ساعدنیوز
ساعدنیوز

معرفی جالب گیاه متولد هر ماه سال

  شنبه، 21 آبان 1401   زمان مطالعه 18 دقیقه
معرفی جالب گیاه متولد هر ماه سال
شاید شما نیز مثل من شنیده باشید که هر ماه تولد، گیاه مخصوص خودش را دارد ولی اعتقاد چندانی نداشتید اما طی تحقیقاتی من به پاسخ هایی رسیدم که فوق العاده تاثیر گذار هستند اگر شما نیز مشتاق شدید تا آخر این محتوا همراه من باشید مطمئنم آن را خریداری کرده و در منزل نگهداری خواهید کرد.

استفاده از گل و گیاه راهی عالی برای زیبا کردن محیط خانه و دادن رنگ و طراوت به محیط اطراف است اما انواع مختلفی از آن ها وجود دارد که باید حتما بشناسیم. یکی از راه هایی که باعث می شود شما تصمیم بگیرید چه گیاهانی را انتخاب کنید، ماه تولدتان است.

گیاه ماه تولد

گیاه ماه تولد فروردینی ها

برای متولد فروردین دریافت عشق و محبت مترادف با حیات است که البته با خوشحالی از دیگران طلب میکند و می پذیرد. متولدین فروردین افرادی پرانرژی، عاشق پیشه، صبور، به شدت مهربان، رک و روراست و مغرورند، اگر میخواهید برای آنها یک گلدان هدیه کنید و آنها را خوشحال نمایید، این گیاهان را انتخاب کنید.

کاکتوس بارل یا بشکه ای

این گیاه عاشق نور خورشید است و برای افراد متولد فروردین بسیار عالی است زیرا مانند این افراد مقاوم است و شلوغی را دوست ندارد. این گیاه با عشق رشد می کند و گل هم می دهد. مراقبت از آن راحت است و فقط هر 1 تا 3 ماه یکبار نیاز به آب دادن دارد.

ارکیده بنفش

این گیاه علامت آتش است و شخصیت پرهیجان فروردین ماهی ها را نشان می دهد و از طرفی هم یک گیاه مستقل است که می توانید خیال راحتی از بابت آن ها داشته باشید . در کل گیاه ارکیده به شخصیت فروردین ماهی ها شباهت های زیادی دارد.

پوستر ارکیده بنفش

نخل بامبو (Bamboo Palm)

آتش عنصر وجودی متولدین ماه فروردین است، پس به عنوان یک فروردینی که شیفته ی نور خورشید است می توانید با یک نخل بامبوی زیبا یک حال و هوای گرمسیری به خانه ی خود دهید. این گیاه بسیار جان سخت است و حتی در یک محیط بسیار کم نور هم می تواند دوام آورد. با این حال، اگر آن را در یک محیط پرنور و در معرض نور مستقیم خورشید قرار دهید، رشد بیشتری خواهد داشت، پس اگر توجه بیشتری به آن نشان دهید، یک گیاه زیبا در خانه ی خود خواهید داشت.

گیاه ماه تولد اردیبهشتی ها

ماه اردیبهشت دومین ماه سال است که نماد مادیات و ثروت است، متولدین اردیبهشت بسیار زیبا و خوش رو بوده و عاشق ترین آدم های روی زمینند. اگر می خواهید برای این عاشقان گل بخرید، گلهای زیر را انتخاب نمایید.

برگ انجیری مونسترا

این گیاه مناسب ترین گیاهی است که می توان برای متولدین اردیبهشت پیدا کرد. با محیط اطراف کاملاً سازگار است البته به توجه بیشتری نسبت به گیاهان قبلی نیاز دارد و ممکن است نور شدید خورشید کمی برگ های آن را زرد و به مرور پژمرده کند.

گیاه یشم

گیاهان یشم جزء گیاهان اصلی در کلکسیون گیاهی محسوب می شوند. این گیاه به عنوان یک قانون عمومی می تواند در دمای اتاق رشد خود را انجام دهند. خاک های معمولی برای رشد این گیاه مناسب است اما گاهی اوقات بعضی از این خاک ها هستند که آب را به مقدار زیادی درون خود نگه می دارند.

فیلودندرون برگ قلبی (Heart-Leaf Philodendron)

گیاهی دوست داشتنی تر از فیلودندرون برگ قلبی سراغ دارید؟ این گیاه به مراقبت زیادی نیاز ندارد و چه روی میز قرار بگیرد و چه از سقف آویزان شود تا ساقه های پربرگ آن آویزان باقی بماند، منظره ی بسیار زیبایی ایجاد می کند. به عنوان یک اردیبهشتی که سیاره ی حاکم بر آن ناهید است و از داشتن یک خانه ی دنج و راحت لذت می برد، فیلودندرون برگ قلبی با آن ظاهر دوست داشتنی اش و با توجه به اینکه نگهداری از آن ساده است، بهترین انتخاب برای خانه ی شما محسوب می شود.

گیاه ماه تولد خردادی ها

متولدین خرداد بسیار باهوش و خلاق و عاشق کارهای فکری و اهل سفر و گشت و گذارند، اگر میخواهید برای آنها یک گلدان هدیه کنید و آنها را خوشحال نمایید، این گیاهان را انتخاب کنید. در وجود شما نيرويى هست كه يا بطرف بالاترين حلقه هاى اجتماع حركت مى كنيد و يا بدون دوست وتنها مى مانيد.اين موضوع بستگى دارد به اينكه تا چه حد بتوانيد صفات مثبت ماه تولد خودرا تشخيص داده و گسترش دهيد:اين دوگانگى عجيب با خود قدرت بزرگى به همراه دارد.

گیاه عنکبوت

این گیاه خیلی نیاز به مراقبت احساسی و عاطفی ندارد و مراقبت از آن راحت است. به راحتی گل می دهد و می تواند در فضاهای مختلف دوام بیاورد. فقط کافی است کمی به آب و نور آن رسیدگی کنید تا شاهد رشد گل های زیبای این گیاه باشید.

گیاه قهوه

این گیاه معمولاً به توجه زیادی برای رشد و گل دادن نیاز ندارد اما به طور کل عملکرد خوبی از خودش نشان می دهد و می تواند یک شادی و زیبایی طبیعی به محیط اطراف شم بخصوص خرداد ماهی ها ببخشد.

زبان مادر شوهر (Snake Plant)

زبان مادر شوهر با آن برگ های پهن و سبز پررنگش که مستقیم رو به بالا رشد می کنند، گیاه واقعاً جالبی است. بهتر از این آنکه نگهداری از این گیاه بسیار ساده است، پس اگر ذات هیجان طلب تان به عنوان یک خردادی یک سفر لحظه آخری برایتان رقم زد، گیاه زبان مادر شوهرتان بدون شما به خوبی دوام خواهد آورد. به علاوه، با توجه به اینکه هوا عنصر وجودی متولدین ماه خرداد است باید به عنصر وجودی تان احترام بگذارید و گیاه آپارتمانی ای انتخاب کنید که خواص تصفیه کنندگی برای هوا داشته باشد، مزیتی که گیاه زبان مادر شوهر از آن برخوردار است.

گیاه ماه تولد تیرماهی ها

متولدین اولین ماه تابستان دارای قلبی مهربان و بسیار حساس و عاشق خانواده هستند، اگر می خواهید برای اولین متولدان فصل گرما گل بخرید، گلهای زیر را انتخاب نمایید. تحت هیچ شرایطی فرد متولد تیرماه را دست نیندازید؛ متولدین تیرماه برای دست یابی و رسیدن به خواسته خود به دنبال عشق و محبت خالص، حقیقت و ابدی هستند.

آلوئه ورا

این گیاه کمی حساس تر از گیاهان دیگر است اما ویژگی هایی شبیه به گیاهان سوکولنت دارد. معمولاً ترجیح می دهد که محیط اطرافش کمی روشن باشد و در محیط های آفتابی بهتر رشد می کند. از آنجایی که گیاه سختگیری نیست، معروف شده است و طرفداران زیادی هم دارد.

پارلور پالم

این گیاه زیبا دقیقا تکلیفش با خودش مشخص است و می داند که از زندگی چه می خواهد. در نتیجه شما دقیقاً می دانید که چگونه باید از آن مراقبت کنید. این گیاه هر چقدر نور بیشتری دریافت کند، بیشتر رشد کرده و بلند می شود. همچنین به میزان آب متوسطی نیاز دارد.

سرخس برگ شمشیری (Sword Fern)

نزدیک به ۱۲ هزار گونه سرخس وجود دارد و بسیاری از آن ها از جمله گیاه زیبای سرخس برگ شمشیری با اندک رسیدگی و توجهی می توانند به خوبی در فضای بسته رشد کنند. سرخس برگ شمشیری به رطوبت زیادی نیاز دارد، پس باید به آن زیاد آب اسپری کنید یا می توانید آن را از سقف حمام خود آویزان کنید، چون رطوبتی که در هوای حمام بخار گرفته ی شما وجود دارد را حتماً دوست خواهد داشت. متولدین تیر ذاتاً اهل پرورش هستند، پس اندک رسیدگی بیشتری که سرخس برگ شمشیری نیاز دارد برای شما دشواری ای محسوب نمی شود.

گیاه ماه تولد مردادی ها

مرداد ماهی ها دارای شخصیت قدرتمندی می باشند و همیشه نظراتی را در سر دارند که آن ها را با افراد دیگر به اشتراک می گذارند همچنین عادت بد مرداد ماهی این است که تمایل دارند در هر مکانی جلب توجه کنند. مردادی ها مهربان، با معرفت، خوش رو، بسیار مودب و قابل احترام هستند، برای خوشحال نمودن یک مرداد ماهی برای او گل و گیاهان زیر را بخرید.

گیاه مار

گیاه مار یا گیاه زبان مادر شوهر در محیط های سخت با شرایط نامناسب دوام بالایی دارد. یکی از مستقل ترین گیاهانی است که استقلال آن شبیه به استقلال افراد مردادی هم هست. به توجه خیلی زیادی نیاز ندارد. فقط باید هر دو الی 6 هفته یکبار به آن آب دهید. برای افرادی که بیش از حد مسافرت می کنند هم گزینه مناسبی است که معمولاً مردادی ها این ویژگی را دارند.

اچوریا

مراقبت از این گیاه باید طبق یک برنامه خاص باشد. شبیه به افراد مردادی کاملاً منظم است و از دیسیپلین مخصوص به خودش در زندگی پیروی می کند. پس اگر می خواهید این گیاه را خریداری کنید، حتماً حواستان به میزان نور، زمان آبدهی، عوض کردن خاک و موارد این چنینی باشد.

برگ انجیری (Monstera)

گیاهی زیباتر و ظریف تر از برگ انجیری سراغ دارید؟ این گیاه را شاید بتوان محبوب ترین گیاه اینستاگرام دانست و تصاویر زیادی از آن در صفحات کاربران گیاه دوست این شبکه اجتماعی وجود دارد. گیاه برگ انجیری می تواند به سرعت رشد کند و به یکی از اجزای چشمگیر خانه ی شما تبدیل شود. این گیاه به نور طبیعی زیادی نیاز دارد، اما با توجه به اینکه خورشید سیاره ی حاکم بر ماه تولد شما است، پیدا کردن نورگیر ترین نقطه ی خانه نباید کار چندان سختی برای شما باشد.

گیاه ماه تولد شهریوری ها

شهریوری ها بسیار باهوش، زیرک و اهل علم و دانش و در کارهای خود منظمند، هدیه گل و گیاه به همه افراد آنها را خوشحال می کند اما یک شهریوری را خوشحال تر، پس اگر میخواهید برای آنها یک گلدان هدیه کنید و آنها را خوشحال نمایید، گیاه زیر را انتخاب کنید.

پوتوس (Pothos)

خاک عنصر وجودی متولدین شهریور است، بنابراین به عنوان یک شهریوری احتمالاً حس زیادی به گیاهان دارید. شهریوری ها شیفته ی خلوص و پاکی هستند پس گیاه پوتوس به خاطر خواص تصفیه کنندگی اش برای هوا انتخاب مناسبی برای شما است. در فهرست ناسا از گیاهان مؤثر در آلودگی هوای فضا های داخلی، پوتوس در صدر قرار دارد. به علاوه، پوتوس رشد زیادی دارد و اگر از یک آویز مکرومه بافی گلدان آویزانش کنید منظره ی بسیار زیبایی به وجود خواهد آمد.

بروملیاد

این گیاه نیاز به محیط روشن و توجه کافی دارد و اینگونه می تواند گل های زیادی بدهد. معمولاً گیاه سفت و سختی است و شبیه به متولدین شهریور است. مراقبت از آن خیلی راحت نیست اما با این حال می توان گل های زیبایی را از آن شاهد بود. فقط باید از لحاظ دمایی بیشتر از آن مراقبت کنید.

پوستر بروملیاد

گیاه ماه تولد مهر ماهی ها

اولین متولدان فصل زیبای پاییز افرادی مهربان و مستعد، باهوش و خلاقند که عدالت از صفات بارز آنهاست. اگر میخواهید برای آنها یک گلدان هدیه کنید و آنها را خوشحال نمایید، این گیاهان را انتخاب کنید. آن ها از استعداد و قوه ذهنی خوبی برخوردارند و در شرایطی که مجبور به قضاوت می شوند، قادرند منصفانه و بی طرفانه داوری کنند آن ها به هیچ وجه حاضر نیستند بااشخاصی که برخلاف نقطه نظرات آن ها به بحث و جدل می پردازند، سر و کار داشته باشند، چون به محض آن که به نتیجه ای برسند، حقیقت آن به نظرشان بدیهی و مسلم می آید.

گیاه هوا

این گیاه نماد یک گیاه مستقل و شبیه به افراد مهر ماهی است و می تواند با محیط های مختلف خودش را سازگار کند. این گیاه انعطاف پذیر است و در هر جایی به راحتی رشد می کند. فقط کافی است که کمی به میزان آب دادن آن توجه کنید.

فیلودندرون برکین

این گیاه بازیگوش و جذاب و با طرح های مختلف برگ هایش، شبیه به افراد مهرماهی به شما هیجان را القا می کند. این گیاه درست شبیه به افراد مهر ماهی، الگو و سبک زندگی سایر گیاهان را تقلید نمی کند و روش خودش را در زندگی دارد.

اسپاتی فیلوم (Peace Lily)

اسپاتی فیلوم یا سوسن صلح در واقع گونه ای از سوسن نیست، بلکه گل های سفید زیبای آن شبیه سوسن است. به عنوان یک مهر ماهی صلح دوست شیفته ی هارمونی، حتماً انرژی زیاد این گیاه را حس خواهید کرد. این گیاه تمام سال گل می دهد بنابراین همیشه یک گل تر و تازه ی زیبا و خوشبو در خانه ی خود خواهید داشت؛ و از آنجایی که ارتفاع این گیاه می تواند به ۹۱ سانتیمتر برسد، برای قرارگیری روی زمین هم بسیار عالی است و ظاهر زیبایی به خانه ی شما می دهد (و در عین حال فضای بالاتر خانه خلوت می شود.)

گیاه ماه تولد آبان ماهی ها

آبانی ها براساس طبیعت و خلق پاییزی خود سریع دل بسته و سریع تر دل می کنند؛ متولدین آبان ماه برای انجام کار ها و رسیدن به خواسته های خود در زندگی، گاهی نسنجیده و آنی عمل می کنند و درواقع، به همان سرعتی که دل می بازند، سریع تر دل می کنند! آبانی ها افرادی احساساتی، مهربان، مصمم، پر قدرت، بانفوذ، جذاب، خوش قلب، خوش صحبت هستند و عاشقان گل و گیاهند، اگر به آبان ماهی ها گل های زیر را هدیه کنید، قطعا خوشحال می شوند.

کاکتوس سنگ زنده

این گیاه در دمای بالا بهتر رشد می کند. مراقبت از آن شبیه به گیاهان سوکولنت است و شبیه به آبان ماهی ها خودش را درگیر عوامل محیطی مختلف می کند. باید توجه خوبی به این گیاه داشت و هر دو الی سه هفته یکبار به آن آب بدهید.

سرخس لانه پرنده یا سرخش آشیانه

این گیاه جذاب، زیبا و نسبتاً ظریف کمی نایاب است. نیاز به ظرافت و مراقبت بالایی دارد. دقیقاً مانند آبان ماهی ها که اهداف خود را در زندگی پیش می برند و هرگز از آن خجالت نمی کشند.

گیاه گندمی (Spider Plant)

گیاه گندمی یا عنکبوتی برگ های باریک و بلندی دارد که گرچه شبیه پا های عنکبوت، اما به طور قطع بسیار زیباتر از آن ها هستند. به گفته ی ناسا، گیاه عنکبوتی در جذب مواد شیمیایی درون هوا مؤثر است، که مزیت دیگری برای این گیاه زیبا محسوب می شود. این گیاه بسیار جان سخت هم هست و می تواند حتی در نور فلورسنت یا همان مهتابی هم دوام آورد، ویژگی ای که این گیاه را به گزینه ای ایده آل تبدیل می کند برای کسانی که نور طبیعی زیادی در خانه ی خود ندارند.

گیاه ماه تولد آذرماهی ها

متولدین ماه آخر پاییز افرادی بسیار پر شور و پر انرژی ، اهل شوخی و خنده و عاشق پیاده روی و تفریح و پیک نیک رفتن هستند. اگر میخواهید برای آنها یک گلدان هدیه کنید و آنها را خوشحال نمایید، گیاه زیر را انتخاب کنید. آن ها اهل سر به سر گذاشتن با دیگران بوده و اهل لطیفه گویی و مزاح هستند، پس شما هم این ویژگی ها را در خود تقویت کنید.

ارکیده

این گیاه نیاز به توجه کافی دارد که بتواند رشد قابل توجهی داشته باشد اما باز هم یکی از آسان ترین گیاهان برای نگهداری است و فقط هر هفته باید به آن آب برسد. همچنین باید به دفعات کود های منظم داشته باشد؛ دقیقاً شبیه به افراد آذر ماهی حساسیت های قابل توجهی دارد اما در نهایت گل های زیبایی را به شما تحویل می دهد.

پیله آ

این گیاه ویژگی های خاصی دارد و شبیه به آذر ماهی ها است. به عنوان مثال اصلاً دوست ندارد در گیر و دار رویاها و آرزوهای بیهوده باشد و همیشه در واقعیت زندگی می کند و گیاه قوی است و خود را با شرایط وفق می دهد.

لاکی بامبو (Lucky Bamboo)

مشتری خوش یمن، سیاره ی حاکم بر ماه تولد شما است، پس تنها معنی اش این است که شما به گیاهی با همان یمن نیاز دارید. اینجا است که باید سراغ لاکی بامبو بروید. این گیاه در واقع گونه ای از دارسنا است و اصلاً از بامبو ساخته نشده، بلکه ساقه های آن شبیه بامبو هستند و نام این گیاه هم از همینجا گرفته شده. شما حتی می توانید لاکی بامبوی خودتان را به جای خاک، در آب پرورش دهید، البته به شرطی که ریشه های گیاه همیشه به طور کامل زیر آب قرار بگیرد.

گیاه ماه تولد دی ماهی ها

متولدین دی ماه افرادی کم حرف، درون گرا، قابل اعتماد و بسیار خانواده دوست هستند، برای خوشحال کردن دی ماهی ها می توانید به آنها گلدان های زیر را هدیه کنید. آن ها خواهان دریافت هدیه هستند، ولی تنها از گرفتن کادو های گران قیمت به وجد می آیند؛ هرگز و تحت هیچ شرایطی اعصابشان را تحت فشار نگذارید، چون بسیار خشمگین و بدخلق می شوند و طغیان های عصبانیت شان غیرقابل کنترل است.

لی لی صلح

شاید نتوان گیاهی بهتر و متعادل تر از گیاه لیلی صلح پیدا کرد، زیرا می تواند با شرایط پیچیده آب و هوایی کنار بیاید و یکی از بهترین گیاهان از لحاظ کیفیت بخشی به هوا، از بین بردن سموم و کاهش آلودگی آن ها در محیط محسوب می شود و شما با کمی مراقبت، می توانید شاهد گل های زیبا از آن باشید.

فیکوس تینکا

این گیاه شبیه گیاهان آذر ماهی عمل می کند و معمولاً مقاومت خوبی دارد و با شرایط واقعی زندگی کنار می آید. دقیقاً شبیه شخصیت دی ماهی ها که بیش از حد در وهم و خیال زندگی نمی کنند و واقعیت را می پذیرند.

پاپیتال (English Ivy)

خاک عنصر وجودی ماه دی است و اگر به عنوان یک دی ماهی می خواهید حال و هوای خانه ی خود را با چیزی از جنس عنصر وجودی تان بهتر کنید، به چیزی جز پاپیتال فکر نکنید. این گیاه اگر لبه ی پنجره قرار بگیرد یا از یک آویز سقفی آویزان شود، منظره ی بسیار زیبایی ایجاد می کند، پس انتخاب جای گلدان با خودتان است. پایپتال های آپارتمانی به رسیدگی و توجه بیشتری نیاز دارند، پس باید خودتان را برای هرس کردن های گاه و بیگاه، ثابت نگه داشتن دمای خانه و کنترل نور و آب دریافتی گیاه آماده کنید. اما شما به عنوان یک دی ماهی ذاتاً مسئولیت پذیر هستید و رسیدگی و مراقبت کماکان کار نسبتاً ساده ای برای شما محسوب می شود.

گیاه ماه تولد بهمنی ها

بهمنی ها حساس و نکته سنج هستند؛ متولدین بهمن ماه برای موفقیت و احساس رضایت در زندگی خود، نیاز به همسری ماجراجو و اهل مخاطره و ریسک دارند. همچنین متولدین بهمن عاشق پیشه، اهل ریسک و به شدت حساس اند، اگر میخواهید یک بهمن ماهی را خوشحال کنید، به آنها یک گلدان هدیه کنید.

آلوئه ورا (Aloe Vera)

شما به عنوان یک بهمن ماهی، شیفته ی کمک به دیگران هستید، پس با نگهداری از یک گیاه آلوئه ورا با یک تیر دو نشان خواهید زد. اول آنکه نگهداری از این گیاه زیبا فراتر از ساده است و آلوئه ورا گیاهی تقریباً نابود نشدنی محسوب می شود. این برای یک بهمن ماهی که گرچه عنصر وجودی اش خاک است، اما گاهی هم سر به هوا است، یک مزیت محسوب می شود، چون می توانید این گیاه را نگه دارید. دوم آنکه ژل داخل برگ های آلوئه ورا برای پوست به شدت آرامش بخش است. شما می توانید یک برگ را برش دهید و از ژل درونش برای تسکین آفتاب سوختگی یا حتی به عنوان مرطوب کننده استفاده کنید.

لاکی بامبو

این گیاه شاید ویژگی بلند پروازی و جدیت بهمن ماهی ها را خوب به تصویر کشیده باشد. معمولاً در محیط خانه دوام خوبی دارد. یک گیاه با دیسیپلین و منظم محسوب می شود که با نگهداری درست و به موقع رشد خوبی خواهد کرد.

گیاه ماه تولد اسفندی ها

ته تغاری های سال یعنی متولدین اسفند افراد آرام و سر به زیر، عاشق پیشه و زبانزد خانواده اند. برای خوشحال کردن اسفند ماهی ها می توانید به آنها گلدان های زیر را هدیه کنید. متولدین اسفند ماه مایلند که در عالم رؤیا فرو روند و از همه کناره گیری کنند، چون درآنجا می توانند از نظر فکری و ذهنی خشنود شوند، ولی به طور اجتناب ناپذیری نیز به دنبال کسب شهرت، آوازه و ثروت هستند.

نخل پرشکوه

این گیاه بزرگ با برگ های پادشاه گونه برای منزل اسفند ماهی ها بسیار عالی است. نیاز به مراقبت زیادی در محیط خانه دارد. البته در شرایط آب و هوای سخت هم دوام آن بالا است. این گیاه شبیه به اسفند ماهی ها عاشق چالش است و از آن ها سربلند بیرون می آید و به خوبی گل می دهد.

گیاه زامفولیا

این گیاه نیاز به برنامه دقیقی برای آب دادن ، قرارگرفتن در معرض نور، کود دهی و هرس کردن دارد و باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. اگر به این گیاه توجه شود، می تواند خودش را با شرایط سازگار کند؛ دقیقاً مانند شخصیتی که اسفند ماهی ها دارند.

پوستر گیاه زامفولیا

آگلونما (Chinese Evergreen)

اسفند ماهی ها بگذارید دو چیز را صادقانه به شما بگوییم: شما شیفته ی چرت زدن هستید و چندان هم مسئولیت پذیر نیستید. خودتان هم موافقید؟ اگر بله که بگذارید گیاهی به شما پیشنهاد کنیم که در هر دو مورد کمکی برای شما باشد. گیاه زیبای آگلونما هوا را تصفیه می کند، امری که آن را به گیاهی ایده آل برای قرار گرفتن بر روی میز پاتختی شما تبدیل می کند. این گیاه به رسیدگی و نور کمی هم نیاز دارد. پس اگر چند روزی فراموش کنید به گیاه تان رسیدگی کنید، احتمالاً مشکلی برایش پیش نخواهد آمد.

بنابراین ممکن است برخی ویژگی های هر فرد نسبت به ویژگی های که نسبت داده شده فرق کند زیرا این گفته ها صرفا احتمال هستند. امیدوارم از محتوای گیاهان متناسب با هر ماه سال نهایت لذت را برده باشید و برای کسانی که گیاه دوست هستند، میتوانید ارسال نمایید. همچنین برای مشاهده ی مطالب پر محتوای دیگر میتوانید به بخش سبک زندگی ساعدنیوز مراجعه نمایید. از همراهی شما بسیار سپاسگزارم.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
رقص فرح پهلوی در جشن بی شرمانه ! (75 نظر) خودروهای لوکس و گران قیمت نوه امام خمینی/ زندگی لاکچری نعیمه اشراقی حاشیه ساز شد! +عکس (74 نظر) سرنوشت عجیب اسبی که به فرح پهلوی سواری نداد (44 نظر) ساعت رولکس 12 هزار دلاری نتیجه امام خمینی!+عکس (31 نظر) سایه های عاشقانه عروس سید حسن خمینی و همسرش (13 نظر) فروش عجیب نوزادان از 350 میلیون تومان تا طرح ویژه حراج نوزادان در ایران +عکس (10 نظر) دست گل جدید آرتام/ گوشی چند میلیونی دنیا جهانبخت رو ترکوند! (8 نظر) واکنش جالب فیروزه گیلدخت به تمام شدن سریال (7 نظر) فیلم زیباترین رقص ایرانی وسط خیابان ! / پلیس فقط تماشاکرد ! (7 نظر) روایت هویدا از دایره عجیب دوستان فرح پهلوی (6 نظر) وقتی لقب جذابترین آبادانی دنیا به آرتام تعلق میگیره! (6 نظر) ماجرای دوربینی که از بدن امام خمینی عکس نگرفت! (5 نظر) رونمایی دنیا جهانبخت از اولین شغل کیوت آرتام کوچولو!+عکس (3 نظر) دکور اصیل و خاص عروس سید حسن خمینی برای نوشیدن قهوه سبز (3 نظر) واکنش جالب ادا اجه به تمام شدن سریال سیب ممنوعه (2 نظر)