سامانه اخبار و اطلاع رسانی دانشگاهی
سامانه اخبار و اطلاع رسانی دانشگاهی

دسته بندی ها

کسری خدمت برای فرزندان ایثارگران، رزمندگان و جانبازان

ساعد نیوز: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، با اشاره به جلسه مشترک رییس مجلس و رییس ستاد کل نیروهای مسلح، از شامل شدن کسری خدمت برای فرزندان ایثارگران، رزمندگان و جانبازانی که مشمول خدمت سربازی بودند، خبر داد.

کد: 171019188
آخرین بروزرسانی: 08 : 19 - 27 مهر 1396

به گزارش ساعد نیوز و به نقل از ایلنا، براساس بند «د» ماده 88 برنامه ششم توسعه، کسری خدمت شامل فرزندان ایثارگران، رزمندگان و جانبازانی که مشمول خدمت سربازی بودند، می‌شود. این طرح در سال گذشته در مجلس شورای اسلامی تصویب شده بود، اما از سوی ستاد کل نیروهای مسلح اجرایی نشد. سردار کمالی تصریح کرده بود که این طرح برای اجرا شدن نیازمند بررسی و گذر زمان است.

محمدجواد جمالی نوبندگانی درباره عدم اجرای این قانون گفت: «اجرای این قانون مربوط نیروهای مسلح جمهوری اسلامی و حتما پس از تصویب باید ستاد کل نیروهای مسلح آن را تایید کند.»

نوبندگانی افزود: « در سال اول این قانون شامل 20 هزار نفر شده و به تدریج در سال‌های بعد اجرایی شود. ستاد کل نیروهای مسلح در کل با این مصوبه مخالف نیست؛ بلکه ممکن است با اجرایی شدن این طرح تعداد سربازان از آنچه پیش‌بینی کرده است، کمتر نشود و در حقیقت به دنبال راه‌حلی هستند تا براساس آن هم این طرح اجرایی شود و هم خللی در برنامه‌هایشان ایجاد نشود.»

  چاپ تضمینی مقاله

  ترجمه تخصصی مقاله و کتاب

  • صفحه نخست
  • چاپ
آیا این خبر را پسندیدید؟ به اشتراک بگذارید
شبکه مترجمین اشراق
اخبار مرتبط
نظرات ثبت شده برای این خبر
نظر شما

نام:

ایمیل:

ثبت نظر
پربازدیدترین ها
تبلیغ
کانال تلگرام ساعد نیوز
پر بحث ترین ها
مدرسان شریف خانه مهر کودکان شبکه مترجمین اشراق شرکت بانی پاتوق سوغاتی - هومینا پژوهش برتر چاپ مقاله آرتا اکسپت مقاله آرمان

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به saednews.com می باشد.