ساعدنیوز
ساعدنیوز

اعتیاد عجیب یک زن به خوردن دستمال توالت!

  یکشنبه، 28 اسفند 1401   زمان مطالعه 2 دقیقه
اعتیاد عجیب یک زن به خوردن دستمال توالت!
ساعدنیوز: یک زن 34 ساله با حضور در یک مجموعه مستند تلویزیونی آمریکایی درباره اعتیادهای عجیب و غریب اعتراف کرد که در طول 23 سال گذشته هر روز در حدود 75 ورق دستمال توالت جویده است.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساعدنیوز به نقل از روزیاتو، یک زن 34 ساله با حضور در یک مجموعه مستند تلویزیونی آمریکایی درباره اعتیادهای عجیب و غریب اعتراف کرد که در طول 23 سال گذشته هر روز در حدود 75 ورق دستمال توالت جویده است. می‌دانیم که خوردن تنقلات شیرین مورد علاقه‌تان هر از چند گاهی اشکالی ندارد، اما اگر به آن اعتیاد پیدا کنید، می‌تواند مشکل ساز شود. با این حال، یک زن مشکل نگران‌کننده‌تری نسبت به خوردن چیپس، کیک یا شکلات دارد، زیرا اعتراف کرده که معتاد به خوردن دستمال توالت است.

اعتیاد عجیب این خانم به خوردن دستمال توالت!

کشا (Kesha)، اهل شیکاگو آمریکا، در برنامه اعتیاد عجیب من (My Strange Addiction) در شبکه TLC ظاهر شد تا در مورد عادت غیرمعمول خود به نام زایلوفاژیا (xylophagia)، یک اختلال خوردن که شامل مصرف کاغذ است، به بینندگان آگاهی دهد. این زن 34 ساله در 23 سال گذشته هر روز حدود 75 برگه دستمال توالت را جویده و مادرش می‌گوید دستمال برایش حکم «کراک» را دارد.

اعتیاد عجیب این خانم به خوردن دستمال توالت!

کشا معتقد است اعتیاد او به ترومای دوران کودکی‌اش مرتبط است زیرا هنگامی که کلاس ششم بود از خانه خودشان نقل مکان کرد تا با مادربزرگ و عمه‌اش زندگی کند. او گفت: «فکر می‌کنم ولعش را دارم، چون عاشق احساسی هستم که دستمال توالت روی زبانم ایجاد می‌کند، آن‌طور که وقتی به زبانم می‌خورد حل می‌شود.»

اعتیاد عجیب این خانم به خوردن دستمال توالت!

با آنکه دستمال دولایه را به این خاطر که «هضمش آسان‌تر است» ترجیح می‌دهد، می‌گوید که معده دردهای شدیدی را تجربه می‌کند و اگر زیادی دستمال بخورد، برای توالت رفتن مشکل خواهد داشت. مادرش گفت: «هر بار که کشا را می‌دیدم، دستمال کاغذی در دستش بود و سعی می کرد آن را پشت سرش پنهان کند. اگر سعی می‌کردی آن را از او بگیری، ناراحت می‌شد. من هرگز نتوانستم بفهمم چرا دستمال کاغذی می‌خورد و هرگز هم نخواهم فهمید.»

اعتیاد عجیب این خانم به خوردن دستمال توالت!

با این حال، کشا هرگز متوجه نبود که وضعیتی که دارد تا چه اندازه می‌تواند آسیب‌زا باشد، تا اینکه کیم دنیس روانپزشک به او در مورد تأثیر این کار بر بدنش گفت. کیم به کشا گفت: «اگر روده هایت در داخل شکمت پاره شود، می‌تواند کشنده باشد، و می‌تواند خیلی سریع تو را بکشد. تو با این کار بدنت را در معرض خطر قرار می‌دهی و واقعا با زندگی‌ات «رولت روسی» بازی می‌کنی.» کیم که می‌دانست کشا با قطع ناگهانی اعتیادش به مشکل برمی‌خورد به او توصیه کرد که رول توالت را با دستمال مرطوب جایگزین کند زیرا مرطوب و غیرقابل هضم است.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

1 دیدگاه
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
بازدید کننده
2 ماه پیش

شفای عاجل
پربحث های هفته   
5 مَردی که یک زن مشترک دارند+عکس تاسف آور (253 نظر) غرفه عجیب تبلیغ نوار بهداشتی یک شرکت خاص در بام لند تهران +تصاویر (67 نظر) ازدواج پیرمرد با دختر 9 ساله با لبخند رضایت ! (54 نظر) روزی که شاه در برابر تختی تحقیر شد+عکس غرور آفرین تختی (23 نظر) ورود یک مرد مست به داخل قفس شیر در هند +فیلم (16 نظر) گفتگو با بامزه‌ترین سارق تهران! (15 نظر) تغییر قیافه هانده ارچل بعد از لاغری زیاد (12 نظر) نماز خواندن یک ورزشکار خانم ایرانی وسط یک سالن ورزشی در قرقیزستان +فیلم (12 نظر) این خانم فرانسوی زیبا دست در دست همایون شجریان برای ایران سنگ تمام گذاشت +فیلم (10 نظر) توضیح میرسلیم درباره ساعت 30 میلیاردی اش در صحن مجلس!+عکس (9 نظر) ذوق عجیب یک راننده اسنپ از دیدن عموپورنگ (9 نظر) دست گل جدید آرتام/ گوشی چند میلیونی دنیا جهانبخت رو ترکوند! (6 نظر) پولدارترین مَرد ایرانی کل ثروتش را وقف کرد+فیلم (6 نظر) تیپ کیوت و بامزه آرتام، پسر دنیا جهانبخت و خنده با نمکش (5 نظر) مقایسه جنجالی لباس فاخر همراهان سلطان عمان با تیپ شنبه چهارشنبه مسئولان ایرانی +عکس (5 نظر)