ساعدنیوز
ساعدنیوز

نبرد دراماتیک یک دارکوب با سار

  دوشنبه، 29 اسفند 1401   زمان مطالعه 1 دقیقه
نبرد دراماتیک یک دارکوب با سار
ساعدنیوز: تصاویر دو پرنده را نشان می‌دهد که در اواسط پرواز در نبرد قفل شده اند و از منقار و پنجه‌های خود برای حمله به یکدیگر استفاده می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری_ تحلیلی ساعدنیوز به نقل از فرارو، چارلز ویتفیلد کینگ باغبان بازنشسته در نزدیکی کولچستر انگلیس رویارویی بین سار و دارکوب خالدار بزرگ را شاهد بود. تصاویر دو پرنده را نشان می‌دهد که در اواسط پرواز در نبرد قفل شده اند و از منقار و پنجه‌های خود برای حمله به یکدیگر استفاده می‌کنند.

سافولک 68 ساله اهل ایپسویچ گفت: سار و دارکوب احتمالاً بر سر غذا با هم درگیر بودند. پیش از این دارکوب روی گله سار‌هایی که در حال تغذیه بودند پرواز می‌کرد.

وی گفت: خیلی غیر معمول است، من تا به حال چنین چیزی را ندیده بودم، چه رسد به اینکه خوش شانس باشم که از آن عکس بگیرم. این احتمالا یک بار در زندگی برای یک عکاس حیات وحش بود.

پوستر نبرد دارکوب با سار

پوستر نبرد دارکوب با سار

پوستر نبرد دارکوب با سار

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
رقص فرح پهلوی در جشن بی شرمانه ! (75 نظر) خودروهای لوکس و گران قیمت نوه امام خمینی/ زندگی لاکچری نعیمه اشراقی حاشیه ساز شد! +عکس (74 نظر) سرنوشت عجیب اسبی که به فرح پهلوی سواری نداد (45 نظر) ساعت رولکس 12 هزار دلاری نتیجه امام خمینی!+عکس (31 نظر) سایه های عاشقانه عروس سید حسن خمینی و همسرش (13 نظر) فروش عجیب نوزادان از 350 میلیون تومان تا طرح ویژه حراج نوزادان در ایران +عکس (10 نظر) دست گل جدید آرتام/ گوشی چند میلیونی دنیا جهانبخت رو ترکوند! (8 نظر) واکنش جالب فیروزه گیلدخت به تمام شدن سریال (7 نظر) فیلم زیباترین رقص ایرانی وسط خیابان ! / پلیس فقط تماشاکرد ! (7 نظر) روایت هویدا از دایره عجیب دوستان فرح پهلوی (6 نظر) وقتی لقب جذابترین آبادانی دنیا به آرتام تعلق میگیره! (6 نظر) ماجرای دوربینی که از بدن امام خمینی عکس نگرفت! (5 نظر) دکور اصیل و خاص عروس سید حسن خمینی برای نوشیدن قهوه سبز (4 نظر) رونمایی دنیا جهانبخت از اولین شغل کیوت آرتام کوچولو!+عکس (3 نظر) واکنش جالب ادا اجه به تمام شدن سریال سیب ممنوعه (2 نظر)