سامانه اخبار و اطلاع رسانی دانشگاهی
سامانه اخبار و اطلاع رسانی دانشگاهی
Sunday, 2018 18 March - يكشنبه 27 اسفند 1396

بخش ها

چاپ مقاله در جورنال بین المللی خارجی

ساعدنیوز: در این مقاله ساعدنیوز به بررسی این موضوع پرداخته و شما را از چند و چون آن آگاه خواهد کرد.

کد: 1803053496
آخرین بروزرسانی: 36 : 14 - 14 اسفند 1396

یکی از مرکزهایی که می توان برای چاپ و انتشارات مقالات خود به آن ها مراجعه کنیم مجلات و ژورنال ها هستند. مجلات و جورنال های علمی که اعتبار جهانی دارند از مکان هایی هستند که می توان مقالات را برای چاپ و انتشار به آن ها سپرد و مطمئن بود که بازخورد خوبی برای مقاله ما به همراه خواهد داشت. چاپ مقاله در جورنال بین المللی خارجی یکی از راه هایی است که می توان به وسیله آن رزومه علمی خود را قوی کنیم. ساعدنیوز در این مقاله به بررسی این موضوع پرداخته و شما را از چند و چون آن آگاه خواهد کرد.

چاپ مقاله در نشریات خارجی 

یکی از مراکزی که می توان مقالات خود را در آن ها چاپ کنیم جورنال های بین المللی خارجی هستند. این جورنال ها از سرتاسر دنیا مقالات را دریافت کرده و محققین بدون در نظر گرفتن ملیت می توانند مقالات خود را برایشان بفرستند. البته زبان این مجلات انگلیسی می باشد و مقالات ارسالی همگی باید به زبان انگلیسی باشد.

پایگاه های مختلفی به نمایه کردن مجلات در خارج از ایران می پردازند که می توان با مراجعه به آن ها مجلات را برای چاپ مقاله پیدا نمود. از این پایگاه ها می توان به آی اس آی، اسکوپوس و پابمد اشاره کرد که در مقالات قبلی در باره هر کدام از آن ها توضیحات به نسبت کاملی آورده شده است. با مراجعه به این پایگاه ها می توان مجلات مختلف بین المللی خارجی را پیدا نمود و از میانشان برای چاپ مقاله دست به انتخاب زد.

البته باید دقت شود که اعتبار این مجلات را سنجش کنیم. سالانه وزارت علوم ایران فهرستی را آماده می کند و مجلاتی را که از نظر وی و به طبع آن دانشگاه های ایران مورد تایید می باشد را معرفی می کند. با مراجعه به این فهرست می توانیم مجلات بین المللی خارجی را از نظر معتبر بودن تشخیص دهیم. این فهرست سالانه اپدیت می شود و باید به صورت مستمر و قبل از انتخاب مجله خارجی به آن مراجعه کرده و اعتبار مجله را سنجش کنیم.

جورنال های خارجی می تواند از جایگاه علمی بالایی برخوردار باشد و چاپ مقاله در آن ها به دلیل کیفیت بالای داوری و استانداردی که در پذیرش مقالات رعایت می کنند اعتبار علمی بالایی به کار و تحقیق ما خواهد داد. البته نوشتن مقالات به زبان انگلیسی می تواند سختی های خودش را داشته باشد که با دقت در ترجمه مقاله خود به انگلیسی می توانید به چاپ مقاله در جورنال بین المللی خارجی پرداخته و رزومه قوی علمی برای خود تهیه کرده و بسازید.

  چاپ مقاله isi

  ترجمه تخصصی

  • صفحه نخست
  • چاپ
آیا این خبر را پسندیدید؟ به اشتراک بگذارید
شبکه مترجمین اشراق
مطالب مرتبط
زمان داوری مقاله در ژورنالها به چه عواملی بستگی دارد
زمان داوری مقاله در ژورنالها به چه عواملی بستگی دارد
مراحل چاپ مقاله در مجلات آی اس آی 
مراحل چاپ مقاله در مجلات آی اس آی 
پذیرش تضمینی مقاله در ژورنالهای معتبر
پذیرش تضمینی مقاله در ژورنالهای معتبر
پاداش چاپ مقاله از طرف دانشگاه ها
پاداش چاپ مقاله از طرف دانشگاه ها
روند داوری مقالات در ژورنالها به چه صورت است ؟
روند داوری مقالات در ژورنالها به چه صورت است ؟
چاپ مقاله با قیمت پایین
چاپ مقاله با قیمت پایین
نحوه نگارش پرویوزال کاری  به چه صورت می باشد
نحوه نگارش پرویوزال کاری  به چه صورت می باشد
نکات مهم در نوشتن پروپوزال کاری 
نکات مهم در نوشتن پروپوزال کاری 
نظرات ثبت شده برای این مطلب
نظر شما

نام:

ایمیل: غیر ضروری - نمایش داده نمی شود

ثبت نظر
  آخرین ویدیو ها
پربازدیدترین ها
  آخرین تصاویر
پر بحث ترین ها
مدرسان شریف خانه مهر کودکان شبکه مترجمین اشراق شرکت بانی پاتوق سوغاتی - هومینا پژوهش برتر چاپ مقاله آرتا اکسپت مقاله آرمان

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به saednews.com می باشد.