مرگ تلخ دختر 19 ساله مشهدی در محفل شیطانی !

  دوشنبه، 12 آبان 1399 ID  کد خبر 111219
مرگ تلخ دختر 19 ساله مشهدی در محفل شیطانی !
ساعد نیوز : پارتی شبانه چند دختر و پسر جوان که با بساط شیطانی همراه بود، در حالی با مرگ تلخ دختر 19 ساله پایان یافت که پسر 27 ساله ای نیز به شدت مسموم شده و در مرکز درمانی با مرگ دست و پنجه نرم می کند.

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز به نقل از رکنا، این حادثه تاسف بار یک شنبه گذشته در بولوار امامت مشهد زمانی لو رفت که پسر جوانی از طریق سایت دیوار، طبقه ای از یک منزل ویلایی دو طبقه را به مدت یک شب اجاره کرد. او وقتی برای برداشتن کلید منزل وارد حیاط شد تا از مخفیگاهی که موجر به او نشانی داده بود کلید را بردارد ،ناگهان متوجه باز بودن در منزل طبقه پایین شد.

این جوان کنجکاوانه چشم به داخل خانه دوخت اما ناگهان با پیکرهای دختر و پسر جوانی رو به رو شد که به طرز مشکوکی درون منزل افتاده بودند. با تماس این جوان، بلافاصله نیروهای اورژانس عازم بولوار امامت شدند و به بررسی نبض دختر و پسر جوان پرداختند. معاینات مقدماتی بیانگر مرگ دختر 19 ساله بود اما نبض ضعیف پسر 27 ساله نشان می داد که او هنوز علایم حیاتی دارد. این گونه بود که امدادگران اورژانس با مشاهده وضعیت منزل و بساط تفریحات شیطانی، مراتب را به دیگر مراجع ذی صلاح اطلاع دادند و بی درنگ پسر جوان را نیز به بیمارستان رضوی منتقل کردند.

دقایقی بعد با حضور قاضی ویژه قتل عمد مشهد در محل کشف جسد، تحقیقات قضایی در این باره آغاز شد و نیروهای آتش نشانی نیز با دستور قاضی کاظم میرزایی به محل مرگ تلخ دختر 19 ساله آمدند چرا که بررسی های میدانی مقام قضایی نشان می داد لوله بخاری منزل از دریچه اصلی بیرون آمده است بنابراین احتمال وقوع جنایت یا گاز گرفتگی غیرعمدی، از جمله فرضیه هایی بود که مورد توجه قاضی میرزایی قرار گرفت. از سوی دیگر وجود بساط تفریحی شیطانی در محل از برگزاری یک پارتی یا دور همنشینی شبانه حکایت داشت به همین دلیل تحقیقات وارد مرحله جدیدی شد تا زوایای مرگ تلخ دختر جوان در محفل شیطانی مورد کنکاش های دقیق قضایی قرار بگیرد.

مرگ تلخ دختر جوان در میهمانی شبانه

قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در ادامه تحقیقات میدانی، وقتی متوجه شد که طبقات منزل ویلایی مذکور از طریق سایت دیوار و به صورت یک روزه اجاره داده می شود ، به تحقیق از مردی پرداخت که طبقه دوم این منزل را به مدت یک ماه اجاره کرده بود. این مرد که خود را تبعه خارجی معرفی می کرد و مدعی بود برای انجام امور تجاری در مشهد، به همراه همسرش ساکن شده است و حتی خودرویی را نیز برای رفت و آمدهایش اجاره کرده، ضمن ابراز ناراحتی از رفت و آمدهای پر سر و صدا به طبقه پایین گفت: دیشب (شب یک شنبه) وقتی با خودرو به خانه اجاره ای بازگشتم، خودرویی را دیدم که روی پل منزل پارک کرده بود.

وقتی به دنبال صاحب خودرو رفتم، تازه متوجه شدم که چندین پسر و دختر جوان محفلی شبانه را در طبقه پایین به راه انداخته اند که از دیدن آن وضعیت ناراحت شدم و با صاحبخانه تماس گرفتم اما او تلفن اش را پاسخ نداد. می خواستم به صاحبخانه بگویم من خانه را با این مبلغ هنگفت اجاره کردم که همسرم راحت باشد اما این وضعیت در طبقه پایین منزل قابل تحمل نیست! مرد مستاجر ادامه داد: بالاخره با هر ناراحتی بود به طبقه بالا رفتم و حفاظ میانی روی پله ها را نیز از داخل بستم تا برایم مزاحمتی ایجاد نشود. در نهایت برخی از دختران و پسران جوانی که در خانه حضور داشتند چندین ساعت بعد خانه را ترک کردند اما من وقتی از خواب بیدار شدم سر و صداهایی را شنیدم که از طبقه پایین می آمد و بعد هم فهمیدم حادثه ای رخ داده است و اورژانس و آتش نشانی به محل آمده اند!

به دنبال اظهارات این فرد و برخی شهود دیگر که از برگزاری محفل شبانه گلایه داشتند، قاضی میرزایی دستور جمع آوری آثار و لوازم باقی مانده در صحنه مرگ مشکوک دختر جوان را صادر کرد و بدین ترتیب کارت بانکی به نام دختر متوفی و همچنین تلفن آیفون متعلق به وی به همراه کارت خودرویی که به نام یک مرد بود، برای بررسی های قضایی، به کلانتری انتقال یافت. در ادامه تحقیقات، قاضی ویژه قتل عمد در حالی برای تحقیق از جوان 27 ساله عازم بیمارستان رضوی مشهد شد که کارشناسان آتش نشانی، وجود گاز منواکسید کربن را در منزل محل حادثه تایید کردند.

در همین حال پسر 27 ساله که به خاطر شدت مسمومیت، قادر به سخن گفتن نبود، تحت مراقبت های ویژه قرار داشت و مقام قضایی دستور انتقال وی را با نظر کادر پزشکی برای ادامه درمان تخصصی به بیمارستان امام رضا (ع) مشهد صادر کرد. بنابراین گزارش، هنوز بررسی های قضایی در این باره ادامه داشت که زنی با تلفن دختر 19 ساله تماس گرفت و خود را یکی از آشنایان وی معرفی کرد.

قاضی میرزایی که براساس تجربه قضایی و برای روشن شدن زوایای تاریک پرونده های جنایی، از کنار هر موضوع بی اهمیتی نیز به راحتی نمی گذرد، خود به تلفن زن ناشناس پاسخ داد و از او خواست به کلانتری سجاد مراجعه کند. آن زن که با شنیدن نام کلانتری، گویی دست و پایش را گم کرده بود، با کلماتی درهم پرسید: «او را گرفته اند!»، «چه چیزی لازم است برایش بیاورم!» و ...

بنا بر این گزارش، بررسی های تخصصی برای کشف علت و انگیزه های این حادثه تلخ در حالی با صدور دستورات محرمانه از سوی قاضی میرزایی ادامه دارد که جسد دختر جوان برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت.


دیدگاه ها
  دیدگاه ها
پربحث های هفته   
اختصاصی ساعدنیوز: قهرمان عملیات جستجوی هلی‌کوپتر شهیدان خدمت: پهپاد ترکیه‌ای یا موتورسواران تبریزی؟ (8 نظر) واکنش فرزاد حسنی به شهادت شهدای خدمت: درود بر ابراهیم، نیکوکاران را چنین پاداش می دهیم، در حقیقت او از بندگان با ایمان ما بود (3 نظر) انا لله و انا الیه راجعون / مرد خدمت آسمانی شد ... (2 نظر) فوری؛ لحظه اعلام خبر شهادت ابراهیم رئیسی در شبکه خبر (2 نظر) چهره محزون و ناراحت وحید شمسایی در مراسم تشییع رئیس جمهور شهید و همراهانش+عکس (1 نظر) انتشار برای اولین بار ؛ جدیدترین تصاویر ثبت‌شده از آخرین پرواز بالگرد رئیس‌جمهور شهید و همراهانش (1 نظر) فیلمی تاریخی و دیده نشده از شهید جمهور / اینجانب سید ابراهیم رئیسی هستم ... (1 نظر) نگاهی به دیدارهای مردمی استاندار جوان و شهید آذربایجان شرقی/ روحشان شاد+ویدیو (1 نظر) تعبیر جالب حجت‌الاسلام قرائتی درباره شهادت ابراهیم رئیسی+ویدئو (1 نظر) (عکس) ادای احترام استقلالی ها به رئیس جمهور شهید در تمرین امروز این تیم (1 نظر) استوری اینستاگرامی ملیکا زارعی (خاله شادونه) از مراسم تشییع آیت الله رئیسی+عکس (1 نظر) حضور رهبر معظم انقلاب در خانه سید ابراهیم رئیسی برای قوت قلب همسر و فرزندانش+عکس/ خانه ایی سراسر فرش ماشینی و بدون تجملات! (1 نظر) آخرین قاب دو نفره پدر و پسری شهید مالک رحمتی که در تاریخ ماندگار شد+عکس (1 نظر) آخرین نامه به رئیس جمهور شهید (1 نظر) صحبتهای قابل تامل برادر سید ابراهیم رئیسی و زینب سلیمانی درباره رئیس جمهور شهید کشور+ ویدیو (1 نظر)
دیگران می‌خوانند   
سفر به «اندرونی»؛ وقتی عکس‌های عادی کسالت‌آور می‌شدند!+ عکس رعد و برق جان مرد60 ساله در شهرستان ورزقان را گرفت شروه خوانی در سوگ شهدای خدمت در بوشهر+ فیلم زیبایی مثال زدنی سنگاپور در غروب خورشید + ویدئو فال انبیاء روزانه شنبه 5 خرداد 1403 حال‌وهوای مزار رئیس جمهور شهید یک روز پس از تدفین در حرم رضوی+ فیلم لحظه دلخراش زیر گرفتن یک کودک توسط موتورسوار فراری؛ نگرانی بی‌امان مادر+ فیلم استقبال دیدنی جواد نکونام از یک هوادار معلول +ویدئو تغییر قیافه باورنکردنی محمد صلاح/ صلاح موهای فرفری اش را زد+ عکس 9 حقیقت جالب و عجیب درباره زندگی مردم مصر باستان این پسر با دستهای مصنوعی دروازه بانی می کند علاقه رئیس جمهور شهید به این شخصیت طنز حقایق گفته نشده از زینب پاشا شیرزن تبریزی دوران قاجار/ درس بزرگ او برای محتکران غلات شهید رئیسی : شاگرد اول نبودم ولی سعی می کردم عقب نمانم+فیلم این داور سرشناس فوتبال ایران تهدید به قتل شد!+عکس جزئیات فیلم خودسوزی یک فرد در میدان انقلاب پاسخ جالب ابراهیم رئیسی به سوال هاشمی رفسنجانی در مورد پذیرش مسئولیت آستان قدس+فیلم جای خالی آیت الله آل هاشم در نماز جمعه تبریز/چه جمعه غریبانه ای+فیلم زندگی سید ابراهیم رئیسی در دوران پهلوی چگونه گذشت؟ جسد سید محرومان غرق در طلا و مرمر! تحمیق کاربران فضای مجازی به شیوه اینترنشنال عکس دیده نشده از شهید آیت الله آل هاشم میان تصاویر امام جمعه های شهید تبریز بی‌تابی‌های بی‌پایان پدر شهید آل هاشم در مراسم بازگشت پیکر فرزندش+ویدئو فال ابجد روزانه شنبه 5 خرداد 1403 ابتکار جالب برای حفظ یک درخت در ایستگاه مترو در تهران+ عکس فال روزانه امروز شنبه 4 خرداد ماه 1403 فال شمع روزانه امروز شنبه 5 خرداد 1403 عکسی تلخ از آخرین وداع خانواده استاندار شهید با پیکر فرزندشان+عکس فال قهوه با نشان روز شنبه 5 خرداد ماه 1403 نگاهی به خانه ابدی شهید مالک رحمتی، استاندار دهه شصتی آذربایجان شرقی+عکس/روحش شاد و یادش گرامی فال حافظ با تفسیر امروز شنبه 5 اردیبهشت 1403 + فیلم این عکس به شایعات درباره گم شدن بادیگارد رئیس جمهور پایان داد حضور مادر شهید سردار موسوی بر سر مزار مطهر ایشان +ویدئو تشییع باشکوه شهید مالک رحمتی در مراغه+ویدئو تزئین خانه ابدی شهید مالک رحمتی با گل رز سفید و سرخ پرپر شده+عکس/روحش شاد و یادش گرامی نگاهی به خانه ابدی شهید سیدمهدی موسوی در حرم حضرت شاه‌عبدالعظیم(ع) +ویدئو بیقراری خواهر شهید مالک رحمتی در مراسم تشییع برادرش +ویدئو/ سلام ای غروب غریبانه دل... روایت انتخاب نام کوچک شهید امیرعبدالهیان از زبان خودش؛ قدرت‌الله؟ + فیلم مداحی استاندار شهید، مالک رحمتی در روز اربعین در کربلا+ویدیو عکس‌هایی از خانه شهید ابراهیم رئیسی در تهران پس از مراسم خاکسپاری+عکس شهید رئیسی: تصویر حضرت آقا رو می‌کشیدید، من که کسی نیستم +ویدئو