سامانه اخبار و اطلاع رسانی دانشگاهی
سامانه اخبار و اطلاع رسانی دانشگاهی
Sunday, 2018 18 March - يكشنبه 27 اسفند 1396

بخش ها

چاپ مقاله با قیمت پایین

ساعد نیوز: در این مقاله ساعدنیوز می خواهد طریقه ها و ترفندهایی را برای چاپ مقاله با قیمت پایین برای شما بیان کند.

کد: 1803053494
آخرین بروزرسانی: 35 : 14 - 14 اسفند 1396

امروزه مخصوصا اگر دانشجوی دوره های تحصیلات تکمیلی باشید نیاز دارید تا برای بالا بردن رزومه تحصیلی خود مقاله نوشته و در یک مجله معتبر چاپ کنید. بسیاری از دانشجویان امروزه اقدام به چاپ مقاله خود می کنند و حاضرند بابت آن هزینه نیز پرداخت کنند. برخی از مجلات به دلایلی که قبلا نیز در مقاله ای دیگر به آن ها اشاره کردیم برای چاپ مقاله از نویسنده وجهی پول را دریافت می کنند. ساعدنیوز در این مقاله می خواهد روش ها و ترفندهایی را برای چاپ مقاله با قیمت پایین برای شما بیان کند.

پذیرش مقاله با کمترین قیمت 

بسیاری از دانشجویان اقدام به چاپ مقالات خود در مجله های معتبر می کنند و برخی از این مجلات بابت اکسپت شدن و چاپ مقاله از نویسنده مبلغی پول دریافت می کنند که این مبلغ در شرایط مختلف می تواند متفاوت باشد. اینکه چه چیزها در میزان و مبلغ پولی که مجله دریافت می کند تاثیر گذار است، از مجله ای به مجله ای دیگر می تواند متفاوت باشد. اگر از کیفیت و سطح مقاله خود مطمئن هستید و دغدغه زمانی نیز برای اکسپت شدن مقاله ندارید پیشنهاد ما این است که مقاله خود را برای چاپ به مجله ای رایگان بفرستید. همانطور که گفتیم این مجلات به طور معمول از ایمپکت فکتور و جایگاه علمی بالاتری برخوردار هستند و مقاله ای که در آن ها چاپ شود ارزش علمی بالایی خواهد داشت. البته باید باید یادآور شویم که داوری مقالات در این مجلات طولانی هستند و این داوری سخت گیرانه خواهد بود در نتیجه مقاله نوشته شده باید با دقت و درست تنظیم شده باشد.

اما اگر تصمیم بر آن شد که مقاله خود را در مجلاتی که به هر علتی مبلغی پول را بابت چاپ و یا داوری مقاله دریافت می کنند، به چاپ برسانید می توان با کمی دقت و حوصله مجله ای با قیمت مناسب پیدا کرد. اولین کاری که باید کرد تحقیق در زمینه مجلات با هزینه در زمینه موضوع تحقیق شماست. ابتدا با استفاده از پایگاه های مختلف داده ای مجلات، زورنال های با هزینه ای را که در زمینه موضوعی تحقیق شما فعالیت می کنند در آورده و برای خود به همراه قیمت هایی را که طلب می کنند فهرست کنید.

 اولین اقدام شما در این فهرست حذف مجله هایی است که از اعتبار برخوردار نیستند که با مقایسه فهرست با فهرست مجلات معتبر اعلام شده از طریق وزارت علوم می توانید از اعتبار آن ها اطمینان حاصل کنید. حال که فهرستی از مجلات دارید می توانید بسته به هزینه ای که مد نظر دارید مجله مورد نظر خود را انتخاب کنید. طبیعتا بسته به اعتبار و معروفیت مجله این هزینه ها متفاوت تر است. اکر اعتبار و محبوبیت مجله زیاد تر باشد ممکن است مبلغ دریافتی نیز بالاتر رود. در نتیجه برای چاپ مقاله با قیمت پایین با مقایسه سطح مقاله خود، سعی کنید مجله منطبق از نظر سطحی کیفی با آن را پیدا کنید که از نظر هزینه ای نیز در سطح قابل قبولی باشد. در آینده باز هم در مورد چاپ مقاله در مجله های مختلف بیشتر صحبت خواهیم کرد.

  چاپ مقاله isi

  ترجمه تخصصی

  • صفحه نخست
  • چاپ
آیا این خبر را پسندیدید؟ به اشتراک بگذارید
شبکه مترجمین اشراق
مطالب مرتبط
مراحل چاپ مقاله در مجلات آی اس آی 
مراحل چاپ مقاله در مجلات آی اس آی 
چاپ مقاله در جورنال بین المللی خارجی
چاپ مقاله در جورنال بین المللی خارجی
امتیاز چاپ کتاب و مقاله در مصاحبه دکتری
امتیاز چاپ کتاب و مقاله در مصاحبه دکتری
پاداش چاپ مقاله از طرف دانشگاه ها
پاداش چاپ مقاله از طرف دانشگاه ها
چه پروپوزالی قوی محسوب می شود
چه پروپوزالی قوی محسوب می شود
اهمیت تحقیق در پروپوزال 
اهمیت تحقیق در پروپوزال 
زمان بندی چاپ مقالات
زمان بندی چاپ مقالات
ژورنال برای چاپ مقالات
ژورنال برای چاپ مقالات
نظرات ثبت شده برای این مطلب
نظر شما

نام:

ایمیل: غیر ضروری - نمایش داده نمی شود

ثبت نظر
  آخرین ویدیو ها
پربازدیدترین ها
  آخرین تصاویر
پر بحث ترین ها
مدرسان شریف خانه مهر کودکان شبکه مترجمین اشراق شرکت بانی پاتوق سوغاتی - هومینا پژوهش برتر چاپ مقاله آرتا اکسپت مقاله آرمان

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به saednews.com می باشد.