سامانه اخبار و اطلاع رسانی دانشگاهی
سامانه اخبار و اطلاع رسانی دانشگاهی

دسته بندی ها

53 : 17 - 18 مهر 1396

امروز آخرین فرصت ثبت نام متقاضیان برای جذب هیئت علمی

ساعد نیوز: مرکز جذب وزارت علوم، فرصت یک روزه برای کسانی که موفق به ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی نشده اند، تعین کرد.

کد: 17101069
آخرین بروزرسانی: 22 : 11 - 20 مهر 1396

به گزارش ساعد نیوز و بر اساس اعلام مرکز جذب وزارت علوم،  متقاضیان جذب هیات علمی مربوط به فراخوان شهریورماه ۹۶ که نتوانسته اند در آن ثبت نام و انتخاب اولویت نمایند، میتوانند از صبح روز پنج شنبه ۲۰ مهرماه تا ساعت 24 همان شب برای این منظور اقدام نمایند.

جذب هیات علمی در هر سال 2 بار در ماه های  شهریور و بهمن انجام می گیرد و مخصوص کسانی است که فارغ التحصیل مقطع دکتری یا کارشناسی ارشد هستند. بر این اساس در شهریور ماه امسال نیز ثبت نام جذب هیات علمی از سوی مرکز جذب اعضای هیات علمی انجام گرفت. اما به درخواستهای مکرر متقاضیان محترم فراخوان شهریور 96 و موافقت ریاست محترم مرکز جذب، فراخوان شهریور96 تا پایان روز یکشنبه 9 مهرماه تمدید گردید.

به گزارش رسیده از سوی مرکز جذب اعضای هیات علمی، یک فرصت یک روزه دیگر نیز برای علاقمندان به  ثبت نام در این فراخوان در نظر گرفته شد که بر اساس آن متقاضیان از صبح روز پنج شنبه ۲۰ مهرماه تا ساعت 24  شب پنجشنبه میتوانند برای این منظور اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که این فرصت صرفا برای کسانی است که موفق نشده اند در زمان تعین شده (بیست و پنجم شهریورماه لغایت نهم مهرماه) ثبت نام نمایند و کسانی که قبلا ثبت نام کرده اند و تعیین اولویت نموده اند، امکان حذف، ویرایش و یا اضافه کردن اولویت جدید را نخواهند داشت.

به متقاضيان توصيه مي شود قبل از اقدام به ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی، مطالب  دفترچه راهنما را با دقت بخوانند تا در زمان ثبت نام فراخوان با مشکلی مواجه نشوند.

  چاپ تضمینی مقاله

  ترجمه تخصصی مقاله و کتاب

  • صفحه نخست
  • چاپ
آیا این خبر را پسندیدید؟ به اشتراک بگذارید
شبکه مترجمین اشراق
اخبار مرتبط
آخرین مهلت بارگذاری درخواست‌های جذب هیأت علمی تا امشب
آخرین مهلت بارگذاری درخواست‌های جذب هیأت علمی تا امشب
نظرات ثبت شده برای این خبر
نظر شما

نام:

ایمیل:

ثبت نظر
پربازدیدترین ها
تبلیغ
کانال تلگرام ساعد نیوز
پر بحث ترین ها
مدرسان شریف خانه مهر کودکان شبکه مترجمین اشراق شرکت بانی پاتوق سوغاتی - هومینا پژوهش برتر چاپ مقاله آرتا اکسپت مقاله آرمان

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به saednews.com می باشد.