ساعدنیوز
ساعدنیوز

ماساژ عجیب توسط مارهای پیتون زنده!+ فیلم

  دوشنبه، 29 اسفند 1401   کد خبر 334216
ماساژ عجیب توسط مارهای پیتون زنده!+ فیلم
ساعدنیوز: ویدئویی از ماساژ با مار‌های پیتون زنده در فیلیپین خبرساز شده است.

به گزارش پایگاه خبری_ تحلیلی ساعدنیوز به نقل از فرارو، روونا مولد، یک بازنشسته 70 ساله و داووت ولهاتر در حیات وحش ریتسپرویت آفریقای جنوبی درحال استراحت بودند. آن‌ها درست قبل از پیک نیک یک یوزپلنگ را مشاهده کردند و طبق معمول پیک نیک خود را برپا کردند. همه چیز خوب پیش می‌رفت تا اینکه یک تمساح از آب بیرون آمد.

روونا می‌گوید: ما از این غیرمعمول‌ترین اتفاق شگفت زده شدیم و توجه را به این واقعیت جلب کرد که رفتار حیوانات وحشی می‌تواند برخلاف تجربه یا انتظارات شما باشد. شما هرگز نمی‌دانید پیشینه و تعاملات قبلی آن‌ها با انسان‌ها چه بوده است، که می‌تواند به طرز نگران کننده‌ای بر رفتار آن‌ها تأثیر بگذارد.

توجه به این نکته مهم است که تغذیه حیوانات وحشی می‌تواند به موقعیت‌های خطرناکی مانند این منجر شود. فقط به این دلیل که آن‌ها دوستانه یا بی ضرر به نظر می‌رسند به این معنی نیست که حمله نمی‌کنند یا به غذای انسان وابسته نمی‌شوند، که می‌تواند هم برای حیوان و هم برای انسان مشکل ایجاد کند.

تمساح به آرامی به محل برپایی پیک نیک ما نزدیک شد. همه برای ایمنی در خودرو عقب نشینی کردیم. تمساح سپس توجه خود را به سمت محفظه سردکن آبی روشن معطوف کرد. ابتدا آرواره هایش را روی جعبه قرار داد، اما در یک لحظه آن را در آرواره هایش گرفت و با عجله به سمت آب عقب نشینی کرد.

تمساح‌ها روش منحصر به فردی برای خوردن غذای خود دارند. آن‌ها می‌توانند طعمه‌های کوچک را به طور کامل ببلعند یا تکه‌های بزرگ گوشت را با آرواره‌های قوی و دندان‌های تیز خود جدا کنند. تمساح‌ها همچنین دارای سیستم گوارشی هستند که به آن‌ها اجازه می‌دهد برای مدت طولانی بدون غذا بمانند، به همین دلیل است که می‌توانند در محیط‌هایی با منابع کمیاب زنده بمانند.

تمساح با حمل محفظه سردکن در آرواره‌هایش شنا کرد. تمساح دیگری نزدیک شد و هر دو به سمت جعبه رفتند که انگار یک حیوان است که کشته اند.

این ویدئو دلیل ضروری بودن احترام به مرز‌های حیوانات، به ویژه مرز‌های حیات وحش را تقویت می‌کند. ما قطعاً به لبه آب خیلی نزدیک بودیم. به محض نزدیک شدن تمساح، ما باید حرکت می‌کردیم.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
5 مَردی که یک زن مشترک دارند+عکس تاسف آور (253 نظر) غرفه عجیب تبلیغ نوار بهداشتی یک شرکت خاص در بام لند تهران +تصاویر (67 نظر) ازدواج پیرمرد با دختر 9 ساله با لبخند رضایت ! (54 نظر) روزی که شاه در برابر تختی تحقیر شد+عکس غرور آفرین تختی (23 نظر) ورود یک مرد مست به داخل قفس شیر در هند +فیلم (16 نظر) گفتگو با بامزه‌ترین سارق تهران! (15 نظر) تغییر قیافه هانده ارچل بعد از لاغری زیاد (12 نظر) نماز خواندن یک ورزشکار خانم ایرانی وسط یک سالن ورزشی در قرقیزستان +فیلم (12 نظر) این خانم فرانسوی زیبا دست در دست همایون شجریان برای ایران سنگ تمام گذاشت +فیلم (10 نظر) توضیح میرسلیم درباره ساعت 30 میلیاردی اش در صحن مجلس!+عکس (9 نظر) ذوق عجیب یک راننده اسنپ از دیدن عموپورنگ (9 نظر) دست گل جدید آرتام/ گوشی چند میلیونی دنیا جهانبخت رو ترکوند! (6 نظر) پولدارترین مَرد ایرانی کل ثروتش را وقف کرد+فیلم (6 نظر) تیپ کیوت و بامزه آرتام، پسر دنیا جهانبخت و خنده با نمکش (5 نظر) مقایسه جنجالی لباس فاخر همراهان سلطان عمان با تیپ شنبه چهارشنبه مسئولان ایرانی +عکس (5 نظر)