نشانه‌های عاشق شدن افراد متولد ماه‎‌های مختلف کدام است؟

  شنبه، 16 تیر 1403   زمان مطالعه 4 دقیقه
نشانه‌های عاشق شدن افراد متولد ماه‎‌های مختلف کدام است؟
ساعدنیوز: اغلب افراد یک نشانه کوچک در خود می‌شناسند که با بروز آن متوجه می‌شوند عاشق کسی شده‌اند. در این میان اما اخترشناسان هم می‌توانند به ما کمک کنند. آنها بر این باورند که نشانه‌های زودیاک تا حد زیادی تعیین‌کننده این موضوع هستند.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی ساعدنیوز به نقل از روزیاتو، نشانه های عاشق شدن افراد متولد ماهای مختلف از قرار زیر است:

عنصر آتش

متولدین ماه‌هایی که عنصر وجودی‌شان آتش است، شامل حمل، اسد و قوس، با سر وارد رابطه شوند. آنها وقتی عاشق می‌شوند از نشان‌ دادن این موضوع ابایی ندارند.

آتش

برج حمل (1 فروردین – 30 فروردین)

متولدین جسور این ماه عموماً هیچ کاری را نصفه و نیمه انجام نمی‌دهند و عاشق شدن هم از این قاعده مستثنی نیست. اگر متوجه شدید که احساسات نپخته، پرشور و تکانشی نسبت به طرف مقابل دارید احتمالاً عاشق شده‌اید.

برج حمل

برج اسد (ا مرداد – 31 مرداد)

متولدین مردادماه وقتی عاشق هستند می‌خواهند از پشت بام آن را فریاد بزنند. آنها دوست دارند مورد توجه دیگران باشند و با عاشق شدن هم دست از این کار نمی‌کشند.

اگر بی‌صبرانه منتظرید که اولین عکس دونفره خود و محبوبتان را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنید، احتمالاً عاشق شده‌اید، کسی قلب شما را تسخیر کرده و می‌خواهید همه این موضوع را بدانند.

برج اسد

برج قوس (1 آذر – 30 آذر)

همه ما می‌دانیم که آذرماهی‌های ماجراجو و عاشق خوشگذرانی دوست دارند به سفر بروند و چیزهای جدید کشف کنند. با این حال اغلب تنها سفر کردن را ترجیح می‌دهند. اگر متولد این ماه هستید و دیدید که در حال دعوت از یک شخص خاص برای همراهی‌تان در سفر بعدی هستید می‌توانید مطمئن باشید که موضوع جدی است.

برج قوس

عنصر هوا

متولدین برج‌های جوزا، میزان و دلو که به دمدمی‌مزاجی شهرت دارند عنصر وجودی‌شان هواست. آنها معمولاً خیلی زود دُم به تله نمی‌دهند اما زمانی که بخواهند نشانه‌های ظریفی برای تشخیص وجود دارد.

ساز

برج جوزا (31 اردیبهشت – 29 خرداد)

متولدین خردادماه به اینکه دل آدم‌ها را می‌شکنند معروفند اما در عین حال همیشه بهترین را در وجود همه می‌بینند. اما حتی متولیدن برج جوزا هم از تیر عشق در امان نیستند. اگر به خودتان آمدید و دیدید در حال درست کردن یک پلی‌لیست گلچین از آهنگ‌های عاشقانه هستید بدانید این بار واقعاً اتفاق افتاده است.

برج جوزا

برج میزان (1 مهر – 30 مهر)

متولدین این ماه عاشق هر چیز مجلل و زیبایی هستند. آنها آدم‌های جذابی هستند که افراد زیادی را عاشق خود می‌کنند. با این حال ممکن است طول بکشد تا یک متولد برج میزان کاملاً متعهد شود. پس اگر تصمیم گرفتید وارد یک رابطه جدی شوید تقریباً می‌توانید مطمئن باشید که عاشق شده‌اید.

برج میزان

برج دلو (30 دی – 29 بهمن)

متولدین این ماه عموماً آزاد از رسوم و چهارچوب‌ها هستند و قوانین عادی درباره آنها صدق نمی‌کند. چنین موقعیت‌هایی باعث می‌شود که بهمن‌ماهی‌ها احساس راحتی نکنند. بنابراین اگر متولد این ماه هستید و خود را در حال وفق دادن با یک رابطه می‌بینید ممکن است عاشق شده باشید.

برج دلو

عنصر آب

برج‌های سرطان، عقرب، حوت عنصر وجودی‌شان آب است. وقتی بحث عشق باشد متولدین این ماه‌ها عقب‌ نمی‌نشینند. نشانه عاشق بودن آنها آن‌قدر واضح است که نمی‌توان آن را با چیز دیگری اشتباه گرفت.

دریا

برج سرطان (30 خرداد – 31 تیر)

تیرماهی‌ها وقتی یک نفر را به خانه خود دعوت می‌کنند می‌دانند که واقعاً احساس عمیقی به او دارند زیرا خانه فضای امن آنها برای فرار از جهان است. هنگامی که غرایز مادرانه شروع شود متولد این ماه می‌داند که راه برگشتی ندارد. شما حتی ممکن است با وجود اینکه آشپز افتضاحی هستید سعی کنید برای طرف مقابل آشپزی کنید.

برج سرطان

برج عقرب (1 آبان – 30 آبان)

وقتی پای روابط در میان باشد آبان‌ماهی‌ها بسیار سنتی می‌شوند. متولدین این ماه وقتی می‌توانند متوجه شوند عاشق شده‌اند که شروع به فداکاری برای طرف مقابل کنند. یکی دیگر از نشانه‌ها برای آنها آمادگی برای آسیب‌پذیری در برابر طرف مقابل است. آنها که اغلب به مرموز بودن متهم می‌شوند به سختی می‌توانند در مورد بعضی مسائل با دیگران صحبت کنند.

برج عقرب

برج حوت (30 بهمن – 29 اسفند)

متولدین اسفند وقتی عاشق می‌شوند خود را کاملاً فدا می‌کنند و بیشتر از متولدین هر ماه دیگری در موضوعات عمیق می‌شوند. اگر مرتب برای کسی هدیه می‌خرید می‌توانید با خیال راحت بگویید که در حال عاشق شدن هستید. متولدین این ماه معمولاً موجوداتی سخاوتمند هستند و هدیه‌ دادن راهی عالی برای نشان دادن این موضوع است.

برج حوت

عنصر خاک

عنصر وجودی متولدین برج‌های ثور، سنبله و جدی خاک است. آنها که به منطقی بودن شهرت دارند با عاشق شدن تغییرات معقولی در زندگی‌شان ایجاد می‌کنند.

گیاه

برج ثور (31 فروردین – 30 اردیبهشت)

اردیبهشت‌ماهی‌ها آسان عاشق نمی‌شوند اما وقتی می‌شوند، احساساتشان شدید خواهد بود. آنچه آنها به دنبالش هستند ارتباطی ساده است که غرایز تودرتو را تحریک کند. اگر مثلاً دیدید خیال‌پردازی‌تان در این باره است که با طرف مقابلتان برای خرید روتختی بیرون رفته‌اید می‌توانید مطمئن باشید که حشره عشق نیشتان زده است.

برج ثور

برج سنبله (1 شهریور – 31 شهریور)

شهریوری‌ها عموماً مراقب زمان خود هستند و به همین خاطر شاید زمین‌گیر کردن آنها با یک رابطه سخت باشد. اگر متوجه شدید که زمانی از برنامه شلوغتان را برای گذراندن با یک شخص خاص خرج می‌کنید احتمالاً عاشق او شده‌اید.

برج سنبله

برج جدی (1 دی – 20 دی)

متولدین این ماه که جاه‌طلب و منطقی‌اند به دنبال یک رابطه روتین و معمولی هستند. دی‌ماهی‌ها زمانی می‌تواند بفهمند عاشق شده‌اند که ببینید مثلاً مرزی که برای حساب‌ و کتاب مالی با طرف مقابل دارند در حال محو شدن است.

برج جدی


  دیدگاه ها
پربحث های هفته   
همسر رهبر معظم انقلاب بعد از خریدن مبل دست دوم توسط رهبری: تا الان زندگی ‌ما طلبگی بوده، الان هم مبل در خانه نیاورید! (128 نظر) روایتی از عصبانیت رهبر معظم انقلاب از عوض کردن فرش کهنه و نخ نمای خانه شان: اشتباه کردید که عوض نمودید بروید همان زیلوها را بیاورید (123 نظر) رهبر معظم انقلاب: ما درخانه تنها یک فرش دستباف داریم که جهیزیه همسرم بوده بقیه خانه موکت است/ ساده زیستی ایشان مثال زدنی است (110 نظر) خلاقیت خنده دار مغازه دار اردبیلی برای کشاندن مشتری به مغازه حماسه آفرید/ مغز نیس که معدن طلاست😂👌+عکس (84 نظر) تزئین میز عزای سعید راد با شمع و گل و خرما و عکس های یادگاری در خانه مجللشان/ خدا رحمتشون کنه+عکس (72 نظر) ابتکار جالب یک مرد خلاق در دادن انواع لقب به مسعود پزشکیان حماسه آفرید+ویدئو/ هنر نزد ایرانیان است و بس... (61 نظر) نگاهی به اعلامیه ترحیم مادر جوان حمید گودرزی که دیشب خبر فوتش را آقای بازیگر اعلام کرد +عکس/ روحش شاد (61 نظر) خلاقیت خنده دار هندونه فروش شیرازی، برای فرار از گرما حماسه آفرید/ هنر نزد ایرانیان است و بس... (60 نظر) عروسِ رهبر معظم انقلاب: بچه ام اسباب بازی ندارد، در اتاق آقا یک میز هست و 6 تا صندلی پلاستیکی و یک تلفن که به دیوار وصل است+عکس (55 نظر) مراسم تشییع پدر حامد بهداد، با حضور چهره های سرشناس و بازیگران +عکس/ روحش شاد و یادش گرامی (45 نظر) خلاقیت خنده دار هندوانه فروش سمنانی برای جذب مشتری حماسه آفرید/ مغز نیست که معدن طلای خالصه😂+عکس (32 نظر) رونمایی از همزاد و بدل ایرانی هانده ارچل، بازیگر ترکیه‌ای محبوب ایرانی ها/ ایشون هم بازیگر خیلی معروفیه+عکس (27 نظر) نگاهی به جشن تولد عاشقانه 45 سالگی الهام چرخنده بازیگر سریال آوای باران و باکس گل شیک روی میز/ مبارکا باشه+عکس (24 نظر) استوری تبریک خاص سرلشگر باقری به مناسبت روز چپ دست‌ها به رهبر معظم انقلاب+عکس (20 نظر) مات و مبهوت موندن مهران مدیری از دیدن همزاد خودش تو دورهمی/ چقدرم که شبیه همدیگه هستن!+عکس (16 نظر)
پربازدیدترین ویدئوهای روز   
تیتر امروز   
فال ابجد روزانه پنج‌شنبه 4 مرداد 1403
فال روزانه امروز پنجشنبه 4 مرداد ماه 1403
فال شمع روزانه امروز پنجشنبه 4 مرداد 1403
فال قهوه با نشان روز پنجشنبه 4 مرداد ماه 1403
فال حافظ با تفسیر امروز پنجشنبه 4 مرداد 1403+فیلم
تکلیف سربازی مهدی ترابی و علیرضا بیرانوند مشخص شد / پاسخ قاطع مدیران تراکتور به یک سؤال حیاتی
خاطره تکان دهنده ناصرالدین شاه از موزه لوور
راستی آزمایی ادعای جنجالی مجری تلویزیونی پرسپولیسی علیه مهدی ترابی / آیا خرید 70 میلیاردی زنوزی مجبور به رفتن به فجر سپاسی شیراز می شود؟
تماس تلفنی سیدمحمد خاتمی با علی دایی برای عیادت از شهریار فوتبال ایران/ بسیار علاقه‌مند بودم که شخصاً به عیادت شما بیایم اما...+عکس
تعریف و تمجید عاشقانه رهبر معظم انقلاب از همسرشان: وقتی من زندان بودم همسرم مریض بوده، بی‌پول بوده اما به من چیزی نمی‌گفت
تابستان و نوشیدنی‌های خنک: آب بهتر است یا شربت؟!
تفاوت گوشی ویتنام و چین چیست: کدام مونتاژ ارزش خرید دارد؟
(عکس) رونمایی از عروسک خوشگل المپیک 2024 پاریس/ چه رنگ جذابی داره + تصاویر کارخانه تولید کننده عروسک المپیک
(عکس) میز عسلی های سنگی و گلدان بسیار خوشرنگ خانه بهرام رادان و همسرش، مینا مختاری/ تاثیر حیرت‌انگیز اکسسوری‌های آبی رنگ درخانه‌ای با مبلمانی به رنگ خنثی
یکی از شاهکار های دانش آموز دوازدهمی در امتحانات نهایی!/ نمراتی که حتی بالای 7 هم نمیشوند!
منتخب روز   
ابتکار جالب یک مرد خلاق در دادن انواع لقب به مسعود پزشکیان حماسه آفرید+ویدئو/ هنر نزد ایرانیان است و بس... (فیلم) سکانس فوق عاشقانه شهاب حسینی و لیلا حاتمی در فیلم "پرسه در ماه" / ما کاملا شبیه همیم طرز نگاهامون دو دو زدن چشامون ...😍 استارت تمرینات سخت علیرضا بیرانوند در تراکتور +فیلم/ آقای دروازه بان آمادگی بدن بالایی دارد! سکانس عاشقانه دل باختن قباد به شهرزاد/ نشود فاش کسی آنچه میان من و توست (فیلم) سکانس فوق العاده احساسی و عاشقانه از شهاب حسینی و معشوقه‌اش در سریال "شهرزاد" / با چراغی همه جا گشتم و گشتم در شهر هیچکس به تو مانند نشد😍 (فیلم) خرید دکتر مسعود پزشکیان از یک سوپرمارکت در تهران به همراه نوه‌ها و عروسش با کارت بانکی شخصی / نوه‌ها پدربزرگ را به خرج انداخته‌اند اقدام منحصربفرد و زیبای طلافروش یزدی به احترام دختر سه ساله امام حسین(ع)+عکس/ این جور تصاویر مخصوص ایران ماست والسلام👌 (فیلم) رهبر معظم انقلاب: به من می‌گویند شما گفتید سوءاستفاده جویان را افشا نکنید / ما حق نداریم افراد را به صرف گمان متهم کنیم سکانس خوشحالی قُباد از بارداری شهرزاد/ قُباد: من تا الان نمیدونستم از این دنیا و از این زندگی چی میخوام اما الان....