سلاخی خانواده همسر توسط خواننده خشمگین

  یکشنبه، 27 خرداد 1403 ID  کد خبر 393056
سلاخی خانواده همسر توسط خواننده خشمگین
ساعدنیوز: مرد جوانی که خواننده مجالس عروسی بود، برای انتقام از همسر سابقش، راهی خانه پدر وی شد و درحالیکه اسلحه دردست داشت، اقدام به تیراندازی کرد و جنایت هولناکی را رقم زد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی همشهری آنلاین، شامگاه چهارشنبه 23 خرداد ماه، وقتی صدای شلیک گلوله محله جنت آباد را پر کرد، همسایه ها مردی را دیدند که به همراه پسر بچه ای 5 ساله از ساختمانی خارج شد و فرار کرد.

همه وحشت زده قدم در طبقه دوم ساختمان گذاشتند و با پیکر غرق در خون دو زن و یک مرد مواجه شدند که هدف شلیک های گلوله قرار گرفته بودند. در این شرایط همسایه ها با پلیس تماس گرفتند و گزارش این حادثه هولناک را اعلام کردند.

تیم پلیس ظرف چند دقیقه در محل حادثه حاضر شد. ماموران در پاگرد طبقه دوم با پیکر مرد میانسال مواجه شدند که در همان ابتدا مشخص شد وی جانش را از دست داده است.

کارآگاهان سپس وارد خانه ای شدند که در داخل آن تیراندازی صورت گرفته بود و در آنجا با پیکر خونین دو زن مواجه شدند که مادر و دختر بودند.

مردی هم که به قتل رسیده بود، پدر خانواده بود. در این شرایط، دو زن مجروح شده به بیمارستان انتقال یافتند و جسد پدر خانواده به دستور قاضی امیر حسین علیمردان به پزشکی قانونی انتقال یافت.

از همان زمان، تحقیقات برای شناسایی عامل این تیراندازی آغاز شد و کارآگاهان در جریان تحقیق از همسایه ها متوجه شدند که عامل جنایت کسی جز داماد سابق این خانواده نیست.

در ادامه بررسی ها مشخص شد که این مرد 39 ساله مدتی قبل از همسرش طلاق گرفته است.

همسروی پس از جدایی به همراه پسرخردسالشان به خانه پدرش برگشته بود اما مرد پس از جدایی به شدت از همسرش کینه به دل گرفته بود.

آنها بر سر ملاقات فرزندشان با یکدیگر اختلاف داشتند و این اختلافات بارها باعث بحث و مشاجره میان آنها شده بود تا اینکه شب حادثه، داماد عصبانی در حالیکه یک قبضه کلت داخل کیفش مخفی کرده بود راهی خانه پدرزن سابقش شد و اعضای خانواده(پدر زن، مادرزن و همسر سابقش) را به گلوله بست. او سپس، دست پسر خردسالش را گرفته و سپس از آنجا گریخته بود.

24 ساعت بعد


تحقیقات همه جانبه برای دستگیری این مرد ادامه یافت تا اینکه کارآگاهان دریافتند که متهم تحت تعقیب ساعتی پس از جنایت به مقابل خانه یکی از بستگانش رفته و پسرش در آنجا رها کرده است. او ابتدا زنگ خانه را زده و زمانی که اقوام وی در را باز کرده، از آنجا رفته است.

زمان به سرعت می گذشت و اطلاعات پلیس نشان می داد که مرد جنایتکار، پس از رها کردن پسرش، به باغی در حوالی کرج رفته و در آنجا پنهان شده است. با این سرنخ، ماموران راهی باغ مورد نظر شدند و متهم را دستگیر کردند.

دلم می خواست به تماشای آواره شدن همسرم بنشینم

متهم 39 سال سن دارد و می گوید انگیزه اش از این اقدام هولناک، انتقام از همسر سابقش بوده تا او آواره و سرگردان شود.

کی تصمیم به قتل گرفتی؟
از یک هفته قبل. برای این کار اسلحه تهیه کردم. هدفم این بود که پدر و مادر همسر سابقم را به قتل برسانم تا او آواره و سرگردان شود. با این کار می توانستم از او انتقام بگیرم که او عزادار خانواده اش شود.

چرا این همه از همسر سابقت کینه به دل داشتی؟
چون اجازه نمی داد بچه ام را ببینم. خیلی اذیتم می کرد. هر روز بهانه می آورد که بچه کلاس دارد، نیست یا با هم جایی هستند. از سوی دیگر جدایی هم اصرار همسرم بود. من نمی خواستم زندگی ام از هم بپاشد. خیلی برای زندگی ام تلاش کرده بودم اما همسرم مرا ندید و برای طلاق پافشاری کرد.

کی از هم طلاق گرفتید و راهتان جدا شد؟
حدود 5 ماه قبل بود که طلاق قطعی شد.

از اختلافاتتان بگو؟ چه شد که تصمیم به جدایی گرفتید؟
سر هر چیزی که بگویید ما باهم اختلاف داشتیم. 6 سال باهم زندگی کردیم اما آن اوایل همه چیز خوب بود و مشکلی میان ما وجود نداشت. تقریبا از 4 سال قبل بگو مگوهایمان شروع شد. با این حال من عاشق زندگی و همسرم بودم. کم کم متوجه شدم که دیگر او علاقه ای به من ندارد. درواقع دوست داشتنم یک طرفه بود.

ترانه همسرم پایش را کرد توی یک کفش و گفت طلاق می خواهد. در نهایت من هم که دیدم او دلش به این زندگی نیست، پای برگه های طلاق را امضا کردم و راهمان جدا شد. ترانه هم بعد از طلاق، دست بچه را گرفت و بعد از طلاق به خانه پدرش رفت.

چه شد که تصمیم گرفتی از او انتقام بگیری و نقشه قتل والدینش را بکشی؟
گفتم که اجازه نمی داد بچه را ببینم. به خاطر طلاق و پاشیدن زندگی هم از او کینه به دل داشتم. خودم را یک شکست خورده تنها می دیدم. همین ها باعث شد تا نقشه انتقام جویی بکشم. فکر می کردم آتش کینه ای که در دلم روشن شده، خاموش می شود.

از روز حادثه بگو؟
به بهانه دیدن بچه ام راهی خانه پدرزن سابقم شدم. گفتم می خواهم بچه را با خودم ببرم؛ اما مخالفت کردند. در مقابل به پدرزنم تیراندازی کردم که به دنبال صدای تیراندازی و فریاد او، مادرزنم از خانه بیرون آمد که به سمت او هم شلیک کردم. بعد وارد خانه شدم و به سمت همسر سابقم نیز شلیک کردم. سپس دست پسرم را که بهت زده و شاهد جنایت بود، گرفتم و از خانه رفتم ...

چرا به سمت والدین همسر سابقت شلیک کردی؟
می خواستم همسرم آواره و سرگردان شود. تا زمانی که آنها بودند همسرم جا و پناه داشت اما با مرگ آنها، همسرم دیگر جایی نداشت و آن وقت آواره می شد همانطور که من آواره شدم.

شغلت چیست؟
من خواننده مجالس و مهمانی ها هستم. درآمدم خوب بود ولی نتوانستم زندگی ام را حفظ کنم.

مواد هم مصرف می کنی؟
چرا باید این سوال را جواب بدهم؟ این سوال خیلی شخصی است!

چرا پسرت را با خود بردی و بعد او را مقابل خانه اقوامت رها کردی؟
بچه را بردم چون می خواستم پیش خودم باشد. اما اصلا حالش خوب نبود. صحنه وحشتناکی دیده بود و مدام بی تابی می کرد.

من هم تصمیم گرفتم او را نزد خاله اش بگذارم تا ببینم تکلیفم با خودم چه می شود. البته پشیمان هم بودم به خاطر پسرم. چون تازه به خودم آمدم و فهمیدم که با روح و روان بچه ام چه کرده ام؟ حالا تا اخر عمرش، اتفاقاتی که شاهدش بود را فراموش نخواهد کرد.

من اشتباه کردم... حماقت کردم... فکر می کردم با انتقام آرام می شود اما الان خیلی پریشان تر از قبل شده ام...

برچسب ها: خواننده قتل

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
پربحث های هفته   
خلاقیت خنده دار هندونه فروش شیرازی، برای فرار از گرما حماسه آفرید/ هنر نزد ایرانیان است و بس... (223 نظر) نگاهی به اعلامیه ترحیم مادر جوان حمید گودرزی که دیشب خبر فوتش را آقای بازیگر اعلام کرد +عکس/ روحش شاد (129 نظر) مراسم تشییع پدر حامد بهداد، با حضور چهره های سرشناس و بازیگران +عکس/ روحش شاد و یادش گرامی (70 نظر) رونمایی از همزاد و بدل ایرانی هانده ارچل، بازیگر ترکیه‌ای محبوب ایرانی ها/ ایشون هم بازیگر خیلی معروفیه+عکس (54 نظر) سینه زنی شاهرخ خان، بازیگر معروف هندی در هیئت عزاداری امام حسین (ع) +ویدئو (51 نظر) خلاقیت خنده دار میوه فروش وانتی با عکس رضا گلزار حماسه آفرید/هنر نزد ایرانیان است و بس+ عکس (49 نظر) نگاهی به ماشین مازراتی هوش پران علی دایی که همه آرزوشو دارن/ شهریار فوتبال ایران سوار بر دلبر مشکی😍 (31 نظر) خلاقیت خنده‌دار اوستا بنّا در ساختن توالت کنار روشویی برای راحتیِ صاحبخانه حماسه آفرید+ عکس/ مغز نیست که فسفر خالصه😂 (30 نظر) انتخاب محمدرضا گلزار و بهرام رادان به عنوان خوش‌تیپ‌ترین و خوش قیافه‌ترین بازیگران ایران از منظر الیف ارول بازیگر چشم آبیِ ترکیه‌ای+ ویدیو/ چشم آیسان خانوم و مینا مختاری روشن! (28 نظر) مات و مبهوت موندن مهران مدیری از دیدن همزاد خودش تو دورهمی/ چقدرم که شبیه همدیگه هستن!+عکس (26 نظر) درخت خرمای بزرگ حیاط باصفای خونه ویلایی زهرا گونش/ نخل های هم قد والیبالیست مشهور ترکیه ای (19 نظر) خلاقیت منحصر به فرد آرایشگر خوش ذوق در تغییر چهره داماد حماسه ساز شد+ویدئو/سلطان بی چون و چرای گریم در سطح خاورمیانه😂 (19 نظر) برادر رهبر معظم انقلاب: ایشان در عروسی من با ماشین فولکس‌شان، شب تا ساعت12 برای آنهایی که جهاز آورده بودند دنبال شام بودند+ عکس (17 نظر) رهبر معظم انقلاب: آرزوی کفش بنددار به دلم بود؛ تا الان هم من کفش بنددار نپوشیده‌ام (16 نظر) هنرمندان و ورزشکارانی که در مراسم نذری پوریا پورسرخ بازیگر سریال کیمیا حضور داشتند/ علی پروین هم بود+عکس (15 نظر)
پربازدیدترین ویدئوهای روز   
منتخب روز   
(فیلم) سکانس فوق عاشقانه شهاب حسینی و لیلا حاتمی در فیلم "پرسه در ماه" / ما کاملا شبیه همیم طرز نگاهامون دو دو زدن چشامون ...😍 استارت تمرینات سخت علیرضا بیرانوند در تراکتور +فیلم/ آقای دروازه بان آمادگی بدن بالایی دارد! سکانس عاشقانه دل باختن قباد به شهرزاد/ نشود فاش کسی آنچه میان من و توست (فیلم) سکانس فوق العاده احساسی و عاشقانه از شهاب حسینی و معشوقه‌اش در سریال "شهرزاد" / با چراغی همه جا گشتم و گشتم در شهر هیچکس به تو مانند نشد😍 (فیلم) خرید دکتر مسعود پزشکیان از یک سوپرمارکت در تهران به همراه نوه‌ها و عروسش با کارت بانکی شخصی / نوه‌ها پدربزرگ را به خرج انداخته‌اند اقدام منحصربفرد و زیبای طلافروش یزدی به احترام دختر سه ساله امام حسین(ع)+عکس/ این جور تصاویر مخصوص ایران ماست والسلام👌 (فیلم) رهبر معظم انقلاب: به من می‌گویند شما گفتید سوءاستفاده جویان را افشا نکنید / ما حق نداریم افراد را به صرف گمان متهم کنیم سکانس خوشحالی قُباد از بارداری شهرزاد/ قُباد: من تا الان نمیدونستم از این دنیا و از این زندگی چی میخوام اما الان.... (عکس) هدایای ارزشمندی که پزشکیان در پشت صحنه یک هیئت دریافت کرد / خوشا راهی که آغازش با حسین است ... (ویدئو) شعر سوزناک شهریار برای مادر بزرگش که با شنیدنش اشک از چشمانتان سرازیر خواهد شد به یادماندنی ترین سکانس عاشقانه سریال شهرزاد / از بله گفتن شهرزاد تا مرگ مرگ بزرگ آقا نقش دختر رهبر انقلاب در ترمیم دست مجروح ایشان/ فرزند دختری که به پدر اُنس داشت