سامانه اخبار و اطلاع رسانی دانشگاهی
سامانه اخبار و اطلاع رسانی دانشگاهی

بخش ها

تلاش اعضای مجمع کشتی برای بازگشت خادم

ساعدنیوز:اعضای مجمع فدراسیون کشتی در تلاش هستند با برگزاری نشست فوق العاده در هفته جاری، زمینه بازگشت رسول خادم را فراهم آورند.

کد: 1803043447
آخرین بروزرسانی: 59 : 18 - 13 اسفند 1396

به گزارش سایت خبری ساعدنیوز و به نقل از خبرنگار مهر، واکنش اهالی کشتی به استعفای رسول خادم همچنان ادامه دارد و اعضای خانواده بزرگ گوش‌شکسته‌ها همچنان بر بازگشت رسول خادم تاکید دارند. در همین راستا اصغر ثمربخش رئیس هیات کشتی استان مازندران اظهار داشت: خبر استعفای رسول خادم برای ما هم بسیار غیرمنتظره و شوکه‌ کننده بود.ما هم به عنوان اعضای مجمع فدراسیون کشتی از این تصمیم بی خبر بودیم.

وی تصریح کرد: در این رابطه باید به جرات گفت که اقدام رسول خادم به هیچ عنوان یک بحث شخصی نبود و او ثابت کرده همواره با دید و هدف ملی به تمامی مسایل می نگرد. به ویژه کشتی که او همواره غم و غصه آن را می خورد و دغدغه های این رشته را با تمام وجود حس می کند.

ثمربخش در خصوص دلیل اصلی استعفای خادم نیز افزود: ما باید فکری جدی برای حل مشکل ملی پوشان خود در میادین بین المللی بکنیم. تمامی رقبای ما نسبت به این موضوع حساس شده اند و به هیچ عنوان نمی توان وضعیت کنونی کشتی ایران را با چند سال قبل مقایسه کرد. مطمئنا عدم رویارویی کشتی گیران ما با رقبای رژیم اشغالگر قدس باعث خواهد شد تا محرومیت و جریمه های سنگینی گریبانگیر ورزش ایران به ویژه کشتی شود.

رئیس هیات کشتی استان مازندران ادامه داد: رسول خادم هم چنین خواسته ای از متولیان امر دارد و معتقد است باید فکری اساسی برای حل این مشکل کرد. مطمئنا اهال کشتی نیز با تبعتیت از آرمان های نظام به هر تصمیمی از سوی متولیان امر احترام می گذارند و همچون سالهای قبل طبق همین آرمان های نظام عمل خواهند کرد.

وی در خصوص تلاش برای بازگشت خادم به فدراسیون کشتی نیز گفت:رسول از قهرمانان ملی و فرزند کشتی است و همواره نجابت و صلابت و شهامت او زبانزد بوده، در نتیجه متولیان و مسئولان امر باید به این موضوع ورود کنند و زمینه بازگشت او را فراهم آورند. ما نیز به عنوان اعضای مجمع فدراسیون کشتی تلاش کردیم تا با هماهنگی های لازم زمینه برگزاری نشست فوق العاده مجمع را در هفته جاری مهیا کنیم.

ثمربخش با تاکید بر حضور مجدد خادم در راس امور کشتی یادآور شد: برنامه های بلند مدت و مدون کشتی می بایست در چهار سال پیش رو اجرایی شود که رفتن خادم می تواند ضربه سنگینی به این اهداف و برنامه ها وارد آورد. مطمئنا رفتن خادم تبعات بدی را برای کشتی ایران به همراه خواهد داشت. رسول اهل قهر و ناز نیست و درد و دغدغه اصلی او، همان درد قهرمانان ملی است.

وی در پایان اظهار داشت: آنچه مسلم است اعضای مجمع فدراسیون کشتی خواستار این هستند تا تدبیر و تصمیمات لازم در چارچوب آرمان های نظام اتخاذ شود و ظرایطی رقم بخورد تا کشتی ایران همچون گذشته مسیر اصلی خود را طی کند.

  چاپ مقاله isi

  ترجمه تخصصی

جام جهانی 2018  روسیه-
آخرین اخبار و نتایج جام جهانی
  • صفحه نخست
  • چاپ
آیا این خبر را پسندیدید؟ به اشتراک بگذارید
شبکه مترجمین اشراق
مطالب مرتبط
بعد از 40 سال برزیل بازی اولش را نبرد
بعد از 40 سال برزیل بازی اولش را نبرد
اعلام شیوه حضور در مصاحبه دکتری 97 دانشگاه آزاد
اعلام شیوه حضور در مصاحبه دکتری 97 دانشگاه آزاد
تاری چشم هشداری برای بیماری شبکیه چشم!
تاری چشم هشداری برای بیماری شبکیه چشم!
جزئیات پذیرش اتباع غیرایرانی در دانشگاه آزاد اعلام شد
جزئیات پذیرش اتباع غیرایرانی در دانشگاه آزاد اعلام شد
(عکس) لباس عروس سلطنتی تعجب برانگیز شد
(عکس) لباس عروس سلطنتی تعجب برانگیز شد
آشنایی با مجموعه علوم شناختی و بازار کار آن
آشنایی با مجموعه علوم شناختی و بازار کار آن
دانشگاه صدا و سیما برای استخدام دانش آموختگان تعهد داد
دانشگاه صدا و سیما برای استخدام دانش آموختگان تعهد داد
چرا نباید همراه غذا آب خورد؟
چرا نباید همراه غذا آب خورد؟

نظر خود را بنویسید

ثبت دیدگاه

نام:

ایمیل: غیر ضروری - نمایش داده نمی شود

ثبت نظر
پربازدیدترین ها
پر بحث ترین ها
کنفرانس ریاضی موسسه تحقیقاتی سینا انتشارات آذرگان شبکه مترجمین اشراق شرکت بانی پاتوق سوغاتی - هومینا خانه مهر کودکان چاپ مقاله آرتا اکسپت مقاله آرمان
/  پربازدید ترین اخبار تصویری هفته
/  پربازدید ترین ویدیو های هفته

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به saednews.com می باشد.