ساعدنیوز
ساعدنیوز

انواع مهاجرت به فرانسه + روش اخذ اقامت

  شنبه، 22 آبان 1400   زمان مطالعه 6 دقیقه
انواع مهاجرت به فرانسه + روش اخذ اقامت
فرانسه از جمله کشورهای اروپایی خوش آب‌وهوا و پرجمعیت محسوب می‌شود که از نظر اقتصادی، صنعتی، فرهنگی، آموزشی، درمانی و ... رتبه خوبی را به خود اختصاص داده و امکانات پیشرفته و فراوانی در این کشور، باعث شده تا شرایط زندگی در فرانسه بسیار آسان باشد و هرساله مهاجران زیادی را به‌عنوان شهروند پذیرش نماید.

هزینه های کم زندگی، فرهنگ خاص و متمدن، موقعیت شغلی مناسب و ... سبب شده تا بسیاری از افراد روش مهاجرت کاری به فرانسه را برای گرفتن ویزای اقامت دائم در این کشور انتخاب کنند؛ اما به جز مهاجرت کاری، روش های مختلف دیگری هم دراین خصوص وجود دارد که شما می توانید باتوجه به موقعیتی که دارید یکی از آنها را انتخاب نمایید.

با انواع روش های مهاجرت به فرانسه بیشتر آشنا شوید

روش های مختلفی برای مهاجرت به فرانسه وجود دارد که مهم ترین آنها عبارت اند از:

  • مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل: یکی از راه های مهاجرت به کشور فرانسه از طریق تحصیل صورت می گیرد که در این روش افراد متقاضی می توانند به منظور تحصیل در این کشور، ویزای تحصیلی دریافت کنند. اما در خصوص مقاطع تحصیلی در فرانسه باید گفت: شما می توانید در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا مشغول به تحصیل در این کشور شوید که؛ برای مقطع کارشناسی لازم است رزومه تحصیلی خود را برای دانشگاه مورد نظرتان بفرستید و پس از بررسی مدارک تحصیلی شما از سوی دانشگاه و در صورت تأیید آن، برایتان پذیرش تحصیلی ارسال می شود. در این مقطع شما اجازه 20 ساعت کار در فرانسه را هم خواهید داشت. در مقطع کارشناسی ارشد نیاز است مدرک لیسانس خود را به دانشگاه ارائه دهید و علاوه بر آن حق انتخاب زبان تحصیلی خود را نیز خواهید داشت. در این مقطع هم به مدت 20 ساعت در این کشور اجازه کار کردن دارید. اما در مقطع دکتری شما باید رزومه علمی قوی، تأییدیه استاد راهنما، مقالات بین المللی و ... را برای دانشگاه مورد نظرتان بفرستید تا بتوانید اقامت این کشور را دریافت کنید.
  • مهاجرت به فرانسه از طریق کار: مهاجرت کاری به فرانسه هم از دیگر روش های اخذ اقامت در این کشور است که تنها از طریق دریافت دعوت نامه از سوی کارفرمای فرانسوی امکان پذیر است و آن هم به شرط اینکه کارفرمای فرانسوی هم جهت ارسال دعوت نامه کاری برای شما، شرایطی را که این کشور در نظر گرفته است، رعایت نماید؛ از جمله اینکه وی باید به مدت 3 ماه در یکی از روزنامه های معتبر برای کار موردنظر خود آگهی دهد و اگر فردی برای استخدام پیدا نشد، دوباره به مدت 3 ماه دیگر هم در اتحادیه اروپا کار مربوطه را آگهی نمایید و درصورتی که دیگر فردی برای استخدام پیدا نشد، این کارفرما می تواند دعوت نامه کاری خود را به خارج از محدوده اروپا ارسال نماید. این روش مهاجرتی به کشور فرانسه از جمله ارزان ترین راه های مهاجرتی محسوب می شود که شما می توانید برای مشورت تخصصی با مشاوران حقوقی کاربلد و زبده مؤسسه سفیران ایرانیان در ارتباط باشید تا آنها به راحتی شرایط مهاجرت کاری به فرانسه را برایتان فراهم نمایند.
تصویر
  • مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری: افراد متقاضی زیادی وجود دارند که این روش مهاجرتی را انتخاب می کنند؛ اما بهتر است بدانید مهاجرت به فرانسه از راه سرمایه گذاری نیاز به داشتن اطلاعات کافی از شرایط و قوانین سرمایه گذاری در این کشور دارد؛ چراکه در صورت عدم آگاهی نسبت به شرایط موجود می تواند خسارت های جبران ناپذیری به سرمایه گذاران وارد کند. به همین دلیل است که اغلب به افراد متقاضی این روش توصیه می شود حتماً از وجود یک وکیل مهاجرتی کاربلد کمک بگیرند تا او بتواند شما را با قوانین و مقررات سرمایه گذاری در کشور فرانسه بیشتر آشنا نماید؛ مثلاً اینکه شما باید در خصوص اوضاع اقتصادی و میزان ریسک سرمایه گذاری در این کشور اطلاعات کافی و لازم را به دست آورید؛ چراکه یک سرمایه گذاری اشتباه می تواند ضرر و زیان فراوانی را به همراه بیاورد. شما در کشور فرانسه با دو روش می توانید سرمایه گذاری کنید: ثبت شرکت و تمکن مالی.
  • مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج: یکی دیگر از روش های اخذ اقامت فرانسه از طریق ازدواج با یک شهروند فرانسوی است. دراین خصوص فرد متقاضی می تواند با یک شهروند مقیم این کشور ازدواج کند و در صورت اثبات صوری نبودن ازدواج آنها، اجازه اقامت و تابعیت در کشور فرانسه به او داده می شود. درصورتی که شما عزیزان قصد دارید از این روش برای مهاجرت به فرانسه استفاده نمایید، لازم است قبل از ازدواج از مقررات و قوانین آن در کشور فرانسه آگاهی کامل داشته باشید که یکی از این قوانین؛ داشتن زندگی مشترک چندساله با همسر فرانسوی است.
تصویر
  • مهاجرت کادر درمان به فرانسه: کادر درمان هم می توانند برای آشنایی با اصول و قوانین فضای کاری در فرانسه به این کشور مهاجرت نمایند. اما باتوجه به محدودیت های موجود در ارائه خدمات بهداشت و درمان در تمامی کشورهای دنیا ظرفت دوره کارورزی کادر درمان در کشور فرانسه بسیار محدود است و بسته به مدرک تحصیلی فرد متقاضی فقط در بیمارستان های خاص امکان گذراندن دوره کارورزی وجود دارد. دوره کارورزی کادر درمان در فرانسه به دوره ای گفته می شود که در آن کارورز به صورت داوطلبانه و باتوجه به توانمندی ها و دانش مقدماتی خود به ارتقاء مهارت های کاری در بیمارستان ها یا سایر مراکز پزشکی معتبر به کار مشغول شود. در حال حاضر و باتوجه به ظهور کرونا و شیوع جهانی آن در سطح گسترده، برای کادر درمان فرصت مناسبی فراهم شده است تا به منظور ارتقاء دانش پزشکی، مهارت ها و تخصص خود به کشورهای مختلف از جمله فرانسه مهاجرت نمایند و با اخذ پذیرش در دوره های کارورزی در یکی از بیمارستان های این کشور مشغول به فعالیت شده و کسب تجربه کنند. براین اساس درصورتی که تمایل دارید در خصوص شرایط و مزایای مهاجرت کادر درمان به فرانسه و دیگر موارد بیشتر بدانید، مؤسسه سفیران ایرانیان می تواند مشاوره های لازم را به شما بدهد.
تصویر

برای مهاجرت به فرانسه به کدام مؤسسه معتبر حقوقی مراجعه کنیم؟

زمانی که شما تصمیم می گیرید به دیگر کشورها مهاجرت نمایید، قبل از انجام هر کاری ابتدا سعی می کنید در مورد شرایط و وضعیت زندگی، کار و تحصیل در کشور موردنظر کسب اطلاع نمایید و پس از آن به تحقیق در مورد انواع روش های مهاجرت و چگونگی اخذ ویزا می پردازید تا بتوانید هرچه سریع تر و راحت تر این مراحل را طی نموده و آماده سفر شوید، دراین خصوص مسلماً اولین کاری که انجام می دهید مراجعه به یک مؤسسه معتبر حقوقی در زمینه مهاجرت است.

اگرچه تعداد این مراکز زیاد بوده و همه معتبر و معروف هستند؛ اما در میان آنها پیشنهاد ما به شما مراجعه به مؤسسه حقوقی سفیران ایرانیان است که سال ها در زمینه انواع روش های مهاجرت قانونی باتوجه به اقدامات فرد متقاضی فعالیت دارد.

بنابراین شما عزیزانی که قصد مهاجرت به کشور فرانسه را دارید؛ می توانید در ارتباط با چگونگی اخذ اقامت فرانسه، انواع روش های دریافت اقامت در این کشور و همچنین شرایط دریافت اقامت فرانسه در زمینه تحصیل با مشاوران حقوقی این مؤسسه در ارتباط باشید تا آنها به بهترین شکل ممکن در این رابطه شما را راهنمایی و کمک نمایند.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
عاشقانه های جذاب سید احمد خمینی و زیباترین دختر ایران زمین «ایران خانوم»/ الهیی چقدر نازه+عکس (888 نظر) سبک زندگی مقام معظم رهبری از زبان همسر ایشان/ ما در خانه‌مان دکوراسیون به معنای متداول آن،فرش و پرده‌های قیمتی و مبلمان نداریم (576 نظر) خلاقیت منحصر به فرد شهرداری تبریز برای حفظ پرندگان از سرما/ دست مریزاد واقعا+عکس (521 نظر) خلاقیت تاریخی مهندس ایرانی در نصب دوربین مداربسته به دیوار حماسه آفرید+ عکس/ اینو به دانشگاه هاروارد نشون بده درجا بهش دکترای افتخاری میدن😂 (289 نظر) خلاقیت منحصر به فرد شهرداری اهواز برای رنگ آمیزی سطل های زباله/ دست مریزاد واقعا+عکس (276 نظر) تصویری از خانه ابدی پدر رهبر معظم انقلاب/ روحش شاد و یادش گرامی (252 نظر) روستایی که شاه قاجار در آن عاشق شد/ تصویر دختری که دل ناصرالدین شاه را برد (175 نظر) کودکی که با سوال هوشمندانه خود انگشتر رهبر معظم انقلاب را هدیه گرفت+ویدئو/ماشاءالله... (174 نظر) خلاقیت منحصر به فرد شهرداری اردبیل برای حمایت از حیوانات+عکس/ واقعا دست مریزاد داره! (164 نظر) (عکس) گریه های تلخ همسر پردیس افکاری در روز تشییع پیکرش/ روحش شاد و یادش گرامی (148 نظر) محسن تنابنده، نقیِ پایتخت با انتشار این عکس از فوت پدرش خبر داد+عکس/ روحشون شاد چقد پدر و پسری شبیه هم بودن (148 نظر) سفری شیرین به گذشته ها، زندگی تو دهه 60 این مدلی بود/ حس زندگی رو آدم قشنگ میگیره + فیلم (145 نظر) تفنگی که صدام حسین عاشق آن بود سر از تهران درآورد+عکس/ شروع 8 سال جنگ با شلیک این تفنگ نحس بود (124 نظر) تاج عروس و دسته گل فوق العاده خاص مریم مومن در شب عروسی اش/ مثل فرشته ها شده+عکس (100 نظر) بیوگرافی و زندگی خصوصی پردیس افکاری بازیگر تازه درگذشته و همسرش+ تصاویر دیدنی (86 نظر)
دیگران می‌خوانند   
(ویدئو) تمرینات سنگین گرگ ایرانی، هادی چوپان چند ساعت مانده به مسابقات آرنولد کلاسیک/ماشاءا... پهلوون! شب‌گردی حال خوب کنِ سیاوش خیرابی، رامین سریال دلنوازان تو کوچه های برفی و خلوت+عکس (ویدئو) سکانس بسیار زیبای سریال "گیسو" با بازی سانیا سالاری، ارغوان "دلدادگان"، و حسین یاری رونمایی از مادر واقعی شبنم قلی خانی+عکس/مادر و دختر یکی از یکی زیباتر! حماسه دختر مازندرانی با موتورسیکلت در راه مدرسه+ویدئو/ به سن و سال نیست که به جربزه اس! (عکس) تغییر قیافه بسیار زیاد علی ضیا،مجری سابق تلویزیون، حتی خواهرزادش هم نتونست بشناستش (تصاویر) 8 خانه جهان که معماری منحصربفردی دارند و به شیکترین خانه ها معروفند رونمایی از همسر قدبلند و کم سن و سالِ بانو جانگِ سریال دونگی+عکس مزاحمی که مه لقا باقری اسمش را منتشر کرد + عکس جشن سالگرد ازدواج عاشقانه امیرعلی نبویان و همسرش روی آنتن زنده/ ایشالا به پای هم پیر بشین+ویدیو (تصاویر) رتبه کنکور 5 سلبریتی معروف / باورتون میشه اینقدر بچه های درسخوانی بوده باشن ساده ترین و سریع ترین ترفند رفع افتادگی پوست در خانه/ دیگر داشتن پوست جوان و صاف کار سختی نیست فال ابجد روزانه جمعه 11 اسفند 1402 فال شمع جمعه 11 اسفند ماه 1402 طرح فاضلاب شهری بخش میمه چه سرانجامی دارد؟! (ویدئو) آموزش ساخت شیشه شور ضد یخ خانگی برای خودرو (ویدئو) راحت ترین و سریع ترین روش پارک دوبله خودرو (ویدئو) سیم کلاچ خودرو را به راحتی عوض کنید ! (ویدئو) اگر سیم کلاچ ماشین برید چکار کنیم؟آموزش تعویض دنده بدون کلاچ ! (ویدئو) چگونه به راحتی فیلتر روغن ماشین را عوض کنیم؟ علت جرم گرفتن درب رادیاتور خودرو چیست؟ علت سیاه شدن آب رادیاتور خودرو چیست؟ علت قهوه ای شدن آب رادیاتور ماشین چیست؟ علت عوض شدن رنگ آب رادیاتور چیست؟ (ویدئو) نشانه های تمام شدن صفحه کلاچ خودرو ! تنظیم نبودن تسمه تایم خودرو را چگونه تشخیص دهیم؟ (ویدئو) تسمه دینام پراید را چگونه عوض کنیم؟ راحت ترین روش برای افزایش عمر تسمه تایم خودرو زمان تعویض تسمه تایم در انواع خودروها (پراید، پژو و...) (ویدئو) شمع موتور اصل و اورجینال را چگونه تشخیص دهیم؟ (ویدئو) روش تشخیص دیسک و صفحه اصل و اورجینال از تقلبی !!! (ویدئو) از کجا بفهمیم کویل خودرو خراب است؟! (ویدئو) علائم خرابی و زمان تعویض تسمه دینام خودرو (ویدئو) مهمترین علت لرزش خودرو و راه حل آن ! (ویدئو) اصول حمل بار با خودروی سواری (ویدئو) نحوه تعویض اصولی ترموستات در خانه ! (ویدئو) ABS ترمز را قطع کنیم یا نه؟ (ویدئو) نحوه نصب شلنگ و آبپاش بر روی برف پاک کن پراید (ویدئو) راحت ترین روش برای تعویض تیغه برف پاک کن خودرو (ویدئو) ماشینم استارت میخوره ولی روشن نمیشه ! چی کار کنم؟
تیتر امروز   
ساده ترین و سریع ترین ترفند رفع افتادگی پوست در خانه/ دیگر داشتن پوست جوان و صاف کار سختی نیست ترفند کاربردی برای برق انداختن یخچال فقط در چند دقیقه کشف بستانی کوزۀ پر از طلا و سکّه در ویرانه‌های «تپۀ مردگان»+عکس فال روزانه امروز جمعه 11 اسفند ماه 1402 بیوگرافی و زندگی خصوصی سانیا سالاری، ارغوان سریال دلدادگان و همسرش+تصاویر جذاب و دیدنی فال شمع جمعه 11 اسفند ماه 1402 این دکوری ها رو کنار تلویزیون نچین!/ بدترین چیدمان فضای اطراف تلویزیون اختراع بی نظیر سومریان باستان، نخستین تمدن در جهان، که مزین کننده ی خانه های امروزیست+ عکس تبریز زیباترین شهر توسعه یافته جهان اسلام با 800 خانه تاریخی + تصاویر مشارکت در انتخابات، تنها راه عقلانی در نبرد برای اصلاح امور و تغییر وضعیت موجود است فال ابجد روزانه جمعه 11 اسفند 1402 4 نوع نوشیدنی که قدرت باروری مردان را از بین می برد / مردان به هیچ عنوان این نوشیدنی ها رو نخورند متولدین این ماه ها در عشق خوش شانس ترین اند / ببین تو هم خوش شانسی یا نه؟! وحشت‌آفرینی یک خون‌آشام در مشهد ؛ گاز گرفتن مامور پلیس و اورژانس تا خواهر و برادر+عکس صحبت های دستیار وزیر فرهنگ و ارشاد از بازگشت قریب الوقوع معین به ایران!
منتخب روز   
(عکس) تصویری از اولین روز پدربزرگ شدن سید حسن خمینی، نوه حضرت امام (ره) / خوشحالی جالب سید حسن از دیدن ایران خانم (عکس) استایل کژوال امید عالیشاه در مراسم عروسیش در یک تالار مجلل با ترکیب جالب کت و شلوار با تی شرت / کاپیتان باس خوشتیپ باشه❤❤❤ پشت صحنه خنده دار برنامه اسکار مهران مدیری: وقتی فرناز رهنما با لبخند به نیما شعبان نژاد میگه ایکبیری تا از غلظت توهینش کم کنه🤣 (فیلم) تشویق بازیکن قطری پرسپولیس در اصفهان به سبک آهنگ معروف بندری / حسن، حسن، یا حسن، حسن عبدالکریم ... واریز مرحله دوم سود سهام عدالت تا 25 اسفند پیام تسلیت سید ابراهیم رئیسی برای درگذشت پدر همسر سیدحسن خمینی پسر مغرور رونالدو جلوی چشم همه پدرش رو سنگ روی یخ کرد/ چشم غره رفتن کریس برای پسرش+ویدئو (فیلم) وضعیت ترسناک متروی تهران با حضور نمایشی داعش و واکنش مردم! شکار اتفاقی دورهمی مجردی خرس‌های قطبیِ نَر در یک ایستگاه هواشناسی متروکه در روسیه دور از چشم خانم بچه‌ها! + تصاویر باغبانی رهبر معظم انقلاب در باغچه حیاط باصفا و دلباز خانه اش +عکس