ساعدنیوز
ساعدنیوز

رابطه شرم آور مرد پلید با همسر دوستش لو رفت

  یکشنبه، 30 بهمن 1401   کد خبر 331050
رابطه شرم آور مرد پلید با همسر دوستش لو رفت
ساعدنیوز: مردی که وقتی همسرش فوت می کند احساس تنهایی شدیدی دارد و یک دختر 10 ساله نیز حاصل زندگی مشترک با همسرش است.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعدنیوز به نقل از برترین ها، مرد پریشان حال بود و درحالی که دست دختر 10 ساله‌اش را محکم گرفته بود، وارد اتاق مشاوره شد وبا تشریح ماجرای زندگی‌اش گفت: «دخترم سمانه خیلی کوچک بود که همسرم در سانحه رانندگی جان سپرد.

مرد و زین خیانتکار

از آن زمان به بعد هم مادرش شدم و هم پدرش. نمی‌گذاشتم آب در دلش تکان بخورد و لحظه‌ای غصه نداشتن مادر آزارش دهد. درهمه این سال‌ها به خاطر دخترم حاضر نشدم ازدواج کنم. اما…»رضا درحالی که سری به نشانه تأسف تکان می‌داد، اظهارکرد: «بابک دوست چندین و چند ساله‌ام بود و با هم رفت و آمد زیادی داشتیم.

بعد از اینکه همسرم فوت کرد این رابطه نزدیک‌تر شد و همسر بابک هر روز برای ما غذا می‌آورد یا گهگاه به من زنگ می‌زد ومی خواست که با هم خرید برویم. و…خلاصه آنقدر به هم نزدیک شده بودیم که درددل‌هایش را هم با من مطرح می‌کرد.

بارها به او گفتم به زندگیت بچسب. چراکه درست نیست ما اینقدر با هم صمیمی باشیم. حتی به او گفتم می‌ترسم بابک از اینکه تا این حد به من توجه می‌کنی ناراحت شود وگمان بد کند. اما او هر بار می‌گفت: «بابک آنقدر سرگرم کارش است که اصلاً یادش نیست زن دارد و هیچ وقت هم چیزی نمی‌فهمد.پس خیالت راحت.» بابک هم رفتارش با من عادی بود و هرگز تصور نمی‌کردم از چیزی خبر داشته باشد.

هر چه می‌گذشت رابطه ما صمیمی‌تر می‌شد اما من بیش از همه چیز نگران دخترم بودم. خیلی وقت‌ها با بابک درد دل می‌کردم و او همیشه به حرف هایم گوش می‌داد. یک روز به او گفتم: «من ساعات زیادی سرکارم و دل نگران تنهایی سمانه هستم. نمی‌دانم باید چه کار کنم؟» بابک کمی فکر کرد و گفت: «سمانه را خانه ما بیاور.

هم خیالت راحت می‌شود و هم بچه تنها نمی‌ماند.» راستش آن موقع خیلی خوشحال شدم چون می‌دانستم به خاطرعلاقه‌ای که زن بابک به من دارد از دخترم خوب مراقبت می‌کند اما حتی نمی‌توانستم تصور کنم که بابک چه فکری در سر دارد. ای کاش هرگز این کار را نکرده بودم.»

مرد جوان درحالی که سعی داشت جلوی اشک‌هایش را بگیرد، نگاهی به سمانه غمزده‌اش انداخت ودرحالی که بغضش را فرو برد، ادامه داد: «صبح روز بعد دخترم را به خانه بابک بردم و با خیال راحت حتی عصرها اضافه کار هم می‌ماندم. چند روز گذشت. سمانه هیچ حرفی نمی‌زد اما متوجه شدم رفتارش عوض شده. هر روز عصبی‌تر می‌شد

و با کوچک ترین حرفی پرخاش می‌کرد. فکر کردم به خاطر دوری من ناراحت است به همین خاطر چند روزی مرخصی گرفتم تا کنارش بمانم. در آن چند روز هر کاری کردم به سمانه خوش بگذرد نشد که نشد. دخترم حسابی غمگین و افسرده شده بود. شک نداشتم موضوع مهمی آزارش می‌دهد. یک روز با او نشستم و آنقدر اصرار کردم که با من حرف بزند و…»

مرد جوان درحالی که اشک می‌ریخت ودخترش را در آغوش کشیده بود گفت: «من با دست خودم دخترم را به این روز انداخته بودم.وقتی سمانه راز هولناکش را فاش کرد تازه فهمیدم در این مدت که من با خیال راحت سر کار می‌رفتم، بابک، از دخترم سوءاستفاده و او را مجبور به گدایی در خیابان کرده. بابک طوری سمانه را تهدید کرده بود

ساکت بماند که دخترم حتی می‌ترسید به من چیزی بگوید. داشتم دیوانه می‌شدم. هر چه فکر کردم که چرا او این کار را کرده سردرنیاوردم!! بابک وضع مالی بدی نداشت و بیکار هم نبود اما چرا با سمانه من این کار را کرده بود؟ با شنیدن این موضوع بدون اینکه به او زنگ بزنم پیش پلیس رفتم و شکایت کردم. بابک ساعاتی بعد دستگیر شد.

وقتی او را دیدم مستقیم در چشمانش نگاه کردم و گفتم: «چرا این کار را با ما کردی؟ چرا به سمانه من رحم نکردی؟» اما جوابی که او داد مانند پتک بر سرم خورد و تازه بیدارم کرد.بابک که ذره‌ای پشیمانی در چهره‌اش نبود به من نگاهی انداخت و جواب داد: «مگر تو به من و زندگی‌ام رحم کردی که حالا از مردانگی حرف می‌زنی؟

تو زنم را از من گرفتی و کاری کردی که او از من دلزده شود. او مدام از طلاق حرف می‌زند چون می‌خواهد با تو ازدواج کند!!» تازه آن موقع بود که فهمیدم در همه این سال‌ها بابک از همه چیز خبر داشته و به فکر انتقام بوده است. با شنیدن این حرف دنیا روی سرم خراب شده بود. من کاری کردم که دخترم آزار ببیند. نمی‌توانم ناراحتی دخترم را تحمل کنم. خواهش می‌کنم؛ سمانه‌ام را از این عذاب نجات دهید…»

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
بازسازی چهره شگفت انگیز زلیخای یوسف در موزه مصر توسط هوش مصنوعی+عکس /چقدر زیباست.. (581 نظر) گرد و خاک افغانی ها در مترو تهران تاریخ ساز شد/ یه همینو کم داشتیم... (342 نظر) تصاویری از عیادت جواد عزتی و هنرمندان از رهبر معظم انقلاب و استقبال گرم ایشان (304 نظر) رونمایی هالک ایرانی (سجاد غریبی) از استاد قَدَرش که یَل بودنش را مدیون اوست+عکس (233 نظر) ایده خلاقانه دانشجو برای گرم کردن غذا در خوابگاه +عکس/ اجاق گاز با دیدن این صحنه تشنج کرد🤣 (192 نظر) کشف تابوت ارزشمند آخناتون با چشم طلا متعلق به مصر باستان+عکس (172 نظر) تمرینات سخت هالک ایرانی (سجاد غریبی) برای رو کم کنی ستاره های بوکس جهان (161 نظر) کشف مجسمه فیروزه ای و فوق العاده زیبای دختر کوروش در اطراف تخت جمشید+عکس (156 نظر) (عکس) کشف مومیایی سالم زلیخا، همسر عزیز مصر برای اولین بار/ اگه راس میگی الان خوشگل شو😂 (146 نظر) بازسازی چهره همسران پادشاهان هخامنشی توسط هوش مصنوعی +عکس /یکی از یکی زیباتر و جذاب تر (142 نظر) رفتار نامناسب هادی چوپان با یک نوجوان در مراسم استقبال از بعد از بازگشت به شیراز (138 نظر) کشف شگفت انگیز یک کوه واقعی پر از طلا و گنج از دنیای باستان/ گنجینه هایی که قیمت ندارند+ویدیو (136 نظر) خلاقیت خنده دار یک پیرمرد در نگه داشتن جای پارک برای رفیقش+عکس /خدایا به این شفا نده ما بخندیم🤣 (125 نظر) بازسازی چهره شگفت انگیز یوزارسیف عزیز مصر(یوسف) در موزه مصر توسط هوش مصنوعی+عکس /چه چهره منحصربفردی.. (122 نظر) مومیایی شگفت انگیز چشمهای واقعی زلیخای یوسف پیامبر در داخل تندیس +عکس/چه چشمان رنگی دلربایی! (121 نظر)
دیگران می‌خوانند   
فال شمع روزانه امروز شنبه 11 آذر 1402 فال قهوه روزانه با نشان امروز شنبه 11 آذر ماه 1402 فال ابجد روزانه امروز شنبه 11 آذر 1402 فال روزانه شنبه 11 آذر ماه 1402 فال انبیاء روزانه امروز شنبه 11 آذر 1402 فال حافظ با تفسیر امروز شنبه 11 آذر 1402 + فیلم وقتی حامد آهنگی مریم امیرجلالی رو میترسونه/ بیا خوب نترسیدن!+ویدیو تاثیرگذارترین سکانس سرزمین مادری که ارزش چندین بار دیدن رو داره+ویدیو غوغای صدای بهشتی علی طولابی در حرم امام رضا (ع)/ فقیر و خسته به درگاهت آمدم...+ویدیو غوغای صدای بهشتی عرفان طهماسبی با آهنگ چقدر برای امروز از لحظه هام گذشتم/ صدبارم بشنوی کمه+ویدیو رونمایی از میلیونرترین گدای کل دنیا/ با چه سر و وضعی هم مردم رو گول زده+عکس این مرد 15 سال تمام بدون پول زندگی کرد/ واقعا تو دیگه کی هستی؟+عکس قدرت ماورائی یک مرد که به تنهایی قطار 180 تنی را جا به جا کرد+ویدیو باورنکردنی ترین معجزه دنیا؛ یک نوزاد بعد ایست قلبی کامل دوباره زنده شد! النصر رونالدو را از پوسترش حذف کرد!+عکس سکانس کتک خوردن طناز طباطبایی از نوید محمدزاده در فیلم خشم و هیاهو / واکنش عجیب بازیگر زن بعد از سیلی خوردن! شاهکار تکرار نشدنی خنده بازار در تقلید حضور علی دایی در برنامه نود / لامصب هیچ وقت قدیمی نمیشه😂😂😂 (فیلم) هانیه توسلی راز علت ازدواج نکردنش را فاش کرد / ایشالا پیر نمیشم! (فیلم) گریه های سوزناک دختربچه معروف اینستاگرام به خاطر پیر شدن مادرش در آینده! / تو پیر بشی من چیکار کنم؟ تنها بازی فوتبال ایران که اشک جواد خیابانی را درآورد+ویدیو (فیلم) تیکه جالب پسر بچه بانمک به ترانه علیدوستی در فیلم تفریق / آدم با مامانش اینجوری حرف میزنه؟!😅 واکنش خبرساز فردوسی پور به جای خالی برنامه نود/ به شناسنامه ام دست نزدم!+ویدیو (فیلم) آرام کردن معلم عصبانی با اجرای آهنگی از استاد شجریان / معلم آخرش پسره رو بغل کرد😍 (فیلم) دوربین مخفی معلم باحال از دانش آموزان کلاسش / عکس العمل بچه ها به دوربین جالبه! بعد رونالدو حالا نوبت به جانی دپ و هانده ارچل رسید که برن عربستان!+ویدیو روستای روئین بهشتی برین خلاقیت باحال در استفاده از پارک‌های جیبی به جای پارکینگ ها/ انیشتن هم با دیدن این صحنه یکه میخورد+عکس امام جمعه تهران: میرزاکوچک خان و شهید مدرس هم بسیجی بودند نحوه مشاهده کارنامه در سامانه گلستان دانشگاه ایلام+ آموزش تصویری پرداخت شهریه در سامانه گلستان دانشگاه ایلام نحوه انتخاب واحد سامانه گلستان دانشگاه ایلام+ آموزش تصویری نحوه ثبت نام غیر حضوری در سامانه گلستان دانشگاه ایلام نحوه ی ورود و ثبت نام سامانه گلستان دانشگاه ایلام+ آموزش تصویری نحوه مشاهده کارنامه در سامانه گلستان دانشگاه الزهرا نحوه پرداخت شهریه در سامانه گلستان دانشگاه الزهرا نحوه انتخاب واحد در سامانه گلستان دانشگاه الزهرا+ آموزش تصویری نحوه ثبت نام غیر حضوری در سامانه گلستان دانشگاه الزهرا نحوه ی ورود و ثبت نام در سامانه گلستان دانشگاه الزهرا+ آموزش تصویری (ویدئو) سکانس خنده دار و باحال از شانس نقی پایتخت/میگه پِنجاه تا سنگ ...😂 (ویدئو)عکس العمل مادران ایرانی در مهمانی ها وقتی بچه شلوغی میکنه/صدبارم ببینی کمه🤣
تیتر امروز   
رونمایی از میلیونرترین گدای کل دنیا/ با چه سر و وضعی هم مردم رو گول زده+عکس این مرد 15 سال تمام بدون پول زندگی کرد/ واقعا تو دیگه کی هستی؟+عکس باورنکردنی ترین معجزه دنیا؛ یک نوزاد بعد ایست قلبی کامل دوباره زنده شد! امام جمعه تهران: میرزاکوچک خان و شهید مدرس هم بسیجی بودند آموزش و پرورش، ابطال شرط سنی 22 سال را نپذیرفت! کشف زیباترین گنج دریایی دنیا هنگام غذا خوردن/ این حجم از خوش شانسی غیر قابل باوره!+عکس کشف شگفت انگیز یک گنج گران قیمت توسط عروس خوش شانس/ خرج عروسیشون جور شد+عکس چک 3 میلیونی رهبر انقلاب برای استاد شهریار/ سرانجام جالب آن پول چه بود؟ محققان راز قدیمی «غار شیطان» را کشف کردند مسدود کردن دارایی های ایران در قطر برای روحیه دادن به صهیونیست ها! شیر خشک سهمیه بندی و گران شد / به بی شناسنامه ها و اتباع خارجی سهمیه تعلق نمی گیرد! ماجرای تیراندازی شبانه در زاهدان چه بود؟ + جزئیات پایان آتش بس 7 روزه در غزه بدون اعلام تمدید پاپ فرانسیس تجاوز صهیونیست ها را عملیات تروریستی خواند حواشی داغ امروز جمعه 10 آذر 1402
منتخب روز   
(فیلم) سکانس خنده دار از هزینه های رحمت برای نوسازی دهن فهیمه در سریال پایتخت/ نقی و ارسطو هاج و واج موندن😅 (ویدئو) انگشت مکیدن خنده دار و بامزه جنین در شکم مامانش هنگام سونوگرافی/ دل آدم قیلی ویلی میره براش😍 ویدئو خنده دار و بانمک از لاک زدن دختر بچه به مرغ زنده که قلب همه رو اکلیلی کرد😍این بچه در آینده ناخنکار میشه احتمالا😂 (فیلم) حضور پلیس راهنمایی و رانندگی با لباس بابانوئل سر چهارراه (فیلم) ایده خلاقانه دانش آموز با استعداد ایرانی با قوطی ساندیس وقتی صدای موتور درمیاره/ لامصب انگار موتور قورت داده😁 (فیلم) خوانندگی راننده سرویس خوش اخلاق به زبان کردی برای دانش آموزان/ فریده کیه انقدر روش تاکید داره؟😂 (فیلم) ابتکار جالب یک رستوران کانادایی در نورپردازی خلاقانه برای جلب رضایت مشتری/ آدم دلش میخواد فقط نگاه کنه😍 تنها شعری که استاد شهریار آن را خواند و گریه کرد/ پیرم و گاهی دلم یاد جوانی میکند+ویدیو (فیلم) ثروتمند ترین کودک کار سرچهارراهی در تهران که ماهانه بیشتر از 50 تا 70 میلیون تومان درآمد دارد! (فیلم) غوغای آوازخوانی آقای دکتر ایرانی با صدای بهشتی در پارکینگ مرکز خرید/ تشویق دسته جمعی کارکنان حق این صدا رو ادا کرد (فیلم) حرکت زیبا و منصفانه کاسب قدیمی بازار تبریز/ هنوزم تو دنیا از این آدمای خوب پیدا میشه😍 فیلم رنگی واقعی از یک دوئل در سال 1896‎/ حاوی صحنه های دلخراش