ساعدنیوز
ساعدنیوز

شوهرم را چگونه ارضا کنم؟

  دوشنبه، 22 آبان 1402   زمان مطالعه 6 دقیقه

رابطه جنسی بر کیفیت زندگی مشترک، تاثیر زیادی می‌گذارد. این رابطه، به خودی خود ساخته نمی‌شود. بلکه باید همانند رابطه عاطفی و عشق، برای توسعه و بهبود کیفیت رابطه جنسی‌تان، تلاش کنید. البته تلاش باید دو طرفه باشد. رابطه جنسی نیز، نیاز به مراقبت دارد. شما باید روش‌هایی را آموزش ببینید که بتوانید توسط آن، شوهرتان را ارضاء کرده و به او لذت بدهید.

روش‌های ارضاء مرد از لحاظ جنسی

داشتن یک زندگی جنسی سالم هم از نظر روحی روانی و هم از نظر فیزیکی مفید است. رابطه جنسی به شما راهی برای برقراری ارتباط فیزیکی با فرد دیگر می‌دهد. از طرفی لذت جنسی هم فواید زیادی از نظر سلامت فردی و اجتماعی به همراه دارد. وقتی که فرد به ارگاسم برسد، بدن شما حسی قوی از ارضای طبیعی پیدا می‌کند. چرا که بدن در موقع ارگاسم هورمون اندورفین که کاهش‌دهنده طبیعی درد است را آزاد می‌کند، و که حس خوبی ایجاد می‌کند.

از لباس‌های متنوع و تحریک‌کننده استفاده کنید

برخی از خانم‌ها تنبلی می‌کنند و در انتخاب لباس خاص برای رابطه جنسی، کوتاهی می‌کنند. این نکته را بدانید که یکی از روش‌های ارضاء مرد از لحاظ جنسی، و دادن لذت بیشتر به او، پوشیدن لباس‌های بدن‌نما و خاص است. کوتاهی نکنید. برای رابطه جنسی‌تان وقت و انرژی بگذارید و برای آن آماده شوید.

کمی تنش و سرعت به رابطه‌تان اضافه کنید

درست است که رابطه جنسی باید پر از آرامش باشد، اما بد نیست اگر شما و شوهرتان دوست دارید، کمی سرعت به آن ببخشید. این موضوع، هم تنوع و تازگی به وجود می‌آورد، و هم رابطه‌تان هیجان‌انگیزتر می‌شود.

رابطه عاطفی‌تان را بهبود ببخشید

یکی از روش‌های ارضاء مرد از لحاظ جنسی این است که در رابطه عاطفی و زندگی مشترک، برای او جذابیت داشته باشید و مشکلات‌تان را حل کرده باشید. هرچقدر رابطه عاطفی خوبی با یکدیگر داشته باشید، قطعا جذابیت‌تان از نظر شوهرتان بیشتر خواهد بود، و او میل بیشتری به برقراری رابطه فیزیکی با شما خواهد داشت. بنابراین برای حفظ و بهبود رابطه عاطفی‌تان، بکوشید.

زن و مرد

فقط به اتاق خواب اکتفا نکنید

رابطه‌تان را از روال معمول و همیشگی، خارج کنید و کمی تنوع و تازگی در آن ایجاد کنید. اتاق خواب، تنها جایی نیست که می‌توانید با همسرتان رابطه جنسی برقرار کنید. خلاقیت به خرج بدهید. گاهی روی مبل، در حمام و در جاهای مختلف که امکانش وجود دارد، رابطه را برقرار کنید. می‌توانید در اتاق خواب رابطه را شروع کرده و با یک حمام دو نفره لذت‌بخش، خاتمه بدهید. به هر حال، برای ارضاء شوهرتان نباید فقط به اتاق خواب اکتفا کنید.

ارتباط چشمی برقرار کنید

برقراری ارتباط چشمی در حین رابطه و لبخند زدن، باعث می‌شود شوهرتان متوجه شود که شما از رابطه لذت می‌برید و راضی هستید، بنابراین خودش نیز بیشتر لذت می‌برد. مردان زمانی که می‌بینند همسرشان از رابطه لذت می‌برد، لذت‌شان چند برابر می‌شود.

احساسات تان را ابراز کنید

زمانی که شوهرتان شما را لمس می‌کند، در آغوش می‌گیرد و می‌بوسد، و در حین نزدیکی، احساسات‌تان را با لحن آرام و جذاب ابراز کنید. اصوات آرام با لحن زنانه و کلمات تحریک‌کننده، باعث ارضاء مرد از لحاظ جنسی می‌شود.

شوخ‌طبع باشید و بخندید

اگر در حین رابطه، بتوانید شوخی کنید و بخندید، باعث کاهش استرس و فشار ناشی از رابطه جنسی در هر دو شما می‌شود. البته مواظب باشید که درباره حرکات یا اندام همسرتان شوخی نکنید. تشخیص دهید که چه زمانی، چه چیزی باید بگویید تا صمیمیت‌تان بیشتر شود.

مردان نیز معاشقه را دوست دارند

درست است که رابطه جنسی بسیار لذت‌بخش است، اما مردان نیز دوست دارند در حین رابطه توسط همسرشان، لمس و بوسیده شوند و در آغوش گرفته شوند. بنابراین شیوه‌های معاشقه، باعث ارضاء مرد از لحاظ جنسی می‌شود.

زن و مرد

گاهی شما پیشنهاد شروع رابطه را بدهید

برخی از آقایان از این موضوع شکایت می‌کنند که همیشه باید خودشان پیشنهاد شروع رابطه را بدهند. برخی از خانم‌ها، به دلیل افکار و اعتقادات قدیمی و اشتباهی که دارند، افکاری مثل «چه کاریه من شروع کنم. اون مَرده، خودش باید شروع کنه» یا «من اگر شروع کنم، فکر می کنه چقدر تشنه رابطه باهاشم. زشته!» یا بعضی از خانم‌ها به دلیل خجالت، پیشنهاد شروع رابطه را نمی‌دهند. در گذشته، فقط مرد شروع‌کننده رابطه جنسی بود. امروزه این طرز فکر تغییر کرده، گرچه بعضی ها هنوز هم این گونه فکر می کنند. امروزه این نوع طرز فکر، می‌تواند به رابطه عاطفی و زندگی مشترک زوجین آسیب شدیدی بزند. بنابراین افکارتان را اصلاح کنید و بدانید که شوهرتان، از اینکه شما گاهی شروع‌کننده رابطه باشید، بسیار لذت خواهد برد.

پوزیشن‌های مختلف را امتحان کنید

یکی از روش‌هایی که می‌توانید شوهرتان را از لحاظ جنسی ارضاء کنید، این است که با او همکاری کنید و پوزیشن‌های جنسی مختلف را امتحان کنید. فقط از پوزیشن‌های معمول و ساده استفاده نکنید، چون در این صورت رابطه‌تان دچار روزمرگی می‌شود. همیشه به دنبال کسب تجربه‌های تازه باشید.

درخواست‌تان را مستقیم بگویید

سعی کنید در حین رابطه، کمتر از حرف‌های کنایه‌ای و غیرمستقیم استفاده کنید. خجالت را کنار بگذارید و چیزی که می‌خواهید را مستقیم بیان کنید. مردان دوست ندارند در حین رابطه، معما حل کنند. بنابراین هرچقدر مستقیم و روراست‌تر حرف‌تان را بزنید، بهتر است. در حین رابطه، از کلمات تاییدی استفاده کنید تا به شوهرتان این پیام برسد که به خوبی عمل می‌کند و شما بسیار لذت می‌برید.

او را سورپرایز کنید

زمانی که شوهرتان اصلا انتظارش را ندارد، او را دعوت به انجام رابطه جنسی کنید. از این کار شما، او سورپرایز و شگفت‌زده خواهد شد، و همین موضوع کمک می‌کند تا بیشتر ارضاء شود و رابطه‌تان پرشور و هیجان‌تر باشد. به عنوان مثال، در روزهای تعطیل صبح زود بیدار شوید، به خودتان رسیدگی کنید، لباس خوب و تحریک‌کننده بپوشید و شوهرتان را با نوازش، بوسه و نجواهای آرام بیدار کنید. وقتی او بیدار شود و شما را با ظاهری آماده ببیند، بسیار شگفت‌زده خواهد شد. بعد می‌توانید نوازش اندام‌های جنسی و حساس را شروع کنید و کم کم به رابطه جنسی نزدیک شوید. همین سورپرایز را می‌توانید زمانی که شوهرتان از سر کار برمی‌گردد نیز انجام دهید. قبل از اینکه به خانه برسد، اگر می‌دانید که حوصله معاشقه و رابطه را خواهد داشت، آماده شوید. حتی می‌توانید اتاق را با شمع و اود و…. آماده کنید. این کارها و مخصوصا اینکه شما نشان می‌دهید رابطه جنسی‌تان برای شما مهم است و از قبل برایش آماده می‌شوید، مردتان را از لحاظ جنسی ارضاء خواهد کرد.

زن و مرد

از بدن و ظاهر خودتان لذت ببرید

آیا می‌دانستید دوست داشتن بدن و ظاهر خود، و برخورداری از اعتماد به نفس، در رابطه جنسی و ارضاء مرد از لحاظ جنسی، بسیار اهمیت دارد؟ شما هر احساسی که نسبت به خود و اندام‌هایتان داشته باشید، مردتان نیز همان احساس را از شما خواهد گرفت. بنابراین برای اینکه او را ارضاء کنید، باید ابتدا خودتان و اندام‌هایتان را دوست داشته باشید. همچنین لازم است اعتماد به نفس‌تان را نیز تقویت کنید. با لمس خود و حرکات بدن‌تان، به مردتان نشان بدهید که عاشق بدن خود هستید و از اندام خود لذت می‌برید. در این صورت او نیز، لذت خواهد برد.

از شوهرتان بپرسید که چه فانتزی‌های ذهنی دارد

هر شخصی در ذهن خود، تصویری از رویایی‌ترین و ایده‌آل‌ترین رابطه جنسی را دارد. از شوهرتان بپرسید که فانتزی‌ها و تصورات او چیست؟ چه چیزهایی دوست دارد به رابطه‌تان اضافه شود؟ چه چیزهایی بیشتر به او لذت می‌دهد؟ گفتگو، یکی از روش‌های موثری است که به شما این اجازه را می‌دهد، که با درون و افکار طرف مقابل بیشتر آشنا شوید.

ماساژ بدهید

ماساژ دادن شوهرتان، روش خوبی برای شروع رابطه‌تان است. روش‌های ماساژ دادن را یاد بگیرید تا بتوانید خستگی مردتان را از بدنش بیرون کنید، به او آرامش بدهید تا کم کم ذهنش برای رابطه جنسی آماده شود.

سخن پایانی

برخی از افراد گمان می‌کنند که رابطه جنسی، صرفا یک رابطه فیزیکی است که به صورت غریزی برقرار می‌شود، و نیاز نیست که زوجین تلاش کنند تا رابطه جنسی‌شان بهتر و لذت‌بخش‌تر شود. در حالی که کسب مهارت‌های لازم برای لذت دادن به همسر، بسیار مهم است. اگر شما به نیاز همسرتان توجه کنید و مهارت‌هایی را یاد بگیرید تا او را بیشتر ارضاء کنید، او نیز همان کار را برای شما خواهد کرد.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
حال خوشِ رهبر معظم انقلاب در کوهنوردی با حاج قاسم سلیمانی و چیدن گلهای زرد رنگ از کوه+عکس/ سرداری که هیچ جا رهبری رو تنها نمیذاشتن (478 نظر) مبلی که رهبر معظم انقلاب 20 سال است روی آن می نشینند+عکس/ دکوراسیونی که هیچوقت تغییر نمیکند! (322 نظر) سبک زندگی مقام معظم رهبری از زبان همسر ایشان/ ما در خانه‌مان دکوراسیون به معنای متداول آن،فرش و پرده‌های قیمتی و مبلمان نداریم (311 نظر) عاشقانه های جذاب سید احمد خمینی و زیباترین دختر ایران زمین «ایران خانوم»/ الهیی چقدر نازه+عکس (288 نظر) خلاقیت منحصر به فرد شهرداری اهواز برای رنگ آمیزی سطل های زباله/ دست مریزاد واقعا+عکس (271 نظر) خلاقیت منحصر به فرد شهرداری تبریز برای حفظ پرندگان از سرما/ دست مریزاد واقعا+عکس (268 نظر) رهبر معظم انقلاب در حال دروی گندم با داس در مزارع کشاورزی روستای فردو (227 نظر) خلاقیت خنده دار مسافر کش موتوری برای راحتی مسافرش مرز های انسانیت را جا به جا کرد/ هزارماشالله به این ذهن خلاق+ عکس (204 نظر) خواستگاری متفاوت و حساب شده همسر مقام معظم رهبری برای پسرشان+ویدئو/ برای آقا مجتبی که خیلی شبیه رهبری هستن (178 نظر) خلاقیت منحصر به فرد شهرداری اردبیل برای حمایت از حیوانات+عکس/ واقعا دست مریزاد داره! (155 نظر) روستایی که شاه قاجار در آن عاشق شد/ تصویر دختری که دل ناصرالدین شاه را برد (149 نظر) تصویری تاریخی از تزئینات لاکچری ماشین عروسی در دهه 60 / اونموقع پیکان سلطان جاده بود😂 (143 نظر) تصویری از خانه ابدی پدر رهبر معظم انقلاب/ روحش شاد و یادش گرامی (143 نظر) سفری شیرین به گذشته ها، زندگی تو دهه 60 این مدلی بود/ حس زندگی رو آدم قشنگ میگیره + فیلم (140 نظر) سبک دکوراسیون شیک و منحصر بفرد اتاق ساده رهبر معظم انقلاب +عکس (123 نظر)
دیگران می‌خوانند   
(عکس) وحشتناک ترین ودردناکترین تجربه زنان چینی برای زیباتر بودن/ حتی فکر کردن بهش زجرآوره! گلخونه زیبا و دلباز سانیا سالاری ارغوان سریال دلدادگان/ چه گل هایی چه گلدونایی+ عکس بی احترامی و حرمت شکنی مربی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در ورودی استادیوم آزادی جنجالی شد+فیلم داغ کودکی لعیا زنگنه، مریم سریال درپناه تو در 5 سالگی/ چقدر ناز و بانمک بوده+عکس تصویری از خانه ابدی مادر الناز حبیبی بازیگر سریال دردسرهای عظیم/ روحش شاد و یادش گرامی (ویدئو) توصیۀ جیمز هالیس به والدین/ مهم نیست فرزندانتان با چه رشته‌ای وارد دانشگاه شوند، مهم این است که... بیوگرافی و زندگینامۀ غلامحسین مصاحب ریاضی‌دان بزرگ ایرانی شوخی حامد آهنگی با قهرمان بوکس ایران/والا با بوکسور شوخی کردن دل و جرات میخواد+ فیلم فال قهوه با نشان روز چهارشنبه 9 اسفند ماه 1402 گشت و گذاری در اولین کافه ایران؛ از آینه طلاکاری شده تا خودروهای متعلق به مصدق/ پاتوق همیشگی کمال الملک فال شمع چهارشنبه 9 اسفند ماه 1402 (ویدئو) رفتار بسیار زیبا و انسانی علیرضا جهانبخش با خانم تصویر بردار/ با این کارت ایران و ایرانی رو سربلند کردی فال حافظ با تفسیر روز چهارشنبه 9 اسفند ماه 1402 + فیلم شیرین زبونی های دختر کیوت و بامزه سروش رفیعی ستاره پرسپولیس/ قند تو دل آدم آب میشه آخه!+ فیلم فال روزانه امروز چهارشنبه 9 اسفند ماه 1402 (تصویر) تولد لاکچری مسی برای عشقش آنتونلا غوغا کرد/ حسودی جورجینا معشوقه رونالدو دیدن داره😁 فال ابجد روزانه چهارشنبه 9 اسفند 1402 صحنه ای از سریال دلنوازان که حرص شاهرخ استخری،بازیگر نقش بهزاد را درآورد +عکس خرید ویپ و پاد از فروشگاه ویپ گاد سوختن دختر ملی پوش ایرانی در آتش سوزی هولناک! + عکس خلاقیت تاریخی مهندس ایرانی در نصب دوربین مداربسته به دیوار+ عکس/ اینو به دانشگاه هاروارد نشون بده بهش دکترای افتخاری میدن😂 مبلمان خاص و مدیترانه ایِ خونه دوبلکس عروس شیرازی محمود پاک نیت و نوه خوشگلش با دکوری همرنگ استایل خاص و دلربای بازیکن محبوب تیم پرطرفدار پرسپولیس در روز عروسی اش/چه خوشتیپ شده!+عکس روزی روزگاری دربی: گلهای به یادماندنی استقلال در شهرآورد 59/ هنرنمایی علیمنصور، فکری و پیروز قربانی/ بفرست واسه استقلالیای دوآتیشه💙💙💙 (تصاویر) 23 دیزاین ناخن بهاری که استایل نوروزیتان را تکمیل می کنند 10 مدل مانتو کتی مجلسی ویژه نوروز 1403 برای خانم های شیک پوش+عکس سبک زندگی متفاوت و جالب هاشمی رفسنجانی از زبان دخترش؛ از خوردن کاهو با رب انار برای میان وعده تا نان و ماست برای شام رتبه پیمانکاری شرکت چیست؟ خلاقیت بی نظیر یک طراح مبل راحتی با الهام از مدل قایق و کالسکه/ مغز تو رو باید تو موزه نگه داشت+عکس خلاقیت منحصر به فرد یک ایرانی در طراحی استند چاقوی آشپزخانه با سنگ‎+عکس/ با احترام به سازنده‌اش با وقتی که صرف این کرده میشه موشک ساخت معرفی تسمه نقاله و کاربرد آن در صنعت معرفی فروشگاه عطر، پوشاک مردانه و زنانه ایرانی در سایت پی جو داداش خوشتیپ و جنتلمن مرجان سلحشوری، تازه عروس تکواندوکار ایرانی/ ماشالا چقدر باهمدیگه صمیمی هستن😍 سطح اطلاعات ابوالفضل گلابی آدم گزارشگر فوتبال مازنی رو یاد هرکول پوارو می اندازه/ اسم شوهر عمه بازیکن رو هم می دونه یا خدا😂😂😂😂😂😂 (ویدئو) جدیدترین و شیک ترین ایده برای پخت نیمرو/ حالا واقعا نیازه روز به روز نیمروها با کلاس تر بشن؟ همه نکاتی که درمورد دیزل ژنراتور و سوخت مصرفی آنها باید بدانیم همای سعادت اینبار در مشیریه تهران! + فیلم قتل شوهر سابق زن تهرانی به دست همسر جدیدش / قاتل با ماشین از روی مرد جوان رد شد یادی کنیم از مبارزه تاریخی با ویروس کرونا به سبک محمود احمدی نژاد در پای صندوق رای+ ویدئو کشف اولین رژ لب جهان در ایران + عکس/ زنان این منطقه ایران 3600 سال پیش رژ می‌زده‌اند!
تیتر امروز   
فال قهوه با نشان روز چهارشنبه 9 اسفند ماه 1402 گشت و گذاری در اولین کافه ایران؛ از آینه طلاکاری شده تا خودروهای متعلق به مصدق/ پاتوق همیشگی کمال الملک فال شمع چهارشنبه 9 اسفند ماه 1402 فال حافظ با تفسیر روز چهارشنبه 9 اسفند ماه 1402 + فیلم فال روزانه امروز چهارشنبه 9 اسفند ماه 1402 فال ابجد روزانه چهارشنبه 9 اسفند 1402 سبک زندگی متفاوت و جالب هاشمی رفسنجانی از زبان دخترش؛ از خوردن کاهو با رب انار برای میان وعده تا نان و ماست برای شام قتل شوهر سابق زن تهرانی به دست همسر جدیدش / قاتل با ماشین از روی مرد جوان رد شد کشف اولین رژ لب جهان در ایران + عکس/ زنان این منطقه ایران 3600 سال پیش رژ می‌زده‌اند! طالع بینی و خصوصیات مرد و زن متولدین مرداد زنده زنده سوختن دو کودک در چادر عشایری / مرگ جانسوز در اصلاندوز رخ داد (فیلم) بازیگر معروف کشورمان یک روز بعد از تولدش در پشت صحنه درگذشت!! (عکس) پست های عجیب و غریب بیلی آیلیش تمومی نداره!! عکس زیبای دمت اوزدمیر با روسری در یک روز برفی تغییر چهره عجیب مرجانه گلچین با لباس قاجاری