آزار جنسی زنان و کودکان توسط نزدیک‌ترین دوستان و مشاوران «شاه چارلز»/عکس+18

  دوشنبه، 18 اردیبهشت 1402 ID  کد خبر 339410
آزار جنسی زنان و کودکان توسط نزدیک‌ترین دوستان و مشاوران «شاه چارلز»/عکس+18
ساعد نیوز: واقعیت‌ها و گزارش‌های خدشه‌ناپذیر باعث شد که از سال‌ها قبل، در مطبوعات عامه‌پسند و حتی در مطبوعات جریان اصلی انگلستان، اخبار و گزارش‌هایی درباره انحرافات جنسی و اخلاقی چارلز مطرح شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ساعدنیوز به نقل از فارس، در سال 2012، بزرگ‌ترین رویدادی فرهنگی - اجتماعی انگلستان، بدون تردید، افشای پرونده چند دهه فساد و جنایت معروف‌ترین مجری و برنامه‌ساز تاریخ بی‌بی‌سی در داخل انگلستان، جیمز ویلسون وینسنت معروف به «جیمی سَویل» بود. اما نکته بسیار قابل‌تأمل این که این پرونده مخوف دقیقاً یک سال بعد از مرگ او در سن هشتاد و پنج‌سالگی در اکتبر 2011 به جریان افتاد و زمانی تحقیقات جنایی - قضایی علیه او آغاز شد که دیگر نمی‌شد از او درباره شبکه رابطین او در این جنایات شیطانی اعتراف گرفت و حتی او را به مجازات محکوم کرد!

.

در 3 اکتبر 2012، یک سال پس از مرگ او، یک مستند ساخته مارک ویلیامز - تامس از شبکه آی‌تی‌وی انگلستان پخش شد که در آن چندین زن گفتند که در دوران نوجوانی توسط سویل مورد آزار جنسی قرار گرفته‌اند. تا 11 اکتبر، اتهامات مطروحه علیه او آن‌قدر زیاد شد که بی‌بی‌سی و سرویس بهداشت ملی (NHS) مجبور شدند (دست‌کم برای حفظ ظاهر) تیم تحقیق در این مورد انجام دهند، گرچه بعداً معلوم شد که تقریباً همه کسانی که سویل را از نزدیک می‌شناختند، از علایق و ارتباطات شیطانی او خبر داشتند! در 19 اکتبر، پلیس متروپولیتن لندن (Met) تحقیقات جنایی رسمی را به نام عملیات یوتری در مورد اتهامات تاریخی سوءاستفاده جنسی از کودکان توسط سویل و دیگر مرتبطین او که برخی از آنها هنوز زنده هستند، آغاز کرد.

.

پلیس متروپولیتن لندن اعلام کرد که بیش از 400 خط تحقیق را بر اساس ادعای 200 شاهد از طریق چهارده نیروی پلیس در سراسر بریتانیا دنبال می‌کند. این بیانیه سوءاستفاده ادعایی را «در مقیاسی بی‌سابقه» و تعداد قربانیان احتمالی را «سرسام‌آور» توصیف کرد. پلیس متروپولیتن لندن در اواخر دسامبر 2012 اعلام کرد که تعداد کل قربانیان ادعایی 589 نفر بود که 450 نفر از آنها توسط شخص سویل مورد آزار جنسی قرار گرفتند که اکثر آنها زنان و کودکان بودند.

نکته ترسناک این که سویل در طول چند دهه فعالیت رسانه‌ای خود، علاوه بر ظاهر عجیب‌وغریب، زبان هرزه و مثلاً شوخ‌طبعی خود، به‌واسطه کارهای «خیریه»؟! و به طور خاص مشارکت در تأسیس و اداره بیمارستان‌های خیریه کودکان و مراکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست، شهرت داشت.

.

در جریان تحقیقات پرونده عملیات یوتری، معلوم شد که بیشتر جنایات جنسی سویل در همین بیمارستان‌ها و مراکز صورت می‌گرفت و به بیان ساده‌تر، او از پوشش «خیریه» برای دستیابی راحت خود و مرتبطین خود به کودکان معصوم استفاده می‌کرد. [1] خانواده سلطنتی، جیمی سویل، این فرد جانی شیطان‌پرست را به‌عنوان کارمند ارشد «سرگرمی» در یک بیمارستان خیریه وابسته به نهاد سلطنتی برای کودکان دچار ناتوانی ذهنی و امراض روانی گماشتند.

طبق گزارش روزنامه گاردین (18 ژانویه 2014)، تعداد قربانیان سَویل به بیش از هزار نفر می‌رسد که بخش عمده آنان دختران زیر 14 سال بوده‌اند.

نماینده پارلمان انگلیس از حزب کارگر، تام واتسون، در 25 اکتبر 2012، مدعی شد که جیمی سویل عضو یک گروه شیطانی متشکل از افراد قدرتمند و بانفوذ و ثروتمند بود که اعضایی از دولت‌های گذشته بریتانیا و نمایندگان سابق پارلمان هم در آن عضویت داشتند.

تنها سه سال بعد از آغاز پرونده جنایی سویل، در موج رسوایی به نام «VIP pedophils» یا «کودک‌آزارهای بسیار معروف» انگلستان را در نوردید. در این سال دست‌کم نام 3 نماینده سابق پارلمان انگلستان در ارتباط با جرایم جنسی علیه کودکان به رسانه‌ها راه یافت: ادوارد هیث، سریل اسمیت و هاروِی پروکتور

تحقیقات بیشتر مشخص کرد که سویل، از مشارکت‌کنندگان اصلی این حلقه تجاوز و قربانی کودکان در سطح سیاستمداران انگلیسی بوده است. [2][3] در این حلقه، علاوه بر آزار و شکنجه جنسی کودکان، مناسک شیطان‌پرستی و قربانی کودکان نیز صورت می‌گرفته است. این حلقه، علاوه بر همه انحرافات ضدانسانی، به جنایت جنسی علیه میت (نکروفیلی) هم دچار بودند.

هنگامی که یک دهه پیش رسوایی جیمی سویل برای اولین بار آشکار شد، تازه عموم مردم به آنچه واقعاً پشت دروازه‌های قلعه بسته خانواده سلطنتی می‌گذرد، روبه‌رو شدند. اگر بتوانید ذهن خود را به روزهای بی‌گناه سال 2012 برگردانید، ممکن است به‌خاطر بیاورید که در آن زمان، وجود حلقه‌های پدوفیلی سطح بالا (چه رسد به حلقه‌های پدوفیلی سطح بالایی که به جسد کودکان هم علاقه دارند!) یک «توهم توطئه»ِی تمام‌عیار محسوب می‌شد.

ملکه در سال 1990 به جیمی سَویل لقب شوالیه داده بود. ده‌ها عکس منتشرشده عمومی و در دسترس وجود دارد که به شما می‌گوید که سویل دوست صمیمی چارلز بود. بااین‌حال، باتوجه‌به اینکه او ظاهراً بخش زیادی از زندگی خود را وقف امور خیریه کرده بود و در این راه دوستان برجسته زیادی پیدا کرده بود، شاید دریافت مدال شوالیه، در آن مقطع بی‌خبری عمومی، موجه به نظر می‌رسید. اما در پشت پرده، ماجرای سویل، ماجرای پنهانی برای «خواص» نبود.

فاجعه‌بارتر این که در همان زمان، مدیران بی‌بی‌سی (که سویل سال‌ها ستاره آن محسوب می‌شد)، دقیقاً از ماهیت پلید جیمی سویل و حلقه مخوف پدوفیل در بی‌بی‌سی خبر داشتند و این چیزی بود که «جان لیدون» معروف به جانی روتن، ستاره قدیمی راک بریتانیا در مصاحبه خود با جان اسنو در سال 2015 به آن اذعان کرد.

"جان اسنو: یکی از چیزهایی که واقعاً برایم جالب بود، دیدگاه شما {درباره سویل} بود و این که چقدر در جریان آنچه {پشت پرده} جریان داشت، بودید.

جان لیدون: بله. متأسفانه، من فکر می‌کنم همه ما – آن‌هایی که «مردم» می‌گوییم – می‌دانستیم که در مورد بی‌بی‌سی چه خبر است.

اسنو: به همان اندازه که اکنون می‌دانیم، بد بوده است؟

لیدون: بله، می‌دانستیم. همه می‌دانستیم."

این ستاره راک دهه‌های 1970 و 1980 بریتانیا، اولین بار در مصاحبه‌ای رادیویی خود در 1978 پرده از بخشی از اعمال شوم سویل برداشته بود که ظاهراً مقامات پلیس و قضایی این کشور هیچ توجهی به آن نکردند. جانی روتن در مصاحبه‌ای که در 25 سپتامبر 2015 با «پیرز مورگن» در شبکه ITV انجام داد، به صراحت گفت که بابت آن افشاگری خود درباره سویل در 1978، تا مدت‌ها از سوی رادیو بی‌بی‌سی تحریم شد! [5]

امروز می‌دانیم که دست‌کم دو خبرنگار ارشد بی‌بی‌سی، جان خود را در تلاش برای کشف شبکه مخوف کودک‌آزاران جنسی و قربانی‌کنندگان کودک در درون ساختار بی‌بی‌سی، از دست دادند. «جیل دندو» و «لیز مک‌کین» دو خبرنگار این شبکه بودند که به طور مجزا پرونده حلقه کودک‌آزاران جنسی در بی‌بی‌سی را دنبال می‌کردند و بارها گزارش‌های خود را به مدیران ارشد بی‌بی‌سی ارائه دادند که با بی‌توجهی محض آن‌ها روبه‌رو شد.

در همان بدو امر، زمانی که پرونده هولناک سویل برای عموم روشن شد، فاش گردید که سویل آن اندازه به خانواده سلطنتی نزدیک بود که تقریباً پدرخوانده شاهزاده هری محسوب شد. سپس گزارش‌های فزاینده‌ای در مورد دوستی شخصی نزدیک سویل با چارلز منتشر شد که در اوایل سال جاری (2023) نامه‌هایی منتشر شد که نشان می‌داد پادشاه کنونی انگلیس مرتباً از ساویل در مورد مسائل حساس سیاسی مشاوره می‌خواست! این جدای از حضور همیشگی سویل در زندگی خصوصی چارلز است. نشریات انگلستان حتی نامه چارلز به جیمی در سال 1984 را منتشر کردند که ولیعهد بریتانیا از مجری معروف می‌خواهد پدرخوانده فرزند تازه‌متولدشده او یعنی هری باشد.

در مستند «جیمی سویل: یک داستان ترسناک بریتانیایی» ابعاد تاریکی از این ماجرا فاش شد. [6] این که در نامه‌های ردوبدل شده بین چارلز و سَویل، ولیعهد انگلستان بارها از مجری بدنام و جنایت‌کار و «بچه‌باز» می‌خواهد که در مسائل خانوادگی و خصوصی خاندان سلطنتی، به او مشورت بدهد!

در بخشی از این مستند، روشن می‌شود که در رویدادهایی مثل انفجار هواپیمای مسافری بر فراز لاکربی اسکاتلند در 21 دسامبر 1988، این جیمی سویل بود که به خانواده سلطنتی، تاکتیک‌های اعلام موضع و واکنش به این رویداد در مصاحبه‌ها را آموزش می‌داد.

در واقع، سَویل یک کتابچه راهنمای پنج قسمتی با عنوان «راهنمایی برای اعضای خانواده سلطنتی و کارکنان آن‌ها» برای چارلز فرستاده بود. به نظر می‌رسد که جیمی به نوعی مشاور ارشد غیررسمی شاهزاده ولز (چارلز) بود. بی‌جهت نبود که در همه این سال‌ها، حتی بعد از روشن‌شدن ماهیت جنایت‌کار و ضدبشری سویل بر همگان، خانواده سلطنتی همواره در حال ماله‌کشی و پنهان‌کاری روابط خود با پدوفیل‌های جانی چون سویل بوده‌اند.

عجیب این که هر دوی آن‌ها از دوستان صمیمی یک «کشیش عالی‌رتبه»، یعنی اسقف وقت لوئس وگلاستر، پدر پیتر بال بودند.

چارلز بارها درباره روابط خانوادگی و زناشویی خود با این کشیش مشورت کرده بود و حتی در یکی از نامه‌های رد و بدل شده بین این دو، کشیش او را به ادامه رابطه با معشوقه قدیمی‌اش «کامیلا پارکر بولز» تشویق کرد.

در همان اوایل دهه 1990، پلیس انگلستان بررسی دعاوی آزار جنسی پسران نوجوان توسط این کشیش عالی‌رتبه را آغاز کرد، اما با نفوذ و اعمال قدرت چارلز، آن پرونده به جایی نرسید. او تا سال 2012 که اتهامات علیه این کشیش فاسد و تبهکار اوج گرفت، «مرشد معنوی» چارلز بود و تنها در سال 2015، با محکوم‌شدن او به تنها 23 ماه زندان (بابت آزار و تجاوز دست‌کم 17 پسر نوجوان!)، چارلز حاضر شد که در ظاهر روابط خود را با او قطع کند.

در وارسی دوران نوجوانی چارلز، به این نتیجه می‌رسیم که ارتباط او با مجرمین جنسی خطرناک و منحرفین اخلاقی حادّ، به بسیار پیش‌تر از این‌ها بازمی‌گردد.

لوئیس مونباتن با لقب سلطنتی «ارل اول مونتباتن برمه»، دریادار نیروی دریایی سلطنتی، حاکم مستعمراتی انگلستان و عموی مادر فیلیپ (شوهر الیزابت دوم) بود. چارلز او را «عمو دیکی» صدا می‌زد و گفته می‌شود که حکم یک مرشد را برای چارلز نوجوان داشت.

در آگوست 2019، انتشار عمومی اسنادی از اف‌بی‌آی افشا کرد که لرد مونت باتن، دارای انحراف جنسی شدید نسبت به پسران نوجوان، به‌ویژه در روپوش مدرسه، بوده است. جالب این که همسر او «اِدوینا» هم زنی فاسد و به لحاظ اخلاقی منحرف بوده است.

طبق این اسناد که در کتاب «مونتباتن‌ها: زندگی‌ها و عشق‌های آنان» نوشته اندرو لاونی منتشر شد، این زن و شوهر به طور مداوم در مراسم و محافل مخفی عیاشی شرکت می‌کردند.

همین واقعیت‌ها و گزارش‌های خدشه‌ناپذیر باعث شد که از سال‌ها قبل، در مطبوعات عامه‌پسند و حتی در مطبوعات جریان اصلی انگلستان، اخبار و گزارش‌هایی درباره انحرافات جنسی و اخلاقی خود چارلز هم مطرح شود که البته با این شواهد، کاملاً قابل‌بررسی است!

اما نکته بسیار قابل‌تأمل اینجاست که دوستی نزدیک با یک پدوفیل جنایت‌کار و قاتل روانی (که عضو حلقه‌های تجاوز و شکنجه کودکان بود)، تنها به چارلز ختم نمی‌شود. در ژوئیه 2019، وقتی «جفری اپستین»، میلیاردر یهودی‌تبار آمریکایی به اتهام مشارکت در بهره‌کشی جنسی از کودکان بازداشت شد، یکی از هولناک‌ترین پرونده‌های جنایی چند دهه اخیر پیش چشم افکار عمومی ورق خورد. جفری اپستین، در رأس یک شبکه بزرگ قاچاق و برده‌سازی کودکان قرار داشت که تخصص او، فراهم‌آوردن «سرگرمی»های شیطانی و وحشیانه برای «الیت» و نخبگان معروف در حوزه‌های مختلف سیاست، اقتصاد، سینما، موسیقی و ورزش بود.

او در جزایر و املاک اختصاصی خود، بساط تجاوز و شکنجه جنسی و جسمی کودکان قاچاق‌شده به داخل خاک آمریکا را فراهم می‌کرد تا بسیاری از چهره‌های مشهور و سلبریتی‌های عرصه‌های مختلف، کثیف‌ترین، جنایت‌کارانه‌ترین و غیرقابل‌تصورترین فانتزی‌های ذهنی خود را برآورده کنند. بر اساس اخبار و گزارش‌های مختلف، در املاک اختصاصی اپستین (و شریک او گیلین ماکسول)، مراسم قربانی آیینی کودکان انجام می‌گرفت.

در فهرست مسافران جت اختصاصی اپستین در 10 سال گذشته به مقصد جزیره خصوصی کوچک او در اقیانوس آرام (لیتل سنت جیمز)، ده‌ها چهره مشهور حضور داشتند: از هنری کیسینجر و بیل کلینتون، تا آلن دجنرس، اپراه وینفری، از بیل گیتس تا خوانندگان، ورزشکاران و بازیگران بسیار مشهور هالیوود.

یکی از نزدیک‌ترین دوستان اپستین که از مشتریان ثابت «عیاشی‌های سیاه» او با کودکان بود، کسی نبود جز: شاهزاده اندرو، برادر چارلز.

در شهریورماه سال گذشته، در جریان برگزاری دادگاه گیلین ماکسول، شریک و محرم اسرار جفری اپستین، انتشار عکسی از استراحت اپستین و ماکسول در کلبه‌ای در املاک خصوصی سلطنتی که عکسی از ملکه قبلاً در همان مکان ثبت شده بود، بار دیگر توجهات را به رابطه این دو موجود با خانواده سلطنتی جلب کرد.

.

اندرو که پس از انتشار اخبار و گزارش‌های رسوا از ارتباطات عمیقش با اپستین، چنان بی‌آبرو شد که از سوی دربار انگلستان هم (به‌ناچار) از عناوین و امتیازات سلطنتی خود خلع گردید، وی همچنین از دوستان نزدیک «هاروی واینستین»، تهیه‌کننده مشهور هالیوود بود که به جرم ده‌ها مورد آزار جنسی در طول سالیان فعالیت خود به 23 سال زندان محکوم شد. نکته این‌جاست که واینستین دوست مشترک و صمیمی اندرو و جفری اپستین نیز بود!


دیدگاه ها
  دیدگاه ها
پربحث های هفته   
رهبر معظم انقلاب: در ایستگاه منتظر قطار بودم که فردی که اصلا نمی شناختمش شروع کرد به مسخره کردن من+ویدیو (241 نظر) رهبر معظم انقلاب: ساعت 5 صبح که کارم رو شروع می کنم، ده و ربع دیگه دلم میخواد بخوابم+ویدیو (190 نظر) میزبانی رهبر معظم انقلاب از مهمانش در ضیافتی به صرف شام +عکس/سفره ای که اُملت تنها غذای آن بود... (184 نظر) همسر رهبر معظم انقلاب: آقای ما اجازه نمی‌دهد که در خانه، غیر از برنج کوپنی استفاده کنیم و آن هم کفاف خوراک ما را بیش از یک بار در هفته نمی‌دهد (150 نظر) نگاهی به ماشین BMW لوکس و هوش پران رهبر معظم انقلاب+ویدئو (124 نظر) نگاهی به میز عقد ساده و با دیزاین مختصرِ زینب سلیمانی دختر کوچکِ سردار سلیمانی و همسر لبنانی‌اش+عکس/ استندهای اسم و شمع های تک رنگ (110 نظر) ریحانه سادات دختر بزرگ شهید رئیسی: سجاده نماز پدرم را در اندونزی تکه تکه کردند و به عنوان تبرّک بین مردم پخش کردند+ویدیو (103 نظر) تصویری پر بازدید از کابینت های آشپزخانه قدیمی و فلزیِ سبز رنگ خانه پدری رهبر انقلاب/ از وَردنه و دیس مِلامین تا یَخدان و چرخ خیاطی (87 نظر) (فیلم) ورود جالب و معنادار رهبر انقلاب به حسینیه امام خمینی (ره) به همراه مسعود پزشکیان و شعار حیدر حیدر جمعیت (83 نظر) خلاقیت هوش پران مغازه دار کاشانی برای کشاندن مشتری به مغازه حماسه آفرید/ مغزشو باید طلا گرفت+عکس (77 نظر) در خانه شهید رئیسی به روی همه مردم باز می شود (69 نظر) نگاهی به کیک تولد آیتک سلامت کاپیتان چشم آبی تیم ملی والیبال بانوان و رقیب زهرا گونش/ مبارکا باشه (60 نظر) حضور بازیگران و ورزشکاران در ضیافت باشکوه نذری رضا گلزار بدون آیسان آقاخانی+عکس/ از یکتا ناصر و منوچهر هادی تا سعید معروف (24 نظر) نگاهی به خلوت احساسی آزاده نامداری، مجری پرانرژی در ماه محرم و شال سبزرنگ زیبایش/ حیف جوونیش+عکس (21 نظر) خلاقیت بی نظیر راننده تهرانی، با نوشته جالب پشت پژو پارس حماسه آفرین شد/ آدم حَظ میکنه از این درک و فهم بالا (18 نظر)
پربازدیدترین ویدئوهای روز   
تیتر امروز   
متن نوحه حضرت علی اکبر (ع) + اشعار شب هشتم محرم 1403
ترسناک ترین مکان های جهان؛ 20 مکان اسرارآمیز دنیا
فال قهوه با نشان روز دوشنبه 25 تیر ماه 1403
فال ابجد روزانه دوشنبه 25 تیر 1403
فال انبیاء روزانه دوشنبه 25 تیر 1403
فال حافظ با تفسیر امروز دوشنبه 25 تیر 1403 + فیلم
هر ایرانی اینها را باید در منزل خود داشته باشد
نظر رهبر انقلاب در مورد قمه زنی و برهنه شدن در عزاداری‌ها
تهیه غلور زابلی (حلیم زاهدانی)؛ غذای نذری محرم و صفر
فال روزانه امروز دوشنبه 25 تیر ماه 1403
فال شمع روزانه امروز دوشنبه 25 تیر 1403
دود هوا شدن آرزوی میلیون ها جوان ایرانی/ همستر کامبت تا ابد از دسترس خارج شد؟
همسر رهبر معظم انقلاب: آقای ما اجازه نمی‌دهد که در خانه، غیر از برنج کوپنی استفاده کنیم و آن هم کفاف خوراک ما را بیش از یک بار در هفته نمی‌دهد
(عکس) هدیه ارزشمند و گرانبهای فرماندهان سپاه به مسعود پزشکیان در دیدار امروز / نگهداری این هدیه وفاداری و ادب می‌خواهد ...
11 رنگ نامناسب برای اتاق های کوچک
منتخب روز   
(فیلم) رهبر معظم انقلاب: به من می‌گویند شما گفتید سوءاستفاده جویان را افشا نکنید / ما حق نداریم افراد را به صرف گمان متهم کنیم سکانس خوشحالی قُباد از بارداری شهرزاد/ قُباد: من تا الان نمیدونستم از این دنیا و از این زندگی چی میخوام اما الان.... (عکس) هدایای ارزشمندی که پزشکیان در پشت صحنه یک هیئت دریافت کرد / خوشا راهی که آغازش با حسین است ... (ویدئو) شعر سوزناک شهریار برای مادر بزرگش که با شنیدنش اشک از چشمانتان سرازیر خواهد شد به یادماندنی ترین سکانس عاشقانه سریال شهرزاد / از بله گفتن شهرزاد تا مرگ مرگ بزرگ آقا نقش دختر رهبر انقلاب در ترمیم دست مجروح ایشان/ فرزند دختری که به پدر اُنس داشت (عکس) شوخی ظریف با آقای ظریف؛ از مقایسه ظریف با مِسی تا انداختن ماسک به شکل آقای رئیس جمهور!! واکنش عضو دفتر رهبر انقلاب به پست اینستاگرامی پسرش با هشتگ برای ایران، پزشکیان سکانسی از سریال پُرحاشیه این روزها؛ زمین خوردن ثریا در سریال در انتهای شب/ شما چه حِسی داشتین؟ تئوری رنگ قرمز ناگهانی در دکوراسیون منزل ؛ به دیزاین خونتون یه چیز قرمز اضافه کنین تا تاثیرشو ببینین