سامانه اخبار و اطلاع رسانی دانشگاهی
سامانه اخبار و اطلاع رسانی دانشگاهی

دسته بندی ها

تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری دندانپزشکی سال ۹۶

ساعد نیوز: در تکمیل ظرفیت آزمون پذیرش تخصصی دندانپزشکی سال ۹۶، ظرفیت های تکمیل نشده این آزمون به داوطلبان آزاد اختصاص خواهد یافت.

کد: 171016143
آخرین بروزرسانی: 30 : 13 - 24 مهر 1396

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز، تکمیل ظرفیت آزمون پذیرش تخصصی دندانپزشکی سال ۹۶ در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

معاون آموزشی وزارت بهداشت در مورد تکمیل ظرفیت آزمون پذیرش تخصصی دندانپزشکی  گفت: ظرفیت های تکمیل نشده این آزمون به داوطلبان آزاد اختصاص خواهد یافت.

 دکتر باقر لاریجانی با بیان اهمیت بخش علوم پزشکی در کشورگفت: با توجه به اینکه کیفیت فارغ التحصیلان علوم پزشکی کشور مستقیما با سلامت مردم در ارتباط است ، لازم است در جهت افزایش کیفیت آموزشی وزارت بهداشت تلاش های بیشتری انجام گیرد و سعی شود و نیروی انسانی توانمند وارد این سیستم آموزشی شوند تا در آینده بتوانند به نظام جمهوری اسلامی خدمت کرده و باعث ارتقای سلامت مردم شوند.

لاریجانی گفت: یکی از مواردی که طی سنوات گذشته به آن توجه ویژه ای شده بحث جذب دانشجویان در دانشگاهها است. چرا که استعدادها، علاقمندی ها و روحیات افراد باید با رشته تحصیلی و شرایط تحصیل منطبق باشد؛ در غیر این صورت هم خود فرد دچار مشکل خواهد شد و هم سلامت مردم را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به موضوع سهمیه، گفت: قوانین و ملزوماتی برای جذب سهمیه های خاص وجود دارد که ملزم به رعایت آنها هستیم اما این باعث نمی شود که استعدادها و توانمندی های افراد در مقاطع مختلف، خصوصا مقاطع تحصیلات تکمیلی و تخصصی، را در جذب دانشجو مدنظر قرار ندهیم.

لاریجانی گفت: در آزمون پذیرش تخصصی دندانپزشکی سال جاری در برخی از رشته ها ظرفیت های اعلام شده تکمیل نشد و طبق پیشنهاد دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی و طبق موافقت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مقرر شد تا ظرفیت های مذکور به داوطلبان آزاد اختصاص یابد.

وی تاکید کرد: ظرفیت های خالی طی اطلاعیه تکمیل ظرفیت آزمون پذیرش تخصصی دندانپزشکی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید و تمامی این ظرفیت ها به داوطلبان آزاد واجد شرایط بر مبنای نمرات کسب شده اختصاص خواهد یافت.

  چاپ تضمینی مقاله

  ترجمه تخصصی مقاله و کتاب

  • صفحه نخست
  • چاپ
آیا این خبر را پسندیدید؟ به اشتراک بگذارید
شبکه مترجمین اشراق
اخبار مرتبط
منابع آزمون دکتری تخصصی دندانپزشکی منتشر شد
منابع آزمون دکتری تخصصی دندانپزشکی منتشر شد
نظرات ثبت شده برای این خبر
نظر شما

نام:

ایمیل:

ثبت نظر
پربازدیدترین ها
تبلیغ
کانال تلگرام ساعد نیوز
پر بحث ترین ها
مدرسان شریف خانه مهر کودکان شبکه مترجمین اشراق شرکت بانی پاتوق سوغاتی - هومینا پژوهش برتر چاپ مقاله آرتا اکسپت مقاله آرمان

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به saednews.com می باشد.