ساعدنیوز
ساعدنیوز

ماجرای همبازی شدن حسن معجونی با همسرش هدیه حسینی نژاد چیست؟

  پنجشنبه، 13 بهمن 1401   زمان مطالعه 2 دقیقه
ماجرای همبازی شدن حسن معجونی با همسرش هدیه حسینی نژاد چیست؟
ساعدنیوز : همبازی شدن حسن معجونی با همسرش هدیه حسینی نژاد حواشی را به دنبال داشت که در ادامه توضیحاتی را درباره آن میخوانید.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعدنیوز به نقل از آخرین خبر،هدیه حسینی نژاد در گفتگو با ستاد خبری چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر گفت: «استاد» فیلمنامه خوبی داشت، بنابراین این فیلم، چه فیلم دهم این کارگردان بود چه فیلم اولشان، به خاطر فیلنامه خوب قطعا آن را می پذیرفتم و ایفای نقش در این فیلم، باب دلم بود.

«هدیه حسینی نژاد» درباره چالش های بازی در فیلم «استاد» و اینکه هم بازی شدن با همسرش(حسن معجونی) در این فیلم چگونه بوده و چقدر به یکدیگر در ایفای بهتر نقش ها کمک کرده اند، گفت: آقای معجونی قبل از اینکه همسر من باشد استاد من است و من اصلا در جایگاهی نیستم که بخواهم به او کمکی کرده باشم. هر کمکی که بوده از جانب آقای معجونی به من بوده است.

وی ادامه داد: همبازی بودن با آقای معجونی برای من خیلی جذاب بود، به جهت اینکه صرف نظر از اینکه ایشان همسر من هستند, یکی از بازیگرهای مورد علاقه من است و اینکه آدم مقابل بازیگر مورد علاقه اش بازی کند ، ورای هر رابطه نسبی و سببی به نظرم اتفاق بسیار مبارکی است.

این بازیگر سینما در ادامه بیان داشت: اما از طرفی هم چالش بازی در این نقش، این بود که ما با هم زن و شوهر هستیم. به خاطر اینکه من باید خیلی حواسم را جمع می کردم، این فاصله در بیاید و طوری نباشد که نسبت داشتن، خودش را در نقش و روابط در فیلم نشان ندهد.

حسن معجونی
وی درباره ارزیابی نقش خود در فیلم استاد گفت: ایفای نقش در این فیلم، باب دلم بود اما اینکه آیا من توانستم آنچه کارگردان از من می خواسته، اجرا کنم، آن را باید آقای حسینی پاسخ دهند.

وی ادامه داد: در این باره که آیا توانستم نقش خودم را خوب ایفا کنم باید بگویم برای اولین باری است که نقش جدی در سینما داشتم و بیشتر از پنجاه درصد از خودم راضی هستم.
حسینی نژاد در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه استاد اولین تجربه ساخت فیلم بلند آقای حسینی است، چطور شد که ایفای نقش در این فیلم را پذیرفتید، اظهار داشت: این مساله خیلی برایم اهمیت نداشت. فیلمنامه برایم مهم بود و «استاد» فیلمنامه خوبی داشت، بنابراین برایم اهمیت نداشت که کارگردان کار اولی باشد یا نه چون فیلمنامه را دوست داشتم.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

1 دیدگاه
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
بازدیدکننده
2 ماه پیش

واقعا🤔🤔🤔
پربحث های هفته   
سفره هفت سین فوق العاده لاکچری ساره بیات با ظروف آنتیک (3 نظر) سرنوشت کاخ‌های «صدام حسین» دیکتاتور عراق چه شد؟ + فیلم (2 نظر) عکس سفره هفت سین لاکچری الهام حمیدی (2 نظر) نحسیِ سال 1401 باز هم گریبان خانم بازیگر را گرفت (2 نظر) (فیلم) صدای خورد شدن گردن مرد گنده ای که کودک درون فعالی داشت/ خدا رحمتش کنه(: (1 نظر) مانتو عید مزونی و فوق العاده خاص الهام حمیدی چش فک فامیلو در آورد! (1 نظر) رقص جذاب محمود شهریاری با تیکه جانانه ای به الهام چرخنده فضای مجازی رو ترکوند + فیلم (1 نظر) ورورد غیرمجاز زنان روسی به ورزشگاه آزادی (1 نظر) مار کبری جسوری که روی اژدهای کومودو را کم کرد! (1 نظر) گوشواره های گران قیمت مونا کرمی با سنگ یاقوتش چشم همرو به خودش خیره کرد (1 نظر) بوی بهار می آید... (1 نظر) سرقت از گردشگران به سبک یک تمساح!+ فیلم (1 نظر) تبریک نوروزی محمدرضا گلزار (1 نظر) فیلم غافلگیری در آنتن زنده شبکه 3 هنگام تحویل سال نو (1 نظر) مدلینگ ادا اجه (بازیگر زیبای سریال سیب ممنوعه) با بلوز سفید بینظیرش (1 نظر)
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/