ساعدنیوز
ساعدنیوز

امپراتوری دروغ/ وقتی فرح دایه مهربان‌تر از مادر می‌شود! +فیلم

  چهارشنبه، 04 آبان 1401   کد خبر 227900
امپراتوری دروغ/ وقتی فرح دایه مهربان‌تر از مادر می‌شود! +فیلم
ساعد نیوز: در اغتشاشات اخیر می‌توان خاندان پهلوی را به عنوان یکی از لیدرهای اصلی نام برد. چرا که در پشت پرده، بخشی از این اتفاقات را کلید زدند و مدیریت کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساعد نیوز به نقل از فارس، دشمنان مردم ایران به هر بهانه ای آتشی به پا می کنند تا انتقام ناکامی ها و شکست های خود را از ملت و پیشرفت کشور بگیرند. خاندان پهلوی هم یکی از همین شکست خورده هایی است که از سال 57 کینه مردم را به دل می کشد و در هر فرصتی با کلید واژه «مردم» تلاش می کند ضربه ای به ایران وارد کند.

در اغتشاشات اخیر هم می توان خاندان پهلوی را به عنوان یکی از لیدرهای اصلی نام برد. چرا که در پشت پرده، بخشی از این اتفاقات را کلید زدند و مدیریت کردند. تا آنجا که سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در رابطه با عوامل اغتشاشات می گوید:« اگر به پشت صحنه پشتیبانی از اراذل و اوباشی که امنیت جامعه و بعضی از حاشیه شهرها را به هم ریختند و برخی از اموال مردم را یا غارت کردند و یا به آتش کشیدند، نگاه کنیم نقش سلطنت طلبان و خاندان منحوس پهلوی و منافقان را می بینیم که به دنبال گرفتن انتقام از ملت ایران هستند.»

تصویر

پشت پرده رابطه خاندان پهلوی با لیدرهای اغتشاشات

یکی از لیدرها و سرتیم داخلی سلطنت طلبان در اغتشاشات اخیر، در اعترافاتش می گوید در سال 96، 98، 1400 و 1401 دستور داشته تا با استفاده از آموزش هایی که دیده دست به آشوب بزند و با ترغیب جوانان، ایران را ناامن کند! او می گوید:«یک فرد آلمانی و یک خبرنگار آمریکایی آموزش های لازم را به ما می دادند و می خواستند جریانات کوچک را تبدیل به اغتشاشات بزرگ کنیم. به دستور آنها من در خانه چند کوکتل مولوتف آمده داشتم تا هر زمان نیاز شد از آن استفاده کنم. در اغتشاشات اخیر نیز رابط های ما با سلطنت طلبان برای تخریب اموال عمومی به ما آموزش های لازم را می دادند و می گفتند که از نیروهای امنیتی فیلم و گزارش بگیرید، حتی به دروغ تا دامنه اغتشاشات بیشتر شود.»

شما نمی خواهد دایه مهربان تر از مادر شوید خانم فرح!

تصویر

فرح دیبا و رضا ربع پهلوی که خود آتش بیاران این معرکه بودند حالا در صحنه اغتشاشات نقش دایه مهربان تر از مادر را بازی می کنند و به ظاهر دلسوز جوانان و دختران ایران شده اند. پس از فوت مهسا امینی فرح دیبا بیانیه را با عنوان«مرگ دلخراش ژینا امینی بدست رژیم زن ستیز جمهوری اسلامی» منتشر کرد که در آن نوشته بود:« بار دیگر فرزندی از ایرانزمین به دست گزمه های حکومتی ضد ایرانی جان خود را از دست داد. من به عنوان یک مادر ایرانی این مصیبت بزرگ و دردناک را به مادر, پدر ژینا و بازماندگان او از صمیم قلب تسلیت می گویم.»

خانم فرح دیبا اینکه شما و خاندان پهلوی در پیروی از اربابان انگلیسی و آمریکایی تان یدطولایی دارید و فوت یک دختر را دست مایه رسیدن به خواسته هایتان می کنید به کنار، اما مادر به اصطلاح دلسوز وطن! انگار کهولت سن موجب فراموشی تان شده و یادتان رفته آن همه زن و مرد بیگناهی که با بی رحمی به گلوله می بستید! آن همه دختران و پسران جوانی را که در خون خودشان غرق می کردید! مادر به اصطلاح دلسوز وطن جنایت های ساواک را یادتان می آید؟! زنانی که در این زندان ها به بدترین شکل شکنجه شدن چه! بگذارید من یادتان بیاورم.

ساواک هم حامی زنان و آزادی زن بود؟!

خانم دیبا تعجب می کنم از اینکه شما این قدر به ظاهر دلسوز، دل رحم و مدافع حقوق زنان هستید اما هیچ وقت فریادتان برای آن بیش از 8 هزار زندانی ساواک بلند نشد! برای آن 517 زنی که به دست ماموران ساواک به بی رحم ترین شکل ممکن شکنجه می شدند و به شهادت می رسیدند. آن وقت که دختران ایران را با شلاق، شوک الکتریکی، ضربات کابل و آویزان کردن شکنجه می دادند و ناخن ها و دندان هایشان را می کشیدند چرا حس مادرانه تان گل نکرد؟! آن روزها که دختران بی گناه زیر شکنجه ماموران آموزش دیده تان در اسرائیل به شهادت می رسیدند چرا زانوی غم بغل نمی گرفتید و به فکر هم وطنان تان نبودید! حتما آن موقع در گیر و دار این بودید که پیراهن انگلیسی تان را برای مهمانی شبانه تان بپوشید یا آن را که از پاریس به یادگار آورده بودید؟! ایران اگر دختری را از دست بدهد خود داغدارش خواهد بود شما نمی خواهد دایه مهربان تر از مادر شوید!

تصویر

رضوانه را یادتان می آید!

رضوانه را یادتان می آید خانم دیبا همان دخترک 13 ساله ای که کوچک ترین زندانی ساواک به حساب می آید. یادتان می آید ماموران وحشی ساواک چه بر سر این دختر 13 ساله آوردند! اصلا این کودک کجا و ساواک کجا؟! « دستم را به زور گرفتند، سوزن های بلندی را به زیر ناخن هایم فرو کردند، سپس نوک انگشتانم را که سوزن زیرش بودند، توی دیوار کوبیدند. سوزن ها تا انتها در زیر ناخن ها نفود کرد. تمام تنم از درد تیر کشید. گاهی با باتوم برقی که شوک الکتریکی ایجاد می کند، به اعضای بدنم می زدند. گاهی کف پاهایم از شدت ضربات شلاق شدیدا ورم می کرد. سریع مامور شکنجه دست و پایم را باز می کرد و با شلاق دنبالم می افتاد که به دور بالکن دایره مانندی که با نرده آهنی پوشیده شده بود بدوم. گاهی هم پاهایم را به گیره هایی که به سقف وصل بود، می بستند و تا چند ساعت به حالت آویزان می ماند.» خانم دیبا، رضوانه دختر ایران نبود؟! این فقط بخشی از جنایات و شکنجه هایی است که در روزهای اسارتش بر او گذشت! شما زنان را چنان شکنجه می کردید که مردان هم تحمل آن شکنجه ها را نداشتند. خجالت آور است با این همه جنایت باز دم از زن،زندگی و آزادی بزنید!

تصویر

شکنجه گری خاندان پهلوی به روایت خبرنگار آمریکایی!

خبرنگار آمریکایی روایت می کند در ساواک دختری را به جرم داشتن یک کتاب زندانی کردند و برای ماه ها از او یک سوال تکراری پرسیده می شد«چه کسی این کتاب را به تو داده است؟!» حتی بعد از اینکه نام آن فرد را گفته او را صبح، ظهر و شب شکنجه کردند. شلاق زدند، مجبورش کردند با پاهای زخمی بدود و از سقف آویزانش کردند و به او شوک الکتریکی دادند. وقتی خبرنگار از محمدرضا در رابطه با این شکنجه ها می پرسد او می گوید:« گاهی پلیس عصبانی می شود و کنترلش را از دست می دهد و بر سر بازداشتی صندلی خورد می کند یا به او مشت می زند. این رفتارها، رفتارهای عادی انسانی است!» در جای دیگر که به محمدرضا می گوید 581 نفر از کسانی که اعتراض داشتند را اعدام کردید پاسخ می دهد :« آنها شایسته اعدام شدن بودند!» خانم فرح دیبا شما و خاندان پهلوی به خوبی «زن، زندگی، آزادی» را در زندان های ساواک تفسیر کردید!

گفتگو خبرنگار آمریکایی با محمدرضا پهلوی

وقتی محمدرضا پهلوی زنان را تحقیر می کند!

محمدرضا پهلوی در یکی از مصاحبه هایش اظهار می کند که زنان هوش و توانایی برابری با مردان ندارند و تا به الان نتوانستند یک دانشمند درجه یک تولید کنند و یا حتی یک آشپز فوق العاده! وقتی خبرنگار از او درباره فرح می پرسد و می گوید:« آیا او از حرف های محمدرضا مستثنی است؟!» می گوید:« ترجیح می دهم جواب ندهم!» خانم دیبا خاندان پهلوی و محمدرضا شاه حتی برای شما که نائب السلطنه بودید به عنوان یک زن ارزش واقعی تان را قائل نبودند چه برسد برای زنان ایرانی! تعریف و ارزش زن در خاندان پهلوی همانی است که خبرنگار به نقل از محمدرضا بیان می کند:« زنان در زندگی یک مرد، باید بدانند چطور زیبا، سپاسگزار و زنانه باشند!» خانم دیبا پیشنهاد می کنم این بار فهرستی از زنان دانشمند، مخترع و قهرمان ایرانی را بر سر مزار همسرتان قرائت کنید تا بداند هوش چه دخترانی را تحقیر کرده است!

وقتی شعار برابری زنان در پهلوی فقط در شکنجه ها صدق کرد!

یکی ازشکنجه گران ساواک در اعترافاتش می گوید:« در ساواک فکر نمی کنم که تفاوتی بین زن و مرد قائل می شدند زن ها هم مثل مردها شکنجه می شدند. بعضی از بازجویان در مواقعی که از دستگاه شوک استفاده می کردند سیم های آن را به نقاط حساس بدن خانم ها وصل می کردند!»

خانم دیبا! شما و خاندان پهلوی به خوبی زن، زندگی، آزادی را برای دختران ایران معنا کردید! شما لطفا دایه مهربان تر از مادر نشوید و حرف از آزادی زنان و دختران ایران نزنید! دختران ایران هیچ وقت خیانت های شما و خاندان پهلوی را فراموش نکردند. خانم پهلوی زن زندگی آزادی زمانی تعبیر شد که انقلاب اسلامی زنان را از نگاه جنسی خاندان پهلوی و همسرتان نجات داد. تاریخ را بیاد بیاورید!

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

5 دیدگاه
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
بازدیدکننده
11 ماه پیش

لعنت خدا بر منافقین لعنت خدا بر مزدوران این کشور لعنت خدا بر کسانی که فتنه واشوب به پا می‌کنند جایگاهشان در جهنم ابدی
بازدیدکننده
11 ماه پیش

درود بر خامنه درود بر سربازان گمانم امام زمان عج
بازدیدکننده
11 ماه پیش

این ایمان رهبرمان این انقلاب را نگه داشته انشالله تا ظهور حضرت مهدی عجل این انقلاب را تحویل حضرت مهدی عج بدهیم انشالله
بازدیدکننده
11 ماه پیش

خداوند انشالله رهبر عزیزمان آیت الله خامنه را برایمان حفظ کند این جمله به دشمنان چه داخلی چه خارج از کشور می‌گویم
ناشناس
11 ماه پیش

لعنت بر خاندان ستمگر پهلوی مرگ بر فرح درود بر رهبر ازادگان جهان تمام زندگیمان و جانمان سید علی خامنه ای
پربحث های هفته   
رفتار شرم آور بیرانوند، قهرمان بدنسازی و شوت کردن عکس شهدا به سمت داور مسابقه به نشانه اعتراض+ویدئو (1242 نظر) رقص رونالدو داخل هواپیما در مسیر ایران با آهنگ شاد اندی / داد میزنم ای جان دارم میرم به تهران (277 نظر) صدای محشر پیرزن در مزرعه با خوانندگی آهنگ اصیل +فیلم (204 نظر) صدای محشر پیرمرد چوپان در صحرا با خوانندگی آهنگ اصیل +فیلم (151 نظر) شاهکار رقص شاد چوپان در کنار گله گوسفندان با آهنگ شاد شاهرخ +فیلم/ لعبتی هزار ماشالاه آی دل من عاشق چشماته ،خوشگلی والله (145 نظر) زن و شوهری که صاحب شیک‌ترین طلاقِ ایرانی شدند (137 نظر) (فیلم) واکنش جالب یک نوزاد به اولین بوسه مادر/ مُسکن فقط محبت مادرانه😍 (103 نظر) جاودوی صدای چوپان خوش صدا در دشت و صحرا با آهنگ شجریان+ فیلم/ هرگز نمیشد باورم این برف پیری بر سرم (100 نظر) شاهکار پیرمرد در خیابان با خوانندگی آهنگ سوزناک +فیلم (93 نظر) وقتی نعیمه نظام‌دوست رو صندلی برنامه جا نمیشه+فیلم /صندلی شکست! (92 نظر) رقص خفن داماد افغانی و ساقدوش هایش با آهنگ ایرانی شاد +فیلم (88 نظر) (ویدئو) بریم به استقبال ماه مهر با این شیرین کاری پسر دانشجو/ کل کلاس از شدت خنده رفت رو هوا😂 (81 نظر) رقص ایرانی پیرزن در پمپ بنزین با آهنگ واویلا لیلی دوست دارم خیلی +فیلم (68 نظر) (فیلم) اجرای جالب آواز سنتی ایرانی توسط زن فرانسوی / دهن همه وا می‌مونه از این اجرا! (67 نظر) (عکس) قابلمه نوازی پسر شاه پهلوی با جهیزیه های فرح در یک کنسرت خانگی (62 نظر)
منتخب روز   
مردی که از سینه خود به فرزندش شیر می دهد!!!😐+عکس فیلم لورفته از رقص مار هوتن شکیبا در پشت صحنه لیسانسه ها با آهنگ عروسی دلگیرم از تو ، تا بی نهایت (ویدئو) شاهکار خوانندگی آهنگ استاد شجریان توسط پسر حنجره طلای دو رگه/ بنازم این صدارو (ویدئو) قر کمر و رقص باحال پسر کوچولوی بسکتبالیست بعد از بُرد شیرین (ویدئو) پسر 14 ساله اندونزیایی که تخم می گذارد غوغای رقص ایرانی دو پسر با آهنگ شاد در تالار عروسی! +فیلم (ویدئو) طنز اول مهر برای ابراز تسلیت به معلمان، دانش آموزان، ناظمان، ناظران و اسیران خاک/ بازگشت همه به سوی مدرسه است😂 (ویدئو) همخوانی فریبا نادری و محمد نادری با ترانه خاطره انگیز یار دبستانی من در کنسرت حجت اشرف زاده شاهکار رقص ایرانی داماد و پدر زن با آهنگ شاد خواننده +فیلم شاهکار رقص شاد چوپان در کنار گله گوسفندان با آهنگ شاد شاهرخ +فیلم/ لعبتی هزار ماشالاه آی دل من عاشق چشماته ،خوشگلی والله آموزش رقص بندری داشجویان با آهنگ شاد+فیلم / دختر بندری... ارتباط مستقیم 50 درصد حوزه اشتغال به حوزه فناوری در آینده ای نزدیک