واکنش متولدین هر ماه در مواجهه با عشق سابق شان چگونه است؟

  پنجشنبه، 08 دی 1401   زمان مطالعه 7 دقیقه
واکنش متولدین هر ماه در مواجهه با عشق سابق شان چگونه است؟
ساعدنیوز: در ادامه همراه باشید تا به شما بگوییم متولدین هر ماه در مواجهه با عشق قدیمی‌شان با عشق جدیدش، چه واکنشی نشان می‌دهند.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعدنیوز به نقل از رکنا، چه بخواهید، چه نخواهید، عشق یک روز در خانه شما را هم خواهد زد. فرقی ندارد که متولد چه ماهی باشید، عشق شتری است که در خانه همه ما می خوابد. شاید شما از آن دسته افرادی باشید که روزی عشق را تجربه کرده اید، اما به هر دلیلی رابطه شما با فردی که عاشقش بودید، به پایان رسیده است.

هر یک از شما در مواجهه با عشق قدیمی تان رفتار های متفاوتی از خود نشان می دهید. حال تصور کنید که عشق قدیمی تان را با عشق جدیدش ببینید. در چنین شرایطی رفتارهایتان متفاوت تر نیز می توانند باشند. متولدین هر ماه واکنش های مختلفی نشان می دهند. ممکن است فردی با خونسردی با موضوع کنار بیاید و فردی از این موضوع عصبانی شود.

در ادامه همراه باشید تا به شما بگوییم متولدین هر ماه در مواجهه با عشق قدیمی شان با عشق جدیدش، چه واکنشی نشان می دهند.

متولدین فروردین – خشم خود را با جملات نشان می دهند

متولدین فروردین هم می توانند به شدت عاشق باشند و هم می توانند اوج نفرت خود را به نمایش بگذارند. روابط احساسی متولدین فروردین معمولا با مشکل و دعوا تمام می شود. این افراد در مواجهه با عشق سابقشان با فردی دیگر، نمی توانند سکوت کنند و به سرعت واکنش نشان می دهند. این افراد خشم و حسادت درونی خود را با جملاتی از قبیل «می بینم که آدم لایق خودت را پیدا کردی!» تحویل عشق سابقشان می دهند. اگر لازم باشد، متولدین فروردین دعوا را به مرحله گیس و گیس کشی هم می رسانند.

متولدین اردیبهشت – حسادت خود را با چشمانشان نشان می دهند

متولدین اردیبهشت از آن دسته افرادی هستند که نمی توانند معشوق خود را با کسی قسمت کنند. این افراد در مواجهه با عشق سابقشان و فردی دیگر، به شدت حسادت می کنند و این حسادت را از چشم های خود به نمایش می گذارند. این مواجهه تا مدت زمانی طولانی در ذهن متولدین اردیبهشت می ماند و آن ها را آزار می دهد.

متولدین خرداد – به دوستشان زنگ می زنند و موضوع را تعریف می کنند

درک رفتار متولدین خرداد در روابط عاشقانه شان، بسیار دشوار است. ممکن است یک روز تا سر حد مرگ دلتنگ عشقشان باشند و فردای همان روز کاملا بی تفاوت نسبت به او باشند. این افراد بعد از دیدن عشق سابقشان با فردی دیگر، اول شوکه می شوند و بعد از دقایقی احساس می کنند که نیاز به تعریف داستان برای دوستان خود دارند. پس با نزدیک ترین دوستشان تماس می گیرند و یک دل سیر درباره عشق سابقشان و آن فرد دیگر صحبت می کنند.

متولدین تیر – خود را کنترل می کنند و به محض رسیدن به خانه اشک می ریزند

متولدین تیر افرادی احساساتی هستند. آن ها بعد از اتمام رابطه عاشقانه بسیار اشک می ریزند و با حضور درجا هایی که با عشقشان خاطره دارند، غمگین می شوند. مواجهه با عشق سابقشان و فرد جدید زندگی او برای متولدین تیر بسیار دشوار خواهد بود. این افراد شاید هیچ واکنش خاصی بلافاصله بعد از مواجهه نشان ندهند، اما به محض رسیدن به خانه و تنها ماندن، ساعت ها اشک می ریزند و احساس می کنند که به آن ها خیانت شده است.

متولدین مرداد – با خنده و قهقهه از کنار آن ها رد می شوند

مرداد ماهی ها را می توانیم از مغرورترین افراد بدانیم. آن ها معمولا خود را برتر از طرف مقابلشان در رابطه می دانند و بعد از اتمام رابطه چندان غمگین و محزون نمی شوند. مردان متولد مرداد بر این باورند که بعد از اتمام رابطه شان هم می توانند با افراد بسیار زیادی در رابطه باشند. متولدین مرداد در مواجهه با عشق سابقشان و عشق جدیدش، برای حفظ غرورشان تلاش زیادی می کنند و معمولا در حال قهقهه زدن از کنار زوج رد می شوند.

متولدین شهریور – سر تا پای عشق جدید عشق سابقشان را با دقت برانداز می کنند

متولدین شهریور افرادی منطقی هستند. آن ها انرژی زیادی را صرف عشقی که بدانند پایان خوشی ندارد، نمی کنند. منطق آن ها باعث می شود که بپذیرند برخی حس ها پایان پذیرند و بعد از آن هر کسی می تواند مسیر جدید خود را در پیش بگیرد. این افراد به جزئیات توجه زیادی می کنند و به همین خاطر وقتی عشق سابقشان را با معشوقه ای جدید می بینند، سر تا پای معشوقه را با دقت بررسی می کنند.

متولدین مهر – به پروفایل فرد جدید در صفحات مجازی می گردند

مردان و زنان متولد مهر معمولا روابط بسیار رمانتیک و عاشقانه ای دارند. این افراد بعد از اتمام رابطه شاید تا مدتی غمگین باشند، اما می دانند که چگونه خود را با شرایط جدید هماهنگ و با غم خداحافظی کنند. این افراد بعد از دیدن عشق سابقشان و معشوقه جدیدش، واکنش خاصی نشان نمی دهند، اما بلافاصله پس از جدا شدن از آن ها سعی می کنند پروفایل عشق جدید عشق سابق شان را در فضای مجازی پیدا کنند و او را با خود مقایسه کنند.

متولدین آبان – افکار پلیدی به ذهنشان می رسد

اگر رابطه عاشقانه متولدین آبان بد تمام شده باشد، نفرت و کینه درون آن ها به وجود می آید. این افراد عشق و نفرت را می توانند به صورت همزمان تجربه کنند. آن ها در مواجهه با عشق سابقشان و فردی جدید، طرف بد درون خود را نشان می دهند. حس حسادت درونی آن ها باعث می شود که افکار پلیدی به ذهنشان برسد. اینکه چگونه می تواند هر دو نفر را زجر دهد یا چگونه می تواند آن ها را از هم جدا کند.

متولدین آذر – بدون توجه و هر نوع دقتی از کنارشان رد می شوند

زمان برای متولدین آذر ارزشمندتر از آن است که بخواهند غصه تمام شدن رابطه شان با کسی را بخورند. آن ها معمولا پس از اتمام رابطه سعی می کنند سریع تر خود را جمع کرده و فضایی برای روابط جدید باز کنند. این افراد در مواجهه با عشق سابقشان و عشق جدیدش کاملا طبیعی برخورد می کنند و اصلا از این موضوع ناراحت نمی شوند. شاید حتی به آن ها دقت هم نکنند و بی تفاوت از کنارشان رد شوند. این بی توجهی متولدین آذر بعضا برای برخی تعجب آور است.

متولدین دی – موقعیت شغلی عشق جدید او برایشان مهم است

زنان و مردان متولد دی نیز بسیار منطقی هستند و اهمیت زیادی برای موقعیت شغلی خودشان قائلند. همین موضوع نیز سبب می شود که متولدین دی بعد از مواجهه با عشق سابقشان و عشق جدیدش، ناراحت نشوند و صرفا به این فکر کنند که عشق جدید او از لحاظ موقعیت شغلی در چه سطحی است. پس اکانت لینکدین او را چک می کنند و اگر فرد جدید موقعیت شغلی بهتری از خود آن ها داشته باشد، به شدت حسادت می کنند.

متولدین بهمن – سلامی می دهند و از کنار آن ها رد می شوند

عشق متولدین بهمن همزمان دوست و رفیق آن ها نیز هستند و این دوستی بعد از اتمام رابطه عاطفی نیز می تواند ادامه داشته باشد. اگر متولدین بهمن عشق سابقشان را با فرد دیگری دست در دست ببینند، اذیت نمی شوند. اگر رابطه عاطفی شان را دوستانه تمام کرده باشند، به سادگی سلامی به زوج می دهند و از کنارشان رد می شوند. حتی صحبت کردن با آن ها نیز برایشان دشوار نخواهد بود.

متولدین اسفند – با نگاهی محزون به چشمان عشق سابقشان نگاه می کنند

متولدین اسفند در روابط خود به شدت احساساتی هستند و تمام شدن رابطه عاطفی آن ها را زمین می زند. اگر عشق سابقشان آن ها را ترک کرده باشد، دیدن او با عشق جدیدش می تواند برای متولدین اسفند به شدت آزاردهنده باشد. در چنین مواقعی با غم و حسرت زیادی به چشم های عشق سابقشان خیره می شوند و تحمل دیدن آن دو نفر برایشان به شدت دشوار خواهد بود.


  دیدگاه ها
پربحث های هفته   
همسر رهبر معظم انقلاب بعد از خریدن مبل دست دوم توسط رهبری: تا الان زندگی ‌ما طلبگی بوده، الان هم مبل در خانه نیاورید! (352 نظر) تزئین میز عزای سعید راد با شمع و گل و خرما و عکس های یادگاری در خانه مجللشان/ خدا رحمتشون کنه+عکس (252 نظر) روایتی از عصبانیت رهبر معظم انقلاب از عوض کردن فرش کهنه و نخ نمای خانه شان: اشتباه کردید که عوض نمودید بروید همان زیلوها را بیاورید (138 نظر) رهبر معظم انقلاب: ما درخانه تنها یک فرش دستباف داریم که جهیزیه همسرم بوده بقیه خانه موکت است/ ساده زیستی ایشان مثال زدنی است (129 نظر) عروسِ رهبر معظم انقلاب: بچه ام اسباب بازی ندارد، در اتاق آقا یک میز هست و 6 تا صندلی پلاستیکی و یک تلفن که به دیوار وصل است+عکس (102 نظر) خلاقیت خنده دار مغازه دار اردبیلی برای کشاندن مشتری به مغازه حماسه آفرید/ مغز نیس که معدن طلاست😂👌+عکس (100 نظر) ابتکار جالب یک مرد خلاق در دادن انواع لقب به مسعود پزشکیان حماسه آفرید+ویدئو/ هنر نزد ایرانیان است و بس... (67 نظر) نگاهی به اعلامیه ترحیم مادر جوان حمید گودرزی که دیشب خبر فوتش را آقای بازیگر اعلام کرد +عکس/ روحش شاد (65 نظر) خلاقیت خنده دار هندوانه فروش سمنانی برای جذب مشتری حماسه آفرید/ مغز نیست که معدن طلای خالصه😂+عکس (61 نظر) خلاقیت خنده دار هندونه فروش شیرازی، برای فرار از گرما حماسه آفرید/ هنر نزد ایرانیان است و بس... (61 نظر) خلاقیت خنده دار مغازه دار شیرازی برای کشاندن مشتری به مغازه حماسه آفرید/ مغز نیست که معدن طلاست😂👌+عکس (47 نظر) تصویری از خانه ابدی برادر زاده نرگس محمدی / روحش شاد و یادش گرامی (41 نظر) نگاهی به جشن تولد عاشقانه 45 سالگی الهام چرخنده بازیگر سریال آوای باران و باکس گل شیک روی میز/ مبارکا باشه+عکس (38 نظر) استوری تبریک خاص سرلشگر باقری به مناسبت روز چپ دست‌ها به رهبر معظم انقلاب+عکس (32 نظر) نگاهی به خونه زندگی مجلل و شاه نشین مهران مدیری به سبک پادشاه عربستان/ خونه نگو کاخ بگو قصر بگو+عکس😍👌 (32 نظر)
پربازدیدترین ویدئوهای روز   
تیتر امروز   
فال روزانه امروز جمعه 5 مرداد 1403
فال ابجد روزانه جمعه 5 مرداد 1403
حمله گازانبری ندا چملانیان همسر دانیال اسماعیلی فر به سروش رفیعی با اسم رمز یه سری آدماااا/ نظرتون در موردش چیه؟ +سند
فال شمع روزانه امروز جمعه 5 مرداد 1403
فال قهوه با نشان روز جمعه 5 مرداد ماه 1403
فال حافظ با تفسیر امروز جمعه 5 مرداد 1403 + فیلم
فال انبیاء روزانه جمعه 5 مرداد 1403
خلاقیت رسانه ای سمی باشگاه استقلال خوزستان با لو رفتن یک پست اینستاگرامی فیک درباره بازیکن معروف ساحل عاجی جنجالی شد/ مغز نیست که طلا است +عکس
ناگفته‌های سخنگوی وقت وزارت بهداشت از دستگاه کرونایاب مستعان
(تصاویر) اولین پسر جهان که با بلندترین مو روی همه دخترا رو کم کرد!/ موی 1.5 متری که رکوردار گینس شد
هدف نهایی زندگی شما با توجه به ماه تولدتان چیست؟
قاب تلخ و غم‌انگیزی از وداع آخر دختر و پسر سعید راد با پیکر پدرشان
(تصاویر)اگه دنبال رژلب های خنک و تابستونی میگردی این 6 مدل رو امتحان کن!/ مخصوص خانم های سخت پسند!
پزشکیان از کجای اقتصاد باید شروع کند؟
(تصاویر) حیاط پر گل و گیاه خانه مادری احسان علیخانی با صندلی‌های فلزی سفید
منتخب روز   
ابتکار جالب یک مرد خلاق در دادن انواع لقب به مسعود پزشکیان حماسه آفرید+ویدئو/ هنر نزد ایرانیان است و بس... (فیلم) سکانس فوق عاشقانه شهاب حسینی و لیلا حاتمی در فیلم "پرسه در ماه" / ما کاملا شبیه همیم طرز نگاهامون دو دو زدن چشامون ...😍 استارت تمرینات سخت علیرضا بیرانوند در تراکتور +فیلم/ آقای دروازه بان آمادگی بدن بالایی دارد! سکانس عاشقانه دل باختن قباد به شهرزاد/ نشود فاش کسی آنچه میان من و توست (فیلم) سکانس فوق العاده احساسی و عاشقانه از شهاب حسینی و معشوقه‌اش در سریال "شهرزاد" / با چراغی همه جا گشتم و گشتم در شهر هیچکس به تو مانند نشد😍 (فیلم) خرید دکتر مسعود پزشکیان از یک سوپرمارکت در تهران به همراه نوه‌ها و عروسش با کارت بانکی شخصی / نوه‌ها پدربزرگ را به خرج انداخته‌اند اقدام منحصربفرد و زیبای طلافروش یزدی به احترام دختر سه ساله امام حسین(ع)+عکس/ این جور تصاویر مخصوص ایران ماست والسلام👌 (فیلم) رهبر معظم انقلاب: به من می‌گویند شما گفتید سوءاستفاده جویان را افشا نکنید / ما حق نداریم افراد را به صرف گمان متهم کنیم سکانس خوشحالی قُباد از بارداری شهرزاد/ قُباد: من تا الان نمیدونستم از این دنیا و از این زندگی چی میخوام اما الان....