ساعدنیوز
ساعدنیوز

تتلو در زلزله ترکیه درگذشت؟

  سه شنبه، 18 بهمن 1401   زمان مطالعه 1 دقیقه
تتلو در زلزله ترکیه درگذشت؟
ساعدنیوز: زلزله ترکیه دوشنبه ۱۷ بهمن بسیاری از مردم ترکیه را غافلگیر کرد و اتفاق دلخراشی برای انها رخ داد متاسفانه تا به حال ۲ هزار نفر در ترکیه کشته شده اند.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعدنیوز به نقل از ساناپرس، امیر تتلو در زلزله ترکیه امروز دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ زیر آوار ماند و درگذشت؟ این در حالیست که بسیاری از ایرانی ها در این کشور زندگی میکنند و بدون شک در بین کشته شده ها ایرانی ها نیز حضور دارند. تتلو خواننده جنجالی یکی از افرادی بوده که در ترکیه زندگی میکند و زلزله ساعت ۴ صبح او را از خانه به بیرون کشاند. با توجه به اینکه خانه تتلو ویلایی است اتفاقی برای او رخ نداده است و به سرعت خود را به حیاط منزلش رسانده است. این زمین لرزه که در ساعت ۴:۱۷ بامداد به وقت محلی رخ داد، عمق تقریبی ۱۷.۹ کیلومتر داشت ۱۵ دقیقه بعد پس لرزه ای به بزرگی ۶.۷ ریشتر را داشت که خرابی ها را بیشتر کرد. ساختمان ها در جنوب ترکیه، از جمله شهرهایی مانند قهرمان مراس و غازیانتپ، در اثر زلزله با خاک یکسان شدند و اکثر مردم در خواب گیر کردند. یکی از ساکنان غازیانتپ در نزدیکی مرکز زلزله، به رویترز گزارش داد: “در ۴۰ سالی که زندگی کرده ام هرگز چنین چیزی را احساس نکرده ام.”

در ترکیه، تعداد قربانیان به حداقل ۱۰۰ نفر رسیده و صدها زخمی گزارش شده است. پیش بینی می شود به دلیل خسارات زیاد، تعداد قربانیان افزایش یابد. گزارش ها حاکی از آن است که این زمین لرزه در سوریه در استان های حلب، حماه و لاذقیه بیش از ۱۰۰ کشته و زخمی بر جای گذاشته است.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

2 دیدگاه
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
فرهاد
2 ماه پیش

آقای تتلو برات متاسفمممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
بازدیدکننده
2 ماه پیش

حالا معلوم نیست که راست باشه یا نه 🤔
تیتر امروز   
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/