ساعدنیوز
ساعدنیوز

لقبی که دوستان پیکه به شکیرا داده‌اند/ رپری که از نامزد جدید پیکه حمایت کرد

  پنجشنبه، 13 بهمن 1401   کد خبر 240705
لقبی که دوستان پیکه به شکیرا داده‌اند/ رپری که از نامزد جدید پیکه حمایت کرد
ساعدنیوز: نامزد جدید پیکه با دوستان فوتبالی نامزدش رابطه خوبی برقرار کرده و شکیرا هرگز موفق به چنین کاری نشده بود.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعدنیوز به نقل از خبرورزشی، شکیرا ظاهرا هرگز با دوستان جرارد پیکه جور نشده بود و آنها به دلیل شخصیت بدی که شکیرا داشت لقب عجیبی به او داده بودند.

طبق گزارش ها، دوستان جرارد پیکه به شکیرا به دلیل ماهیت غیردوستانه و خشکی که داشت لقب «رئیس» داده بودند. برنامه تلویزیونی اسپانیا «یامدیودیا» گزارش داد که کلارا چیا بسیار راحت تر از شکیرا با دوستان جرارد پیکه جور شده است. آنها گفتند: «شکیرا هرگز با دوستان پیکه یا همسرانشان قاطی نمی شد.»

بر اساس گفته های این برنامه، خواننده کلمبیایی حتی با بسیاری از اعضای خانواده پیکه هم سازگاری چندانی نداشت. اما شخصیت آرام تر کلارا چیا باعث شده که دوستان پیکه با او راحت باشند و رابطه صمیمانه ای با او برقرار کنند.

گزارش ها همچنین حاکی از آن است که کلارا چیا برای فرار از چشم کنجکاو رسانه ها، نزد پدر و مادرش می ماند.

به تازگی رپری به نام «سنسیکستو» آهنگی در حمایت از پیکه و کلارا و در پاسخ به آهنگ جنجالی شکیرا منتشر کرد. شکیرا در آهنگش خواند: «من به اندازه دوتا ۲۲ ساله می ارزم. تو فراری را با رنو تویینگو و رولکس را با کاسیو عوض کردی.» سنسیکستو در حالی که پیراهن پیکه را به تن داشت خواند: «بیخیال، اگر او مالیاتش را بپردازد دیگر چیزی برایش باقی نمی ماند.»

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
سفره هفت سین فوق العاده لاکچری ساره بیات با ظروف آنتیک (3 نظر) سرنوشت کاخ‌های «صدام حسین» دیکتاتور عراق چه شد؟ + فیلم (2 نظر) عکس سفره هفت سین لاکچری الهام حمیدی (2 نظر) نحسیِ سال 1401 باز هم گریبان خانم بازیگر را گرفت (2 نظر) (فیلم) صدای خورد شدن گردن مرد گنده ای که کودک درون فعالی داشت/ خدا رحمتش کنه(: (1 نظر) مانتو عید مزونی و فوق العاده خاص الهام حمیدی چش فک فامیلو در آورد! (1 نظر) رقص جذاب محمود شهریاری با تیکه جانانه ای به الهام چرخنده فضای مجازی رو ترکوند + فیلم (1 نظر) ورورد غیرمجاز زنان روسی به ورزشگاه آزادی (1 نظر) مار کبری جسوری که روی اژدهای کومودو را کم کرد! (1 نظر) گوشواره های گران قیمت مونا کرمی با سنگ یاقوتش چشم همرو به خودش خیره کرد (1 نظر) بوی بهار می آید... (1 نظر) سرقت از گردشگران به سبک یک تمساح!+ فیلم (1 نظر) تبریک نوروزی محمدرضا گلزار (1 نظر) فیلم غافلگیری در آنتن زنده شبکه 3 هنگام تحویل سال نو (1 نظر) مدلینگ ادا اجه (بازیگر زیبای سریال سیب ممنوعه) با بلوز سفید بینظیرش (1 نظر)
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/