سامانه اخبار و اطلاع رسانی دانشگاهی
سامانه اخبار و اطلاع رسانی دانشگاهی

دسته بندی ها

تسهیل در ضمانت نامه های ورزشکاران و دانشجویان برای خروج از کشور

ساعد نیوز: افرادی که امکان افتخار آفرینی برای کشور را دارند می توانند با استفاده از ضمانت صادره از سازمان مربوط از کشور خارج شوند.

کد: 171014114
آخرین بروزرسانی: 43 : 14 - 22 مهر 1396

به گزارش ساعد نیوز و به نقل از سازمان وظیفه عمومی ناجا، افرادی که امکان افتخار آفرینی برای کشور را دارند می توانند با استفاده از ضمانت صادره از سازمان مربوط از کشور خارج شوند.

کریمی، معاونت اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا، گفت: برای اعزام سربازان به مناطق مختلف کشور فرایند مدونی وجود دارد و شایعات مطرح شده مبنی برتاثیر روابط در تقسیم نیروها صحت ندارد و افراد با توجه به توانایی ها، وضعیت تأهل و ... در نزدیک ترین جا به محل سکونت خود اعزام می شوند.

کریمی در خصوص تأخیر در ابلاغ دستورالعمل های مصوب سازمان وظیفه عمومی به استان ها نیز گفت: در زمینه کمیسیون های پزشکی و کفالت نیز در هر استان کمیسیون های مربوطه درخواست هارا بررسی و رای را صادر می کنند.
وی افزود: امکان اعتراض به رای کمیسیون های پزشکی و کفالت وجود دارد و این اعتراض در شوراهای بالاتر بررسی می گردد.
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا درباره مدت خدمت سربازی در مناطق خاص اظهارکرد: سربازان در صورت خدمت در مناطق غیر بومی 2 ماه و در مناطق مرزی 3 ماه کسر خدمت دریافت می کنند.

 

 

  چاپ تضمینی مقاله

  ترجمه تخصصی مقاله و کتاب

  • صفحه نخست
  • چاپ
آیا این خبر را پسندیدید؟ به اشتراک بگذارید
شبکه مترجمین اشراق
اخبار مرتبط
نظرات ثبت شده برای این خبر
نظر شما

نام:

ایمیل:

ثبت نظر
پربازدیدترین ها
تبلیغ
کانال تلگرام ساعد نیوز
پر بحث ترین ها
مدرسان شریف خانه مهر کودکان شبکه مترجمین اشراق شرکت بانی پاتوق سوغاتی - هومینا پژوهش برتر چاپ مقاله آرتا اکسپت مقاله آرمان

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به saednews.com می باشد.