سامانه اخبار و اطلاع رسانی دانشگاهی
سامانه اخبار و اطلاع رسانی دانشگاهی
Wednesday, 2018 21 March - چهارشنبه 1 فروردين 1397

بخش ها

تلاش اعضای مجمع کشتی برای بازگشت خادم

ساعدنیوز:اعضای مجمع فدراسیون کشتی در تلاش هستند با برگزاری نشست فوق العاده در هفته جاری، زمینه بازگشت رسول خادم را فراهم آورند.

کد: 1803043447
آخرین بروزرسانی: 29 : 10 - 13 اسفند 1396

به گزارش سایت خبری ساعدنیوز و به نقل از خبرنگار مهر، واکنش اهالی کشتی به استعفای رسول خادم همچنان ادامه دارد و اعضای خانواده بزرگ گوش‌شکسته‌ها همچنان بر بازگشت رسول خادم تاکید دارند. در همین راستا اصغر ثمربخش رئیس هیات کشتی استان مازندران اظهار داشت: خبر استعفای رسول خادم برای ما هم بسیار غیرمنتظره و شوکه‌ کننده بود.ما هم به عنوان اعضای مجمع فدراسیون کشتی از این تصمیم بی خبر بودیم.

وی تصریح کرد: در این رابطه باید به جرات گفت که اقدام رسول خادم به هیچ عنوان یک بحث شخصی نبود و او ثابت کرده همواره با دید و هدف ملی به تمامی مسایل می نگرد. به ویژه کشتی که او همواره غم و غصه آن را می خورد و دغدغه های این رشته را با تمام وجود حس می کند.

ثمربخش در خصوص دلیل اصلی استعفای خادم نیز افزود: ما باید فکری جدی برای حل مشکل ملی پوشان خود در میادین بین المللی بکنیم. تمامی رقبای ما نسبت به این موضوع حساس شده اند و به هیچ عنوان نمی توان وضعیت کنونی کشتی ایران را با چند سال قبل مقایسه کرد. مطمئنا عدم رویارویی کشتی گیران ما با رقبای رژیم اشغالگر قدس باعث خواهد شد تا محرومیت و جریمه های سنگینی گریبانگیر ورزش ایران به ویژه کشتی شود.

رئیس هیات کشتی استان مازندران ادامه داد: رسول خادم هم چنین خواسته ای از متولیان امر دارد و معتقد است باید فکری اساسی برای حل این مشکل کرد. مطمئنا اهال کشتی نیز با تبعتیت از آرمان های نظام به هر تصمیمی از سوی متولیان امر احترام می گذارند و همچون سالهای قبل طبق همین آرمان های نظام عمل خواهند کرد.

وی در خصوص تلاش برای بازگشت خادم به فدراسیون کشتی نیز گفت:رسول از قهرمانان ملی و فرزند کشتی است و همواره نجابت و صلابت و شهامت او زبانزد بوده، در نتیجه متولیان و مسئولان امر باید به این موضوع ورود کنند و زمینه بازگشت او را فراهم آورند. ما نیز به عنوان اعضای مجمع فدراسیون کشتی تلاش کردیم تا با هماهنگی های لازم زمینه برگزاری نشست فوق العاده مجمع را در هفته جاری مهیا کنیم.

ثمربخش با تاکید بر حضور مجدد خادم در راس امور کشتی یادآور شد: برنامه های بلند مدت و مدون کشتی می بایست در چهار سال پیش رو اجرایی شود که رفتن خادم می تواند ضربه سنگینی به این اهداف و برنامه ها وارد آورد. مطمئنا رفتن خادم تبعات بدی را برای کشتی ایران به همراه خواهد داشت. رسول اهل قهر و ناز نیست و درد و دغدغه اصلی او، همان درد قهرمانان ملی است.

وی در پایان اظهار داشت: آنچه مسلم است اعضای مجمع فدراسیون کشتی خواستار این هستند تا تدبیر و تصمیمات لازم در چارچوب آرمان های نظام اتخاذ شود و ظرایطی رقم بخورد تا کشتی ایران همچون گذشته مسیر اصلی خود را طی کند.

  چاپ مقاله isi

  ترجمه تخصصی

  • صفحه نخست
  • چاپ
آیا این خبر را پسندیدید؟ به اشتراک بگذارید
شبکه مترجمین اشراق
مطالب مرتبط
ماجرای مقایسه کورش کبیر با ترامپ
ماجرای مقایسه کورش کبیر با ترامپ
توصیه عباس عبدی به وزیر کشور درباره حجاب
توصیه عباس عبدی به وزیر کشور درباره حجاب
امام جمعه‌ای که درخواست برگزاری کنسرت داد!
امام جمعه‌ای که درخواست برگزاری کنسرت داد!
چراغ سبز آیت‌الله جنتی برای اصلاح قانون انتخابات
چراغ سبز آیت‌الله جنتی برای اصلاح قانون انتخابات
جزئیاتی از آمادگی نظامی اسرائیل برای جنگ با ایران
جزئیاتی از آمادگی نظامی اسرائیل برای جنگ با ایران
عیدی مخابرات به مشترکان
عیدی مخابرات به مشترکان
لزوم اصلاح ساختار در واحدهای دانشگاه آزاد
لزوم اصلاح ساختار در واحدهای دانشگاه آزاد
سامانه "چک"های برگشتی ایجاد می شود
سامانه "چک"های برگشتی ایجاد می شود
نظرات ثبت شده برای این مطلب
نظر شما

نام:

ایمیل: غیر ضروری - نمایش داده نمی شود

ثبت نظر
  آخرین ویدیو ها
پربازدیدترین ها
  آخرین تصاویر
پر بحث ترین ها
مدرسان شریف خانه مهر کودکان شبکه مترجمین اشراق شرکت بانی پاتوق سوغاتی - هومینا پژوهش برتر چاپ مقاله آرتا اکسپت مقاله آرمان

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به saednews.com می باشد.