ساعدنیوز
ساعدنیوز

خانواده رونالدو، الگوی خوشبختی در روزنامه جام جم!

  سه شنبه، 31 خرداد 1401   کد خبر 210277
خانواده رونالدو، الگوی خوشبختی در روزنامه جام جم!
ساعد نیوز: روزنامه جام جم با تاکید بر موضوع افزایش جمعیت در مطلبی عجیب و بی‌سابقه خواستار ترویج سبک زندگی رونالدو، فوتبالیست مطرح جهان در این زمینه شده است!

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز، روزنامه جام جم با تاکید بر موضوع افزایش جمعیت در مطلبی عجیب و بی سابقه خواستار ترویج سبک زندگی رونالدو، فوتبالیست مطرح جهان در این زمینه شده است!

تصویر

ارگان مطبوعاتی صداوسیما در تشریح گزارش خود آورده است:

* فرزند پنجم کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی فوتبال به دنیا آمد و این روزها تقریبا دو ماهه است. حالا فضای مجازی و شبکه های اجتماعی از تصاویر خانواده هفت نفره رونالدو پر شده است.

* رونالدو پنج جایزه توپ طلا و چهار جایزه کفش طلای اروپا در کارنامه ورزشی خود دارد. در بیش از ۱۱۰۰ بازی رسمی حضور داشته، بیش از ۷۸۰ گل برای باشگاه و تیم ملی اش به ثمر رسانده و با بیش از ۱۱۰ گل ملی، عنوان برترین گلزن ملی پرتغال را نیز در اختیار دارد.

* وی پیش از این نیز گفته بود قصد دارد تا پایان دوران حرفه ای اش به هفت توپ طلا دست پیدا کند و همچنین در زندگی شخصی هم دوست دارد هفت فرزند داشته باشد. رونالدو تنها چهره اروپایی نیست که تعداد زیادی فرزند دارد.

* بسیاری از بازیگران، سلبریتی ها و حتی برخی مقامات سیاسی در کشورهای اروپایی و امریکایی، تعداد زیادی فرزند دارند و از این رهگذر می کوشند تا به مردم شان یادآوری کنند، خانواده گسترده و داشتن تعداد زیاد فرزندان، ارزش است.

* انتشار تصاویر خانواد هفت نفره رونالدو و ارزشمند نشان دادن داشتن فرزندان زیاد از سوی این ستاره دنیای فوتبال، خیلی از خانواده ها را به داشتن فرزندان بیشتر ترغیب می کند. همچنان که مصاحبه ها و اظهارنظرهای سلبریتی های کشورمان که برخی وارد دهه پنجم زندگی خود شده و هنوز مجردند، در عادی سازی تجرد و نداشتن فرزند یا کم فرزندی و عادی سازی آن در میان خانواده ها بی تاثیر نیست.

* سلبریتی ها و اینفلوئنسرها چه بخواهیم و چه نخواهیم، بر مردم اثرگذارند و خیلی ها از رفتار آنها الگو می گیرند. شاید به همین خاطر باشد که سلبریتی های اروپایی و آمریکایی، اغلب در خانواده هایی پرجمعیت زندگی می کنند و تعداد زیادی فرزند دارند.

* کشورهای اروپایی و آمریکا هم همچون بسیاری دیگر از کشورهای دنیا به دنبال اجرای سیاست های افزایش جمعیت هستند و بخشی از سیاست گذاری های خود را در فرهنگ سازی با نمایش خانواده های پرجمعیت و چهره های سرشناس پیش می برند. به همین خاطر هم هست که اغلب سلبریتی های آمریکایی و اروپایی خانواده هایی پر جمعیت دارند و رسانه ها هم تلاش می کنند با بازنمایی این خانواده های گسترده، افکار عمومی مردم را برای داشتن فرزندان بیشتر اقناع کنند.

* چهره هایی چون آنجلینا جولی، کلینت ایستوود، مل گیبسون و بسیاری دیگر از چهره های سرشناس و سلبریتی هایی که بارها و بارها آنها را در حال نقش آفرینی در جعبه جادو یا بر پرده نقره ای دیده ایم، ۶-۷-۸ و حتی بیشتر هم فرزند دارند و خانواده های بزرگ و گسترده ای را تشکیل داده اند.

* «فرزند کمتر زندگی بهتر» شعاری بود که با تکرار و از طریق ارزشگذاری خانواده های کم جمعیت، فرزندان زیاد را به یک ضدارزش تبدیل کرد. دهه شصتی هایی که حالا مسوولیت اصلاح ساختار جمعیتی کشور را برعهده دارند، با این شعار و این ذهنیت بزرگ شده اند. پس صرف مشوق های اقتصادی، نمی تواند آنها را به داشتن فرزندان بیشتر مجاب کند.

* چند سال پیش هم یکی از شبکه های تلویزیونی در آمریکا زندگی روزمره خانواده ای با ۱۷ فرزند را دستمایه ساخت برنامه قرار داد. جیم و میشل دوگار، زوج مسیحی معتقدی بودند که از وسایل و داروهای جلوگیری از بارداری استفاده نمی کردند و می گفتند تعیین تعداد فرزندان شان را به خدا سپرده اند.

* زمانی که این برنامه پس از هفت سال در سال ۲۰۱۵ به پایان رسید، جیم و میشل ۱۹ فرزند داشتند. میشل دوگار نخستین فرزندش را در ۲۲ سالگی به دنیا آورد و آخرین شان را در ۴۳ سالگی. اختلاف سنی میان فرزند ارشد و ته تغاری خانواده ۲۱ سال بود. برنامه ۱۷ تا و بیشتر که به ۱۹ تا و بیشتر تغییر نام داد، در جذب مخاطب موفق بود و بیشتر از دو میلیون نفر بیننده داشت.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

21 دیدگاه
  دیدگاه ها
من وما
2 سال پیش

خواهره محترم ... عزیزه دل من ، شما حاضری با من به سبک رونالدو زندگی کنیم البته فقط از جنبه های روزنامه جام جم!؟؟؟ اگهدحاضری بگو فورا میام میگیرمت. منظوره ایشون اینه که ازدواجی کاملا سفید داشتن و
محمود
2 سال پیش

احسنت
محمود
2 سال پیش

متاسفانه نظر من منتشر ولی بعدش پاک شد.
محمود
2 سال پیش

خنده آورترین مقایسه: هزینه گران زندگی در ایران که دخل و خرج جور در نمیاد ازدواج خطاست چه رسد به چند فرزندی کدام صاحبخونه ، خونه اش رو به بچه دار اجاره میده . الان بطور متوسط هرنفر 5 میلیون تومن در ماه هزینه داره با کدام فکر این پیشنهادات داده میشه سیر از گرسنه خبر نداره سواره از پیاده
بازدیدکننده
2 سال پیش

ایشون جیبشون پرپول هست .فقط برای کشور خودشون ایشون میتونن الگو باشند نه برایه ایران و ایرانی با این اوضاع و شرایط بی پولی .....
شاپرک
2 سال پیش

رونالدو همه بچه ها از خودشه به فرزندی نگرفته منتها چندتاشون از یکی دیگس اینم واسه اونا مهم نیس مهم دوسداشتن و عشقه که دارن
بازدیدکننده
2 سال پیش

ولا اگه منم پول داشته باشم ۷تابچه میارم
بازدیدکننده
2 سال پیش

رونالدو وضعش خوبه پولداره ولا منم پول داشته باشم ۱۰میارم
بازدیدکننده
2 سال پیش

یعنی چه حقوق رونالدو ومال ثروتش بدین به من ده برابر از این بچه می اورم
بازدیدکننده
2 سال پیش

اگر ماهم مثل رونالدو پول دار و خانه ای به ابن بزرگی داشتیم حتما بچه زیاد میاوردیم
شهریار
2 سال پیش

شما درآمد رونالدو رو به من بدید من قول میدم روزی یه فرزند تحویل جامعه بدم. یکی نه دوتا نه ... روزی ۱۰تا خوبه؟🤣🤣
بازدیدکننده
2 سال پیش

رونالدو نصف یه شهر رو میخره باهوش
بونی
2 سال پیش

الگو گیری به سبک دولت رونالدو درآمد رونالدو شما یه کار ثابت با حقوق ماهیانه 25 میلیون تومان بدین من از خدامه 10 تا بچه داشته باشم آدم سیر از گشنه چه خبر داره
مهران
2 سال پیش

ایشون تو منزلشون چند تا خدمتکار و پرستار داره؟؟؟؟؟!!!!!
بازدیدکننده
2 سال پیش

ولی به نظر من رایج شدن این جور زندگی بدون ازدواج خصوصا با عقاید و فرهنگ ما درست نیست.چون خیلی ها ممکنه واقعا متعهد نباشند.و طرف مقابل و بچه ها آسیب زیادی می‌بینند.اصلا سبک زندگی در ایران فرق داره.مگه ما در مسائل دیگه انقدر منظم هستیم مثل اونا
بازدیدکننده
2 سال پیش

خوب جیب مارو پر کنن به خدا سالی یکی میارم
مهدی
2 سال پیش

مهم اینه که باید دید ایا با شکم گرسنه هم میتونند الگو باشند .
سید اسد
2 سال پیش

اگر منم در آمدی یک هزارم رونالدو داشتم ۲۰ تا فرزند تحویل جامعه میدادم
kh
2 سال پیش

اگر منظور ازدواج ثبت سند رسمی، هنوز هم ازدواج نکردند ولی اصل تعهد است، ک این دو زوج سالیان سال به هم متعهد هستند و خودشان را زوج می‌دانند . و ۵ فرزند رونالدو از خودش است و به فرزندی قبول نکرده
ناشناس انسان
2 سال پیش

هنوز ازدواج نکردن و۵تا بچه دارن ..فکر کنم شما بهش میگید..
بازدیدکننده
2 سال پیش

رونالدو که ازدواج نکرده بوده و تازه ازدواج کرد چطوری ۷ تا بچه آورده ولی اگر به فرزندی برداشته که تو ایران همچین قوانین راحت نیست بریم به فرزندی برداریم ولی اگر راحت بشه میشه هر خانواده یکی دو تا علاوه بر بچه های خودشون که بزرگ شدن بچه های دیگه ای هم داشته باشن و به نحو احسنت بزرگ بشن
پربحث های هفته   
درختان میوه حیاط باصفای خانه رهبر معظم انقلاب که بابتش به بیت المال هزینه می پردازد (249 نظر) مهران رجبی: حضورم در بیمارستان موجب خنده رهبر معظم انقلاب شد (124 نظر) نگاهی به پژوی تهران پلاک رهبر معظم انقلاب+عکس/اولین ماشینی که از ایرانشهر خریدند! (101 نظر) رونمایی از تیپ باکلاس و شیک دامادی رضا داوودنژاد درکنار عزیزترین زن زندگیش/ مادربزرگی که جای مادر نداشته اش رو پُر کرد+عکس (47 نظر) حضور پرافتخار مژده لواسانی در موزه لوور فرانسه با چادر/ باعث افتخارین خانوم! +عکس (43 نظر) نگاهی به خانه 4 طبقه محمود احمدی نژاد در نارمک تهران+عکس (34 نظر) خوشحالی و ذوق غیرقابل وصف علی دایی در افتتاحیه رستورانش در اردبیل+عکس/ از بوسیدن قرآن تا خنده هایش موقع پیتزا خوردن (31 نظر) چرا رهبر انقلاب در زمان ایراد خطبه نماز عید فطر بغض کردند؟ (28 نظر) خلاقیت بی نظیر راننده شیرازی، با نوشته جالب پشت خاور اش حماسه آفرین شد/ آدم حَظ میکنه از این درک و فهم بالا (28 نظر) حیاط باصفا و دلباز خانه زیبای سانیا سالاری ارغوان سریال دلدادگان/ خونه نگو باغ بگو!+عکس (26 نظر) شباهت بی حد و اندازه گندم، تنها یادگار آزاده نامداری به مادرش/ چقدر زیبا و نازه+عکس (22 نظر) دلنوشته احساسی و جانسوز پدر غزل بدیعی برای دامادش رضا داوودنژاد (16 نظر) خلاقیت منحصربفرد شهرداری کرمانشاه با رنگ آمیزی پیاده راه برای زیباسازی/ماشالله به این هنر+عکس (15 نظر) نگاهی به گالری طلا و جواهرات علی دایی و همسرش مونا خانوم/ چه گالری اعیان و لوکسی+ عکس (14 نظر) صحبت های خنده دار آقای قرائتی: وقتی دختره بهش میگه به فوکول من گیر نده +ویدئو😂👌 (13 نظر)
دیگران می‌خوانند   
نحوه صحیح چسباندن مژه مصنوعی در خانه تمدید مجدد ثبت‌نام برای نوبت دوم کنکور سراسری حضور رضا قوچان نژاد با راننده شخصی بر سر مزار پدربزرگش و بوسه احساسی بر قبر وی+عکس/ چه خوبه که هر وقت میاد ایران یه سری بهشون میزنه👌 فال روزانه امروز یکشنبه 26 فروردین ماه 1403 دختر و همسر عابدزاده به خاطر کشف حجاب بازداشت شدند/ این دو اکنون آزاد شده اند فال قهوه با نشان روز یکشنبه 26 فروردین ماه 1403 فال حافظ با تفسیر روز یکشنبه 26 فروردین 1403 + فیلم خلاقیت خنده دار شرکت نایک در ساخت کتونی با الهام از کفش دومادای دهه شصتی/ لامصب تصوراتمو آتیش زد😂 تجربه ترسناک مهراوه شریفی نیا از گریم مادرش در پشت صحنه فیلم دزد عروسک ها/ انصافا هم ترس داره+فیلم اثبات کدبانویی و همسر دوستی به سبک ستاره سادات قطبی+ویدئو/ سوپ رو پسراش و خودش خوردن تموم شده دوباره برای همسرش پخته خلاقیت منحصر به فرد یک مرد فروشنده با نوشته جالب پشت شیشه مغازه‌اش در بازار تهران/ همه رو شرمنده درک و شعورش کرد+عکس (تصاویر) رشد باورنکردنی ریش مرد فرانسوی که نه تنها قلب‌ها را تسخیر کرد، بلکه جایگاه او را در تاریخ تثبیت کرد/ ریش یا خانه ی گربه! فال ابجد روزانه یکشنبه 26 فروردین 1403 (تصاویر) با گوشت‌ چرخ کرده چه غذایی درست کنیم؟/ 7 غذای خوشمزه و پرطرفدار با گوشت چرخ کرده برای مقابله با فوبیای کنکور ابتدا باید آن را بشناسیم هزینه‌ها در دبی چگونه اند؟ مسکن، حمل‌و‌نقل، بیمه و مواد غذایی (عکس) مشهورترین لباس باستانی در موزه نیویورک/ تن پوش منحصربفرد یک شاهزاده ساسانی از جنس ابریشم با رنگها و نقوش خاص اقدام جالب و منحصربفرد پیرمرد موتورسوار در اصلاح موهایش به شکل کلاه کاسکت+ویدئو/ عمرا از دور بشه تشخیص داد موهاشه یا کلاه🤣 کیک تولد باکلاس و 5 طبقه بهنوش بختیاری با ورقه های طلا در رستوران مجلل/ مبارکا باشه+ عکس کولر گازی کریر ساخت کجاست؟ یادی کنیم از خونسردی کامل و جالب بهاره رهنما در درگیری لفظی با فلور نظری سر میز شام+ویدئو/ خونه چه کسی هم دعوا کردن، مریم امیرجلالی مژده لواسانی خطاب به وزیر ارشاد: یک سوال بپرسم ممنوع التصویر نمیشم +ویدئو مدل موی جدید سعید عزت اللهی ستاره تیم ملی/ چه بهش میاد +فیلم استوری های جدید منوچهر هادی و یکتا ناصر از دخترشان سوفیا/ ماجراهای این زوج جنجالی تمامی ندارد+ویدیو تصاویر جذاب و خوشمزه هانده ارچل بازیگر فیلم "مست عشق" در سفر به اوزاکا ژاپن تمومی نداره (عکس/فیلم) با دهکده رویایی ارباب حلقه ها در دنیای واقعی آشنا بشین / از فیلماشم خوشگلتره 😍 (فیلم) لحظه هولناک انفجار یک ستاره بزرگ در نزدیکی زمین / چه بلایی سرمان خواهد آمد؟! هدیه تولد متفاوت سپهر حیدری برای پسر موفرفری اش دیاکو در دوبی +تصاویر اینفلوئنسر معروف اینستاگرام؛ خود و خانواده‌اش را قربانی کرد+عکس/ کشتن شوهر و دو فرزند! (عکس) ویوی زیبای خانه بهرام رادان بعد از یک روز بارانی / آقای بازیگر عجب جایی زندگی میکنه 😍 مرگ مشکوک مرد جوان در انفجار گاز شهری/کشف آثار بریدگی روی جسد، مقتول تازه همسرش را طلاق داده بود (عکس) دیدار سیاوش خیرابی رامین سریال "دلنوازان" و طرفدارش بعد از 15 سال در خیابان (فیلم) بازسازی علت و نحوه برخورد و غرق شدن کشتی تایتانیک که به عنوان یکی از فاجعه های بزرگ دنیا شناخته می شود شعرخوانی بامزه سوفیا، دختر یکتا ناصر و منوچهر هادی برای پدرش+ویدئو/ باباش چه قربون صدقه‌ای هم میره براش (ویدئو) لحظه فوق احساسی دیدار دو دختر با پدرشان پس از آزادی از زندان+ فیلم/ فقط خوابشون که تعبیر شد... تعطیلات آخر هفته آزاده نامداری با دختر خوشگلش گندم در دشت گل های لاله+عکس بیوگرافی و زندگی خصوصی هدیه بازوند، روژان سریال نون خ و همسرش+ تصاویر جذاب و دیدنی سلفی ساده و صمیمی هادی چوپان با همسر و فرزندانش داخل لندکروز میلیاردی اش/ زیبایی طبیعی ببینید بدون آرایس و روتوش و فیلتر/ قهرمان جهان اینقدر صمیمی خوابیدن با آرایش چه عوارض وحشتناکی برای پوست دارد (ویدئو) سبک مدرن دکوراسیون خانه صبا راد، مجری و گوینده سابق، و همسرش مانی رهنما، خواننده/ چه رنگ عجیبی رو واسه مبلمان انتخاب کردن!
تیتر امروز   
تمدید مجدد ثبت‌نام برای نوبت دوم کنکور سراسری دختر و همسر عابدزاده به خاطر کشف حجاب بازداشت شدند/ این دو اکنون آزاد شده اند فال قهوه با نشان روز یکشنبه 26 فروردین ماه 1403 فال روزانه امروز یکشنبه 26 فروردین ماه 1403 فال حافظ با تفسیر روز یکشنبه 26 فروردین 1403 + فیلم فال ابجد روزانه یکشنبه 26 فروردین 1403 استوری های جدید منوچهر هادی و یکتا ناصر از دخترشان سوفیا/ ماجراهای این زوج جنجالی تمامی ندارد+ویدیو اینفلوئنسر معروف اینستاگرام؛ خود و خانواده‌اش را قربانی کرد+عکس/ کشتن شوهر و دو فرزند! مرگ مشکوک مرد جوان در انفجار گاز شهری/کشف آثار بریدگی روی جسد، مقتول تازه همسرش را طلاق داده بود بیوگرافی و زندگی خصوصی هدیه بازوند، روژان سریال نون خ و همسرش+ تصاویر جذاب و دیدنی جایزه 50 میلیون تومانی برای عکس گرفتن از برنج خوردن سرمربی تیم ملی! دانلود آهنگ جدید «مال من باش» معین زد+فیلم/ مال من باش تو آسمون بشو منم ابراش ... تمام آن چیزی که شما باید درباره درگیری نظامی ایران و اسرائیل بدانید اعلام تقویم برگزاری آزمون‌های زبان تخصصی دکتری دانشگاه پیام‌‌ نور دانلود آهنگ جدید "مست عشق" علیرضا قربانی/ تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهان را... +فیلم