افراد همیشه ناراضی و معترض چه خصوصیاتی دارند؟

  شنبه، 28 آبان 1401   زمان مطالعه 13 دقیقه
افراد همیشه ناراضی و معترض چه خصوصیاتی دارند؟
پیشنهاد می کنیم تا حد ممکن از معاشرت و گفتگو با افراد ناراضی و معترض دوری کنید چرا که این دسته از دوستان به مرور زمان بخش مثبت درونتان را نابود خواهند کرد. در ادامه نشانه های افراد ناراضی را بازگو خواهیم کرد.

افراد ناراضی و معترض مشکل هایی در شما ایجاد می کنند ، یک مشکل بسیار مهم این است که آنها در خلق و خوی و حال و احوال شما تاثیر منفی می گذارند و چنان مشکلاتی برای شما ایجاد می کنند که دیگر حل آن مشکلات دست خودتان نیست.در شیوه ی زندگی مدرن ما به گونه ای است که هرکسی در هر موضوع یا موردی شکایت دارد و یا معترض است می تواند شکایت و اعتراض کند تا رسیدگی شود.این شیوه یک عمل طبیعی است که باعث می شود که شما در طول شرایط سخت تنش ها را آزاد کنید با این حال گاهی اوقات در انرژی شما تاثیر منفی خواهند داشت.این احساس بد نیست که زمانی فهمیدید دوستانتان دچار مشکل شده با او همدلی کنید و راهنماییش کنید . ولی گوش به افراد که نسبت به هر چیزی معترض هستند به شدن می تواند مضر باشد که شما حدود آنرا هم حتی نمی توانید تصور کنید.

ویژگی های افراد معترض و ناراضی

آنها همیشه در افکارهایی که انجام می دهند بر می خیزند و سعی دارند که با اعتراض و ناراضی بودن خود نسبت به چیزهایی که دارند و که ندارند قربانی شوند.و هم تراز همه آنها هیچ وقت برای تغیر در چیزهایی که آنها را عذاب می دهند انجام نمی دهند.در ابتدای امر ممکن است که این کار ها طبیعی باشد با این حال با گذشت زمان متوجه می شوید که اعتراض و ناراضی بودن آن افراد از عادت های قبلی به بخشی از زندگی آن افراد تبدیل می شود ون سعی در اجتناب و انکار مسئولیتی که بر عهده آنها قرار گرفته است دارند . ناگهان شما احساس می کنید که وظیفه شماست که به آنها کمک کنید و مشکلاتی که با ان درگیرند را حل نمائید.

افراد ناراضی به دنبال تأیید دیگران هستند

افراد ناراضی به دنبال خوشبختی در مکان های اشتباه هستند. آن ها وقت خود را تمرکز بر روی آنچه دیگران در مورد آن ها فکر می کنند، صرف می کنند؛ در حالی که باید روی خود تمرکز کنند. یک فرد ناراضی در تلاش برای جلب رضایت دیگران تمرکز می کند و در تلاش برای جلب رضایت است.این کاری است که ما باید از انجام آن خودداری کنیم. شما همیشه نمی توانید نظر دیگران را جلب کنید، همچنین نمی توانید باورهای خود را متناسب با دیگران تنظیم کنید. شما فقط نارضایتی را در این مورد خواهید یافت. برای شاد بودن باید خود و باورهای خود را در اولویت قرار دهید. کاری را بکنید که شما را خوشحال می کند و نه کاری را که دیگران برای دیگران تأیید می کنند.

آن ها باید بر همه چیز کنترل داشته باشند

افراد ناراضی باید احساس کنند که تحت کنترل هستند. آن ها می خواهند اطمینان حاصل کنند که همه جزئیات را می دانند و به آن ها امکان می دهند کنترل کامل را داشته باشند. آن ها معتقدند که با داشتن کنترل کامل، می توانند جلوی عوارض جانبی منفی را بگیرند. اما شما نمی توانید همه چیز را کنترل کنید. زندگی نامشخص و غیرقابل پیش بینی است، به این معنی که شما نمی توانید در برابر همه چیز آماده شوید. وقتی وارد حالت کنترل کامل می شوید، متوجه می شوید که انرژی زیادی را هدر می دهید. با این حال، در نهایت، همه چیز می تواند تغییر کند و تلاش شما به هدر می رود. بنابراین تمام وقت خود را صرف تمرکز بر روی هر جزئیات نکنید. قبول کنید که نمی توانید همه چیز را کنترل کنید. تمام تلاش خود را بکنید و بگذارید هر اتفاقی قرار است، بیفتد.

آن ها ریسک نمی کنند

افراد ناراضی عادت دارند ریسک نکنند. وقتی فرصت هایی را در اختیار آن ها قرار می دهند، اغلب دعوت را رد می کنند یا بهانه ای برای عدم پذیرش پیدا می کنند. ترس خود آن ها را از استفاده از این فرصت باز می دارد و بنابراین ریسک نمی کند. مشکل این است که هر چه بیشتر تنزل کنید، موقعیت ترسناک تر می شود. برای شاد بودن باید رها کنید و ریسک کنید. نه گفتن به فرصت های زندگی فقط شما را از زندگی کامل باز می دارد. بنابراین اجازه ندهید بهانه ها شما را عقب نگه دارند، اگر می توانید این کار را انجام دهید، پس پیش بروید!

آن ها روی چیزهایی که ندارند تمرکز می کنند

افراد ناراضی نکات منفی را در زندگی می بینند، تمرکز اصلی آن ها چیزهایی است که ندارند. آن ها با خود می گویند، "اگر من این شغل را داشتم، خوشحال تر می شدم" یا "اگر زمان بیشتری داشتم، می توانستم بر استعدادهای واقعی خود تمرکز کنم". افراد ناراضی معتقدند که برای شادتر شدن به چیزی نیاز دارند که لازم نیست. تمرکز آن ها روی چیزهایی است که ندارند، زندگی روزمره آن ها را خسته کننده و ناراضی می کند.

شاید بهتر باشد شغل متفاوتی داشته باشید یا زمان بیشتری را در اختیار داشته باشید. اما این نباید شما را از زندگی در حال حاضر باز دارد. اگر شما آن شغل رویایی را بدست آورده اید، همیشه چیزی بیشتر از آن خواهید داشت. شما باید به خاطر داشته باشید که بر آنچه دارید یا آنچه در شرایط فعلی شما خوب است تمرکز کنید. آیا دوستان و خانواده بزرگی در اطرافتان دارید؟ آیا سقف بالای سر و پول دارید تا بتوانید صورت حساب ها را پرداخت کنید؟ از آن زمان و انرژی صرف شده برای رویای زندگی متفاوت استفاده کنید و از داشته های خود لذت ببرید.

افراد ناراضی از قلب خود پیروی نمی کنند

افراد ناراضی راهی برای تمرکز روی جزئیات دارند. به همین دلیل آن ها تمایل دارند به مسائل منطقی فکر کنند و از مغز خود نه از قلب خود استفاده کنند. آن ها غریزه خود را نادیده می گیرند و تصمیم می گیرند که همه چیز را در نظر بگیرند و مزایا و معایب آن ها را بسنجند. جوانب مثبت و منفی ممکن است به شما بگویند به جشن تولد دوست خود نروید، اما اگر قلبتان خلاف این را به شما بگوید چه؟ قلب شما کلید خوشبختی شماست. باید به آن اعتماد کنید تا شما را به آنچه در زندگی می خواهید هدایت کند. بنابراین دفعه بعد که باید تصمیم بگیرید، به غریزه قلبی خود گوش دهید.

افراد ناراضی فقط نکات منفی را می بینند

افراد ناراضی فقط نکات منفی را در زندگی می بینند. تمام نگرش آن ها به زندگی این است که جهان مکانی بدبخت است. آن ها نکات مثبت را در زندگی نمی بینند. آن ها فقط نکات منفی را در زندگی می بینند، مانند آنچه که ندارند و آنچه در زندگی آن ها اشتباه است. این باعث می شود افراد ناراضی بدبین شوند. در مواجهه با چالش های زندگی، نباید روی نکات منفی تمرکز کنید.گاهی اوقات ممکن است به نظر برسد که فقط نتایج منفی وجود دارد، با این وجود هنوز می توانید نتایج مثبت را پیدا کنید. فقط فکر کنید، چه چیزی از این تجربه به دست آورده اید؟ به یاد داشته باشید، همیشه می توانید یک موقعیت مثبت پیدا کنید.

فرد ناراضی

افراد ناراضی کینه را فراموش نمی کنند

افراد ناراضی کینه ها را رها نمی کنند و در عوض حافظه دردناک را حفظ می کنند. آن ها از خود سؤالاتی مانند "اگر ..." و "چرا این اتفاق افتاد؟" می پرسند. آن ها به سختی می توانند با افرادی که به آن ها ظلم کرده اند ارتباط برقرار کنند و بخشیدن آن ها را مشکل می دانند. در عوض، آن ها تصمیم می گیرند روی کارهایی که دیگران انجام داده اند و رنجی که احساس کرده اند متمرکز شوند.هرگز نباید به خاطر کاری که کسی با شما کرده ناراضی باشید. این اشتباه است که اجازه دهید چیزی در گذشته زندگی امروز شما را تحت کنترل خود درآورد. اجازه ندهید اعمال یا گفتار دیگران احساس شما را امروز کنترل کند. شما کسی هستید که با نگه داشتن این خاطره دردناک رنج خواهید برد. فراموش کردن و بخشیدن را بیاموزید، زیرا شما سزاوار خوشحالی امروز هستید.

آن ها مسئولیت نمی پذیرند

افراد ناراضی وقتی مشکلی پیش می آید دیگران را سرزنش می کنند. آن ها به جای آنکه مسئولیت خود را بر عهده بگیرند، انگشت خود را به طرف کسی نشان می دهند. آن ها ممکن است چیزی شبیه این بگویند: "اگر فلانی نبود، من دیر نمی ماندم و به سخنرانی صبحگاهی خود می رسیدم".کاری که باید انجام دهید، مسئولیت پذیری است. با اشاره به شخص دیگر، نمی توانید اعتراف کنید که اشتباه کرده اید. به زودی، مارپیچ مقصر خارج از کنترل می شود و شما همه چیز را به گردن دیگری می اندازید. وقتی اشتباه می کنید بپذیرید و از اشتباهات خود درس بگیرید. اگر نبینید که مقصر هستید نمی توانید یاد بگیرید.

افراد ناراضی به دنبال افراد اشتباه می گردند

افراد ناراضی دیگران را در نوع خود جذب می کنند. گفته می شود که شما انرژی ای را که می دهید جذب می کنید، بنابراین افراد منفی افراد منفی بیشتری را جذب می کنند. بودن در کنار افراد منفی، روحیه شما را پایین می آورد و دیدگاه تلخ تری نسبت به زندگی به شما می دهد. اگر می خواهید شاد باشید، اجازه ندهید خود را با افراد منفی محاصره کنید. افراد منفی انرژی شما را تخلیه می کنند و بر شما تأثیر منفی می گذارند. فقط به افراد مثبت اجازه دهید در اطراف شما باشند، افرادی که شما را تشویق می کنند، روی نقص شما تمرکز نکنند.

آن ها از زمان حال لذت نمی برند

افراد ناراضی بر نکات منفی زندگی تمرکز می کنند. آن ها به چیزهایی که ندارند و تجربیات منفی که داشته اند نگاه می کنند. از آنجا که آن ها در خاطرات تلخ خود گم شده اند، نمی توانند بر لحظه حال تمرکز کنند. با توجه به اینکه افکار آن ها را مشغول کرده است، آن ها نمی توانند سرگرم شوند و رها شوند. شادی واقعی زندگی در لحظه حال است، برای اینکه بتوانید امروز لذت ببرید و از زندگی لذت ببرید. آنچه در گذشته اتفاق افتاده یا ممکن است در آینده رخ دهد، مهم نیست. اکنون باید از این لحظه لذت ببرید. در مکالمات اطراف خود شرکت کنید یا به سادگی مراقب اطرافیان خود باشید.

عواقب دوستی با افراد ناراضی

افرادی که معترض هستند اکثرا خیلی منفی هستند که ممکن است به طور ناگهانی احساس کنید که روی شما بسیار تاثر گذاشته اند به گونه ای که دیگر خود مثبتتان را به یاد نمی آورید.آنها روی انرژی شما تاثیر خواهند گذاتش و مغز و روان شما به دلیل احساسات ایجاد شده تغیر کنند.این عواقب می تواند اینگونه باشد :

  1. عدم تعادل در احساسات فردی تان
  2. سخت شدن حل کردن مشکلات
  3. افکار منفی
  4. کاهش تمرکز

چگونه در زندگی به احساس رضایت و شادمانی دست پیدا کنیم؟

شما علاوه بر حذف عوامل و شرایطی که در زندگی باعث ایجاد احساس ناراحتی برای شما می شوند، می توانید عواملی را نیز به زندگی اضافه کنید که می توانند سطح شادی شما را افزایش دهند.در اینجا برخی از راهبردهای شادی آفرین برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی ارائه شده است.

۱. بابت نعمت هایی که دارید شکرگزار باشید

افکار خود را روی همه چیزهای خوبی که در زندگی دارید متمرکز کنید. شما می توانید سپاسگزاری صمیمانه ی خودتان را با صدای بلند یا با نوشتن یادداشت در یک دفتر خاطرات ابراز کنید.تمرکز روی موارد مثبت در واقع تعادل شیمیایی مغز شما را تغییر می دهد و احساس شادی را در شما تقویت می کند.

۲. خوش بینی را در خودتان پرورش دهید

شما باید فعالانه شروع به تغییر دیدگاه های منفی خود و شکل دهی رویکردهای مثبت بکنید. همیشه انتظار داشته باشید که اتفاقات خوبی برای شما بیفتد، حتی اگر در ابتدا مجبور باشید تظاهر به این کار بکنید.برای خود یک چشم انداز از شرایط ایدئال زندگی تان ترسیم کنید و به طور مرتب آن را مرور کنید. با گذشت زمان تمرین خوش بینی شروع به تغییر ذهنیت و احساسات شما خواهد کرد.

۳. رفتارهای محبت آمیز را تمرین کنید

وقتی کارهای خوبی برای دیگران انجام می دهید و می بینید که چه تأثیر مثبتی روی آن ها می گذارد، طبیعتاً احساس رضایت و خوشحالی بیشتری را تجربه می کنید. همه ی ما این مسئله را به طور غریزی می دانیم، اما خوب است بدانید که تحقیقات نیز آن را ثابت کرده است.برای همسایه ی مریض خود غذا درست کنید. از صندوقدار فروشگاه به خاطر صبر و حوصله ی زیادش تشکر کنید و موارد بی شمار دیگر.حتی کمی مهربانی با دیگران تأثیر زیادی روی بهبود خلق و خوی شما و افزایش احساس شادی در زندگی شما دارد.

۴. روابط اجتماعی خودتان را تقویت کنید

روابط ما کلید خوشبختی ما است، در حقیقت نه تنها روابط عاشقانه ما، بلکه روابط ما با دوستان، خانواده و فرزندانمان نیز شامل این مسئله می شوند.مهم ترین افراد زندگی شما چه کسانی هستند؟ دوست دارید به چه کسی نزدیک تر شوید؟از همین امروز شروع کنید و فعالانه روی بهبود روابط خودتان کار کنید:

  • نحوه ی برقراری ارتباط مؤثر را بیاموزید.
  • هرگونه تعارض طولانی مدت با دیگران را حل کنید.
  • زمان بیشتری را برای گذراندن وقت با افراد مهم زندگی تان اختصاص دهید.
  • یاد بگیرید که چگونه به صحبت های دیگران فعالانه گوش دهید.
  • به دیگران بگویید که چقدر برای شما اهمیت دارند.

تحقیقات ثابت کرده است که داشتن روابط نزدیک و سالم، جزو مهم ترین عواملی است که روی سطح شادی و رضایت شما از زندگی تأثیر می گذارد.

۵. فضای ذهنی خودتان را شاد کنید

تنها فکر کردن به اتفاقات شاد گذشته می تواند باعث ایجاد احساس شادی در شما شوند.به جای اینکه اجازه دهید «سوگیری های منفی» بر ذهنتان حکومت کنند، به آن چیزهایی که در گذشته شما را خوشحال کرده است فکر کنید.هر روز زمانی را به مرور شادی های گذشته اختصاص دهید و سعی کنید آن رویدادها را جایی یادداشت کنید.سعی کنید احساساتی را که در آن لحظات شاد تجربه کرده اید به خاطر بسپارید و آن ها را با تمام وجودتان احساس کنید.

۶. بخشش را تمرین کنید

وقتی از کسی کینه ای به دل می گیریم، این احساس منفی تمام وجود ما را تسخیر می کند و شادی هایمان را کمرنگ می کند.هیچ چیز ارزشمندی از رنجش و عصبانیت حاصل نمی شود. ناراحتی هایتان از دیگران را رها کنید، آن ها را ببخشید و به حرکتتان ادامه دهید.حتی اگر فرد متخلف از شما عذرخواهی نکرده یا مسئولیتی را نپذیرفته است، اجازه ندهید عدم توجه او شما فضای ذهنی شما را آلوده کند.شما این قدرت و انتخاب را دارید که بدون توجه به رفتار دیگران، آن ها را ببخشید.

۷. برای مناسک دینی، معنویت و رشد شخصی وقت بگذارید

تحقیقات نشان داده افرادی که در انجام مناسک مذهبی یا تعالی شخصی خود فعال هستند، افرادی شادتر هستند.آن ها بر روی چیزی بزرگ تر از خودشان متمرکز هستند که آن ها را از تمرکز بر نگرانی های مبتنی بر نفس دور می کند.بخش اساسی فرایند رشد شخصی این است که بدانیم شادی یک عامل درونی است. هنگامی که شما به طور فعال تکامل شخصیتی خود را دنبال می کنید، زودتر از دیگران به این رویکرد مهم می رسید.


دیدگاه ها
  دیدگاه ها
پربحث های هفته   
ناگفته هایی از ساده زیستی سیدابراهیم رئیسی؛ رئیس‌‌جمهوری که سال‌ها اجاره‌نشین بود! (184 نظر) رونالدو کچل کرد ؛ چهره ابرستاره فوتبال جذاب‌تر شد (88 نظر) نگاهی به خانه ساده و بدون تجملات شهید آیت الله آل هاشم+عکس/ساده زیستی و مظلومیت پدر معنوی آذربایجان... (77 نظر) زیباترین اسم های فرزندان بازیگران ایرانی همراه با معنا/ از محسن تنابنده تا شهاب حسینی و ... (42 نظر) نگاهی به حیاط باصفا و دلباز ویلای زیبای بیرانوند و اکرم بانو با نگهبان مجهز +عکس/ دارندگی و برازندگی یعنی این! (38 نظر) دیدار خصوصی خانواده ابراهیم رئیسی، امیرعبداللهیان، آل هاشم و دیگر شهدای خدمت با رهبر انقلاب+عکس/ چهره غمگین پسران وزیر امورخارجه و امام جمعه شهید (11 نظر) دانلود آهنگ جدید "خداحافظ" عرفان طهماسبی/ در سکوت شب خانه زد فریاد اما تو نشنیدی...+فیلم (10 نظر) خلاقیت باحال بهرنگ علوی برای تبریک گفتن تولد بهرام افشاری/ اگه فرانسه به ایفل می‌نازه و ...+عکس (9 نظر) نگاهی به عروسک بامزه و گوگولی پسر مینا مختاری و بهرام رادان/ الهی چه لُپی داره آقا پسر+ عکس (8 نظر) واکنش بسیار جالب نوازنده خیابانی به حضور عادل فردوسی پور در میان مردم عادی/آهنگو کوبید از نو ساخت+ فیلم (7 نظر) صدای بهشتی پسر معلول با آهنگ کردی محلی +ویدئو/چه خوب میخونه... (7 نظر) یک روایت تاریخی : 70 سال پیش، ملاقات خصوصی آقا تختی و شاه مخلوع در رامسر (6 نظر) نگاهی به خونه زندگی علی پروین اسطوره فوتبال/ دو دوست در کنار هم برای یادآوری خاطرات (6 نظر) نگاهی به ویلای اعیانی با معماریِ رومی جواد نکونام در شمال+عکس/ چه حیاط باصفایی هم داره (6 نظر) جسد سید محرومان غرق در طلا و مرمر! تحمیق کاربران فضای مجازی به شیوه اینترنشنال (5 نظر)
دیگران می‌خوانند   
(ویدئو) تکنیک شگفت انگیز نقاشی با قاشق؛ به همین راحتی در خانه نقاشی کنید (فیلم) آموزش تا کردن 9 مدل دستمال سفره/ شیک و مجلسی ژست بانمکی که امین حیایی، سوپراستار سینمای ایران را پولدار کرد+ویدیو تغییر چهره ارغوان سریال دلدادگان بعد از 6 سال در 35 سالگی/ زمین تا آسمون فرق کرده+عکس اقدام تکرار نشدنی و تحسین برانگیز حسین امیرعبداللهیان موقع سرفه کردن وزیر سوریه و ناتوانیش از باز کردن بطری آب+ویدیو/ ببینید و لذت ببرید خطر از بیخ گوش حامیم گذشت/ پایان 3 عمل موفقیت آمیز +جزئیات عمل رونمایی از مادر جوان الهه حصاری، یلدای سریال 8 و نیم دقیقه/ چقدر کم سن و سال+عکس میکاپ کردن و کرم پودر زدن مزدک رستمی بازیگر نقش برادر یکتا در سریال هشت و نیم دقیقه لذت بخش ترین کار ستاره سادات قطبی در باغ پدری اش/همیشه به خوشی و خنده بانو +فیلم قدم زدن حسین امیر عبداللهیان در محوطه دانشگاه تهران بدون محافظ و تشریفات+عکس/ واکنش و تعجب دانشجویان دیدنیه رونمایی از باغ پدری دردندشت و دلباز ستاره سادات قطبی در اصفهان/ چه هوای سالم و آسمون صافی+عکس چهره شکسته رابعه اسکویی با لباس عروس سفیدش/ رابعه اسکویی طلاق گرفت؟+عکس تیکه سنگین احمدرضا عابدزاده به کریم باقری/ ناراحتی کریم باقری از عقاب+ فیلم گریه های فیلم بردار پرسپولیسی از پشت دوربین/ بغضی که بلاخره شکست+ فیلم با این روش نگهداری، بامیه تا 1 سال تازه می مونه گشت و گذاری کوتاه در طلافروشی لوکس شاهرخ استخری+ویدیو/ شغل دوم و پردرآمد آقای بازیگر! عکس جون جونیِ مازیار لرستانی با منوچهر هادی و خانم های بازیگر در پشت صحنه سریال جدیدش/ اختلاف یا اتحاد ؟ مسئله این است! پاسخ قابل تامل و از روی سعه صدر سیدابراهیم رئیسی به تهمت هایی که علیه ایشان زده شد+ ویدیو استوری غم انگیز بازیگران برای غرق شدن عوامل سریال رویای نیمه شب +عکس نگاهی به انگشتر خاص با طراحی باکلاس مینا مختاری همسر بهرام رادان/ واقعا بهشون میاد +عکس تکه‌تکه‌ات می‌کنم؛ ادعای عجیب شریعتی نماینده تهران علیه تاجگردون!+فیلم/ التهاب در جریان بررسی اعتبارنامه ها ماجرای دختری که عکسش در صفحه رشیدپور منتشر شد +عکس تغییر چهره الهه حصاری «یلدا» سریال هشت و نیم دقیقه بعد 8 سال+عکس/ خانوم بازیگر اصلا بهش نمیاد 43 سالش باشه این زن آمریکایی توجه شریعتمداری را به خود جلب کرد استایل باشگاهی رضا گلزار سوپر استار ایرانی/ عضله نمایی آقای بازیگر+ فیلم عکس خانوادگی جذاب از علیرضا طلیسچی +عکس دکوراسیون مدیترانه ای خونه نقلی نسرین نکیسا، بازیگر نقش مادر جیران+فیلم صندلی مشکی پوش سیدابراهیم رئیسی در مراسم بزرگداشت رئیس جمهور شهید در محل قدیم مجلس+عکس رونمایی از قاب موبایل بامزه و گوگولی محسن کیایی،مجری خوش خنده صداتو/ چه طرح مردونه جالب و خاصی+عکس نگاهی به خونه زندگی ساده و بدون تجملات سید ابراهیم رئیسی با رونمایی از عکس بزرگ آن شهید روی دیوار+عکس/ ساده زیستی سید محرومان ... مخده های دهه شصتی شاه نشین مینا مختاری با یخدان چوبی ایوان خانه اش/ اینجا خود بهشته😍 دو نفره های شبیه به هم اما متفاوت از مادرانی با فرزندانی تاریخ ساز+عکس/ از رهبر معظم انقلاب تا سیدابراهیم رئیسی ظاهر جذاب و زیبای کیسان دیباج، سهراب سریال از سرنوشت بدون گریم تلویزیونی/ مگه داریم این همه تغییر؟+عکس گشت و گذار جذاب همسر شاهرخ استخری با خواهرشوهرش در طبیعت زیبای بلژیک/ عروس نمونه ایرانی+عکس تعریف و تمجید شهید ابراهیم رئیسی از دخترانش و نظرش درباره فرزند پسر و دختر+ویدئو شوخی جالب محمدرضا گلزار با تاریخ ازدواجش در برنامه صدا و سیما+ویدیو (فیلم) گریه های مردانه یک بچه در مترو بعد از اینکه فهمید رئیس جمهور شهید شده/ خاله چرا سقوط کرد؟ از بهشتی تا رئیسی، شباهت‌ها و عبرت‌ها... دعوت از رهبر معظم انقلاب برای صرف لوبیا پلو وسط برنامه +ویدئو خاطره اخلاقی میثم مطیعی از شهید رئیسی + فیلم
تیتر امروز   
خطر از بیخ گوش حامیم گذشت/ پایان 3 عمل موفقیت آمیز +جزئیات عمل
با این روش نگهداری، بامیه تا 1 سال تازه می مونه
این زن آمریکایی توجه شریعتمداری را به خود جلب کرد
از بهشتی تا رئیسی، شباهت‌ها و عبرت‌ها...
کنایه سنگین و نفس گیر اطلاعات به محمود احمدی نژاد /قرار نیست روز از نو، روزی از نو شود!
اعترافات جدید کلثوم اکبری قاتل زنجیره ای مردان مازندرانی/ من پسرم را هم کشتم!
آیا واقعا انقلاب ایران کار خارجی‌ها بود؟!
بیوگرافی و زندگی خصوصی حامیم، خواننده جوان ایرانی و همسرش+ تصاویر جذاب و دیدنی
رونمایی از معشوقه زیبای ایرانی که رقیب عشقی فرهاد شد+عکس
شهید رئیسی به دنبال حقوق زنان در سینما
دانلود آهنگ جدید «منو تو شاید دنیامون یکی بود» حامیم +فیلم/ قصه عشق من و تو عشق تو یه نگاهه...
دو نفر از یک گروه سریال ساز غرق شدند!
همسر وفادار آیت الله رئیسی به درس و دانشگاه خودش برگشت+عکس
ماجرای فیلم عجیب پخش شده از داخل زندان قزل حصار/ زندانیانی که دو قورت و نیمشون هم باقیه
ماجرای اخراج 6 ایرانی از عربستان پس از بازداشت و بازجویی + فیلم
منتخب روز   
تیکه سنگین احمدرضا عابدزاده به کریم باقری/ ناراحتی کریم باقری از عقاب+ فیلم سلیقه تحسین برانگیز همسر و دختران سید ابراهیم رئیسی در چیدن میزعزای رئیس جمهور شهید در منزلشان با عکسی مشهور از ایشان در سازمان ملل + عکس مراعات همسر به سبک رئیس جمهور شهید؛ از عدم مخالفت با تغییر رشته جمیله علم الهدی از مامایی به علوم انسانی تا کنار آمدن با روزهایی که غذایی در خانه پخته نمیشد+ویدیو سینه زنی شهید آیت الله آل هاشم در مراسم شاخسی (عزاداری شاه حسین گویان)+ویدئو/ لحظات تکان‌دهنده وداع پدر شهید مالک رحمتی با پسرش ... +ویدئو شهید آل هاشم، امام‌ شنبه تا جمعه!+ویدئو/پدر معنوی آذربایجان... حیات وحش بدون سانسور/ ترس، دلهره + فیلم تصاویر باورنکردنی از دوقلوهایی با سه پا و چهار دست مداحی شهید مالک رحمتی در مراسم پیاده روی اربعین در کربلا+ویدیو نگاهی به خانه ساده و بدون تجملات شهید آیت الله آل هاشم+عکس/ساده زیستی و مظلومیت پدر معنوی آذربایجان... دروغ مصلحتی حاج آقا دانشمند به همسرش که 30 سال سر به مهر ماند و اکنون فاش شده است/ خانومم ناراحت شد و گریه کرد+ فیلم تولد 5 قلوهای یک مادر 30 ساله در تبریز+عکس