ساعدنیوز
ساعدنیوز

معاون پیشین احمدی نژاد: اوج فتنه‌ها را موسوی خائن و کروبی فتنه‌گر سال ۸۸ به راه انداختند

  جمعه، 22 بهمن 1400   کد خبر 192155
معاون پیشین احمدی نژاد: اوج فتنه‌ها را موسوی خائن و کروبی فتنه‌گر سال ۸۸ به راه انداختند
ساعد نیوز: معاون اجرای قانون اساسی دولت احمدی نژاد گفت: جمهوری اسلامی ایران امروز در موضوع برجام دست برتر دارد و به هیچ وجه از حق و حقوق ملت ایران کوتاه نمی‌آید.

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام سید محمدرضا میرتاج الدینی ظهر جمعه در مراسم ۲۲ بهمن اردبیل در مصلای این شهر اظهار کرد: تحلیلی که امروز از ۴۳ سال عمر با عزت انقلاب اسلامی وجود دارد، اینکه کشتی انقلاب در این ۴ دهه طوفان های بسیاری را پشت سر گذاشته و امروز آرام آرام به ساحل امن و آرامش می رسد.

وی خیانت های داخلی و خارجی را بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، خیانت های برگرفته از تفکر لیبرالیستی و ضد انقلابی یادآور شد و تصریح کرد: در کنار تحریک، توطئه و شورش های داخلی و جنگ نابرابر هشت ساله علیه جمهوری اسلامی ایران، عده ای نیز در داخل فتنه هایی به راه انداختند که نمونه آن را در سال ۷۸، ۸۸ و ۹۸ به عینه مشاهده کردیم.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: اوج این فتنه ها زمانی بود که نخست وزیر زمان جنگ موسوی خائن و کروبی فتنه گر در سال ۸۸ به راه انداختند و در مقابل رأی و خواسته ملت ایستادند.

حجت الاسلام میرتاج الدینی به بیانیه اخیر مجمع روحانیون اشاره کرد و افزود: کروبی خائن که رئیس این مجمع بود علیه انقلاب اسلامی در آستانه ۲۲ بهمن بیانیه ناامیدکننده ای را صادر کردند تا به نوعی ناامیدی و یأس را در جامعه پمپاژ کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: چپ گراها در ۳۰ سال گذشته در اکثر دوره ها زمام امور را بر عهده داشتند اما زمانی که در سر کار بودند از حق و حقوق ملت دفاع نکردند و زمانی که دولت به دست انقلابی ها افتاده به دنبال ناامیدی و یأس عمومی بودند.

حجت الاسلام میرتاج الدینی به دولت های بر سر کار آمده در ۳ دهه گذشته اشاره کرد و ادامه داد: هشت سال دولت کارگزاران با فاصله گرفتن از شعارهای انقلاب و امام سعی کرد تا لیبرال ها را در کشور حاکم کند که سردسته آنها برخی تندروها بودند که زمام امور را به دست گرفته بودند.

وی اضافه کرد: در دولت اصلاح طلبان به رهبری خاتمی نفوذی ها و ضد انقلاب ها در این کشور همه کاره شدند و زمینه انحراف واقعی را به وجود آوردند.

نماینده مجلس یازدهم بیان کرد: در دولت احمدی نژاد نیز که با حمایت انقلابیون رأس کار آمد، شعار عدالت در جامعه مد نظر قرار گرفت اما این دولت نیز در آخر سر از انحراف از خط انقلاب و امام درآورد به طوری که انقلابیون از این دولت نیز ناامید شدند.

حجت الاسلام میرتاج الدینی روی کار آمدن دولت ۸ ساله اعتدالیون را نیز مبتنی بر نظام غرب گرایی و نفوذی ها دانست و اظهار کرد: در این ۸ سال نه تنها در سایه برجام فرصت های بسیاری از دست رفت بلکه ناامید در جامعه حاکم شد و بسیاری از اعتماد عمومی را از دست دادیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: در ۵ ماهی که از دولت انقلابی و ولایی رئیسی سر کار آمده تمام تلاش گروه های چپ و اصلاح طلب سعی می کنند تا مشکلات کشور را بر گردن این دولت بیندازند اما ملت می دانند که این دولت شبانه روزی تلاش می کند تا مشکلات و نارسایی ها را برطرف کند.

حجت الاسلام میرتاج الدینی رویکرد دولت روحانی را سازش با غرب به دست عده ای نفوذی اعلام کرد و گفت: دشمنان در سایه برجام توانستند تمام سرمایه های ما را به یغما ببرند ولی به حول و قوه الهی در حال حاضر ما در برجام دست برتر را داریم و این آمریکاست که برای مذاکره و توافق شتاب بیشتری دارد.

وی افزود: خود غربی ها نیز می دانند که ما هرگز به دنبال دستیابی به بمب اتمی و هسته ای نبودیم و ایران از این مرحله گریزان بوده و قطعاً در مسیر دستیابی به انرژی صلح آمیز هسته ای حرکت می کند.

حجت الاسلام تاج الدینی خاطر نشان کرد: به هیچ وجه در این مقطع با ساده اندیشی فریفته وعده های دشمن را نخواهیم خورد چرا که مؤمن ۲ بار از یک سوراخ گزیده نمی شود.

نماینده مردم تبریز و اسکو اضافه کرد: به هیچ وجه ما وعده های روی کاغذ را قبول نمی کنیم و به خود آمریکایی ها نیز گفته ایم که در مرحله اول باید به تعهدات برجام که همان رفع تحریم هاست، عمل کرده و در کنار آن سعی کند تا به سایر تعهدات برجام نیز دقیق و درست عمل کند.

وی بیان کرد: به رغم دوران تحقیر شاهنشاهی، امروز جمهوری اسلامی ایران در برابر شیطان بزرگ در اوج قدرت و عظمت است و این آمریکایی ها هستند که در هتل های وین منتظر توافق بوده و برای اینکار التماس می کنند.

حجت الاسلام تاج الدینی ادامه داد: در کنار راست آزمایی تعهدات غربی ها ما سعی خواهیم کرد تا چک برگشتی برجام را در این دولت نقد کرده و به عنوان دست برتر در مذاکرات عمل کنیم و همچنان عزت و عظمت ملت را پاسداری کنیم.

معاون سابق رئیس جمهور به ۱۰۰ سال تاریخ این مرز و بوم و نهضت مشروطه، ملی شدن صنعت نفت و همچنین انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: در دنیا نیز انقلاب کبیر فرانسه و روسیه رخ داده اما ماهیت انقلاب اسلامی متفاوت از سایر نهضت ها و حرکت ها بوده است.

وی اظهار کرد: امتیاز و شاخصه ای که جمهوری اسلامی ایران دارد، قابل دفاع است و در این ۴۳ سال ما توانسته ایم تثبیت ارکان نظام اسلامی را به رغم همه نهضت های انحرافی گذشته شاهد باشیم.

حجت الاسلام تاج الدینی تاریخ پرفراز و نشیب این سرزمین را از دوره احمدشاه و رضاخان یادآور شد و تصریح کرد: بعد از سقوط دولت رضاخان، محمدرضا شاه با حمایت انگلیسی ها بر سر کار آمد تا ۳۷ سال در این کشور مسلط شود.

وی خاطر نشان کرد: به رهبری امام خمینی (ره) نظام سیاسی این کشور بر محور و مدار قرآن و کلام اهل بیت شکل گرفت و با گذشت ۴۳ سال از پیروزی انقلاب اسلامی همچنان این احکام قرآنی و اسلامی پابرجاست.

حجت الاسلام تاج الدینی توصیه برخی از فریب خوردگان را به امام راحل یادآور شد و اضافه کرد: بازرگان به امام توصیه کرده بود که در ادامه مسیر و نهضت خود با شاه کاری نداشته باشد و ارتش را حفظ کرده و با آمریکا نیز توافق کند که امام راحل به هیچ وجه چنین شروطی را قبول نکرد.

وی بیان کرد: امام راحل به صراحت اعلام کرد که ما قیام کردیم تا ماهیت رژیم عوض شود و با کنار گذاشتن سران خائن ارتش این ارکان نظامی حفظ شده و در کنار آن دست آمریکایی ها از این کشور برای همیشه کوتاه شده است.

حجت الاسلام تاج الدینی سیاست های امام راحل و شعارهای آرمانی انقلاب اسلامی را با تکیه بر عدالت خواهی، استقلال طلبی، آزادی خواهی، اخلاق مداری، معنویت گرایی و… اعلام کرد و ادامه داد: هیچ وقت چنین آرمان هایی رنگ کهنگی به خود نمی گیرد بلکه همیشه این آرمان ها پابرجا و زنده خواهند ماند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران با نه گفتن به نظام غرب و شرق و سوسیالیستی و کاپیتالیستی سعی کرده تا بر پایه ارزش های دینی حرکت کرده و در سایه باور مردم به اوج عزت و عظمت برسد.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
(تصاویر) ورود جورجینا به تهران با مانتو و پوشش کامل/ جورجینا همراه رونالدو به ایران آمد (548 نظر) (فیلم) اجرای آهنگ گرشا رضایی به جای مداحی در بهشت زهرای تهران / کنسرته یا مجلس ترحیم؟! (285 نظر) ازدواج جذاب ترین پسر ایرانی با دختری هم سن مادرش +عکس دختر (269 نظر) رقص رونالدو داخل هواپیما در مسیر ایران با آهنگ شاد اندی / داد میزنم ای جان دارم میرم به تهران (266 نظر) صدای محشر پیرمرد چوپان در صحرا با خوانندگی آهنگ اصیل +فیلم (144 نظر) شاهکار رقص شاد چوپان در کنار گله گوسفندان با آهنگ شاد شاهرخ +فیلم/ لعبتی هزار ماشالاه آی دل من عاشق چشماته ،خوشگلی والله (133 نظر) صدای محشر پیرزن در مزرعه با خوانندگی آهنگ اصیل +فیلم (118 نظر) هدیه تولد 29 سالگی عجیب برند لوکس به عضو گروه “بی تی اس”! (108 نظر) جاودوی صدای چوپان خوش صدا در دشت و صحرا با آهنگ شجریان+ فیلم/ هرگز نمیشد باورم این برف پیری بر سرم (99 نظر) زن و شوهری که صاحب شیک‌ترین طلاقِ ایرانی شدند (94 نظر) (ویدئو) بریم به استقبال ماه مهر با این شیرین کاری پسر دانشجو/ کل کلاس از شدت خنده رفت رو هوا😂 (79 نظر) (فیلم) واکنش جالب یک نوزاد به اولین بوسه مادر/ مُسکن فقط محبت مادرانه😍 (78 نظر) وقتی نعیمه نظام‌دوست رو صندلی برنامه جا نمیشه+فیلم /صندلی شکست! (72 نظر) (عکس) قابلمه نوازی پسر شاه پهلوی با جهیزیه های فرح در یک کنسرت خانگی (60 نظر) (فیلم) آوازخوانی و تمپو نوازی دختر با استعداد ایرانی با آهنگ سنگ قبر آغاسی / چقدر حیف که تو کودک کار شدی! (40 نظر)
منتخب روز   
(ویدئو) قر کمر و رقص باحال پسر کوچولوی بسکتبالیست بعد از بُرد شیرین داستان عجیب پسر 14 ساله اندونزیایی که تخم می گذارد +ویدئو باورنکردنی غوغای رقص ایرانی دو پسر با آهنگ شاد در تالار عروسی! +فیلم (ویدئو) طنز اول مهر برای ابراز تسلیت به معلمان، دانش آموزان، ناظمان، ناظران و اسیران خاک/ بازگشت همه به سوی مدرسه است😂 (ویدئو) همخوانی فریبا نادری و محمد نادری با ترانه خاطره انگیز یار دبستانی من در کنسرت حجت اشرف زاده شاهکار رقص ایرانی داماد و پدر زن با آهنگ شاد خواننده +فیلم شاهکار رقص شاد چوپان در کنار گله گوسفندان با آهنگ شاد شاهرخ +فیلم/ لعبتی هزار ماشالاه آی دل من عاشق چشماته ،خوشگلی والله آموزش رقص بندری داشجویان با آهنگ شاد+فیلم / دختر بندری... ارتباط مستقیم 50 درصد حوزه اشتغال به حوزه فناوری در آینده ای نزدیک 90 درصد از اقتصاد استان آذربایجان شرقی در دست بخش خصوصی است دفاع جانانه رهبر انقلاب از ملت ایران در مصاحبه با رسانه آمریکایی / ما بزرگترین قربانی تروریسم هستیم‎+ویدئو (فیلم) زایمان طبیعی یک زن نزدیک پادگان نظامی با کمک سربازان/ درود بر شرف و انسانیتتون👏