سامانه اخبار و اطلاع رسانی دانشگاهی
سامانه اخبار و اطلاع رسانی دانشگاهی

دسته بندی ها

تمدید فرصت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری 96

ساعد نیوز: مشاور عالی سازمان سنجش، فرصت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری 96 را تا پایان ساعت 24 سه شنبه 25 مهرماه تمدید شد.

کد: 171014120
آخرین بروزرسانی: 45 : 16 - 22 مهر 1396

به گزارش ساعد نیوز و به نقل از مشاور عالی سازمان سنجش،  فرصت شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۹۶ تا ساعت ۲۴ سه شنبه 25 مهرماه تمدید شد.

حسین توکلی گفت: داوطلبانی که در آزمون ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۹۶ شرکت کرده  بودند و دارای نمره کل مثبت در کارنامه خود هستند، می توانند براساس شرایط  اعلام شده در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون (شماره یک) و دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) در این مرحله از تکمیل ظرفیت شرکت نمایند.

وی افزود: هر داوطلب می توانند با توجه به علاقه مندی های خود و ظرفیت های اعلام شده در دفترچه انتخاب رشته 2 و همچنین ظرفیت های جدید، تا ۱۵ کدرشته محل را انتخاب کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش تاکید کرد: داوطلبانی که انتخاب رشته خود را انجام داده اند می توانند با توجه به رشته ها و ظرفیت های جدید، انتخابات خود را ویرایش کنند.

توکلی تعداد شرکت کنندگان دوره تکمیل ظرفیت دکتری 96 را  تاکنون ۲۷ هزار و ۴۹۱ داوطلب اعلام کرد و افزود: داوطلبانی‌ که‌ در مرحله اول انتخاب رشته آزمون دکتری «Ph.D» سال ۹۶ به عنوان پذیرفته شده اعلام شده بودند، مجاز به شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت نیز هستند، اما اگر در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرفته شوند قبولی قبلی آنان حذف و قبولی نهایی آنان مورد پذیرش خواهد بود. 

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: پذیرش نهایی‌ در هر یک‌ از کدرشته‌های تحصیلی‌، مطابق‌ با شرایط و ضوابط مندرج‌ در دفترچه های راهنمای شرکت در آزمون و انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۱ و ۲) و اطلاعیه‌های قبلی آزمون‌ مذکور انجام‌ خواهد شد.

لازم به ذکر است که نتایج نهایی معرفی شدگان هر یک از کدرشته محل‌های مندرج در این اطلاعیه در تاریخ دوشنبه ۱۵ آبان ۹۶ از طریق سایت سنجش اعلام و تاریخ دعوت به مصاحبه مشخص خواهد شد.

  چاپ تضمینی مقاله

  ترجمه تخصصی مقاله و کتاب

  • صفحه نخست
  • چاپ
آیا این خبر را پسندیدید؟ به اشتراک بگذارید
شبکه مترجمین اشراق
اخبار مرتبط
نتایج نهایی تکمیل ظرفیت کنکور ۹۶
نتایج نهایی تکمیل ظرفیت کنکور ۹۶
نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۶ 
نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۶ 
تقویم آزمون های علوم پزشکی سال 1397
تقویم آزمون های علوم پزشکی سال 1397
رشته ها و گرایش های دوره دکتری گروه هنر
رشته ها و گرایش های دوره دکتری گروه هنر
نظرات ثبت شده برای این خبر
نظر شما

نام:

ایمیل:

ثبت نظر
پربازدیدترین ها
تبلیغ
کانال تلگرام ساعد نیوز
پر بحث ترین ها
مدرسان شریف خانه مهر کودکان شبکه مترجمین اشراق شرکت بانی پاتوق سوغاتی - هومینا پژوهش برتر چاپ مقاله آرتا اکسپت مقاله آرمان

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به saednews.com می باشد.