ساعدنیوز
ساعدنیوز

پیشنهاد خرید بهترین هدیه عید نوروز

  پنجشنبه، 29 دی 1401   زمان مطالعه 5 دقیقه
پیشنهاد خرید بهترین هدیه عید نوروز
ساعدنیوز: یکی از مناسب‌های پر تب و تاب و شادی‌آفرین نزد ما ایرانی‌ها، عید باستانی نوروز است. هم‌زمان با نو شدن طبیعت ما نیز با هدیه دادن به یکدیگر تلاش می‌کنیم پیوندهای نویی بسازیم و دوستی‌ها را تازه کنیم‌. اما بهترین هدیه عید نوروز چیست؟

یکی از مناسب های پر تب و تاب و شادی آفرین نزد ما ایرانی ها، عید باستانی نوروز است. هم زمان با نو شدن طبیعت ما نیز با هدیه دادن به یکدیگر تلاش می کنیم پیوندهای نویی بسازیم و دوستی ها را تازه کنیم . اما بهترین هدیه عید نوروز چیست؟ اگر قصد دارید در عید نوروز پیش رو هدیه ای ماندگار و جذاب برای عزیزان تان تهیه کنید، حتما این مقاله را تا انتها دنبال کنید. ما در این مقاله در کنار پیشنهادهای جذاب هدیه عید نوروز، امکان خرید اینترنتی کادو و هدیه مناسبتی در فروشگاه هورشیدلند را نیز به شما معرفی خواهیم کرد.

تصویر

بهترین گزینه های هدیه عید نوروز

فاکتورهای گوناگونی در انتخاب بهترین هدیه عید نوروز اثرگذار خواهد بود. نسبت افراد، سن و سلایق آن ها، میزان بودجه ای که در نظر دارید و موارد دیگری از این دست که باید هنگان خرید هدیه عید نوروز به آن ها توجه کنید. برای نمونه فهرستی از هدایای مناسب عید نوروز را که بسته به فاکتورهای ذکر شده می توانید انتخاب کنید در ادامه با هم مرور خواهیم کرد.

فهرست بهترین هدایای عید نوروز

 • لباس مجلسی
 • کیف و کفش چرم
 • دسته گل طبیعی
 • گلدان گل های آپارتمانی
 • وسایل الکترونیکی مانند گوشی موبایل
 • طلا و جواهر
 • آلبوم عکس
 • قاب عکس
 • تابلو نقاشی و خوش نویسی
 • ست کمربند مردانه و متعلقات
 • وسایل برقی آشپزخانه
 • وسایل تزیینی
 • صنایع دستی
 • تابلو فرش
 • ساعت مچی
 • اسباب بازی مخصوص کودکان
 • بازی های فکری دسته جمعی
 • ظروف لوکس
 • سکه طلا
 • وسایل تزیینی اتومبیل
 • کتاب های نفیس
 • وسایل چوبی تزیینی
 • لوازم آرایشی

هدیه عید نوروز برای سازمان ها

بازاریابی راهکارهای متنوعی دارد. یکی از راهکارهای متداول بازاریابی تهیه هدیه عید نوروز برای سازمان ها است. شرکت ها و مجموعه های تجاری مختلف می توانند با تهیه پک هدیه عید نوروز گام موثری در زمینه بازاریابی و جذب مشتری بردارند. پک سازمانی عید نوروز اکنون از جمله رایج ترین هدایایی است که شرکت ها اقدام به تهیه آن می کنند . در ادامه برخی از این پک های سازمانی را معرفی خواهیم کرد.

تصویر

مزایای پک سازمانی عید نوروز

یکی اهداف اساسی هر شرکت و سازمان تجاری از تهیه هدایای مناسبتی و تبلیغاتی، معرفی بهتر کسب و کار به مشتریان و مخاطبین تازه است. اما در عین حال هدیه سازمانی عید نوروز، معمولا برای قدردانی و تشکر از کارمندان در سال گذشته تهیه می شود. در واقع شرکت ها با خرید پک سازمانی عید نوروز در کنار قدردانی از کارمندان، احساس مفید و ارزشمند بودن را نیز در ذهن و قلب آن ها ایجاد می کنند و انگیزه و همیت بیش تری در کارمندان پدید می آورند. در ادامه فهرستیداز انواع هدایای سازمانی عید نوروز را نیز با هم مرور می کنیم.

 • اسپیکر تبلیغاتی با لوگو شرکت
 • پاور بانک تبلیغاتی با لوگو شرکت
 • ست رومیزی مدیریتی با لوگو شرکت
 • ست سررسید و خودنویس تبلیغاتی

این نکته را نیز همواره به خاطر داشته باشید هدف ثانویه در تهیه هدایای سازمانی دیده شدن برند شما است. بنابراین به همان اندازه که به ارزش کارمندان خود می اندیشید در تلاش باشید با تهیه هدیه ای ماندگار و کاربردی برند خودتان را نیز خوش نام و معتبر سازید.

پک های سازمانی فروشگاه هورشیدلند

فروشگاه هورشیدلند به عنوان یک فروشگاه آنلاین در زمینه انواع هدایا می تواند مرجع خوبی برای سازمان هایی باشد که قصد دارند پک هدیه عید نوروز تهیه کنند . در ادامه پک های هدیه عید نوروز هورشیدلند را معرفی خواهیم کرد:

انواع پک هدیه عید نوروز

پک خوراکی مرداس

پک خوراکی مرداس یکی از انواع پک سازمانی عید نوروز هورشیدلند است که شامل دو عدد پاکت، یک بسته گز 28 درصد پسته لقمه ای، پسته اکبر آقایی اعلاء، مغز بادام ایرانی و یک عدد ماگ سرامیکی است و در ابعاد: 10*16.5*23 بسته بندی شده است.

تصویر

پک خوراکی چکامه

پک خوراکی چکامه نیز از انواع پک هدیه عید نوروز به شمار می رود که دارای دو عدد ظرف شیشه ای درب کانتینری با ارتفاع 9 سانتی متر، یک بسته گز 28 درصد پسته لقمه ای، پسته اکبر آقایی اعلاء، مغز بادام ایرانی و یک عدد ماگ سرامیکی است . این پک هدیه عید نوروز در ابعاد: 10*16.5*23 بسته بندی می شود.

پک هدیه هیوا

پک هدیه هیوا دارای یک باکس چوبی با درب شیشه ای، 3 عدد ظرف شیشه ای مک کارتی، هفت سین با ارتفاع 9 سانتی متر، یک عدد قندان مسی طرح سیب، قرآن کریم جیبی و آجیل مخلوط درجه یک، از دیگر انواع پک سازمانی عید نوروز به شمار می رود.

پک هدیه ماهور

یکی از بهترین گزینه ها برای هدیه عید نوروز پک هدیه ماهور است. این پک سازمانی عید نوروز شامل هارد باکس مشکی دسته دار، ظرف مینا و آجیل مخلوط درجه یک است که در ابعاد: 16.5*12.5*12.5 بسته بندی می شود.

پک خوراکی آدینا

در میان انواع پک سازمانی عید نوروز که فروشگاه هورشیدلند به شما پیشنهاد می کند، یکی از بهترین پک ها که بسیار مناسب هدیه عید نوروز سازمان ها است، پک خوراکی آدینا نام دارد. این پک سازمانی عید نوروز شاملیک هارد باکس مشکی طلایی، قندان مسی طرح سیب، آجیل مخصوص درجه یک و یک ماگ سرامیکی است و در ابعاد : 10*10*25 بسته بندی و ارائه می شود.

پک خوراکی ساویس

به عنوان آخرین پیشنهاد پک سازمانی عید نوروز از میان گزینه های متنوع فروشگاه هورشیدلند، پک خوراکی ساویس را به سازمان ها و شرکت های مختلف پیشنهاد می کنیم تا به عنوان هدیه نوروز برای مشتریان یا کارمندان خود انتخاب و تهیه کنند. این مک شامل هارد باکس مشکی دسته دار، قندان مسی طرح سیب با ارتفاع 10.5 سانتی متر و آجیل مخلوط درجه یک است که در ابعاد 16.5*12.5*12.5 بسته بندی شده و به مشتریان ارائه می شود.

برای خرید اینترنتی کادو و هدیه مناسبتی در فروشگاه هورشیدلند، شما می توانید به سادگی با مراجعه به سایت این فروشگاه و مشاهده قیمت های انواع پک سازمانی عید نوروز، گزینه مورد نظر خود را برای هدیه عید نوروز کارمندان و مشتریان ویژه انتخاب و خرید کنید.

کلام پایانی

هدیه عید نوروز برای افراد معمولی و سازمان ها و شرکت های تجاری از اهمیت زیادی برخوردار است. البته اهمیت هدیه عید نوروز قاعدتا برای سازمان ها از نظر امور بازاریابی نیز مورد توجه خواهد بود. در این مقاله با معرفی بهترین های پک سازمانی عید نوروز از فروشگاه اینترنتی هورشیدلند، پیشنهادهای کاربردی و جذابی را در مورد تهیه پک هدیه عید نوروز مطرح نموده ایم.

در نهایت نیز مجددا یادآور می شویم که عید نوروز برای مردم عادی فرصتی مناسب به منظور ایجاد دوستی های تازه و برای سازمان ها فرصتی مغتنم به منظور بازاریابی تاثیرگذار خواهد بود. تهیه هدیه سازمانی عید نوروز نشانه سخاوت کارفرما و عاملی برای تبلیغات برند سازمان ها است.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
رقص فرح پهلوی در جشن بی شرمانه ! (75 نظر) خودروهای لوکس و گران قیمت نوه امام خمینی/ زندگی لاکچری نعیمه اشراقی حاشیه ساز شد! +عکس (74 نظر) سرنوشت عجیب اسبی که به فرح پهلوی سواری نداد (44 نظر) ساعت رولکس 12 هزار دلاری نتیجه امام خمینی!+عکس (31 نظر) سایه های عاشقانه عروس سید حسن خمینی و همسرش (13 نظر) فروش عجیب نوزادان از 350 میلیون تومان تا طرح ویژه حراج نوزادان در ایران +عکس (10 نظر) دست گل جدید آرتام/ گوشی چند میلیونی دنیا جهانبخت رو ترکوند! (8 نظر) واکنش جالب فیروزه گیلدخت به تمام شدن سریال (7 نظر) فیلم زیباترین رقص ایرانی وسط خیابان ! / پلیس فقط تماشاکرد ! (7 نظر) روایت هویدا از دایره عجیب دوستان فرح پهلوی (6 نظر) وقتی لقب جذابترین آبادانی دنیا به آرتام تعلق میگیره! (6 نظر) ماجرای دوربینی که از بدن امام خمینی عکس نگرفت! (5 نظر) رونمایی دنیا جهانبخت از اولین شغل کیوت آرتام کوچولو!+عکس (3 نظر) دکور اصیل و خاص عروس سید حسن خمینی برای نوشیدن قهوه سبز (3 نظر) واکنش جالب ادا اجه به تمام شدن سریال سیب ممنوعه (2 نظر)