ساعدنیوز
ساعدنیوز

سفارت ایران در یونان: ایران به زودی نفت سرقت شده اش را پس می گیرد

  سه شنبه، 04 مرداد 1401   کد خبر 215566
سفارت ایران در یونان: ایران به زودی نفت سرقت شده اش را پس می گیرد
به گزارش ساعد نیوز/ سفارت ایران در یونان اعلام کرد که به زودی عملیات انتقال و بازگشت نفت به سرقت رفته ایران به کشتی لانا آغاز خواهد شد.

به گزارش ساعد نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم/ سفارت ایران در یونان اعلام کرد که دادگاه عالی یونان بعنوان عالیترین مرجع قضائی این کشور رای دادگاه تجدید نظر به نفع ایران را تائید کرد. سفارت ایران در یونان افزود: به زودی عملیات انتقال و بازگشت نفت به سرقت رفته ایران به کشتی لانا آغاز خواهد شد. سفارت کشورمان در یونان تاکید کرد که راهزنان دریائی باز هم ناکام ماندند. دولت یونان سی ام فروردین ماه گذشته نفتکش پگاس که سپس به «لانا» تغییر نام پیدا کرد را در امتداد جزیره «ائوبویا» در حالیکه حامل 115 هزار تن نفت ایران بود توقیف کرد و سپس به درخواست وزارت دادگستری آمریکا، قرار شد تا نفت این نفتکش به ایالات متحده منتقل شود.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
5 مَردی که یک زن مشترک دارند+عکس تاسف آور (222 نظر) غرفه عجیب تبلیغ نوار بهداشتی یک شرکت خاص در بام لند تهران +تصاویر (65 نظر) ازدواج پیرمرد با دختر 9 ساله با لبخند رضایت ! (49 نظر) روزی که شاه در برابر تختی تحقیر شد+عکس غرور آفرین تختی (22 نظر) زیبایی بهت آور دختر و مادر آیشواریا بازیگر جذاب هندی! (15 نظر) گفتگو با بامزه‌ترین سارق تهران! (13 نظر) ورود یک مرد مست به داخل قفس شیر در هند +فیلم (13 نظر) تغییر قیافه هانده ارچل بعد از لاغری زیاد (12 نظر) نماز خواندن یک ورزشکار خانم ایرانی وسط یک سالن ورزشی در قرقیزستان +فیلم (11 نظر) این خانم فرانسوی زیبا دست در دست همایون شجریان برای ایران سنگ تمام گذاشت +فیلم (10 نظر) ذوق عجیب یک راننده اسنپ از دیدن عموپورنگ (9 نظر) توضیح میرسلیم درباره ساعت 30 میلیاردی اش در صحن مجلس!+عکس (7 نظر) دست گل جدید آرتام/ گوشی چند میلیونی دنیا جهانبخت رو ترکوند! (5 نظر) تیپ کیوت و بامزه آرتام، پسر دنیا جهانبخت و خنده با نمکش (5 نظر) مقایسه جنجالی لباس فاخر همراهان سلطان عمان با تیپ شنبه چهارشنبه مسئولان ایرانی +عکس (5 نظر)