ساعدنیوز
ساعدنیوز

(فیلم) شاهکار جدید از مصاحبه زن ایرانی با رسانه‌های خارجی در قطر

  دوشنبه، 07 آذر 1401
(فیلم) شاهکار جدید از مصاحبه زن ایرانی با رسانه‌های خارجی در قطر
ساعد نیوز: مصاحبه چند زن ایرانی در جام جهانی قطر با رسانه‌های خارجی در شبکه‌های اجتماعی سوژه کاربران شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساعد نیوز به نقل از رویداد۲۴، فیلمی از فرح عبدی کارمند وزارت ارشاد که از آزادی زنان در ایران می گفت در روزهای گذشته سوژه کاربران شده بود که چگونه می شود کارمند بخش رسانه های خارجی وزارت ارشاد حتی ابتدایی ترین کلمات انگلیسی را نداند. حالا امروز فیلم دیگری منتشر شده که یک زن به کمک مصاحبه شونده قبلی می آید تا کار را جمع کند.

جملات عجیب و غریب او اما سوژه جدیدی شده است؛ از جمله اینکه واژه(solve) به معنای حل کردن را «اسلاو» می گوید و جملات بی معنایی می گوید که به زعم خود مشکل را حل کرده است!

در روزهای گذشته بحث هایی زیادی درباره افرادی که به قطر برده شده اند وجود دارد و وزارت ورزش هنوز درباره اینکه این افراد با چه هزینه ای برای تماشای جام جهانی قطر فرستاده شده اند، سکوت کرده است.

مصطفی وثوق کیا از اصولگرایان فعال در حوزه فرهنگ، امیرحسین ثابتی مجری برنامه جهان آرا، محمدرضا شهبازی مجری برنامه طنز پاورقی، مهدی خانعلی زاده مجری برنامه سیاسی بدون توقف، حسین دارابی کارگردان اصولگرا، دانیال معمار سردبیر روزنامه همشهری در دوره زاکانی، علی رجبی مجری و برنامه ساز سیاسی و ... از جمله چهره هایی هستند که به عنوان خبرنگار قطر رفته اند؛ در حالی که هیچکدام از آنها خبرنگار ورزشی نیستند.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
سفره هفت سین فوق العاده لاکچری ساره بیات با ظروف آنتیک (4 نظر) سرنوشت کاخ‌های «صدام حسین» دیکتاتور عراق چه شد؟ + فیلم (2 نظر) عکس سفره هفت سین لاکچری الهام حمیدی (2 نظر) نحسیِ سال 1401 باز هم گریبان خانم بازیگر را گرفت (2 نظر) (فیلم) صدای خورد شدن گردن مرد گنده ای که کودک درون فعالی داشت/ خدا رحمتش کنه(: (1 نظر) مانتو عید مزونی و فوق العاده خاص الهام حمیدی چش فک فامیلو در آورد! (1 نظر) رقص جذاب محمود شهریاری با تیکه جانانه ای به الهام چرخنده فضای مجازی رو ترکوند + فیلم (1 نظر) ورورد غیرمجاز زنان روسی به ورزشگاه آزادی (1 نظر) مار کبری جسوری که روی اژدهای کومودو را کم کرد! (1 نظر) گوشواره های گران قیمت مونا کرمی با سنگ یاقوتش چشم همرو به خودش خیره کرد (1 نظر) بوی بهار می آید... (1 نظر) سرقت از گردشگران به سبک یک تمساح!+ فیلم (1 نظر) تبریک نوروزی محمدرضا گلزار (1 نظر) فیلم غافلگیری در آنتن زنده شبکه 3 هنگام تحویل سال نو (1 نظر) مدلینگ ادا اجه (بازیگر زیبای سریال سیب ممنوعه) با بلوز سفید بینظیرش (1 نظر)
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/