ساعدنیوز
ساعدنیوز

واکنش متولدین هر ماه در مواجهه با عشق سابق شان چگونه است؟

  پنجشنبه، 08 دی 1401   زمان مطالعه 7 دقیقه
واکنش متولدین هر ماه در مواجهه با عشق سابق شان چگونه است؟
ساعدنیوز: در ادامه همراه باشید تا به شما بگوییم متولدین هر ماه در مواجهه با عشق قدیمی‌شان با عشق جدیدش، چه واکنشی نشان می‌دهند.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعدنیوز به نقل از رکنا، چه بخواهید، چه نخواهید، عشق یک روز در خانه شما را هم خواهد زد. فرقی ندارد که متولد چه ماهی باشید، عشق شتری است که در خانه همه ما می خوابد. شاید شما از آن دسته افرادی باشید که روزی عشق را تجربه کرده اید، اما به هر دلیلی رابطه شما با فردی که عاشقش بودید، به پایان رسیده است.

هر یک از شما در مواجهه با عشق قدیمی تان رفتار های متفاوتی از خود نشان می دهید. حال تصور کنید که عشق قدیمی تان را با عشق جدیدش ببینید. در چنین شرایطی رفتارهایتان متفاوت تر نیز می توانند باشند. متولدین هر ماه واکنش های مختلفی نشان می دهند. ممکن است فردی با خونسردی با موضوع کنار بیاید و فردی از این موضوع عصبانی شود.

در ادامه همراه باشید تا به شما بگوییم متولدین هر ماه در مواجهه با عشق قدیمی شان با عشق جدیدش، چه واکنشی نشان می دهند.

متولدین فروردین – خشم خود را با جملات نشان می دهند

متولدین فروردین هم می توانند به شدت عاشق باشند و هم می توانند اوج نفرت خود را به نمایش بگذارند. روابط احساسی متولدین فروردین معمولا با مشکل و دعوا تمام می شود. این افراد در مواجهه با عشق سابقشان با فردی دیگر، نمی توانند سکوت کنند و به سرعت واکنش نشان می دهند. این افراد خشم و حسادت درونی خود را با جملاتی از قبیل «می بینم که آدم لایق خودت را پیدا کردی!» تحویل عشق سابقشان می دهند. اگر لازم باشد، متولدین فروردین دعوا را به مرحله گیس و گیس کشی هم می رسانند.

متولدین اردیبهشت – حسادت خود را با چشمانشان نشان می دهند

متولدین اردیبهشت از آن دسته افرادی هستند که نمی توانند معشوق خود را با کسی قسمت کنند. این افراد در مواجهه با عشق سابقشان و فردی دیگر، به شدت حسادت می کنند و این حسادت را از چشم های خود به نمایش می گذارند. این مواجهه تا مدت زمانی طولانی در ذهن متولدین اردیبهشت می ماند و آن ها را آزار می دهد.

متولدین خرداد – به دوستشان زنگ می زنند و موضوع را تعریف می کنند

درک رفتار متولدین خرداد در روابط عاشقانه شان، بسیار دشوار است. ممکن است یک روز تا سر حد مرگ دلتنگ عشقشان باشند و فردای همان روز کاملا بی تفاوت نسبت به او باشند. این افراد بعد از دیدن عشق سابقشان با فردی دیگر، اول شوکه می شوند و بعد از دقایقی احساس می کنند که نیاز به تعریف داستان برای دوستان خود دارند. پس با نزدیک ترین دوستشان تماس می گیرند و یک دل سیر درباره عشق سابقشان و آن فرد دیگر صحبت می کنند.

متولدین تیر – خود را کنترل می کنند و به محض رسیدن به خانه اشک می ریزند

متولدین تیر افرادی احساساتی هستند. آن ها بعد از اتمام رابطه عاشقانه بسیار اشک می ریزند و با حضور درجا هایی که با عشقشان خاطره دارند، غمگین می شوند. مواجهه با عشق سابقشان و فرد جدید زندگی او برای متولدین تیر بسیار دشوار خواهد بود. این افراد شاید هیچ واکنش خاصی بلافاصله بعد از مواجهه نشان ندهند، اما به محض رسیدن به خانه و تنها ماندن، ساعت ها اشک می ریزند و احساس می کنند که به آن ها خیانت شده است.

متولدین مرداد – با خنده و قهقهه از کنار آن ها رد می شوند

مرداد ماهی ها را می توانیم از مغرورترین افراد بدانیم. آن ها معمولا خود را برتر از طرف مقابلشان در رابطه می دانند و بعد از اتمام رابطه چندان غمگین و محزون نمی شوند. مردان متولد مرداد بر این باورند که بعد از اتمام رابطه شان هم می توانند با افراد بسیار زیادی در رابطه باشند. متولدین مرداد در مواجهه با عشق سابقشان و عشق جدیدش، برای حفظ غرورشان تلاش زیادی می کنند و معمولا در حال قهقهه زدن از کنار زوج رد می شوند.

متولدین شهریور – سر تا پای عشق جدید عشق سابقشان را با دقت برانداز می کنند

متولدین شهریور افرادی منطقی هستند. آن ها انرژی زیادی را صرف عشقی که بدانند پایان خوشی ندارد، نمی کنند. منطق آن ها باعث می شود که بپذیرند برخی حس ها پایان پذیرند و بعد از آن هر کسی می تواند مسیر جدید خود را در پیش بگیرد. این افراد به جزئیات توجه زیادی می کنند و به همین خاطر وقتی عشق سابقشان را با معشوقه ای جدید می بینند، سر تا پای معشوقه را با دقت بررسی می کنند.

متولدین مهر – به پروفایل فرد جدید در صفحات مجازی می گردند

مردان و زنان متولد مهر معمولا روابط بسیار رمانتیک و عاشقانه ای دارند. این افراد بعد از اتمام رابطه شاید تا مدتی غمگین باشند، اما می دانند که چگونه خود را با شرایط جدید هماهنگ و با غم خداحافظی کنند. این افراد بعد از دیدن عشق سابقشان و معشوقه جدیدش، واکنش خاصی نشان نمی دهند، اما بلافاصله پس از جدا شدن از آن ها سعی می کنند پروفایل عشق جدید عشق سابق شان را در فضای مجازی پیدا کنند و او را با خود مقایسه کنند.

متولدین آبان – افکار پلیدی به ذهنشان می رسد

اگر رابطه عاشقانه متولدین آبان بد تمام شده باشد، نفرت و کینه درون آن ها به وجود می آید. این افراد عشق و نفرت را می توانند به صورت همزمان تجربه کنند. آن ها در مواجهه با عشق سابقشان و فردی جدید، طرف بد درون خود را نشان می دهند. حس حسادت درونی آن ها باعث می شود که افکار پلیدی به ذهنشان برسد. اینکه چگونه می تواند هر دو نفر را زجر دهد یا چگونه می تواند آن ها را از هم جدا کند.

متولدین آذر – بدون توجه و هر نوع دقتی از کنارشان رد می شوند

زمان برای متولدین آذر ارزشمندتر از آن است که بخواهند غصه تمام شدن رابطه شان با کسی را بخورند. آن ها معمولا پس از اتمام رابطه سعی می کنند سریع تر خود را جمع کرده و فضایی برای روابط جدید باز کنند. این افراد در مواجهه با عشق سابقشان و عشق جدیدش کاملا طبیعی برخورد می کنند و اصلا از این موضوع ناراحت نمی شوند. شاید حتی به آن ها دقت هم نکنند و بی تفاوت از کنارشان رد شوند. این بی توجهی متولدین آذر بعضا برای برخی تعجب آور است.

متولدین دی – موقعیت شغلی عشق جدید او برایشان مهم است

زنان و مردان متولد دی نیز بسیار منطقی هستند و اهمیت زیادی برای موقعیت شغلی خودشان قائلند. همین موضوع نیز سبب می شود که متولدین دی بعد از مواجهه با عشق سابقشان و عشق جدیدش، ناراحت نشوند و صرفا به این فکر کنند که عشق جدید او از لحاظ موقعیت شغلی در چه سطحی است. پس اکانت لینکدین او را چک می کنند و اگر فرد جدید موقعیت شغلی بهتری از خود آن ها داشته باشد، به شدت حسادت می کنند.

متولدین بهمن – سلامی می دهند و از کنار آن ها رد می شوند

عشق متولدین بهمن همزمان دوست و رفیق آن ها نیز هستند و این دوستی بعد از اتمام رابطه عاطفی نیز می تواند ادامه داشته باشد. اگر متولدین بهمن عشق سابقشان را با فرد دیگری دست در دست ببینند، اذیت نمی شوند. اگر رابطه عاطفی شان را دوستانه تمام کرده باشند، به سادگی سلامی به زوج می دهند و از کنارشان رد می شوند. حتی صحبت کردن با آن ها نیز برایشان دشوار نخواهد بود.

متولدین اسفند – با نگاهی محزون به چشمان عشق سابقشان نگاه می کنند

متولدین اسفند در روابط خود به شدت احساساتی هستند و تمام شدن رابطه عاطفی آن ها را زمین می زند. اگر عشق سابقشان آن ها را ترک کرده باشد، دیدن او با عشق جدیدش می تواند برای متولدین اسفند به شدت آزاردهنده باشد. در چنین مواقعی با غم و حسرت زیادی به چشم های عشق سابقشان خیره می شوند و تحمل دیدن آن دو نفر برایشان به شدت دشوار خواهد بود.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
آیدی رضا گلزار در بیوی اینستاگرام آیسان آقاخانی، همسر واقعی اش (28 نظر) مقام ارشد دولت روحانی و فرزندش متهم به سرقت فرش‌های مجموعه سعدآباد شدند (17 نظر) نقاشی عاشقانه و بانمک عروس سید حسن خمینی در کلاس ادبیات (13 نظر) وقتی لقب جذابترین آبادانی دنیا به آرتام تعلق میگیره! (12 نظر) کیوت ترین عکس آرتام کوچولو در کنار نازترین سیندرلای دنیا! (10 نظر) دیدن این ویدیو لاکچری به قلب قوی و یک لیوان آب قند نیاز دارد! (9 نظر) عکاسی حرفه ای عروس سید حسن خمینی در طبیعت (8 نظر) حماسه آفرینی هوش مصنوعی اینبار برای زنان ایرانی! (7 نظر) (فیلم) شوخی جالب و کمتر دیده شده از حضرت امام (ره) در مراسم تنفیذ ریاست جمهوری شهید رجایی (5 نظر) یاللعجب؛ ازدواج عاشقانه پسر 22 ساله با مادر بزرگش! (5 نظر) سرنوشت عجیب اسبی که به فرح پهلوی سواری نداد (4 نظر) (فیلم) پوشش افتخارآمیز ورزشکار زن ایرانی در لحظه قهرمانی (4 نظر) رقص و قِر مختلط زن و مرد در پارک!/خجالتم خوب چیزیه (3 نظر) تبعات کنسرت اخیر گوگوش در کانادا برای پارتنر جوانش (3 نظر) سورپرایز فوق العاده خاص امیر مقاره برای دختر جوان +ویدئو (2 نظر)
تیتر امروز   
رونمایی از عروس زیباروی رضا گلزار با تاج و تور / آیسان شبیه فرشته ها شده جدایی تلخ بازیگر ایرانی بعد 17 سال از زنش + عکس و علت طلاق! ذوق و شوق بامزه آرتام وقتی برای اولین بار آتیش بازی میبینه اولین تصویر رسمی محمدرضا گلزار از مراسم ازدواج لاکچری‌ خود به همراه ساغدوش های جنتلمنش خودروها‌ی میلیاردی و لوکس بندرنوشهر که 10 سالِ خاک خو‌رده‌اند (عکس) فرزندان استرالیایی ابراهیم رئیسی +عکس خواهرزاده حسین شریعتمداری، مدیر کاخ سعدآباد شد پاسخ عجیب وزیر ارشاد به محدودیت خوانندگان؛ خودشان اینطور فکر می‌کردند! این زن ایرانی داور ‌مرحله نهایی «زن شایسته» 2023 امارات شد +عکس رئیسی در تبریز: بانک های خصوصی نباید رقیب بخش خصوصی شود/ نقش دولت هدایت، حمایت و نظارت است‎‎ پای مهران مدیری به یک جنجال فوتبالی باز شد عکس عاشقانه آیسان در آغوش رضا گلزار/ در کنسرت شکار شد رئیس اتاق بازرگانی تبریز: با دادن ارزش واقعی به بخش خصوصی،4 هزار میلیارد دلار ثروت انباشته ایرانیان در خارج می‌توانست به جای بانک های خارجی در ایران سرمایه گذاری شود‎‎ هشدار رئیس جمهور به الهام علی اف: مردم آذربایجان در هر دو سوی ارس به اسلام و ولایت عشق دارند/دشمن نمیتواند این عشق را خدشه دار کند رونمایی نفیسه روشن از عشق جانش