریز و کوچک هستند یکی از محبوب ترین گلهای موردنظر می باشد که می تواند در فضای باز و بسته بهترین شرایط جهت ادامه بقا را داشته باشد.

طبعا گلهای طبیعی که در خاک واقع هستند، نیاز به شرايط محیطی خاصی دارند تا زیست خود را به آرامی و بدون آسیب ادامه دهند لذا رعایت شیوه های زیست آنها برای افراد الزام می باشد.

تصویر

گل همیشه بهار

گزارشهای بسیار فراوانی از گل همیشه بهار اصفهان منتشر شده است که مشخص شده حدود دویست فرمول دارویی از عصاره این گیاه به دست می آید گل همیشه بهار از دسته خواص فراوانی برخوردار است.

برای مثال برای درمان آلرژی و اگزما و همچنین التهابات از آن استفاده می شود با استفاده از عصاره گل همیشه بهار می شود گرفتگی عضلات و حتی آسیبهای عضلانی را به خوبی درمان کرد.

حتی برای التهاب و خارش بیش از حد چشم نیز که می تواند به دلیل وجود عفونتهای قارچی باشد از گل همیشه بهار استفاده می شود.

همچنین از عصاره کالاندولا می توان در درمان عفونتهای گوش و بیماریهای پوستی نیز استفاده کرد.

همچنین دارای عطر خوشایند نیز می باشد کالاندولا یکی از ویژگیهای بسیار مهمی که دارد این است که از آن برای تولید داروهای ضد التهاب و ضد قارچ نیز استفاده می شود.

تصویر

گل رز شاخه ای

در کشور ما بدلیل شرایط اقلیمی مساعد پتانسیل بسیار خوبی برای صادرات گل رز شاخه ای بصورت عمده وجود دارد به خصوص در شهر تهران تا جایی که سرمایه گذاری مناسبی برای تولید عمده ی گل رز در کشور صورت گرفته است.

کشورهای مختلفی گل رز تولید و عرضه می کنند از ایالات متحده آمریکا، کلمبیا و اکوادور در قاره ی امریکا گرفته تا کنیا و هند در قاره آفریقا و آسیا از تولید کنندگان این محصول به حساب می آیند.

حتما تابحال نام گل رز هلندی را شنیده اید! گل رز هلندی یکی از نژادهای پر طرفدار رز در جهان است اگرچه خاستگاه این گل از کشور هلند در اروپا بوده است اما هم اکنون این نژاد رز در کشورهای مختلف کشت می گردد.

گل رز کم و بیش در کشورمان نیز تولید می گردد استانهای مرکزی، اصفهان، خوزستان و تهران از تولید کنندگان مهم گل رز در کشور به شمار می روند.

تصویر
پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
5 مَردی که یک زن مشترک دارند+عکس تاسف آور (103 نظر) غرفه عجیب تبلیغ نوار بهداشتی یک شرکت خاص در بام لند تهران +تصاویر (88 نظر) رقص فرح پهلوی در جشن بی شرمانه ! (76 نظر) ازدواج پیرمرد با دختر 9 ساله با لبخند رضایت ! (38 نظر) دست گل جدید آرتام/ گوشی چند میلیونی دنیا جهانبخت رو ترکوند! (36 نظر) روزی که شاه در برابر تختی تحقیر شد+عکس غرور آفرین تختی (12 نظر) تغییر قیافه هانده ارچل بعد از لاغری زیاد (12 نظر) نماز خواندن یک ورزشکار خانم ایرانی وسط یک سالن ورزشی در قرقیزستان +فیلم (11 نظر) گفتگو با بامزه‌ترین سارق تهران! (10 نظر) این خانم فرانسوی زیبا دست در دست همایون شجریان برای ایران سنگ تمام گذاشت +فیلم (10 نظر) ذوق عجیب یک راننده اسنپ از دیدن عموپورنگ (8 نظر) حرکات بانمک آرتام پسر دنیا جهانبخت داخل ماشین قرمز لوکسش (7 نظر) ورود یک مرد مست به داخل قفس شیر در هند +فیلم (7 نظر) توضیح میرسلیم درباره ساعت 30 میلیاردی اش در صحن مجلس!+عکس (5 نظر) تیپ کیوت و بامزه آرتام، پسر دنیا جهانبخت و خنده با نمکش (4 نظر)