سامانه اخبار و اطلاع رسانی دانشگاهی
سامانه اخبار و اطلاع رسانی دانشگاهی

دسته بندی ها

ساعت 24 امشب آخرین فرصت تکمیل ظرفیت آزمون ورودی‌ دوره دکتری آزاد 96

ساعد نیوز: آخرین فرصت داوطلبان برای انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) دانشگاه آزاد سال ۹۶ تا ساعت 24 امشب می باشد.

کد: 171017155
آخرین بروزرسانی: 37 : 15 - 25 مهر 1396

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز، داوطلبان شرکت در انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۹۶، تا ساعت 24 امشب 25 مهرماه فرصت دارند تا نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نمایند.

بر اساس اعلام سازمان سنجش، تاکنون نزدیک به 32 هزار و ۶۱۵ نفر در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد شرکت کرده اند که از این تعداد بیش از یک هزار و ۸۰۰ نفر پذیرفته خواهند شد.

 توکلی در ادامه گفت: داوطلبانی که در آزمون ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۳۹۶ ثبت نام و شرکت کرده اند و با توجه به کارنامه آزمون دارای نمره کل مثبت هستند، می توانند، براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون (شماره یک) و دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) انتخاب رشته نمایند.

 داوطلبان می توانند با توجه به اطلاعیه های سازمان سنجش که در تاریخ های ۱۲ و ۱۷ و ۲۲ مهرماه ۹۶ که بر روی سایت سنجش قرار گرفته است و بر اساس اعلام ظرفیت های جدید، ۱۵ کدرشته محل را انتخاب کنند.

وی در مورد داوطلبانی که در مرحله اول انتخاب رشته پذیرفته شده اند، گفت: آن دسته‌ از داوطلبانی‌ که‌ قبلاً در ردیف پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری «Ph.D» سال ۱۳۹۶ قرار گرفته و به عنوان پذیرفته شده اعلام شده اند مجاز به شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت هستند، اما در صورتی که در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرفته شوند ، پذیرش قبلی آنها حذف شده و نتیجه نهایی مورد قبول خواهد بود.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: پذیرش نهایی‌ در هر یک‌ از کدرشته‌های تحصیلی‌ اعلام شده، بر اساس شرایط و ضوابط  دفترچه های راهنمای شرکت در آزمون و انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۱ و ۲) و اطلاعیه‌های قبلی آزمون‌ مذکور انجام‌ خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که نتایج نهایی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت هر یک از کدرشته محل‌ها،  در تاریخ دوشنبه ۱۵ آبان ۹۶ از طریق سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

  چاپ تضمینی مقاله

  ترجمه تخصصی مقاله و کتاب

  • صفحه نخست
  • چاپ
آیا این خبر را پسندیدید؟ به اشتراک بگذارید
شبکه مترجمین اشراق
اخبار مرتبط
نتایج نهایی تکمیل ظرفیت کنکور ۹۶
نتایج نهایی تکمیل ظرفیت کنکور ۹۶
نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۶ 
نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۶ 
تقویم آزمون های علوم پزشکی سال 1397
تقویم آزمون های علوم پزشکی سال 1397
رشته ها و گرایش های دوره دکتری گروه هنر
رشته ها و گرایش های دوره دکتری گروه هنر
نظرات ثبت شده برای این خبر
نظر شما

نام:

ایمیل:

ثبت نظر
پربازدیدترین ها
تبلیغ
کانال تلگرام ساعد نیوز
پر بحث ترین ها
مدرسان شریف خانه مهر کودکان شبکه مترجمین اشراق شرکت بانی پاتوق سوغاتی - هومینا پژوهش برتر چاپ مقاله آرتا اکسپت مقاله آرمان

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به saednews.com می باشد.