ساعدنیوز
ساعدنیوز

ماجرای حزن انگیز قتل رقیب عشقی در کرج

  شنبه، 19 فروردین 1402   کد خبر 335820
ماجرای حزن انگیز قتل رقیب عشقی در کرج
ساعدنیوز: پس از مدتی فرید مدعی می‌شود که من و رقیب عشقی‌ام و برادر دختر مورد علاقه‌ام با هم رفیق بودیم تا اینکه موضوع مارال پیش آمد و روز حادثه با هم دست به یقه شدیم، ولی برادر مارال میثم را کشت و من هم از ترس پا به فرار گذاشتم.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعدنیوز به نقل از فرارو،جوان اعدامی می‌گوید بی‌گناه است و خانواده دختر مورد علاقه‌اش شرط ازدواج را گردن گرفتن قتل و رهایی برادر این دختر از اتهام قتل بیان می‌کند.

به گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از 10 سال پیش به دنبال درگیری خونین برسر یک دختر بین سه رفیق در یکی از محله‌های کرج شروع شد.

خیلی زود پلیس در صحنه جنایت حضور یافت و با پیکر خونین پسر جوانی روبه رو شد که در اثر ضربه‌های چاقو به قتل رسیده است. بدین ترتیب پیکر نیمه جان وی به بیمارستان منتقل شد، اما طولی نکشید که وی در دم جان باخت.

عامل جنایت که برادر دختر جوان است از صحنه جنایت گریخته و عازم ترکیه می‌شود.

اما فرید 22ساله به عنوان تنها کسی که در درگیری خونین شرکت داشته است تحت تعقیب پلیس قرار می‌گیرد.

درحالی که کارآگاهان جنایی البرز به دنبال دستگیری عامل اصلی این جنایت بودند، ناگهان فرید خودش را به دایره جنایی آگاهی البرز معرفی می‌کند و مدعی می‌شود که او قاتل است.

اما این همه ماجرا نبود و پس از مدتی فرید مدعی می‌شود که من و رقیب عشقی‌ام و برادر دختر مورد علاقه‌ام با هم رفیق بودیم تا اینکه موضوع مارال پیش آمد و روز حادثه با هم دست به یقه شدیم، ولی برادر مارال میثم را کشت و من هم از ترس پا به فرار گذاشتم. بعد از این ماجرا پدر و مادر مارال هم این شرط را برایم گذاشتند که اگر تو قتل را به گردن بگیری تا برادر مارال از دور خارج شود، ما هم سعی می‌کنیم رضایت اولیای دم را بگیریم و مارال هم با تو ازدواج می‌کند.

فرید که از این شرایط پیش آمده بشدت شوکه شده است و از طرفی خودش را اسیر عشق مارال می‌بیند، سرانجام با درخواست خانواده مارال موافقت می‌کند و خیلی زود به اداره پلیس رفته و قتل را به گردن می‌گیرد.

بدین ترتیب فرید پس از یک سال و چند ماه در دادگاه کیفری یک استان البرز پای میز محاکمه قرار گرفت و اتهام قتل را پذیرفت و این در حالی بود که خانواده مقتول خواستار قصاص او شدند و دادرسان دادگاه کیفری پس از شور حکم قصاص نفس را صادر کرد و فرید بدون هیچ دلهره‌ای پشت میله‌های زندان در رؤیای رسیدن به مارال و رضایت خانواده متهم سال‌ها منتظر ماند، اما کم کم متقاعد شد که دیگر نه خبری از مارال هست و نه کمک خانواده او برای رضایت گرفتن از خانواده مقتول!

پس از مدتی فرید تازه به اصل ماجرا پی برد که دیگر راه گریزی نیست و او قرار است به خاطر جرمی که مرتکب نشده، مجازات شود. اما دیگر فایده‌ای نداشت و دستش نیز به جایی بند نبود و همه امیدش را از دست داده بود. تا اینکه نوروز امسال همزمان با ماه مبارک رمضان وی در صف رضایتی‌ها قرار گرفت و اولیای دم او را به شرط پرداخت 2 میلیارد تومان بخشیدند. حالا به مدد نیکوکاران استان البرز یک میلیارد از مبلغ درخواستی اولیای دم جمع‌آوری شده و مابقی آن نیز در حال جمع شدن است.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
رفتار شرم آور بیرانوند، قهرمان بدنسازی و شوت کردن عکس شهدا به سمت داور مسابقه به نشانه اعتراض+ویدئو (1328 نظر) رقص رونالدو داخل هواپیما در مسیر ایران با آهنگ شاد اندی / داد میزنم ای جان دارم میرم به تهران (278 نظر) صدای محشر پیرزن در مزرعه با خوانندگی آهنگ اصیل +فیلم (207 نظر) صدای محشر پیرمرد چوپان در صحرا با خوانندگی آهنگ اصیل +فیلم (151 نظر) شاهکار رقص شاد چوپان در کنار گله گوسفندان با آهنگ شاد شاهرخ +فیلم/ لعبتی هزار ماشالاه آی دل من عاشق چشماته ،خوشگلی والله (145 نظر) زن و شوهری که صاحب شیک‌ترین طلاقِ ایرانی شدند (137 نظر) رقص خفن داماد افغانی و ساقدوش هایش با آهنگ ایرانی شاد +فیلم (105 نظر) (فیلم) واکنش جالب یک نوزاد به اولین بوسه مادر/ مُسکن فقط محبت مادرانه😍 (103 نظر) جاودوی صدای چوپان خوش صدا در دشت و صحرا با آهنگ شجریان+ فیلم/ هرگز نمیشد باورم این برف پیری بر سرم (100 نظر) شاهکار پیرمرد در خیابان با خوانندگی آهنگ سوزناک +فیلم (94 نظر) وقتی نعیمه نظام‌دوست رو صندلی برنامه جا نمیشه+فیلم /صندلی شکست! (92 نظر) (ویدئو) بریم به استقبال ماه مهر با این شیرین کاری پسر دانشجو/ کل کلاس از شدت خنده رفت رو هوا😂 (81 نظر) رقص ایرانی پیرزن در پمپ بنزین با آهنگ واویلا لیلی دوست دارم خیلی +فیلم (76 نظر) (فیلم) اجرای جالب آواز سنتی ایرانی توسط زن فرانسوی / دهن همه وا می‌مونه از این اجرا! (71 نظر) زیباترین مدرسه جهان در یکی از روستاهای سیستان که برنده جایزه بین المللی معماری شد/ ویو رو نگاااا😍 (64 نظر)
منتخب روز   
مردی که از سینه خود به فرزندش شیر می دهد!!!😐+عکس فیلم لورفته از رقص مار هوتن شکیبا در پشت صحنه لیسانسه ها با آهنگ عروسی دلگیرم از تو ، تا بی نهایت (ویدئو) شاهکار خوانندگی آهنگ استاد شجریان توسط پسر حنجره طلای دو رگه/ بنازم این صدارو (ویدئو) قر کمر و رقص باحال پسر کوچولوی بسکتبالیست بعد از بُرد شیرین (ویدئو) پسر 14 ساله اندونزیایی که تخم می گذارد غوغای رقص ایرانی دو پسر با آهنگ شاد در تالار عروسی! +فیلم (ویدئو) طنز اول مهر برای ابراز تسلیت به معلمان، دانش آموزان، ناظمان، ناظران و اسیران خاک/ بازگشت همه به سوی مدرسه است😂 (ویدئو) همخوانی فریبا نادری و محمد نادری با ترانه خاطره انگیز یار دبستانی من در کنسرت حجت اشرف زاده شاهکار رقص ایرانی داماد و پدر زن با آهنگ شاد خواننده +فیلم شاهکار رقص شاد چوپان در کنار گله گوسفندان با آهنگ شاد شاهرخ +فیلم/ لعبتی هزار ماشالاه آی دل من عاشق چشماته ،خوشگلی والله آموزش رقص بندری داشجویان با آهنگ شاد+فیلم / دختر بندری... ارتباط مستقیم 50 درصد حوزه اشتغال به حوزه فناوری در آینده ای نزدیک