ساعدنیوز
ساعدنیوز

اولین واکنش رسمی جمیله علم الهدی به حادثه مهسا امینی/ جنجالی که شکل گرفت چیزی جز ارعاب افکنی امریکا بود

  دوشنبه، 17 بهمن 1401   کد خبر 241135
اولین واکنش رسمی جمیله علم الهدی به حادثه مهسا امینی/ جنجالی که شکل گرفت چیزی جز ارعاب افکنی امریکا بود
ساعد نیوز: جمیله علم الهدی همسر رئیس جمهور گفت: فکر می‌کنم شما هم اکنون تجربه مشابهی با آمریکا دارید که تصویری مخدوش از روسیه را به همه جهان معرفی می‌کند. آمریکا این کار را از طریق رسانه‌ها انجام می‌دهد و از این طریق سیاست ارعاب را تبلیغ می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساعد نیوز به نقل از همشهری آنلاین، «جمیله علم الهدی» همسر ابراهیم رئیسی و دختر امام جمعه مشهد در مصاحبه ای گفت که تمام جنجالی که بر سر موضوع مرحوم مهسا امینی در کشور رخ داد، چیزی جز ارعاب و هراس افکنی از سوی آمریکا نبود.

او در گفتگو با آر تی و در بخشی از سخنان خود، در خصوص ناآرامی های اخیر در ایران در پی فوت مهسا امینی پس از بازداشت از سوی گشت ارشاد گفت که آمریکا تلاش دارد چهره نادرستی از ایران و روسیه در جهان به نمایش بگذارد و هراس افکنی بکند.

او در پاسخ به سؤال خبرنگار در این خصوص گفت: «اجازه دهید در مورد این سوال توضیح بیشتری بدهم، آنچه شما به عنوان یک فاجعه توصیف کردید که طنین گسترده ای در جهان داشت، چیزی نیست جز نسخه جدیدی از به اصطلاح سیاست ارعابی که آمریکا علیه کشور من ایران در پیش گرفته است».

جمیله علم الهدی افزود: «سیاست آمریکا سیاست ارعاب است. این یک مدل جدید از سیاست هراس افکنی است. به این ترتیب آمریکا می خواهد به ما بگوید: ببینید من به شما نزدیکم و می توانم تروریست ها را به خیابان های شما بکشم و ماشین ها را در خیابان های شما به آتش بکشم، آمریکا از ما می خواهد که تسلیم شویم تا چهره مخدوشی از ایران به نمایش بگذارد».

همسر ابراهیم رئیسی در ادامه به خبرنگار روس زبان گفت: «فکر می کنم شما هم اکنون تجربه مشابهی با آمریکا دارید که تصویری مخدوش از روسیه را به همه جهان معرفی می کند. آمریکا این کار را از طریق رسانه ها انجام می دهد و از این طریق سیاست ارعاب را تبلیغ می کند. این همان چیزی است که معمولاً اتفاق می افتد، اگر کسی بخواهد علیه دیگری ارعاب و هراس افکنی در پیش بگیرد و از این طریق سلاح هایش را بفروشد، دقیقاً همین کار را می کند. آن ها می خواهند موجب هراس همسایگانمان و جامعه جهانی از ما شوند».

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
5 مَردی که یک زن مشترک دارند+عکس تاسف آور (103 نظر) غرفه عجیب تبلیغ نوار بهداشتی یک شرکت خاص در بام لند تهران +تصاویر (88 نظر) رقص فرح پهلوی در جشن بی شرمانه ! (76 نظر) ازدواج پیرمرد با دختر 9 ساله با لبخند رضایت ! (38 نظر) دست گل جدید آرتام/ گوشی چند میلیونی دنیا جهانبخت رو ترکوند! (37 نظر) روزی که شاه در برابر تختی تحقیر شد+عکس غرور آفرین تختی (14 نظر) تغییر قیافه هانده ارچل بعد از لاغری زیاد (12 نظر) نماز خواندن یک ورزشکار خانم ایرانی وسط یک سالن ورزشی در قرقیزستان +فیلم (11 نظر) گفتگو با بامزه‌ترین سارق تهران! (10 نظر) این خانم فرانسوی زیبا دست در دست همایون شجریان برای ایران سنگ تمام گذاشت +فیلم (10 نظر) ذوق عجیب یک راننده اسنپ از دیدن عموپورنگ (8 نظر) حرکات بانمک آرتام پسر دنیا جهانبخت داخل ماشین قرمز لوکسش (7 نظر) ورود یک مرد مست به داخل قفس شیر در هند +فیلم (7 نظر) توضیح میرسلیم درباره ساعت 30 میلیاردی اش در صحن مجلس!+عکس (5 نظر) تیپ کیوت و بامزه آرتام، پسر دنیا جهانبخت و خنده با نمکش (4 نظر)