سامانه اخبار و اطلاع رسانی دانشگاهی
سامانه اخبار و اطلاع رسانی دانشگاهی

دسته بندی ها

آزمون الکترونیکی میان دوره پیش کارورزی و علوم پایه دندانپزشکی سال 96

ساعد نیوز: آزمون الکترونیک میان دوره پیش کارورزی و علوم پایه دندانپزشکی (سبک قدیم) برای داوطلبان تحصیل کرده در این رشته در داخل و خارج از کشور، در تاریخ 11 آبان ماه سال 96 برگزار خواهد شد.

کد: 171014110
آخرین بروزرسانی: 40 : 12 - 22 مهر 1396

به گزارش ساعد نیوز، آزمون الکترونیک میان دوره پیش کارورزی و علوم پایه دندانپزشکی (سبک قدیم) برای دو گروه از داوطلبان تحصیل کرده در این رشته ( هم در داخل کشور و هم در خارج از کشور) برگزار خواهد شد و هر دو گروه بایستی پیش از ثبت نام در آزمون فوق، نسبت به تکمیل پرونده خود در مرکز خدمات آموزشی اقدام نمایند.

داوطلبانی که در خارج از کشور تحصیل کرده اند و قبلا در مراکز آموزشی پرونده تشکیل داده اند، لازم است قبل از ثبت نام از طریق سایت www.epay.sanjeshp.ir  مبلغ یک میلیون ریال (۱۰۰ هزار تومان) به عنوان هزینه ثبت نام پرداخت و پرینت پرداخت هزینه را به همراه  یک قطعه عکس و کارت ملی در روزهای ۲۰ تا ۳۰ مهرماه ۹۶ به حوزه مرکز قطب برگزار کننده آزمون های جامع علوم پایه و پیش کارورزی مراجعه و ثبت نام خود را انجام دهند.

مرکز قطب برگزار کننده آزمون های جامع علوم پایه و پیش کارورزی شامل دانشگاههای علوم پزشکی بیرجند، تبریز، تهران، زابل، زاهدان، شیراز، گیلان، مازندران، همدان می باشد.

البته لازم به ذکر است که ثبت نام این گروه از داوطلبان به شرط  تأیید مرکز خدمات آموزشی قابل قبول بوده و در این صورت برای آنها کارت ورودبه جلسه آزمون صادر خواهد شد.

داوطلبان تحصیل کرده در داخل کشور نیز برای انجام ثبت نام، در همان تاریخ اعلام شده به دانشگاه محل تحصیل خود در حوزه مرکز قطب برگزار کننده آزمون های جامع علوم پایه و پیش کارورزی مراجعه کرده و اقدامات لازم را انجام دهند.

لازم به یادآوری است که آزمون الکترونیک میان دوره پیش کارورزی و علوم پایه دندانپزشکی (سبک قدیم) در روز پنجشنبه ۱۱ آبان ماه ۹۶ برگزار خواهد شد.

  چاپ تضمینی مقاله

  ترجمه تخصصی مقاله و کتاب

  • صفحه نخست
  • چاپ
آیا این خبر را پسندیدید؟ به اشتراک بگذارید
شبکه مترجمین اشراق
اخبار مرتبط
نظرات ثبت شده برای این خبر
نظر شما

نام:

ایمیل:

ثبت نظر
پربازدیدترین ها
تبلیغ
کانال تلگرام ساعد نیوز
پر بحث ترین ها
مدرسان شریف خانه مهر کودکان شبکه مترجمین اشراق شرکت بانی پاتوق سوغاتی - هومینا پژوهش برتر چاپ مقاله آرتا اکسپت مقاله آرمان

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به saednews.com می باشد.