معرفی و خرید بهترین و جذاب ترین رنگ موی نسکافه ای

  یکشنبه، 15 بهمن 1402   زمان مطالعه 10 دقیقه

رنگ موی نسکافه ای چه رنگی است؟


در واقع رنگ مو نسکافه‌ ای، در میان طیف شکلاتی و قهوه‌ای روشن جای دارد. این رنگ، طیف‌های گوناگونی از رنگ‌ها و سایه‌ها را شامل شده است، مانند رنگ نسکافه ای تیره تا رنگ نسکافه ای روشن با هایلایت های کاراملی و دارچینی؛ همین تنوع طیف رنگی، باعث شده که هم افراد معمولی و هم افراد مشهور از این رنگ استقبال کنند.

رنگ موی نسکافه‌ ای به چه پوستی می آید؟


احتمالا شما هم هنگام انتخاب رنگ مو ساعت‌های زیادی را صرف این می‌کنید، که آیا این رنگ به چهرۀ من می‌آید یا نه؟ یا مناسب‌ترین رنگ موی مناسب پوست من کدام است؟

در اینجا، خبر خوشحال‌کننده‌ای که می‌توان به شما داد، این است که رنگ موی نسکافه‌ ای به خاطر داشتن تناژ گرم، با اکثر چهره‌ها هماهنگ بوده، به خصوص اگر موهای طبیعی روشن داشته باشید و به دنبال طبیعی بودن چهره خود باشید، رنگ نسکافه‌ ای می‌تواند مناسب‌ترین گزینه برای موهای شما باشد. چرا که می‌توانید یک تناژ بسیار طبیعی و نزدیک به رنگ موهای خودتان را، از رنگ موی نسکافه‌ ای در بیاورید. اگر رنگ چشم‌های شما روشن و به خصوص قهوه‌ای، فندقی و یا حتی سبز است، رنگ موی نسکافه‌ ای در هماهنگی با چشمان شما بی‌نظیر عمل می‌کند.

چه آرایشی با رنگ موی نسکافه‌ ای هماهنگ است؟


برخی از رنگ‌ موها باعث محدود شدن شمادر آرایش می‌شوند، مثلا رنگ‌های فانتزی مانند بنفش و آبی و یا رنگ‌های قرمز و شرابی، شما را در آرایش‌های مختلف محدود می‌کند، چراکه به خاطر این رنگ ها، دیگر قادر به استفاده از هر رنگی برای آرایش خود نیستید؛ اما رنگ موی نسکافه‌ای با هر آرایش و هر رنگی که مد نظر شما است، همخوانی و هماهنگی دارد.

اگر پوست روشنی دارید و می‌خواهید رنگ نسکافه ای موهایتان جذابتر و بهتر دیده شود، می‌توانید از یک آرایش درخشان و براق با تن‌های طلایی، نارنجی و قرمزاستفاده نمایید تا رنگ چهره شما به صورت رنگ پریده نشان داده نشود. از طرف دیگر رنگ‌های طلایی، قرمز و نارنجی درخشان، در هماهنگی با رنگ موی کاراملی بی‌نظیر عمل می‌کنند و زیبایی شما را زمین تا آسمان جابه‌جا می‌کنند.

اما اگر می‌خواهید آرایش شما طبیعی‌تر به نظر برسد و خیلی به چشم نیاید، می‌توانید از تمام تن‌های قهوه‌ای، از روشن تا تیره استفاده کنید، تا آرایش شما طبیعی‌تر به نظر برسد.

رنگ موی مارال سری نسکافه ای را به خاطر دارا بودن روغن زیتون، ویتامین C و E و همچنین آنتی اکسیدان که باعث تقویت مو و انتقال رطوبت به ریشه‌های مو می‌شود و حتی با داشتن کراتین به نرم کنندگی موها کمک می‌کند، به شما عزیزان توصیه می‌کنیم. با خرید رنگ موی مارال سری نسکافه ای، می‌توانید موهایی زیبا و جذاب را تجربه نمایید.

رنگ موی نسکافه ای

چند ترکیب رنگ موی نسکافه ای خوش رنگ


در ترکیب رنگ موی نسکافه‌ای می‌توانید از دکلره با پایه 8 استفاده نمایید، که البته در ادامه، تکنیک‌هایی برای رنگ کردن موها با دکلره و پایه‌های آن را معرفی می‌کنیم.

 • رنگ موی نسکافه ای روشن چه ترکیبی دارد؟

 • برای ساخت رنگ موی نسکافه ای تیره نیاز به چه موادی داریم؟

آلبوم رنگ موی نسکافه ای

موی یکدست نسکافه‌ ای با دکلره


اگر سابقه کار با دکلره دارید و مشکلی با استفاده از آن را ندارید، می‌توانید طبق دستور زیر، موهای خود را به رنگ نسکافه‌ای در بیاورید.

 • 3/2 رنگ موی بلوند شکلاتی

 • 3/1 از تیوپ رنگ موی کاراملی

 • 2 سانتی‌متر واریاسیون

 • اکسیدان شمارۀ 1

 • دکلره پایه 8

تمامی موارد بالا را با یکدیگر ترکیب نموده و موهای خود را با آن، رنگ نمایید.

رنگ موی نسکافه‌ ای روشن

دقت داشته باشید که اگر می‌خواهید موهای خود را به رنگ نسکافه‌ ای روشن دربیاورید، باید پایۀ دکلرۀ موهای شما به درجه روشن مناسبی رسیده باشد. برای رسیدن به این رنگ جذاب، ابتدا 50 میل از رنگ موی کاراملی روشن را با 50 میل رنگ موی بلوند شکلاتی روشن و 25 میل از رنگ موی بلوند روشن ترکیب کنید، سپس 180 میل از اکسیدان شمارۀ 1 را با 5 سانتی‌متر از واریاسیون نقره‌ای ترکیب کنید. دکلرۀ آن هم باید پایۀ 8 باشد.

رنگ موی نسکافه ای روشن

رنگ موی نسکافه‌ ای دودی


در ترکیب رنگ مو نسکافه ای دودی باید خاطر نشان کرد که ته مایه اصلی رنگ موی نسکافه‌ای دودی است. اما اگر می خواهید که درصد بیشتری از تناژ رنگ مو به سمت دودی باشد و از به وجود آمدن تناژهای مزاحم زردی و نارنجی موها کاسته شود، باید از دو بند انگشت واریاسیون بنفش استفاده نمود.در واقع هر چقدر تناژهای زرد و نارنجی موها کم شود، رنگ موی نسکافه ای دودی زیباتر و جذاب تری به دست می آید. البته توجه داشته باشید که هر چقدر میزان خاکستری و دودی بودن ترکیب رنگ نسکافه ای بیشتر شود، رنگ مویی تیره تر به دست می‌آید.

رنگ موی نسکافه‌ای دودی

رنگ موی نسکافه‌ ای قهوه‌ای


این ترکیب کمی تیره‌ تر از نسکافه‌ ای معمولی است و برای پوست‌هایی که کمی روشن‌ترند، فوق‌العاده است. همچنین اگر شما به دنبال رنگ رسمی‌ و جدی‌تر هستید، رنگ موی نسکافه‌ ای قهوه‌ای، بی‌نظیر عمل می‌کند.

 • برای اینکه موهای خود را به رنگ نسکافه‌ ای قهوه‌ای در بیاویرید به ترتیب زیر عمل کنید: رنگ بلوند نسکافه‌ ای تیره رنگ را با 3/1 تیوب بلوند طلایی خیلی روشن ترکیب کنید. در ادامه اکسیدان شماره 2 به آن اضافه کنید. دقت کنید که اکسیدان شما باید یک و نیم برابر رنگ موی شما، به آن اضافه شود.

رنگ موی نسکافه‌ای قهوه‌ای

رنگ موی شیر نسکافه ای

رنگ موی شیر نسکافه ای نیز بر پایه 8 می‌باشد و بر روی موهایی که دکلره شده اند بسیار زیباتر می‌گردد و رنگ واقعی اش به دست می‌آید. در ترکیب رنگ موی شیر نسکافه ای پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ موی 8.85 مارال به همراه واریاسیون دودی جهت جلوگیری از زردی موها و اکسیدان 6 درصد می‌باشد.

رنگ موی نسکافه ای بدون دکلره


بطور معمول برای داشتن موهایی با پایه ی روشن باید موها را دکلره کرد. اما این کار برای افرادی که موهایی آسیب پذیر دارند ریسک به حساب می‌آید. ما در این بخش آموزش رسیدن به رنگ موی نسکافه ای دلخواه بدون نیاز به دکلره را بررسی می‌کنیم.

حالا نوبت ترکیب رنگ موی نسکافه ای بدون دکلره رسیده است. در این بخش شما را با انواع ترکیب رنگ نسکافه ای بدون استفاده از دکلره آشنا می‌کنیم. با این روش موهای شما کمتر آسیب می‌بیند.

شما می‌توانید دو ترکیب رنگ موی روشن و تیره نسکافه ای را طبق ترکیب زیر استفاده کنید. همچنین اگر بدنبال رنگ موی نسکافه ای بدون دکلره هستید، از روش زیر استفاده کنید: در این روش 3/2 از رنگ موی شکلاتی متوسط را با 3/1 از تیوب رنگ موی کاراملی ترکیب کنید، سپس 2 سانتی‌متر از واریاسیون بنفش و نقره ای را با اکسیدان شماره 1 به آن اضافه نمایید.

رنگ موی نسکافه ای قهوه‌ای بدون دکلره

رنگ موی نسکافه ای روشن بدون دکلره


اولین و ساده ترین راه برای رسیدن به رنگ موی نسکافه ای روشن، رنگ کردن موها در چندین نوبت تا رسیدن به رنگ مورد نظر می‌باشد. به این صورت که شما از تناژ تیره رنگ شروع نموده و کم کم با گذشت ماه ها و تجدید رنگ، به رنگ نسکافه ای روشن برسید.

رنگ موی شیر نسکافه ای بدون دکلره


حال اگر موهایتان را دکلره نکرده اید و به دنبال رسیدن به بهترین ترکیب رنگ شیر نسکافه ای هستید، باید از رنگ شیر نسکافه ای در پایه 8 با اکسیدان 9 درصد و واریاسیون دودی استفاده نمایید.

رنگ موی نسکافه ای روی سه صفر


پیشنهاد ما برای کسانی که می‌خواهند بدون اتلاف وقت و با کمترین آسیب به بافت موها، موهایشان را نسکافه ای کنند، استفاده از رنگ موی سه صفر (000) می‌باشد.

این رنگ مو غالبا در در دسته رنگ‌های هایلایت آلبوم رنگ مو جای دارد و به نام روشن کننده آن را می‌شناسند. در این روش ابتدا رنگ 000 را با اکسیدان 9 درصد مخلوط نموده و روی موها بمالید و وقتی به پایه نارنجی رسید آن را بشویید. سپس بعد از دو روز که به موها استراحت دادید، رنگ مورد نظر خود را به همراه واریاسیون ضد قرمزی یا تونر مخلوط نموده و روی موها بمالید.

هدف از استراحت دادن موها کاهش حداکثری میزان آسیبی است که ممکن است به موها وارد گردد. در نظر داشته باشید که این روش برای کسانی که موهایی مشکی دارند کمی متفاوت تر است. به این گونه که برای موهای مشکی ابتدا یک تا دو سانت مانده به ریشه موها را کامل رنگ نموده و سپس به سراغ ریشه موها بروید. چرا که ریشه موها به دلیل حرارت کف سر زودتر رنگ باز کرده و رنگ آن با ساقه موها یکدست شود. با تکرار این عمل هر مرتبه شما به موی روشن تری از قبل دست پیدا می کنید و به رنگ موی دلخواهتان نزدیک می‌شوید.

رنگ موی نسکافه‌ای جی جی حدید( مدل معروف آمریکایی )

رنگ موی نسکافه ای با دکوکرم


روش بعدی برای رنگ کردن مو، استفاده از کرم دکلره به جای پودر دکلره است. چرا که این محصول آسیب‌های به مراتب کمتری نسبت به پودر دکلره دارد و موها را خشک و وز نمی‌کند.

در این روش ابتدا کرم دکلره را با اکسیدان 6 درصد مخلوط نموده و به موها بمالید. پس از گذشت 40 الی 50 دقیقه موها را آبکشی کنید. سپس رنگ موی نسکافه‌ای مورد نظر را استفاده کنید. در این روش موها نیز نارنجی می‌گردد و نیاز به استفاده از واریاسیون‌ هایی مانند نقراه ای، دودی، بنفش و واریاسیون‌های ضد قرمزی در مخلوط رنگ مو می‌باشد. با این عمل از به وجود آمدن تناژهایی که تمایل به وجود داشتنشان ندارید، جلوگیری می‌کنید.

رنگ موی نسکافه‌ای با استفاده از مواد طبیعی


یکی دیگر از روش‌های رنگ کردن مو برای رسیدن به رنگ نسکافه ای تیره، استفاده از پودر نسکافه به همراه دیگر مواد طبیعی می‌باشد. استفاده از این روش بسیار آسان است چرا که مواد مورد نیاز آن معمولا در هر خانه ای پیدا می‌شود. همچنین این روش سبب پوشش موهای سفید نیز می‌شود.

ترکیب رنگ موی نسکافه ای با مواد طبیعی


برای ساخت رنگ موی بسیار شیک نسکافه‌ای با مواد طبیعی، دو روش وجود دارد که در ادامه این دو روش را به شما آموزش خواهیم داد:

 • روش اول

مواد لازم:

 • 6 قاشق غذا خوری زردچوبه

 • 4 قاشق غذا خوری نسکافه

 • 2 عدد سفیده تخم مرغ

 • یک عدد اکسیدان 6 درصد

 • نصف فنجان روغن زیتون

مواد ذکر شده را در یک کاسه پلاستیکی ریخته و به خوبی با هم ترکیب می‌کنیم. پس از هم زدن یک خمیر سفت به دست می‌آید. خمیر را روی موهای خود بمالید. برای این منظور نیاز است تا شما شکیبا باشید، چرا که این روش بر خلاف رنگ موهای شیمیایی زمان بر می‌باشد. پس از گذشت حدود 5 ساعت که موهایتان را آبکشی کنید، به رنگ نسکافه ای تیره زیبا دست خواهید یافت.


 • روش دوم

مواد لازم:

 • 2 قاشق غذا خوری نسکافه

 • 2 قاشق غذا خوری کاکائو

 • 1 قاشق چای خوری آب لیمو

 • نصف قاشق غذاخوری روغن کنجد

 • 2 عدد اکسیدان 6 درصد

مواد فوق را با یکدیگر ترکیب نموده و خمیر حاصل را روی موهایتان بمالید. پس از گذشت یک ساعت موها را آبکشی نمایید. در این روش با تکرار این عمل به مرور زمان رنگ موها زیبا تر و جذاب تر خواهد شد و به رنگ نسکافه ای خوشرنگ و روشن می‌رسد.

از رنگ موی نسکافه‌ ای چگونه محافظت کنیم؟


برای محافظت از موهای رنگ شده، می‌توانید از شامپوهایی که مخصوص موهای رنگ شده است و همچنین از نرم کننده‌ها نیز استفاده نمایید.

استفاده از شامپوهای فاقد سولفات برای همه افراد و از جمله کسانی که موهای خود را رنگ و دکلره می‌کنند، توصیه می‌گردد. شما می‌توانید با مراجعه به سایت مو تن رو از شامپوهای فاقد سولفات مانند استم سل بازدید و خرید کنید. افرادی که در ترکیب رنگ موی نسکافه ای خود از دکلره استفاده کرده‌اند، به خاطر افزایش اسید سولفوریک در موها، موهایشان زبر و خشن خواهد شد. یادتان باشد، از شستن بیش از حد موها در طول هفته خودداری کنید؛ و اگر موهای خود را زیاد رنگ می‌کنید، از وسایلی مانند اتو مو و سشوار کمترین استفاده را داشته باشید. چرا که پس از رنگ کردن، موها آسیب‌پذیرتر خواهند بود.


دیدگاه ها
  دیدگاه ها
پربحث های هفته   
همسر رهبر معظم انقلاب: آقای ما اجازه نمی‌دهد که در خانه، غیر از برنج کوپنی استفاده کنیم و آن هم کفاف خوراک ما را بیش از یک بار در هفته نمی‌دهد (310 نظر) رهبر معظم انقلاب: در ایستگاه منتظر قطار بودم که فردی که اصلا نمی شناختمش شروع کرد به مسخره کردن من+ویدیو (202 نظر) رهبر معظم انقلاب: ساعت 5 صبح که کارم رو شروع می کنم، ده و ربع دیگه دلم میخواد بخوابم+ویدیو (175 نظر) میزبانی رهبر معظم انقلاب از مهمانش در ضیافتی به صرف شام +عکس/سفره ای که اُملت تنها غذای آن بود... (146 نظر) نگاهی به ماشین BMW لوکس و هوش پران رهبر معظم انقلاب+ویدئو (108 نظر) نگاهی به سفره مفصل و تمام و کمال حضرت ابوالفضل در منزل شاه نشین علی دایی+عکس/ از گل آرایی و شمع‌دان‌هایی طلایی تا پَک هایی لاکچری و جذاب (91 نظر) نگاهی به کیک تولد آیتک سلامت کاپیتان چشم آبی تیم ملی والیبال بانوان و رقیب زهرا گونش/ مبارکا باشه (60 نظر) (فیلم) ورود جالب و معنادار رهبر انقلاب به حسینیه امام خمینی (ره) به همراه مسعود پزشکیان و شعار حیدر حیدر جمعیت (54 نظر) نگاهی به میز عقد ساده و با دیزاین مختصرِ زینب سلیمانی دختر کوچکِ سردار سلیمانی و همسر لبنانی‌اش+عکس/ استندهای اسم و شمع های تک رنگ (49 نظر) در خانه شهید رئیسی به روی همه مردم باز می شود (45 نظر) خلاقیت هوش پران مغازه دار کاشانی برای کشاندن مشتری به مغازه حماسه آفرید/ مغزشو باید طلا گرفت+عکس (23 نظر) ریحانه سادات دختر بزرگ شهید رئیسی: سجاده نماز پدرم را در اندونزی تکه تکه کردند و به عنوان تبرّک بین مردم پخش کردند+ویدیو (22 نظر) درخت خرمای بزرگ حیاط باصفای خونه ویلایی زهرا گونش/ نخل های هم قد والیبالیست مشهور ترکیه ای (17 نظر) خلاقیت بی نظیر راننده تهرانی، با نوشته جالب پشت پژو پارس حماسه آفرین شد/ آدم حَظ میکنه از این درک و فهم بالا (14 نظر) رهبر معظم انقلاب: بعد از فوت پدرم همه‌ی موجودی خانه‌اش 45 هزار تومان شد که نمی‌شد با آن گاز یا یخچال خرید (10 نظر)
پربازدیدترین ویدئوهای روز   
تیتر امروز   
فال قهوه با نشان روز چهارشنبه 27 تیر ماه 1403
فال روزانه امروز چهارشنبه 27 تیر ماه 1403
فال حافظ با تفسیر امروز چهارشنبه 27 تیر 1403 + فیلم
فال شمع روزانه امروز چهارشنبه 27 تیر 1403
فال انبیاء روزانه چهارشنبه 27 تیر 1403
فال ابجد روزانه چهارشنبه 27تیر 1403
عمارت باشکوه خوش آب و هوایی که برای رهبر معظم انقلاب ساخته شد/ حضرت آقا: من یازده سال است اصلاً احساس هوای بد نکردم، من با بقیه مردم هیچ تفاوتی ندارم
بنز آخرین مدلی که رهبر معظم انقلاب آن را رد کرد: ببرید اینها را بفروشید!
صبحانه ساده رهبر معظم انقلاب در حیاط امام زاده همراه نوه هایشان/ تصویری از خانواده دوستی حضرت آقا
نگاهی به گنجینه حرم حضرت ابوالفضل علیه السلام/ از قطعه های طلا تا ستاره بلورین
ماجرای تکیه 200 ساله تجریش از زبان پیرغلام 90 ساله
از نوحه خوانی دکتر پزشکیان در شب عاشورا تا جزئیات زلزله کرمان در حواشی داغ امروز سه شنبه 26 تیر 1403
مراسم عزاداری شب عاشورای حسینی در محضر رهبر انقلاب برگزار شد
تأثیر سوابق تحصیلی/ جزئیات نحوۀ محاسبۀ نمره کل و ضرایب کنکوری‌های 1403
اولین تصاویر از حادثه شاهچراغ و زنده شدن دوباره صحنه های ترس و وحشت+فیلم
منتخب روز   
اقدام منحصربفرد و زیبای طلافروش یزدی به احترام دختر سه ساله امام حسین(ع)+عکس/ این جور تصاویر مخصوص ایران ماست والسلام👌 (فیلم) رهبر معظم انقلاب: به من می‌گویند شما گفتید سوءاستفاده جویان را افشا نکنید / ما حق نداریم افراد را به صرف گمان متهم کنیم سکانس خوشحالی قُباد از بارداری شهرزاد/ قُباد: من تا الان نمیدونستم از این دنیا و از این زندگی چی میخوام اما الان.... (عکس) هدایای ارزشمندی که پزشکیان در پشت صحنه یک هیئت دریافت کرد / خوشا راهی که آغازش با حسین است ... (ویدئو) شعر سوزناک شهریار برای مادر بزرگش که با شنیدنش اشک از چشمانتان سرازیر خواهد شد به یادماندنی ترین سکانس عاشقانه سریال شهرزاد / از بله گفتن شهرزاد تا مرگ مرگ بزرگ آقا نقش دختر رهبر انقلاب در ترمیم دست مجروح ایشان/ فرزند دختری که به پدر اُنس داشت (عکس) شوخی ظریف با آقای ظریف؛ از مقایسه ظریف با مِسی تا انداختن ماسک به شکل آقای رئیس جمهور!! واکنش عضو دفتر رهبر انقلاب به پست اینستاگرامی پسرش با هشتگ برای ایران، پزشکیان سکانسی از سریال پُرحاشیه این روزها؛ زمین خوردن ثریا در سریال در انتهای شب/ شما چه حِسی داشتین؟